Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  W 2018 r. Rynek nieruchomości w Kijowie i regionie może zmienić się nie do poznania.

  4 grudnia 2017 17:40

  Rynek nieruchomości mieszkaniowych uważany jest za jeden z najbardziej konserwatywnych. W dobie powszechnej cyfryzacji programiści wolą nie ryzykować i wygrać klienta z pomocą utartych ścieżek. Jednak w nadchodzącym roku rynek budowlany będzie bardziej zaangażowany w rewolucję marketingową. KV Udało mi się odwiedzić ostatnie forum dla programistów z platformy komunikacyjnej Red Community, zobaczyć najbardziej udane wydarzenia marketingowców i usłyszeć prognozy dotyczące przyszłości branży. Okazało się, że nadchodzący rok 2018 może zmienić rynek nieruchomości nie do poznania!

  Jak donosi korespondent KV , 30 listopada, w stołecznej sali koncertowej „Oasis” platforma komunikacyjna Czerwona społeczność zgromadził pierwsze tego rodzaju coroczne forum nieruchomości mieszkalnych - Forum Rozwoju Mieszkaniowego. W tym roku Forum RED zgromadziło ponad 300 uczestników pod jednym dachem, w tym przedstawicieli programistów, marketerów, entuzjastów VR, dyrektorów sprzedaży i ideologów najlepszych projektów mieszkaniowych w Kijowie i regionach.

  Pilnie - reanimacja, czyli dlaczego i jak zmienić rynek nieruchomości mieszkaniowych

  Program obejmuje analizy, strategie, spotkania, sesje fokusowe, panele dyskusyjne i prezentacje nowych trendów sprzedaży na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Tutaj można było zrozumieć nie tylko teorię, ale także przetestować nowe rozwiązania i produkty do promocji marki: system Pay Per Call (rozwój komunikacji biznesowej z klientem), technologie wirtualnej rzeczywistości, systemy CRM, a nawet stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

  Przeczytaj: Red Forum zgromadzi najlepsze umysły rynku rozwoju

  Jedno z początkowych wystąpień Czerwonego Forum należy do założyciela strony rozwoju obszaru geodesign.info, Ivana Mykulyaka. Według niego, trendy w sektorze rozwoju miast są w dużej mierze zależne od sytuacji politycznej na ziemi iw państwie jako całości, a rozwój nie może się od tego uwolnić. Jednak nowe normy urbanistyczne wkrótce uprościją reguły gry dla programistów.

  Subskrybuj wiadomości „Kiev Vlast”

  Analiza geoinformacyjna na rynku nowych budynków: trendy i prognozy rynkowe

  „Planowanie urbanistyczne zawsze zależy od polityki „Planowanie urbanistyczne zawsze zależy od polityki. Nawet w starych miastach można obserwować tendencje polityczne, zarówno krajowe, jak i lokalne, pod względem zmian w urbanistyce. Trudno przewidzieć coś na poziomie lokalnym, ponieważ prognozy są w dużej mierze zależne od decyzji poszczególnych osób. Na poziomie krajowym przyjęto nowy GOS, który ułatwia programistom warunki. Na przykład możliwe będzie wybudowanie wysokiej klasy przedszkoli na pierwszych piętrach budynku mieszkalnego. Ponadto, domy wielopiętrowe mogą być budowane bliżej budynku osiedla. Wiele rzeczy dotyczy konstrukcji zagęszczania. Nie jestem pewien, co jest dobre, ale niektórzy deweloperzy skorzystają z tego ”- powiedział Ivan Mykulyak.

  Yevgeny Mironyuk: Nowe strategie starego rynku

  Jednocześnie marketerzy i menedżerowie sprzedaży deweloperów zgadzają się, że czasy, kiedy można było sprzedać mieszkanie i nie pamiętać twarzy klienta, minęły. Nisza obsługi posprzedażowej pozostaje praktycznie otwarta dla programistów - osobiste usługi firm zarządzających 24/7, bezpieczeństwo itp. Rozwiązywanie problemów klientów, komunikacja, porozumienia i myślenie kombinatoryczne już przedstawiły istniejące modele biznesowe i algorytmy.

  ITCG: Jak uczynić obiekt pożądanym

  ITCG: Jak uczynić obiekt pożądanym

  Według dyrektora firmy konsultingowej City Development Solutions, Jaroslava Chapko, dzisiaj głównym zadaniem deweloperów, którzy chcą zdobyć przyczółek na rynku, jest wdrażanie długoterminowych pomysłów. Według niej około 85% menedżerów budowlanych koncentruje się na celach krótkoterminowych, a tylko 15% wie, jak biegać na „duże odległości”.

