Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Wewnątrz spojrzenie na wyniki 31 postów gości w ciągu jednego tygodnia

  1. Wyzwanie
  2. Moje słowa kluczowe
  3. Ruch przed wysłaniem 30 postów gości

  Tak Tak. Słyszałeś to dobrze!

  Napisałem 31 postów gościnnych w ciągu jednego tygodnia i chciałbym podzielić się z wami wynikami.

  Wyzwania rockowe! Uwielbiam podejmować nowe wyzwania raz na jakiś czas, zarówno dla moich klientów, jak i dla mnie, a jedną rzeczą, którą zauważyłem, jest to, że wyniki tych wyzwań zawsze sprawiają, że jest to opłacalne.

  Na przykład, jednym z wyzwań, które ostatnio podjąłem, było napisanie 10 000 słów dziennie dla konkretnego klienta i mam z tym wielki sukces. Ponieważ ten post dotyczy mojego gościnnego wyzwania blogowania, przejdźmy od razu do tego.

  Wyzwanie

  Prawie 2 tygodnie temu postanowiłem podjąć nowe wyzwanie. Napisałem 31 gości w ciągu jednego tygodnia, z których większość dotyczy tematów omawianych na tym blogu, a większość z nich została napisana z zamiarem poprawy SEO dla tego bloga. Zmodyfikowałem wszystkie posty gości, aby upewnić się, że są jakości, z której jestem dumny, i stworzyłem unikalną biografię skupiającą się na słowach kluczowych, które chcę umieścić w rankingu w celu korzystania z moich postów dla gości.

  Większość z tych postów została przesłana do mniejszych blogów, z których nigdy nie spodziewałem się ruchu. Podczas gdy niektórzy z nich wysłali kilku gości, maksimum, jakie kiedykolwiek otrzymałem od któregokolwiek z blogów, które przesłałem postom gości, to 10 osób. Moim głównym celem wysyłania postów dla gości jest SEO.

  Chociaż zdobycie 500 gości z jednego postu gościa Problogger w ciągu jednego tygodnia jest wspaniałe, osobiście wolę dostawać 70 gości dziennie z wyszukiwarek codziennie przez cały miesiąc - i właśnie dlatego podjąłem wyzwanie.

  Moje słowa kluczowe

  Naprawdę nie zamierzałem pisać o moim sukcesie z postami gościnnymi, ale ponieważ wiele osób poprosiło o to w przyszłości Facebook Postanowiłem to zrobić. W rezultacie nie zrobiłem zrzutów ekranu z mojego rankingu przed wyzwaniem, ale miałem pomysł, gdzie się zajmują. Wyniki słów kluczowych przed rankingiem są przybliżone, natomiast wyniki słowa kluczowego po rankingu są dokładnie takie, jak go widzę Market Samurai narzędzie do śledzenia wyszukiwania.

  Słowa kluczowe kierowane i rankingi przed 31 postami gości

  jak pisać : 330

  zarabiaj pieniądze : 280

  pisanie niezależne : 260

  blogowanie gości : 6

  wskazówki dotyczące pisania : nie w pierwszych 1000 wyników

  wskazówki dotyczące blogowania : nie w pierwszych 1000 wyników

  Słowa kluczowe kierowane i rankingi po 31 postach gości

  jak pisać : 131

  zarabiaj pieniądze : 15

  pisanie niezależne : 31

  blogowanie gości : 5

  wskazówki dotyczące pisania : 263

  wskazówki dotyczące blogów : 342

  Wiem, że wyniki niektórych z powyższych słów kluczowych mogą cię zaskoczyć, ale tak, blogowanie gości jest bardzo skuteczne!

  Chciałbym również, abyście wiedzieli, że wyniki rankingu były takie, jak te z 18 października 2011 r. To około 9 dni po przesłaniu postów dla gości - więc, jeśli posty gości mogą mieć taki efekt już po 9 dniach, Zastanawiam się, co stanie się za miesiąc lub dwa.

