Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Wideo na strony internetowe - czy pomagają w SEO i konwersjach? - Dżungla

  1. Jak ważne jest wideo w rankingu witryn w Google?
  2. Co to jest Kanał próżności YouTube?

  Internet jest obecnie ogromną częścią codziennego życia i popularnie określany jako czwarte narzędzie, po gazie, elektryczności i wodzie.

  W pierwszych latach Internet szybko stał się użytecznym narzędziem do wymiany informacji, po czym pojawili się poszukiwacze, którzy chcieli spędzić relaksujące godziny na zwykłym przeglądaniu (często określanym jako „Internetowi próżniacy”). Reklamodawcy i marketerzy szybko dostrzegli okazję do uzyskania impulsywnej sprzedaży dzięki starannie dobranej reklamie w swoich ulubionych witrynach. Jedną z takich stron, które zyskały wczesną popularność dzięki tym próżniakom, jest YouTube.

  Google to stwierdza sześć na dziesięć osób preferuje platformy wideo do telewizji na żywo (źródło: Google Data Global Q4 2015). Dzisiaj YouTube jest drugą najpopularniejszą wyszukiwarką w Internecie obok Google. I popularne źródło filmów na stronach internetowych.

  I popularne źródło filmów na stronach internetowych

  YouTube jest jednym z największych sukcesów w Internecie. Pierwszy film wideo przesłany na YouTube 23 kwietnia 2005 r. Został zatytułowany „Ja w zoo”. Jest nim współzałożyciel Jawed Karin w zoo w San Diego. Ten film wideo można nadal oglądać w YouTube.

  W ciągu 18 miesięcy od przesłania pierwszego filmu YouTube odbiera 20 milionów odwiedzin miesięcznie, nawiązując współpracę marketingową z NBC w czerwcu 2006 roku.

  9 października 2006 r. Serwis YouTube został zakupiony przez Google za 1,65 mld USD w akcjach. Zadziwiająca historia sukcesu i dowód ogromnego popytu na wideo.

  We wczesnych latach Google'a Larry Page, współzałożyciel Google, przewidział:

  „Do 2009 r. Każda firma będzie potrzebować strony internetowej…

  w 2014 r. każda firma będzie potrzebować wideo…

  a do 2019 r. każda firma będzie potrzebować własnego kanału telewizyjnego online ”

  Jak ważne jest wideo w rankingu witryn w Google?

  Treści wideo na stronie internetowej są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek. Po prostu krótkie wyjaśnia filmy na stronie internetowej może zwiększyć współczynnik konwersji o + 80%. Wideo zwiększy czas odwiedzin na stronie, co może mieć pozytywny wpływ na ranking Twojej wyszukiwarki; Google zobaczy, że strona jest bardziej odpowiednia dla wyszukiwanego hasła i odpowiednio zwiększy ranking.

  Tworzenie wysokiej jakości wideo, nawet z telefonem komórkowym, jest obecnie proste dzięki bezpłatnemu, przyjaznemu dla użytkownika oprogramowaniu do pobrania. Aby zmaksymalizować sukces Twoich działań marketingowych, możesz rozważyć zwrócenie się do profesjonalnej firmy zajmującej się marketingiem wideo w celu zarządzania tworzeniem i dystrybucją treści wideo.

  Co to jest Kanał próżności YouTube?

  Jednym ze świetnych sposobów na zaprezentowanie wideo firmy jest kanał kosmetyczny YouTube (kanał z wybranym słowem kluczowym lub nazwą firmy osadzoną w adresie URL). Aby zakwalifikować się, kanał musi mieć więcej niż 500 subskrybentów i wyświetlać filmy online przez ponad 30 dni. Nic nie jest darmowe, więc osiągnięcie tych wymagań wymaga trochę pracy, ale po przeskoczeniu tych barier kanał, który może pochwalić się próżnym adresem URL, będzie wyglądał bardziej profesjonalnie.

  Musisz kierować na te słowa kluczowe, które mają prawdziwe intencje handlowe. Czy badania słów kluczowych wykorzystują wyniki, aby wpłynąć na wybór tematu i tagi wideo.

  Naturalnie będziesz chciał powiązać odwiedzających z Twoim kanałem YouTube za pośrednictwem własnej strony internetowej. Posiadanie większej liczby linków do Twojej witryny oznacza większą wiarygodność, większe zaufanie do wyszukiwarki i lepsze rankingi.

  YouTube nie jest jedyną dostępną witryną do udostępniania filmów. Spójrz też na; Vimeo, Dailymotion, Facebook i wiele innych.

  Znaczenie kontroli nad wszystkimi treściami cyfrowymi (wideo / PDF / białe księgi / pliki MP3 / prezentacje itp.) Staje się najważniejsze dla firm każdej wielkości. Potrzeba prowadzenia widza przez ich cyfrową podróż i trzymania ich na treści jest ważniejsza niż kiedykolwiek.

  Profesjonalne agencje marketingu cyfrowego, takie jak nasza, mogą doradzić, w jaki sposób usprawnić hosting, przesyłanie i dystrybucję wszystkich materiałów wideo i cyfrowej komunikacji marketingowej, generując zasięg i zaangażowanie docelowych odbiorców dzięki mierzalnym wynikom.

  Obecnie dostępna jest platforma, która w unikalny sposób integruje wszystkie formy mediów cyfrowych, czy to wideo, obrazy, tekst, pliki PDF, galerie, a nawet transmisje na żywo. Ta platforma zarządzania może być osadzona bezpośrednio w istniejącej stronie internetowej, skutecznie nadając biznesowi własny kanał YouTube lub TV.

  Platforma ta ma wbudowany biuletyn wideo i integrację z mediami społecznościowymi, a także zapłatę umożliwiającą zarabianie na ruchu i kompleksowe przechwytywanie danych do głębokiej analizy. Może być również idealny do programów e-learningowych i szkoleniowych. Na przykład prezentacja PowerPoint może być uruchamiana jednocześnie z transmisją na żądanie lub na żywo.

  Google informuje, że ponad 50% ruchu związanego z wyszukiwaniem jest teraz przeznaczone na wideo i przewiduje, że do 2018 r. Wzrośnie do ponad 90%.

  Twórz wysokiej jakości wideo z cenną treścią na swojej stronie internetowej, a następnie profesjonalnie zarządzaj dystrybucją tego materiału wideo w Internecie, aby Twoja firma rozwijała się w siłę.

  GD Star Rating
  system oceny WordPress

  Jak ważne jest wideo w rankingu witryn w Google?
  Co to jest Kanał próżności YouTube?
  Co to jest Kanał próżności YouTube?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»