  Catherine Puchko: Projekt „Real Estate”

  „Na przykład mamy trend wydajności energetycznej „Na przykład mamy trend wydajności energetycznej. Jest już obecny w wielu projektach. Dla niektórych oznacza to liczniki w mieszkaniu, dla kogoś - nowe technologie. Ale jak możemy - programiści - dostarczyć to potencjalnemu nabywcy? Nadal uderzamy głowami o zamknięte drzwi i rozwieszamy reklamy zewnętrzne w całym mieście, wydając na to szalone pieniądze. Oczekujemy odpowiedniego przepływu nabywców. Ale jeśli zdecydowalibyśmy się zainwestować te środki w konkretne środki w zakresie efektywności energetycznej, budżet „reklamy zewnętrznej” wystarczyłby, aby wyposażyć cały dom w panele słoneczne. I uzyskać większy efekt od reklamy w mediach niż od zakupu desek - powiedział Jarosław Chapko.

  Upadek strategii firm deweloperskich lub droga wygodna do jazdy

  Wkrótce programiści będą przekonani, że ich odbiorcy wykraczają daleko poza LCD, obejmując całą okolicę. Według Ludmili Petriv, dyrektora ds. PR w DIM, programiści powinni włączyć sondaże opinii publicznej w przeddzień prac budowlanych w przeddzień budowy i zlecić tę pracę profesjonalistom. Dzięki takiej ankiecie DIM rozpoczął budowę kompleksu mieszkalnego Metropolis.

  Badanie mieszkańców mikroregionu Teremki grupy socjologicznej Rating

  „Badanie mieszkańców pobliskich domów rozwiązuje problemy, które nie są związane z wielkością sprzedaży „Badanie mieszkańców pobliskich domów rozwiązuje problemy, które nie są związane z wielkością sprzedaży. Deweloper nie próbuje więc „przesuwać” mieszkań do publiczności, ale pokazuje swoją społeczną odpowiedzialność. Nie sprzedawać i zapominać, ale wejść na rynek ze zrozumieniem, że to długi czas. Taka polityka nie jest przekształcana na zrealizowane metry kwadratowe, ale gra na przyszłość - skomentowała Ludmiła Petriwa.

  Przeczytaj: DIM Group of Companies zaprezentowała swój najbardziej ambitny projekt - LCD „Metropolis”

  Przeczytaj:  DIM Group of Companies zaprezentowała swój najbardziej ambitny projekt - LCD „Metropolis”

  Panel dyskusyjny przepływu sprzedaży - Automatyzacja działu sprzedaży

  Konstantin Novofastovsky: Marketcall

  Rodion Shalashenko: Szachy jako narzędzie dla działu sprzedaży

  Podsumowując Red Forum, współzałożyciel portalu LUN, Andrei Lima, przewidział, że programiści rozpoczną nową erę w branży, kiedy marketing będzie musiał być zbudowany na nowych zasadach. Według niego, wkrótce uwaga kupujących nie zostanie zwabiona przez niższe ceny i niższą jakość. Ponadto programiści będą musieli spróbować wiele, aby proces wyboru apartamentów był jak najbardziej wygodny dla klienta.

  Olesya Perchak: Czego brakuje w działach sprzedaży w proponowanych systemach CRM

  „Wyobraź sobie, że w Kijowie nie będzie stu działów sprzedaży, ale sto tysięcy „Wyobraź sobie, że w Kijowie nie będzie stu działów sprzedaży, ale sto tysięcy. Każda osoba w domu! Klient będzie chciał wybrać mieszkanie, siedząc na kanapie. Zobacz online w domu, piętrze, wybierz miejsce na podłodze, plan, Zaraz na miejscu, może „chodzić” po mieszkaniu, oceniać widok z okna. Następnie - zarezerwuj jeden z nich. Oddzwonisz do niego, umówisz się na spotkanie i przyjmiesz w dziale sprzedaży w niezwykle precyzyjnym czasie przy filiżance kawy - powiedział Andrei Mima.

  Według niego wkrótce programiści wykorzystają wirtualną rzeczywistość nie tylko do stworzenia efektu WOW. W tym celu partnerzy PUD i VRNET rozpoczęli projekt digitalizacji nowych budynków w 3D.

  Riverside Development: projekty i innowacje

  Współzałożyciel VRNET, Artem Batogovsky, jest pewien: wirtualna rzeczywistość może nie tylko pomóc deweloperom przyciągnąć uwagę klientów, ale także samych klientów, aby proces wyboru był jak najbardziej komfortowy.

  „Kiedy PUD i ja myśleliśmy o tym, jak zmienić wirtualną rzeczywistość z zabawki w przydatne narzędzie dla milionów użytkowników witryny „Kiedy PUD i ja myśleliśmy o tym, jak zmienić wirtualną rzeczywistość z zabawki w przydatne narzędzie dla milionów użytkowników witryny. Doszliśmy do wniosku, że będzie to przydatne tylko wtedy, gdy jest używane nie w pojedynczych przypadkach, ale do przeglądania każdego obiektu. A my wraz z LUN opracowaliśmy nowy produkt, który pomaga wirtualizować mieszkania. Dzięki temu układy będą miały również wersje 3D ”- powiedział Batogovsky.


  Przeczytaj: Deweloperzy i cyfrowe: dlaczego programista sieci społecznościowych, rzeczywistość 3D i wirtualna

  Kijów Vlast

  Ale jak możemy - programiści - dostarczyć to potencjalnemu nabywcy?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»