  Ruch przed wysłaniem 30 postów gości

  Wiem, że rankingi nie mają znaczenia, jeśli nie wysyłają ruchu, a także jestem kimś, kto naprawdę uwielbia oglądać statystyki innych i udostępniać mi kopie, więc zrobię zrzut ekranu Google Analytics z 10-dniowym ruchem przed i 10 dni ruchu po i udostępnianie go poniżej.

  Wszystkie 30 stanowisk dla gości zostało nadesłanych 7 października, a ruch przed pokazami odbywa się od 29 września do 8 października, podczas gdy ruch po pokazach odbywa się od 9 października do 18 października.

  Ruch w wyszukiwarkach przed

  Ruch w wyszukiwarce po

  Ruch w wyszukiwarce w „18 października”

  Masz więc jasny obraz tego, jak idzie ruch. Przed wpisami gości średnio 350 odwiedzających dziennie (w najlepsze dni) z wyszukiwarek. Pozwólcie, że pokażę wam zrzut ekranu z wczorajszego ruchu wyszukiwarki, 18 października, dokładnie 10 dni po przesłaniu 31 postów gości.

  Pozwólcie, że pokażę wam zrzut ekranu z wczorajszego ruchu wyszukiwarki, 18 października, dokładnie 10 dni po przesłaniu 31 postów gości

  Chciałbym, żebyście wiedzieli, że posty gości nie mają jeszcze pełnego efektu, a to może doprowadzić tego bloga do zdobycia ponad 500 gości z wyszukiwarek codziennie tylko z powodu 31 postów gości.

  Prosta matematyka

  Opierając się na liczbie odwiedzających, którą otrzymałem 18 października, w porównaniu ze średnią liczbą 350 odwiedzających dziennie, jaką wcześniej otrzymałem, zróbmy kilka podstawowych obliczeń. 484 - 350 = 134 !

  Tylko spójrz. To aż 134 odwiedzających w ciągu jednego dnia, zaledwie 10 dni po przesłaniu tego posta gościa. Ile zapłaciłbyś, gdyby był to ruch PPC? Fajną rzeczą związaną z ruchem w wyszukiwarkach jest to, że w ciągu najbliższego miesiąca będzie to 200 gości dziennie, bez przesyłania dodatkowego postu przez gości. To wszystko dla 31 postów gości w ciągu jednego dnia - tych 31 postów dla gości, których nie muszę pisać ponownie, ale ruch związany z wyszukiwaniem będzie wzrastał przez lata.

  Jeśli mamy oszacować, że otrzymuję średnio 200 gości dziennie przez następny rok, w wyniku tych 31 postów dla gości, to będzie 6000 odwiedzających w ciągu jednego miesiąca i ponad 72 000 odwiedzających w ciągu jednego roku.

  Jeśli jesteś pisarzem potrzebującym klientów, pomyśl o tym, co 72k odwiedzających może zrobić dla twojego bloga w ciągu jednego roku. Albo powiedzmy, że skoro mój blog jest bardziej ugruntowany i możesz uzyskać tylko połowę tego ruchu na swoim nowym blogu, zastanów się, co 36k odwiedzających może zrobić dla twojego bloga w ciągu jednego roku.

  Jeśli jesteś małą firmą, zastanów się, co możesz zrobić z 70 tys. Odwiedzających w ciągu jednego roku? Zastanów się, jaki wpływ może to mieć w ciągu jednego roku.

  PS. Jeśli chcesz rozwijać swoją działalność dzięki blogowaniu gościnnemu, na pewno pójdziesz dużo dalej z pomocą eksperta. Specjalizuję się w blogowaniu gościnnym i chętnie współpracuję z Tobą, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele. Uprzejmie skontaktuj się ze mną, abyśmy mogli porozmawiać !

  Ile zapłaciłbyś, gdyby był to ruch PPC?
  Odwiedzających w ciągu jednego roku?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»