Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Wewnętrzna optymalizacja strony internetowej: ręczna edycja metatagów i tagów tytułu strony

  1. Wewnętrzna optymalizacja witryny - wprowadzenie
  2. Tag tytułu strony <title>
  3. Opis metatagu
  4. Na co zwrócić uwagę przy opracowywaniu?
  5. Pola mogą nie być wymagane
  6. Wniosek

  Postanowiłem otworzyć serię artykułów na temat wewnętrznej optymalizacji witryn dla wyszukiwarek Postanowiłem otworzyć serię artykułów na temat wewnętrznej optymalizacji witryn dla wyszukiwarek. Będę w nich mówił o technikach programowania i elementach projektu strony internetowej, na które powinieneś zwrócić uwagę podczas tworzenia. Biorąc pod uwagę wewnętrzną optymalizację na etapie tworzenia strony, ułatwisz dalszą pracę specjalisty SEO i ewentualnie wyeliminujesz dodatkowe koszty finansowe!

  Pierwszy artykuł, wprowadzający z cyklu „ Wewnętrzna optymalizacja witryny ”, dotyczący potrzeby zapewnienia administratorowi zasobu internetowego możliwości ręcznej edycji metatagów i tagu tytułu strony. Artykuł jest bardziej przeznaczony dla twórców stron internetowych niż specjalistów SEO.

  Wewnętrzna optymalizacja witryny - wprowadzenie

  Poniżej pokrótce opiszę przeznaczenie 2 tagów używanych przez wyszukiwarki. Jeśli znasz podstawy optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, pomiń ten wstęp, jestem pewien, że informacje, które wyjaśniam, są ci znane.

  Tag tytułu strony <title>

  Tag <title>, wyświetlany przez wyszukiwarki w numerze jako tytuł strony.

  <title> Mapa Wołgogradzkiego Interaktywnego Nawigatora po mieście Wołgograd </ title>

  To bardzo ważny tag! Konieczne jest umieszczenie w nim informacji po przeczytaniu, które użytkownik postanawia przejść do witryny.

  Tekst <title> powinien być wzbogacony o słowa kluczowe, ponieważ wyszukiwarka będzie nadal uwzględniać to w algorytmach rankingowych, jako jeden z najważniejszych czynników, na podstawie których zostanie określona pozycja strony w wynikach wyszukiwania.

  Trudność w wypełnianiu tagów <title> polega na tym, że konieczne jest stworzenie tekstu przyjaznego zarówno użytkownikom, jak i wyszukiwarkom. Dlatego po prostu wypełnienie go słowami kluczowymi nie będzie działać, tekst będzie nieczytelny i nie atrakcyjny dla użytkowników, niezwykle rzadko będzie klikać link, nawet jeśli znajduje się on na pierwszych pozycjach w tym numerze.

  Najważniejsze jest, aby nie zapominać, że pracujemy nad zwiększeniem grupy docelowej witryny, a wpływ na wyniki wyszukiwania jest środkiem do osiągnięcia naszego celu!

  Zaleca się, aby długość tytułu strony nie zawierała więcej niż 7 słów.

  Opis metatagu

  Kolejnym tagiem, który zasługuje na uwagę, jest metaopis.

  <meta name = "description" content = "VLG Navigator to portal internetowy wokół miasta Wołgograd. Interaktywna mapa Wołgogradu, produkty i usługi Wołgogradu." />

  Definiuje zawartość każdej strony HTML. Początkowo ten tag był używany przez wyszukiwarki jako fragment ( tekst pod tytułem strony w wynikach wyszukiwania ). To prawda, że ​​fragmenty są w zasadzie zawsze tworzone intelektualnie - z tekstu strony wybierana jest część najbardziej odpowiednia dla żądania użytkownika i będzie to fragment. Czasami jednak zauważam, że fragment strony został utworzony z tekstu w opisie metatagu, dlatego do tej pory jest to dla nas ważne.

  To ważne! Częstym błędem wśród webmasterów są te same nagłówki i opisy HTML dla wszystkich stron witryny. Trzeba tego unikać! Z reguły dla każdej ze stron należy zarejestrować unikalne nagłówki HTML i informacje do opisu metatagu!

  W tej części wprowadzającej się skończyło .

  Na co zwrócić uwagę przy opracowywaniu?

  Wracając do specyfiki tworzenia stron internetowych. Wyobraź sobie, że tworzysz serwis informacyjny. Każdy element wiadomości będzie miał unikalny adres URL i tytuł, który jest wyświetlany gdzieś na stronie listy wiadomości.

  Ponieważ każda wiadomość będzie reprezentowana przez osobną stronę w witrynie, należy zdecydować, jaki będzie tag tytułu <title> i opis metatagu? Tytuł wiadomości może być traktowany jako tytuł HTML strony, ale nie zawsze jest to praktyczne, zwłaszcza jeśli nie jest możliwe dodanie niezbędnej liczby słów kluczowych do tytułu przy zachowaniu naturalności tekstu. Okazuje się, że sytuacja jest impasowa, w której można znaleźć wyjście?

  To bardzo proste, daj administratorowi strony możliwość wypełnienia zawartości tytułu HTML strony <title>, a także metatagu opisu podczas tworzenia wiadomości.

  Tak, do twojego formularza zostaną dodane 2 dodatkowe pola i 2 kolumny w bazie danych, ale to znacznie uprości dalszą pracę specjalisty SEO w promowaniu Twojej witryny. Bez dodatkowych ulepszeń strony będzie dostępny dla interfejsu informacji edycyjnych, które są ważne dla wyszukiwarek.

  Pola mogą nie być wymagane

  Możesz uczynić te dodatkowe pola w formularzu opcjonalnym. W tym przypadku, jeśli pozostaną puste, informacje dla nagłówka HTML strony zostaną pobrane z nazwy wiadomości, która jest obowiązkowa, a opis, na przykład, zostanie utworzony z pierwszych 200 znaków tekstu samej wiadomości.

  Wniosek

  Czasami dość trudno jest przerobić już działający projekt w sieci zgodnie z wytycznymi specjalisty SEO. Dlatego przed rozpoczęciem rozwoju skonsultuj się ze specjalistą ds. SEO na temat wewnętrznej optymalizacji witryny . Postępując zgodnie z jego instrukcjami, zaoszczędzisz swój cenny czas i czas programistów, którzy pracują z tobą.

  All in One SEO Pack - Wtyczka Wordpress, umożliwiająca ręczną edycję tagów meta i tagu tytułu.

  Warto przeczytać:

  Na co zwrócić uwagę przy opracowywaniu?
  Ponieważ każda wiadomość będzie reprezentowana przez osobną stronę w witrynie, należy zdecydować, jaki będzie tag tytułu <title> i opis metatagu?
  Okazuje się, że sytuacja jest impasowa, w której można znaleźć wyjście?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»