Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  W jaki sposób usługi domowe Google mogą wpłynąć na Ciebie - według Dave Squires

  Google oczywiście rozszerza program reklam domowych Google oczywiście rozszerza program reklam domowych. Teraz przeniósł się na wschód do Filadelfii i obejmuje również więcej pionów. Oprócz oryginalnych hydraulików i ślusarzy rozszerza się na HVAC, elektryków, drzwi garażowych, pomoc drogową, szkło samochodowe, malowanie, majsterkowanie, sprzątanie domu, a nawet kategorie napraw urządzeń.

  Dave Squires , długi lokalny SEO, podzielił się swoim artykułem szczegółowe informacje o programie Google Home Services napisał specjalnie dla osób z branży HVAC i pomyślałem, że warto podzielić się z moją szerszą publicznością.

  Dave jest prezesem Dostęp online , firma oparta na subskrypcji, która współpracuje z wykonawcami HVAC & Plumbing Contractors w całej Ameryce Północnej, pokazując im, jak wykorzystać sieć jako coś więcej niż elektroniczny magnes do lodówki. Wcześniej pomagał biegać Vincent's Heating & Plumbing (VHP), jego rodzinny biznes HVAC, który obsługuje obszar Port Huron od 1959 roku. Nadal jest właścicielem, ale nie jest aktywny w codziennych sprawach. Ma ponad 38 lat doświadczenia w branży HVAC i ponad 17 lat w przestrzeni marketingu internetowego HVAC.

  Rzadko mam pisarzy gościnnych, ale Dave wie, gdzie mówi i może pomóc nam lepiej zrozumieć niuanse programu HSA Google.

  Oczywiście są to jego opinie i mogą, ale nie muszą, dotyczyć ciebie, ale myślałem, że to świetne podsumowanie tego, gdzie jest program, więc publikuję tutaj.

  Przygotuj się - Google ponownie „zmienia planszę gry”, jeśli chodzi o generowanie potencjalnych klientów poprzez wyszukiwanie lokalne. Przez prawie trzy lata w rejonie zatoki San Francisco firma Google eksperymentowała z testowaniem różnych podejść, aby bezpośrednio konkurować z HomeAdvisor i listą Angie i wejść w biznes „wyprzedaży”. W przeciwieństwie do AdWords, gdzie kupujesz tylko przestrzeń reklamową, a transakcja odbywa się bezpośrednio między Tobą a konsumentem, nowy dział usług domowych Google chce być nowym „brokerem” i „jakościową policją” całej transakcji. Innymi słowy, jak HomeAdvisor i Lista Angie, chcą stać się strażnikiem między tobą a nowymi klientami. Przerażające jest to, że prawdopodobnie odniosą sukces w tym zakresie - zwłaszcza w jaki sposób skonstruowali swój nowy program.

  Obecnie Google wdraża swój nowy program w siedmiu głównych miastach w całym kraju. Miasta to Phoenix, Atlanta, Filadelfia, Seattle, San Diego, Baltimore i Los Angeles. prześledzić, jak działa ich nowy program, co się zmieniło, co mogło spowodować, że zainicjowali teraz wdrożenie, i moją analizę potencjalnych długoterminowych reperkusji.

  Witamy w Google Home Services - i programie „Google Guaranteed”

  Po obejrzeniu Google w ciągu ostatnich kilku lat starają się, aby jego platforma Home Services działała (co jest dobrym czasem dla Google, aby przetestować cokolwiek) , byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się nieco ponad miesiąc temu, że wyrwał się z Kalifornii i rozszerzenie na nowe miasta w całym kraju. Chciałem wiedzieć, co zmienili w programie, który sprawił, że zdecydowali, że ich program jest zwycięzcą? Być może dlatego, że chcą pokonać nową fuzję HomeAdvisor z Listą Angie, która zakończy się w grudniu, ale byłem ciekawy, jak wygląda ostateczna wersja.

  Znalezienie odpowiedzi na to pytanie było zaskakująco trudne, ponieważ Google nie ukrywa, co robi. Uzyskanie wstępnych informacji na temat ich nowego programu zajęło dużo czasu i wysiłku, aby powiedzieć co najmniej - ale oto jak program jest obecnie rozwijany.

