Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Wewnętrzna optymalizacja witryny

  1. Dzisiaj porozmawiamy o wewnętrznej optymalizacji witryny.
  2. Podwójne
  3. Ustawienie CNC
  4. Projektowanie stron internetowych

  Ostatnia aktualizacja: 9/07/13

  Dzisiaj porozmawiamy o wewnętrznej optymalizacji witryny.

  Rozprawiłem się z tym, co jest  rdzeń semantyczny  i jak go skomponować, zajmij się optymalizacją strony jako całości, aw szczególności jej treści Rozprawiłem się z tym, co jest rdzeń semantyczny i jak go skomponować, zajmij się optymalizacją strony jako całości, aw szczególności jej treści. Bez tego nie możesz nawet myśleć o promowaniu strony w wyszukiwarkach.

  Optymalizacja strony jest podzielona na wewnętrzne i zewnętrzne. Oczywiście konieczne jest rozpoczęcie wewnętrznej optymalizacji.

  Podwójne

  Głównym problemem wszystkich witryn, a zwłaszcza platform blogów takich jak WordPress, są duplikaty stron. Oczywiście nie tworzysz ich samodzielnie (przynajmniej świadomie), ale na przykład WordPress tworzy ich całkiem sporo.

  Pierwszym rodzajem duplikatów są ogłoszenia artykułów na stronie głównej. Okazuje się, że ten sam tekst jest publikowany dwukrotnie: na stronie głównej i na stronie z pełnym artykułem. Te duplikaty nie mogą zostać wyeliminowane, z wyjątkiem umieszczenia unikalnych komunikatów na głównym. Ale to zadanie nie jest dla początkujących. Dla początkujących blogerów i twórców stron internetowych możesz udzielić tej porady: w żadnym wypadku nie publikuj pełnych tekstów artykułów lub długich ogłoszeń na stronie głównej. Wystarczająco dużo zdjęć i mały fragment tekstu.

  Drugi typ duplikatów to strony takie jak vash_site /? Kakoj-to-tekst ,

  gdzie kakoj-to-tekst - dowolne znaki (jako takie, takie strony nie istnieją, dlatego mówię „typ”). Spróbuj wpisać taki adres w przeglądarce, a zostaniesz przeniesiony na główną stronę swojej witryny. Jeśli masz witrynę WordPress, to oszczędzasz od takich duplikatów. plugin All in One SEO Pack . Jeśli platforma jest inna, poszukaj programisty, który może napisać kod wskazujący, która strona jest główna.

  Jeśli spojrzysz na kod źródłowy (Ctrl + U) witryny WordPress, zobaczysz, że wtyczka All in One SEO Pack pisze następującą linię:

  <link rel = ”canonical” href = ”http://mojbiznes.ru” /> jest przykładem mojego bloga.

  ru” /> jest przykładem mojego bloga

  Ta linia pokazuje, że oryginał tej strony jest tym, którego adres jest zapisany w tym kodzie, a pozostałe strony są duplikatami.

  Ustawienie CNC

  Obowiązuje również optymalizacja witryny wewnętrznej Ustawienie CNC . Już o tym pisałem w odpowiednim czasie, nie powtórzę.

  Projektowanie stron internetowych

  Projekt odgrywa również pewną (aczkolwiek niezbyt dużą) rolę w promocji strony. Optymalizacja projektu to konstrukcja logiczna, w której powiązania między różnymi częściami witryny są wyraźnie widoczne. Zauważyłem również SEO, że unikalna konstrukcja zwiększa lojalność wyszukiwarek.

  Więc dzisiaj krótko powiedziałem o wewnętrznej optymalizacji strony. Jednak główną rolą w jego promocji jest optymalizacja treści o czym będę mówił następnym razem.

  I znowu - wałek, aby zmniejszyć stres wewnętrzny I znowu - wałek, aby zmniejszyć stres wewnętrzny  : :

  To również jest interesujące:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»