Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  WordPress SEO By Yoast: Najlepsza wtyczka do optymalizacji postów na blogu

  1. Jak działa WordPress SEO Plugin
  2. Analizowanie Twojego bloga poprzez WordPress SEO Plugin
  3. Najlepsze praktyki w blogu po optymalizacji
  4. Nie zapomnij o autorstwie Google!
  5. W końcu…

  Dobry post na blogu to nie tylko dobrze napisany kawałek - jest także łatwy do odczytania dla wyszukiwarek. Teraz, jeśli piszesz naturalnie i oferujesz cenne informacje, zostaną spełnione pewne czynniki optymalizacji wyszukiwarek na stronie. Ale jest tak wiele innych aspektów SEO, że przeciętny właściciel firmy albo nie wie, albo nie ma czasu na naukę i zastosowanie do własnej obecności w sieci.

  Pamiętaj: dobrze zoptymalizowany post na blogu (między innymi) może oznaczać, że Twój post jest wyższy w wyszukiwarkach takich jak ta:

  Albo to:

  Możesz przeprowadzić pełny audyt strony SEO zbadać, jak działa Twoja witryna pod względem rankingów wyszukiwarek, widoczności w wyszukiwarkach i analizy konkurencji. Ale celem tego posta jest pokazanie i wyjaśnienie prostego narzędzia, którego można użyć do optymalizacji postów na blogu. Większość właścicieli firm, z którymi zetknąłem się i pracowałem, ma zazwyczaj WordPress strony internetowe. Jest to prosty system zarządzania treścią (CMS) i jeden z najbardziej popularnych tam.

  W ubiegłym roku mój kolega zaproponował wtyczkę WordPress o nazwie „ WordPress SEO Plugin ”Yoasta. Jest to łatwa w instalacji, łatwa w użyciu wtyczka, która służy jako przewodnik pokazujący, jak możesz zoptymalizować każdą stronę i post na swojej stronie.

  Możesz zacząć od wyszukania wtyczki WordPress SEO na pulpicie nawigacyjnym WordPress, jej instalacji i aktywacji. Gdy to zrobisz, pojawi się na dole edytora w każdym nowym wpisie.

  Jak działa WordPress SEO Plugin

  Najlepszym sposobem korzystania z wtyczki WordPress SEO jest najpierw napisanie swojego bloga. Po kilku postach, zakładając, że jesteś stosunkowo nowy w SEO na stronie, stanie się jasne, co musisz zrobić w swoim blogu, aby zoptymalizować je pod kątem wyszukiwarek.

  Po przygotowaniu swojego wpisu na blogu na karcie „Ogólne” wtyczki zobaczysz 5 rzeczy:

  1. Podgląd fragmentu - Jak będzie wyglądał Twój post na stronach wyników wyszukiwania (SERP).
  2. Focus Keyword - główne słowo kluczowe, dla którego chcesz umieścić swój post. Zazwyczaj będzie to słowo kluczowe, które wskazuje, o czym jest Twój artykuł i powinno przychodzić naturalnie. Jeśli Twój artykuł brzmi „Jak zdrowe jedzenie może pomóc żyć dłużej”, „zdrowe odżywianie” będzie prawdopodobnie frazą kluczową. Inny przykład: „5 znaków potrzebnych na nowe rynny deszczowe teraz” - „rynny deszczowe” to wyrażenie kluczowe.
  3. Tytuł SEO - Często określane przez techników jako „tagi tytułów”, to jest to, co chcesz, aby Twój tytuł był wyświetlany w SERPach jako. Zobacz poniżej, jak to wygląda.
  4. Opis meta - co chcesz opis meta w SERPs być. Wygodne jest to, że można to wypełnić w wtyczce WordPress SEO z widocznymi limitami znaków - więcej na ten temat później.

  Oto, jak będzie wyglądał fragment kodu w SERPach z kilkoma z powyższych elementów:

  Oto zrzut ekranu, jak wygląda wtyczka SEO WordPress:

  Będziesz chciał wybrać słowo kluczowe, na które chcesz kierować w całym poście. To powinno się wydarzyć naturalnie w twoim piśmie - iw rezultacie powinno już pojawić się w Twoim tytule i adresie URL po zapisaniu wersji roboczej.