  Na początek zwróć uwagę na obraz po prawej, który pokazuje wyniki wyszukiwania „ Naprawa AC San Francisco ” Jeśli chcesz wypróbować to wyszukiwanie na komputerze, upewnij się, że wylogowałeś się z Google lub nie zobaczysz tych samych wyników (wersja Google „przenieś się… to nie są droidy, których szukasz) . W górnej części strony pod nagłówkiem „ Naprawa AC - profesjonaliści HVAC obsługujący San Francisco ” znajdują się trzy pola, z których każde zawiera listę kontrahentów, ich liczbę przeglądową Google, a następnie fakt, że są one „ gwarantowane przez Google ” - co Zaznaczyłem też na żółto. Poniżej znajduje się numer telefonu i godziny, kiedy będą otwarte, jeśli nie są obecnie otwarte.

  Ważne jest, aby pamiętać, że wyświetlany przez nich numer telefonu nie jest numerem kontrahenta, ale zarejestrowanym numerem śledzenia przypisanym im przez Google. Jeśli numer będzie używany przez konsumenta, wyświetlany numer zmieni się na liście, a numer, z którego dzwonił konsument, pozostanie aktywny dla tego konsumenta przez następne 15 dni. Połączenie konsumenta wyświetli Ci numer przesłany przez Google, a nie rzeczywisty numer konsumenta. Tak długo, jak rozmawiałeś z klientem w ciągu ostatnich 15 dni, możesz pozostać w kontakcie, używając numeru przesłanego przez Google. Niewymienioną częścią jest tutaj, jeśli poprosisz klienta o bezpośredni numer, aby spróbować ominąć Google rejestrujący Twoją komunikację, możesz znaleźć się poza ich programem… och, a ja już wspomniałem, że Google chce być strażnikiem transakcji ?

  Dobrą wiadomością (jeśli chcesz to zobaczyć) jest to, że Google zachowuje całkowitą kontrolę nad informacjami kontaktowymi klienta przez 15 dni od ostatniego kontaktu.

  Jeśli nie rozmawiałeś z tym klientem w ciągu ostatnich 15 dni, numer przekierowania konsumenta zostanie dezaktywowany, a ich rzeczywisty numer zostanie wyświetlony na pulpicie aplikacji Home Service. W ten sposób będziesz mógł zachować swoje prawdziwe dane kontaktowe poza początkowym połączeniem.

  Gdy konsument kliknie jednego z kontrahentów w wynikach usługi Google Home Service, pojawi się następny ekran (pokazany po prawej), zawierający dodatkowe informacje na temat wybranego wykonawcy, a także listę wszystkich innych uczestniczących wykonawców w programie. Przedstawia również klientowi przycisk „WYŚLIJ ŻĄDANIE” , w którym konsument może wysłać zgłoszenie serwisowe do wybranego kontrahenta - a także innych kontrahentów na liście - w tym samym czasie. Podobnie jak HomeAdvisor i Lista Angie, Google zdało sobie sprawę, że w przeciwieństwie do swojego programu AdWords, jedyną rzeczą lepszą niż jednorazowa sprzedaż potencjalnego klienta, była wielokrotna sprzedaż tego samego ołowiu różnym kontrahentom.

  Obecnie na rynku, który znam, koszt ołowiu opiera się na zryczałtowanej opłacie w wysokości około 25 dolarów za ołów. Zanim staniesz się zbyt podekscytowany tą ceną, pamiętaj, że potencjalnie będziesz konkurować z innymi wykonawcami o tę samą przewagę. Jeśli klient wybierze trzech z was, a wszyscy macie równy wskaźnik sukcesu, koszt za sprzedany produkt wynosi teraz 75 USD. Podejrzewam jednak, że aktualna stawka jest bardziej

  stawka wprowadzająca, ponieważ Google został zbudowany na maksymalizacji przychodów ze wszystkich swoich produktów. Po ustanowieniu programu i zwiększeniu popytu na ten program, w pełni oczekuję, że przekształci się on w system ofert podobny do AdWords.

  Jak wspomniałem wcześniej, Google Home Services działało przez prawie trzy lata w rejonie zatoki San Francisco, a ostatnio, w Los Angeles. W tym czasie zmienili nieco sposób, w jaki program został zaprezentowany, aby przetestować różne podejścia do działania programu. Po wprowadzeniu wszystkich zmian założeniem było, że program nie działał tak, jak chciał. Jednak około 3-4 miesiące temu pojawił się nowy program o nazwie „ Gwarancja Google ”. Może to tylko przypadek, ale w ciągu dwóch miesięcy od wydania tego nowego programu program usług domowych Google rozszerzył się na duże miasta w całym kraju.

  Czym jest „Gwarancja Google”?

  Na szczycie listy wykonawców, którzy klikają reklamę usługi Google Home Service, znajduje się następujące zdanie.

