Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Wewnętrzna optymalizacja wpisów wordpress. Yoast WordPress SEO

  1. Analiza strony.
  2. Karta Zaawansowane
  3. Karta Sieci społecznościowe

  Po zainstaluj i skonfiguruj seo Wordpress - jedna z najważniejszych wtyczek do bloga na WordPressie (nie można nalegać na analogi), nadszedł czas, aby dowiedzieć się w praktyce, jak z nich korzystać.

  Co to jest optymalizacja artykułów?

  To dość duży temat i oczywiście nie mogę go całkowicie dotknąć w tym poście. O tym planuję napisać przyzwoitą liczbę artykułów, dobrze je frezując (tak przy okazji, właściwe połączenie odnoszą się również do wewnętrznej optymalizacji), a następnie będzie bardzo przydatny wybór artykułów na ten temat. Nie chcesz przegapić swojego wyjścia? Subskrybuj Kanał RSS 😉


  Ale idziemy w porządku.

  Jeśli chcemy zwiększyć szanse, że artykuł zajmie wysoką pozycję w wydaniu wyszukiwarek (co z kolei zapewni nam większą frekwencję), w tym celu należy uporządkować zewnętrzny (i wewnętrzny) typ artykułu.

  Powinno to wyglądać tak, że wyszukiwarek ślini się z jednego typu, a jednocześnie cieszy oko i mózg gościa. To jest zadanie wewnętrzna optymalizacja artykuły wordpress .

  Na przykład tworzymy w naszym ulubionym blogu post „ Jak uprawiać ogórki na Marsie ”.

  Jak zwykle idziemy do panelu administracyjnego, sekcji Rekordy , tworzymy nowy rekord, wypełniamy nagłówek. Piszemy ciekawy tekst, wstawiamy do niego zdjęcia itp.

  I wtedy zauważamy, że okazuje się, że po zainstalowaniu wtyczki na dole pojawiło się nowe okno ze słowem WordPress SEO by Yoast . Kliknij na niego - będzie się rozwijać (jeśli zminimalizowany).

  Widzimy następujące zdjęcie

  Widzimy następujące zdjęcie

  Podgląd fragmentów - to pole pokazuje, jak będzie wyglądał nasz post w wynikach wyszukiwania Google.

  Słowo kluczowe fokusa - ten wykres jest niezbędny do działania funkcji analizy strony wtyczki. Przedstawiamy główne słowo kluczowe lub frazę, dla której piszemy artykuł. Zasadniczo nie trzeba wypełniać, jeśli nie planujesz korzystać z tej funkcji. Chociaż dla początkujących radzę wypróbować, podane są przydatne wskazówki.

  Tytuł SEO - to nazwa, która pojawi się dla Twojego artykułu w wynikach wyszukiwania. Może się różnić od tytułu, który piszesz w tytule samego artykułu. Kliknięcie przycisku Generuj SEO powoduje, że nazwa wtyczki automatycznie zastępuje nazwę wyszukiwarek (w zasadzie wszystko, co robi, to sama nazwa artykułu i dodanie nazwy bloga za pomocą łącznika, nie używam tego układu) Maksymalnie 70 znaków.

  Opis meta - tak zwany urywek. Tutaj krótko przedstawiamy istotę artykułu, w taki sposób, że użytkownik chce wejść na naszą stronę! Krótki opis jest wyświetlany w wynikach wyszukiwania pod tytułem. Maksymalnie 156 znaków. (daleko od zawsze wyszukiwarka pokaże dokładnie twój opis, może zastąpić inne fragmenty tekstu, bardziej pouczające z jego punktu widzenia. Yandex jest szczególnie winny tego)

  Meta-słowa kluczowe - tutaj zapisujemy słowa kluczowe naszego artykułu, zgodnie z którymi chcemy je znaleźć. Jak właściwie dobrać słowa kluczowe, przeanalizuj szczegółowo później. (jest możliwe, że będę się trzymał, jeśli artykuł nie jest zbyt obszerny) Przy okazji, wyszukiwarki oświadczyły, że nie zwracają już uwagi na tę linię, ale nadal radzę zapisać klucze)

  W ten sposób pojawiają się pola wtyczki.

  Uwaga: po zapisaniu rekordu włączona jest opcja analizy strony. Pod kolumną słowa kluczowego Focus pojawiają się liczniki dopasowania z wprowadzonym kluczem. Dopasowania są obliczane w tytule samego artykułu, tytule strony, adresie URL (to jest dla burżuazji), w tekście samego artykułu oraz w opisie wyszukiwarek. Im więcej zbiegów okoliczności, tym więcej rozumiesz, tym większe szanse na dobry problem ze słowem kluczowym.

  Ostrzeżenie: nie radzę prowadzić kilku słów kluczowych i wypełniać ich postów. Przesycenie kluczami może negatywnie wpłynąć na wyniki wyszukiwania i odwrotny skutek.

  Zasadniczo jest to miejsce, w którym można wykonać główną pracę z wtyczką WordPress SEO by Yoast . Ale to tylko główna, dla tych, którzy lubią zagłębiać się w ustawienia, wciąż są jakieś przekąski

  Analiza strony.


  Jeśli wypełnisz kolumnę słowa kluczowego Focus , karta wbudowanej seo-analizy strony stanie się dla Ciebie dostępna. Co więcej, dla początkujących, całkiem niezła funkcja, zauważam.

  Wtyczka ma swój własny system rankingowy, który określa, jak dobrze artykuł jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek. Złe - czerwone, dobre - zielone i pośrednie.

  Wszystkie wskazówki i uwagi dotyczące optymalizacji można przeczytać w języku rosyjskim i naprawić błędy.

  Zalecam uważne przeczytanie ich i, jeśli to możliwe, spróbuj naprawić niektóre z nich, tak aby pojawił się żółty lub zielony kolor. Dzięki temu artykuł będzie bardziej zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek , co oznacza, że ​​zwiększy swoją pozycję w wynikach wyszukiwania.

  Podczas wewnętrznej optymalizacji rekordów najważniejsze jest, aby nie dać się ponieść! Nie zapominaj, że najpierw piszesz dla ludzi, a nie dla maszyn, w przeciwnym razie możesz zrobić nieczytelny żużel z interesującego artykułu.

  Karta Zaawansowane

  W zasadzie nie wspinałem się tutaj sam. Tutaj możesz zamknąć stronę z indeksowania wyszukiwarek (robot wyszukiwania pominie ją, jeśli chodzi o Twoją witrynę)

  Wybierz tytuł strony w Okruchy chleba. Możesz określić kanoniczny adres URL i przekierować stronę (przekierowanie 301)

  Karta Sieci społecznościowe

  Tutaj możesz zrobić oddzielne opisy meta dla usług społecznych. sieci (Facebook i Google+)

  Ale ogólnie rzecz biorąc, to wszystko. To był tylko wierzchołek góry lodowej optymalizacji wewnętrznej. Aby uzyskać dobre pozycje wyszukiwania, musimy nadal łączyć artykuły, podświetlać słowa kluczowe w tekście i tworzyć nagłówki, optymalizować obrazy, konfigurować robota.txt, tworzyć mapę bloga i wiele więcej. Nie chcesz przegapić? Subskrybuj aktualizacje biuletynu 🙂

  Co to jest optymalizacja artykułów?
  Nie chcesz przegapić swojego wyjścia?
  Nie chcesz przegapić?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»