  WordPress SEO Plugin pokaże Ci, ile razy słowo kluczowe focus pojawia się w tytule, adresie URL, treści i opisie meta. Domyślnie wyświetli to wszystko, co podałeś jako tytuł swojego posta. Jednak teraz zaleca się skrócenie długości tagów tytułowych do 55-60 znaków dzięki Google zwiększa rozmiar czcionki tytułowej w swoich SERP.

  Analizowanie Twojego bloga poprzez WordPress SEO Plugin

  Po wypełnieniu wszystkiego w zakładce „Ogólne” w wtyczce WordPress SEO, kliknij kartę „Analiza strony”, a obok niej pojawi się długa lista czynników optymalizacji z kolorową kulką. Kolorowa kulka będzie wyświetlana tylko wtedy, gdy zapisałeś co najmniej jeden szkic.

  Jeśli wyświetla się na zielono (tak jak poniżej), oznacza to, że Twój post został zoptymalizowany pod kątem tego czynnika i powie Ci dlaczego. Jeśli wyświetla kolor żółty, pomarańczowy lub czerwony, oznacza to, że musisz trochę zoptymalizować.

  Jeśli wyświetla kolor żółty, pomarańczowy lub czerwony, oznacza to, że musisz trochę zoptymalizować

  Ponownie, jeśli piszesz naturalnie o temacie, twoje słowo kluczowe focus powinno przyjść naturalnie. Ale upewnienie się, że każdy opublikowany post na blogu jest czytelny dla wyszukiwarek, jest ważny, a wtyczka WordPress SEO zapewnia skuteczny przewodnik, aby to zrobić.

  Najlepsze praktyki w blogu po optymalizacji

  Biorąc pod uwagę kartę analizy strony wtyczki WordPress SEO, oto kilka najlepszych praktyk, które możesz zabrać i wykorzystać:

  1. Napisz wysokiej jakości treści. Upewnij się, że masz wprowadzenie, treść i wnioski do swojego postu
  2. Mieć gęstość słów kluczowych (jak często słowo kluczowe lub niewielkie odmiany pojawiają się na stronie) między 1-5%. Jeśli jest poniżej 1%, nie będzie rangi. Jeśli jest powyżej 5%, Google uzna to za upychanie słów kluczowych.
  3. Zachowaj tagi tytułowe o długości od 50 do 60 znaków i umieść tam swoje słowo kluczowe.
  4. Napisz interesujący opis meta poniżej 150 znaków ze słowem kluczowym focus w kopii.
  5. Spróbuj umieścić słowo kluczowe focus w adresie URL (o ile ma to sens).
  6. Dodaj tagi alt dla każdego zdjęcia w Twoim poście. Spróbuj umieścić w nich słowo kluczowe, ale jeszcze je zwięźle opisuj, czym jest obraz.
  7. Zadaj czytelnikowi pytania, aby zachęcić do opinii w sekcji komentarzy. Chociaż niekoniecznie jest to czynnik rankingowy, większe zaangażowanie może prowadzić do tego, że więcej osób będzie linkowało do Twojego postu we własnych postach (naturalne, wysokiej jakości linki wsteczne są kluczem do dobrego SEO poza witryną).

  Nie zapomnij o autorstwie Google!

  Google wprowadził autor Rank w 2011 r. W kategoriach laika jest to okazja do pokazania twarzy autora dla danego postu w SERP. Dane pokazały to ludzie klikają te wyniki więcej niż regularne wyniki. Istnieje więc prawdziwa korzyść z prawidłowego ustawienia Google Authorship. Nie jest to korzyść SEO jako taka (chociaż wygląda na to, że Google preferuje posty i autorów z poprawnym ustawieniem autorstwa), ale główną korzyścią jest przyciągnięcie większej liczby osób do Twojej witryny.

  Upewnij się, że masz profil Google+, biografię siebie w postie i tag rel = author w swoim bio. Oto ac obszerny post na temat tego, jak to ustawić .

  W końcu…

  Jeśli piszesz blog firmowy i nie widzisz wyników, nie martw się - marketing treści wymaga czasu . To proces. Ale musisz opanować małe rzeczy, takie jak optymalizacja postów na blogu. Ta wtyczka WordPress SEO jest niezawodnym przewodnikiem do sukcesu w blogowaniu - aby zawartość Twojego bloga znalazła się w wyszukiwarkach Twoich idealnych klientów!

  Masz pytanie? Zapytaj poniżej i odpowiem!

  Masz pytanie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»