  Gdy konsument kliknie „Dowiedz się więcej”, Google wyjaśnia w ten sposób swoją gwarancję; „Jeśli nie jesteś zadowolony z jakości pracy, pokryjemy roszczenia do kwoty faktury za pracę, z limitem dożywotnim w wysokości 2000 USD. Twoja praca musi być zarezerwowana przez Home Services. Dodatki lub przyszłe projekty, szkody na mieniu, niezadowolenie z ceny lub szybkości reakcji dostawcy i anulowania nie są uwzględniane. ” Jeśli więc nie masz jeszcze gwarancji jakości zwrotu pieniędzy na jakość swojej usługi - będziesz mieć jeden przez Google, jeśli bierzesz udział w ich programie.

  Aby zarabiać na gwarancji Google, klienci mają 30 dni po zakończeniu pracy na złożenie wniosku, jeśli nie są zadowoleni z jakości wykonanej pracy. Jeśli chodzi o wyłączenia gwarancji, stwierdza Google, „dodatki lub przyszłe projekty; szkody majątkowe; niezadowolenie z wrażliwości cenowej lub dostawcy; i anulowania nie są objęte gwarancją. ”

  Zaangażowanie w usługi domowe Google

  Podobnie jak w AdWords, płacisz tylko za potencjalnych klientów od klientów, którzy kliknęli Twój wpis, a Twój wpis pojawi się tylko wtedy, gdy pozostaną Ci pieniądze w tygodniowym budżecie. W przeciwieństwie do AdWords, który jest ściśle transakcją marketingową typu „pay-to-play”, w której każdy może uczestniczyć, Google ma pewną ekspozycję na rzeczywistą pracę wykonaną z powodu ich gwarancji. Z tego powodu uczestnictwo w programie odbywa się wyłącznie na podstawie zaproszenia i opiera się na Twojej reputacji online (recenzje) i przejściu sprawdzenia w tle. Ponieważ Google lubi pozostać wewnętrznym dla swoich danych tak bardzo, jak to możliwe (zdecydowanie mają rzeczywiste problemy z zaufaniem) , zakłada się, że twoja reputacja jest mocno mierzona przez rzeczywiste opinie Google.

  Przedstawiciel Google ujawnił nam jednak coś, co należy zauważyć: raz w programie recenzje i rankingi gwiazd, które pokażą klientom, są specyficzne dla Google Home Services i różnią się od zwykłych recenzji Google. Są one generowane w ich aplikacji / platformie i pozostają na platformie, co oznacza, że ​​je tracisz, jeśli opuścisz program.

  Poniżej przedstawiamy sposób, w jaki Google monitoruje wykonawców, których wybiera:

  Zaangażowanie w usługi domowe Google

  Sprawdzanie w tle

  Wszystkie gwarantowane plusy przechodzą kontrole w tle przez Pinkerton Consulting and Investigations, Inc. , niezależna firma zarządzająca ryzykiem i zabezpieczająca.

  Sprawdzenie przeszłości obejmuje zapytania o ważność numeru ubezpieczenia społecznego każdego pracownika i historię kryminalną (w tym kontrole krzyżowe z rejestrami przestępców seksualnych, terrorystów i sankcji). Ponadto każda firma pro jest sprawdzana pod kątem obowiązujących licencji handlowych, ubezpieczeń i historii postępowania cywilnego (w tym wyroków i zastawów sądów federalnych i stanowych).

  Możesz przeczytać więcej o wymaganiach tutaj .

  Kontrola licencji

  Działalność każdego wykonawcy jest sprawdzana pod kątem następujących licencji:

  • Hydraulicy, złota rączka, elektrycy i profesjonaliści HVAC potrzebują licencji wykonawcy na wykonywanie usług o wartości powyżej 500 USD. Hydraulicy, majsterkowicze, elektrycy i profesjonaliści HVAC bez licencji wykonawcy mogą nadal znajdować się w usługach domowych, ale nie wolno im wykonywać usług, które kosztują więcej niż 500 USD.

  Czeki ubezpieczeniowe

  Działalność każdego profesjonalisty musi obejmować ubezpieczenie dla wykonywanej pracy.

  Ocena reputacji

  Chcemy połączyć konsumentów z wysokiej jakości, rekomendowanymi i zaufanymi profesjonalistami. Dlatego też prowadzimy badania dotyczące reputacji online każdego profesjonalisty Home Service.

  Zbieramy oceny i recenzje od osób, które zatrudniły profesjonalistów Home Service. Jak opisano w naszym Centrum Polityki, poważne lub wielokrotnie negatywne opinie klientów mogą skutkować niższymi rankingami (w tym brakiem ich pokazywania).

