Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Wu Hoang An, dyrektor generalny w Avocode: „Najlepsze pomysły są nam oferowane przez użytkowników”

  1. Avokod Jest produktem firmy Source. Program, który wyodrębnia z plików PSD i Sketch CSS, Swift,...
  2. Jak powstał ten pomysł? A może to nie był pomysł, ale po prostu ból?
  3. Jaki był zespół od samego początku?
  4. Jeden projektant stworzył taki świetny produkt!
  5. Jak wpadłeś na pomysł aktualizacji lub ulepszenia produktu?
  6. Kolejne pytanie dotyczy użytkowników, ponieważ sam pracuję z programistami. Jest wśród nich wielu...
  7. Jest tak wiele narzędzi dla projektantów i programistów, które pomagają w automatyzacji pracy i ułatwiają....
  8. Masz biuro w USA. Jak on działa?
  9. Czy masz pomysły na nowe produkty? A może skupiasz się teraz na ulepszaniu Avocode?
  10. Proszę powiedzieć kilka słów projektantom, którzy chcą stworzyć aplikację mobilną, ale na razie się boją.

  Avokod Jest produktem firmy Source. Program, który wyodrębnia z plików PSD i Sketch CSS, Swift, Android i React Native kodów kolorów, atrybutów obrazu, czcionek, rozmiarów i tak dalej. Misha Rybachuk udał się do Pragi i rozmawiał ze współzałożycielem i dyrektorem generalnym firmy Wu Hoang An o procesie tworzenia produktu, pomysłów, zespołu i konsumentów.

  Kim jest ten facet, który wpadł na pomysł stworzenia Avacode? Czy był programistą czy projektantem?

  Pierwszym produktem, który stworzyliśmy, była wtyczka Photoshop o nazwie CSS Hack, która w zasadzie po prostu przetłumaczyła komórki warstwy CSS w Photoshopie na kod CSS. To proste. Już dziś pochodzi z funkcji Photoshop. Mieliśmy wielu klientów i użytkowników. Kiedy komunikowaliśmy się z nimi z recenzji, zdaliśmy sobie sprawę, że przydatne byłoby stworzenie czegoś takiego jak Avocode. Moim zdaniem to Peter: nasz współzałożyciel i programista interfejsu, zdał sobie sprawę, że to świetny pomysł. Potem podzielił się swoimi przemyśleniami z nami, innymi współzałożycielami. Staraliśmy się potwierdzić pomysł, porozmawiać z klientami, dowiedzieć się, czy stworzyć taki produkt. Zdając sobie sprawę, że to zadziała, rozpoczęliśmy prace nad projektem 2,5 roku temu. W procesie przyciągało coraz więcej osób. Produkt trafił do sprzedaży natychmiast po premierze.

  Jak powstał ten pomysł? A może to nie był pomysł, ale po prostu ból?

  To był bolesny problem, także w naszym zespole. Jestem pewien, że pomysł powstał tam. Musieliśmy sprawdzić, czy inne zespoły miały takie same trudności. Rozmawialiśmy z użytkownikami poprzednich produktów i okazało się, że wiele zespołów ma te same trudności. Po przeanalizowaniu naszych problemów próbowaliśmy je rozwiązać. Myślę, że to najlepszy sposób na stworzenie świetnego produktu.

  Jaki był zespół od samego początku?

  Zanim w pełni poświęciliśmy się tworzeniu Avocode, zbudowaliśmy wtyczki do Photoshopa i innych firm. Na początku zatrudniliśmy dwóch programistów. Jednym z nich był Peter, który został współzałożycielem. Stworzyli prototyp. Pracowaliśmy również w niepełnym wymiarze godzin z projektantem, który pomógł programistom zrozumieć UX i wiele więcej. Po otrzymaniu pierwszego prototypu daliśmy go użytkownikom do testu w celu zebrania opinii. Kiedy stało się jasne, że jest to świetny produkt, który może przerodzić się w coś więcej, zatrudniliśmy więcej programistów. W momencie uruchomienia Avocode zespół miał 6 programistów i 1 projektanta. Razem - 8-9 osób.

  Jeden projektant stworzył taki świetny produkt!

  Tak, to jeden projektant stworzył interfejs i wszystko inne. Byli też faceci z marketingu.

  Jak wpadłeś na pomysł aktualizacji lub ulepszenia produktu?

