Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  WordPress Plugin SEO Smart Links

  Wtyczka WordPress SEO Smart Links spełnia kilka zadań z jedną funkcją. Automatycznie generuje na podstawie słów kluczowych linki do odpowiednich stron i artykułów na blogu. Ma to kilka zalet. Linki zwiększają użyteczność użytkowników i możliwość wyszukiwania dla wyszukiwarek (SEO).

  Lepsza użyteczność
  Podstawową zasadą HTML było powiązanie z odpowiednimi tekstami na stronie internetowej. To linki do źródeł i pokrewnych treści. Użytkownik może zatem poruszać się po treści. Urodził się surfing. Niestety znalezienie odpowiednich linków jest dość czasochłonne - nawet na ich własnych stronach internetowych, ponieważ często zawierają one 1000 dokumentów i więcej. Tutaj możesz skorzystać z wtyczki SEO Smart Links. Automatycznie generuje linki do pasujących artykułów na Twoim blogu. Gość jest szczęśliwy i klika.

  Lepsze linkowanie wewnętrzne (SEO)
  Kolejną zaletą jest to, że używasz tej wtyczki, aby zwiększyć wewnętrzne linkowanie swojego bloga. Z najrozmaitszych artykułów nagle LInks ustawia kolejne teksty. Google i inne wyszukiwarki znajdą Twoją treść lepiej i ułatwią indeksowanie. Pomoże to w lepszym znalezieniu treści w wyszukiwarkach. Rezultatem jest twój ranking i ruch rośnie.

  Jak działa wtyczka  Przede wszystkim: wtyczka nie zmienia artykułów samego bloga, ale tylko w momencie, gdy serwer wyświetli stronę, dodaje dodatkowe linki do przeglądarki na tym wyjściu Jak działa wtyczka
  Przede wszystkim: wtyczka nie zmienia artykułów samego bloga, ale tylko w momencie, gdy serwer wyświetli stronę, dodaje dodatkowe linki do przeglądarki na tym wyjściu. Działanie wtyczki jest bardzo proste. Instalujesz i aktywujesz wtyczkę za pośrednictwem swojego zaplecza. Tutaj możesz określić, czy artykuły, strony lub komentarze powinny być połączone. Możesz dezaktywować linki w poście do siebie. Również łączenie stron z nagłówków może być zbyt dobre ;-) Wtyczka jest oparta na tytule artykułu. Możesz także połączyć strony tagów i kategorii. Należy jednak ograniczyć liczbę linków na artykuł. Ponieważ jeśli używasz wielu znaczników, może to prowadzić do prawie każdego słowa będącego linkiem. Nie jest to zalecane - ze względów SEO, użyteczności i wydajności.

  Wskazówka: użycie samodzielnie zdefiniowanych słów kluczowych
  Oczywiście wtyczka może łączyć tylko treści spełniające specyfikacje. Jeśli masz już sformułowane nagłówki, co ma sens, wtyczka rzadko znajduje dopasowanie. Możesz także zdefiniować własne linki. Na przykład, aby połączyć się z artykułem „Wszystko przez Facebook” w dolnym polu niestandardowych słów kluczowych, wprowadź wyszukiwane hasło przecinek i odpowiedni adres URL. W ten sposób możesz specjalnie ustawić linki z treści do określonej treści.

  Wnioski:
  Wtyczka WordPress SEO Smart Links oferuje wiele korzyści dla odwiedzających i wyszukiwarek. Niestety, terminy w tekście muszą pojawić się 1: 1 w tytule artykułu docelowego, aby wygenerować link. Z sformułowanymi nagłówkami, więc nie masz szans. Jedynym sposobem jest wtedy tworzenie linków niestandardowych słów kluczowych. Ale to może to zrobić Przekierowanie wtyczki lub ContentLink Auto Partner lepsze. Dodatkowo zbudowali statystykę. Jednak ci, którzy często mają krótkie adresy URL z jednym słowem kluczowym, są dobrze obsługiwani przez wtyczkę, ponieważ robi to prawie automatycznie.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»