  Google 2017

  Niezależnie od tego, co myślisz o wszystkich usługach zewnętrznych, które chcą pośredniczyć w prowadzeniu, Google jest inny. Osobiście uważam, że ich decyzja o zaoferowaniu gwarancji Google jest genialna i potencjalna zmiana gry. Moje największe pytanie brzmi: kto będzie prawdziwym zwycięzcą ich nowej gry, ponieważ nie jestem pewien, czy będzie to wykonawca. Z marketingowego punktu widzenia wiele firm, takich jak moje, oferuje już gwarancje zwrotu pieniędzy, które są lepsze i silniejsze niż to, co oferuje Google - ale to, czego nie mamy, to pojawienie się życzliwego arbitra strony trzeciej, który program Google pojawi się klientem być. Jako konsument, jeśli jesteś niezadowolony z firmy, czy chcesz próbować zbierać od firmy, w której jesteś zły, czy raczej wolisz poradzić sobie z pozornie neutralną stroną trzecią i pozwolić im sobie z tym poradzić? Sam ten fakt sprawia, że ​​ich gwarancja jest potężniejsza niż cokolwiek, co ty lub ja możemy zaoferować niezależnie.

  Piękno programu Google polega na tym, że ryzyko, które naprawdę niosą, jest niewielkie lub żadne. Chociaż Google twierdzi, że wykonawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek roszczenia zgłoszone do zwrotu za pośrednictwem programu gwarancyjnego Google - rzeczywistość operacyjna będzie zupełnie inna. Widzisz, chociaż nie jesteś zobowiązany do zwrotu kosztów pracy, Google stwierdza w swoich wytycznych, w jaki sposób profesjonaliści kwalifikują się do reklam Home Service, które:

  „… Poważne lub wielokrotnie negatywne opinie klientów mogą skutkować niższymi rankingami? (W tym brakiem pokazywania w ogóle)”.

  Jestem pewien, że nie jest trudno „czytać między wierszami” powyższego stwierdzenia, ale i tak to przeliteruję. Prawdopodobnie spłacę 2000 USD w imieniu kontrahenta Jestem pewien, że nie jest trudno „czytać między wierszami” powyższego stwierdzenia, ale i tak to przeliteruję kwalifikuje się do kategorii „poważne negatywne opinie klientów” . Jeśli więc program się powiedzie i zyskujesz zyski… czy dajesz klientowi zwrot pieniędzy… czy pozwalasz Google zrobić to i ryzykować wyrzucenie z programu? Domyślam się, że to ty będziesz całkowicie gwarantować gwarancję Google, a Google skończy jako wielki goryl patrząc przez ramię. Osobiście nie uważam tej części programu za poważną negatywną, ponieważ większość dobrych firm ma już gwarancje zwrotu pieniędzy, które honorują.

  W perspektywie krótkoterminowej zaangażowanie w Google Home Services jest prawdopodobnie dobrym wyborem biznesowym, jeśli zostaniesz do tego zaproszony. W przeciwieństwie do HomeAdvisor, YELP i Angie's List… wszyscy grają w Google Sandbox - Google nie gra w ich. Dodanie ich usług domowych do pierwszej strony wyników wyszukiwania lokalnego nie tylko zapewnia im najlepsze miejsce, ale także zmniejsza liczbę reklam i wyniki organiczne, od których zależą wszystkie inne witryny polecające. Niestety, części, które są spychane dalej, są również miejscem, w którym obecnie uzyskiwane są potencjalne wyniki wyszukiwania.

  Moje obawy związane z programem Google Home Service nie dotyczą krótko, ale długiej gry. Jeśli się w to zaangażujesz, nie mam wątpliwości, że się uda i zarobisz pieniądze - przynajmniej początkowo. W rzeczywistości to dobre firmy angażują się w to, co sprawi, że odniesie sukces i zostanie w pełni przyjęty przez ogół społeczeństwa. Należy jednak pamiętać, że gdy zostanie ona w pełni zaakceptowana przez opinię publiczną, lepiej mieć „Plan B” do generowania wywołań usług, który uwzględnia potencjalnego potwora, który wszyscy pomogliśmy stworzyć, gdy wreszcie zaczną działać prawa ekonomii.