  Od samego początku mieliśmy wiele pomysłów, wciąż je wdrażamy. Ale najlepsze pomysły są nam proponowane przez użytkowników, więc powinieneś uważnie ich słuchać. Poznaj ich problemy i zaproponuj rozwiązania.

  Kolejne pytanie dotyczy użytkowników, ponieważ sam pracuję z programistami. Jest wśród nich wielu dziwnych facetów. Co robisz, aby usłyszeć i poznać ich problemy? Deweloperzy nie są zwykłymi użytkownikami.

  Tak, wielu programistów ma problemy z komunikacją. Ale są tacy, którzy potrafią jasno wyrazić swoje myśli. Użytkownicy są połączeni z nami za pośrednictwem połączeń, kiedy możemy komunikować się z nimi jeden po drugim. Nadal są wiadomości e-mail, ale staramy się osobiście spotykać z klientami. Jeśli ich lokalizacja jest dostępna, staramy się zobaczyć. W przeciwnym razie wymień Skype, Google Hangouts itp.

  Jest tak wiele narzędzi dla projektantów i programistów, które pomagają w automatyzacji pracy i ułatwiają. Co powinien zrobić programista, aby stać się najlepszym w swojej dziedzinie? Być na koniu w piechocie programistów?

  Próbowaliśmy zatrudnić najlepszych programistów. Patrzymy nie tylko na umiejętności kodowania, ale także na to, jak myślą nad UX, w copywritingu i zarządzaniu kodem. To 50% tego, czego szukamy w programistach. Ponieważ pracują w zespole, nie tylko, umiejętności komunikacyjne i copywriting są ważne w procesie produkcji. Pomagają zrozumieć produkt i być w pełni w niego zaangażowani.

  Masz biuro w USA. Jak on działa?

  Mamy amerykańską firmę, jest właścicielem czeskiej firmy, ale fizycznie wszyscy ludzie, którzy tworzą Avocode, są w Pradze. Amerykańska firma jest obecnie założona w celach biznesowych. Wszystkie dokumenty przechodzą przez to. Kiedy ludzie korzystają z naszej usługi, wszystkie procedury odbywają się również w Stanach Zjednoczonych. Teraz z zespołu nikt nie mieszka w Ameryce. Ale myślę, że to zmieni się w przyszłości dla marketingu i sprzedaży. W Europie mamy ogromne zasoby programistów i projektantów i musimy wykorzystać je jako przewagę konkurencyjną. Jeśli zatrudnisz dewelopera w Dolinie Krzemowej, możesz wydać fortunę.

  Czy masz pomysły na nowe produkty? A może skupiasz się teraz na ulepszaniu Avocode?

  Tak, naszą misją jest dostarczenie najlepszego narzędzia do współpracy między projektantami i programistami. Jesteśmy zdecydowanie we właściwym miejscu i możemy wiele zrobić, aby poprawić pracę specjalistów. Avocode to jeden z takich projektów. Opracujemy inne produkty na bazie tej samej technologii.

  Wspieramy już Photoshop i Sketch. W przyszłości planujemy tworzyć produkty takie jak Illustrator, Adobe XD. Badamy prototypy, przewodniki w stylu UIKit. To jest to, co uważam, że mieści się w zakresie Avocode i jesteśmy tym zainteresowani.

  Proszę powiedzieć kilka słów projektantom, którzy chcą stworzyć aplikację mobilną, ale na razie się boją.

  Myślę, że najlepszym sposobem na zrobienie czegoś jest faktyczne rozpoczęcie tego. Nawet jeśli stworzyłeś najgorszy projekt aplikacji na świecie, przynajmniej zrobiłeś coś i nauczyłeś się czegoś. To jest proces. Nie dam ci 10 wskazówek, jak stworzyć niesamowitą aplikację. Najlepszym sposobem na stworzenie czegoś jest słuchanie ludzi, dla których to robisz. Myślę, że w tym kluczu do tworzenia produktów: słuchaj swoich klientów.

  Wersja angielska jest dostępna pod adresem odniesienie .

  Jak powstał ten pomysł?
  A może to nie był pomysł, ale po prostu ból?
  Jaki był zespół od samego początku?
  Jak wpadłeś na pomysł aktualizacji lub ulepszenia produktu?
  Jak on działa?
  Czy masz pomysły na nowe produkty?
  A może skupiasz się teraz na ulepszaniu Avocode?
  Kim jest ten facet, który wpadł na pomysł stworzenia Avacode?
  Czy był programistą czy projektantem?
  Jak powstał ten pomysł?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»