Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Wszystko o surfowaniu lub surfowaniu.

  Jeśli wiesz, czym jest surfowanie, natychmiast przewiń w dół.

  Teoria:

  Najpierw ustalmy, czym jest surfing.

  Surfowanie przez pewien czas wyświetla strony witryn reklamowych na komputerze. Podczas przeglądania strony włącza się timer, który pokazuje czas pozostały do ​​końca oglądania. Po upływie czasu oglądania zadawane jest pytanie kontrolne, które zwykle składa się z serii pięcioramiennych gwiazd i serii liczb od 1 do 8 lub prostej akcji arytmetycznej po dodaniu lub odjęciu w granicach liczby 8 zamiast gwiazd.
  Przykłady: 6 + 2, 8-6 ..... itd.

  Wykonawca musi policzyć liczbę gwiazdek i kliknąć liczbę odpowiadającą liczbie gwiazdek lub rozwiązać przykład i kliknąć prawidłową odpowiedź (wybrać prawidłową liczbę). W przypadku poprawnego wyniku naliczana jest opłata za kliknięcie łącza, zgodnie z komunikatem wyświetlanym na zielono w lewym dolnym rogu w miejscu przykładu lub gwiazdek. Jeśli naciśnięto niewłaściwą cyfrę lub niepoprawnie rozwiązano przykład (odpowiedź nie została wybrana), opłata za kliknięcie nie jest pobierana, a zamiast cyfr i gwiazdek pojawia się czerwony krzyżyk i komunikat o błędzie tekstu w obliczeniu liczby gwiazdek lub nieprawidłowo rozwiązanego przykładu. To proste.

  Surfowanie jest dwojakiego rodzaju:

  1. Ręczne surfowanie - wykonawca klika i przegląda strony ręcznie na komputerze.

  2. Automatyczne surfowanie - cały surfing odbywa się automatycznie bez udziału surfera, przy użyciu specjalnego programu komputerowego, który śledzi wygląd linków do surfowania.

  W seo sprincie dozwolone jest tylko ręczne surfowanie. Korzystanie z autosurfingu w projekcie jest surowo zabronione. Konto użytkownika, które naruszyło zasady surfowania, zostanie zbanowane, a następnie usunięte bez prawa do przywrócenia.

  Oto sens zasady seo sprint:

  3.14. Surowo zabrania się używania programów do oszustw (auto clickerów i / lub automatycznych przeglądarek i / lub przyspieszaczy czasowych), a także innych programów i narzędzi innych firm do pracy ze sprintem SEO. Używanie, dystrybucja, sprzedaż lub reklamowanie takich programów jest surowo zabronione i podlega karze.

  Ćwicz:

  1. Otwórz stronę główną usługi. Kliknij w menu „Zarabiaj” w sekcji „Witryny do surfowania”

  2. W centralnym oknie pojawią się linki do surfowania, w tym przypadku - podczas gdy jedno

  W centralnym oknie pojawią się linki do surfowania, w tym przypadku - podczas gdy jedno

  3. Umieść kursor nad okręgiem w środku linku i kliknij go raz. Otworzy się napis „Wyświetl witrynę reklamodawcy”.

  4. Kliknij napis „Wyświetl witrynę reklamodawcy”. Przeglądarka automatycznie otwiera nowe okno z witryną, którą chcesz wyświetlić. W lewym dolnym rogu zaczyna działać zegar, który pokazuje, ile sekund pozostało do końca oglądania (przed kliknięciem na liczby z liczbą gwiazdek lub liczbą z prawidłową odpowiedzią na przykład arytmetyczny). Podczas odliczania czasu możesz poruszać się po witrynie, przewijać strony rolką myszy (przewijać). Nie zamykaj strony na stronie, dopóki nie upłynie czas, inaczej płatność za kliknięcie linku nie zostanie dokonana. Jeśli zegar jest zamrożony lub po zakończeniu jego pracy, liczba gwiazdek nie zaświeciła się i nie pojawił się przykład arytmetyczny, po prostu odśwież stronę strony. Zegar zostanie ponownie uruchomiony i tym razem może nie zamarznąć.

  Porada: nie trzeba siedzieć w czasie, gdy surfujesz na stronie. Możesz zminimalizować przeglądarkę, przeglądać inne strony w Internecie, a na koniec tak po prostu odpowiedzieć na pytanie bezpieczeństwa i tyle. Możesz wykonywać zadania i surfować jednocześnie. Jednak nie można jednocześnie otwierać wielu witryn do surfowania, ponieważ nie będą za nie płacić.

  Czekasz więc, aż timer zakończy i przejrzy stronę. Gdy skończy się czas, odpowiedz na pytanie kontrolne: Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, zobaczysz to:

  Jeśli odpowiedź jest nieprawidłowa, oznacza to:

  Błędy mogą być inne, ale można ich uniknąć.

  Aby uniknąć błędów, pamiętaj, że algorytm działa:

  1. Otwórz JEDNE surfowanie po stronie linku.

  2. Poczekaj na zakończenie pomiaru.

  3. Odpowiedz poprawnie na pytanie.

  To wszystko. Jak widać nie ma nic trudnego w surfowaniu. Odważ się!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»