  Problem z gwarancją zwrotu pieniędzy Home Services firmy Google dla kontrahentów polega na tym, że całkowicie usuwa wszelkie konsekwencje wynikające z wyboru konsumenta. W ekonomii potencjalne konsekwencje wpływające na decyzje określane są jako tarcia ekonomiczne. Tarcie ekonomiczne to wszystko, co wpływa na decyzję konsumenta inną niż cena - i nie ma w tym nic. Widzisz, jeśli Google mówi, że wszyscy na stronie są wspaniali… ma wszystkie odpowiednie licencje… ma świetnych pracowników, którzy przeszli sprawdzanie przeszłości… dostaje świetne recenzje od wszystkich… i Google da ci pieniądze, jeśli spieprzą… co myślisz, że decydującym czynnikiem dla tego, kto dostanie pracę będzie? Nie ma wątpliwości, że decyzja zostanie określona na podstawie ceny. Aha… i czy wspomniałem, że Google pozwala na ustalanie cen w reklamach Home Service, aby porównywanie ofert stało się jeszcze łatwiejsze?

  Prosta ekonomia mówi ci, że wszystkie rzeczy są równe, cena zawsze będzie decydować . Nie musisz uważać, aby zrozumieć, że nowy program Google ma na celu stworzenie iluzji, że wszyscy wykonawcy są równi w swoim programie. Tak więc, niestety, nie może to pomóc, ale być wyścigiem do najniższej ceny, a zwycięzcą jest ten, który ma najbardziej efektywną pracę i jest w stanie z zyskiem dostarczać jakość w najniższej cenie. Niestety, może to nie być nawet świetna strategia, ponieważ nasza branża ma historię ludzi, którzy są dobrymi, sumiennymi handlowcami, którzy szczęśliwie sprzedają poniżej swoich prawdziwych kosztów - aż w końcu zbankrutują i zrobią dwa kolejne kroki, aby wypełnić swoje miejsce.

  Na razie moja rada dla moich klientów jest taka, że ​​jeśli nie pojawi się coś innego, co zmienia rzeczy, rób to, co jest potrzebne, aby zostać zaproszonym do gry. Nie mam wątpliwości, że początkowy zwrot z inwestycji będzie świetny dla wykonawców, którzy zostaną zaproszeni. Należy jednak pamiętać, że ogólnie rzecz biorąc, ekonomia modelu sugeruje, że prawdopodobnie będzie skłonna faworyzować mniejsze, napędzane cenami firmy, które są dumne ze swojej pracy, ale albo ignorują, albo osobiście absorbują pełne koszty ogólne. Fakt, że tablica rozdzielcza jest mocno nachylona do użytku mobilnego, co jest idealne dla mniejszego wykonawcy lub technika, który sam atakuje, sprawia, że ​​podejrzewam, że Google widzi to także w ten sposób. Jednak na dłuższą metę należy pamiętać, że pozostawanie przy programie nie będzie już ekonomicznie opłacalne, ale nadal będzie zabierało wielu potencjalnych klientów z rynku napraw, aby znaleźć sposób na zastąpienie go.

  Jeśli uważasz, że jestem zbyt pesymistyczny wobec programu, mam nadzieję, że masz rację. Moim celem jest jednak zapewnienie długoterminowej perspektywy i potencjalnej „trajektorii” nowego programu usług domowych Google, aby pomóc moim klientom odpowiednio zaplanować. W tym przypadku przesłanka „Jeśli nie, mój konkurent będzie!”, Aby się zaangażować, jest prawdopodobnie bardzo rozsądnym uzasadnieniem, dopóki inne opcje nie staną się dostępne. Jednak przy każdej decyzji zawsze pojawiają się niezamierzone konsekwencje. Z ekonomicznego punktu widzenia jest to potencjalnie krótkie okno na zarabianie pieniędzy, dopóki nie zostanie w pełni ustanowione, a cena stanie się jedynym celem.

  Na koniec, moim największym zmartwieniem jest to, że w żadnym innym momencie w historii naszej branży tak silna siła rynkowa nie sprawiła, że ​​ich celem jest umieszczenie się między nami a naszym klientem Na koniec, moim największym zmartwieniem jest to, że w żadnym innym momencie w historii naszej branży tak silna siła rynkowa nie sprawiła, że ​​ich celem jest umieszczenie się między nami a naszym klientem. Nie mogę przestać myśleć o historii o „ Beduin i wielbłąd ” W tej historii to ostatnie zdanie najbardziej mnie niepokoi. „… Kiedy Beduinowie obudzili się następnego ranka, był na dworze na zimno, a wielbłąd miał namiot dla siebie”.

  Czym jest „Gwarancja Google”?
  Jeśli więc program się powiedzie i zyskujesz zyski… czy dajesz klientowi zwrot pieniędzy… czy pozwalasz Google zrobić to i ryzykować wyrzucenie z programu?
  Aha… i czy wspomniałem, że Google pozwala na ustalanie cen w reklamach Home Service, aby porównywanie ofert stało się jeszcze łatwiejsze?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»