Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Wybór agencji SEO: unikaj zdzierstwa! Porady i lista kontrolna do pobrania

  1. Zadania przygotowawcze
  2. Specjalista lub pełna obsługa? Freelancer czy agencja?
  3. Gdzie znajdują się potencjalne agencje SEO?
  4. Jak ocenić potencjalnych dostawców usług SEO?
  5. Zdobądź podstawową wiedzę SEO
  6. Widoczność samej agencji
  7. listy uwierzytelniające
  8. Wielkość i reputacja agencji
  9. Zadawaj pytania
  10. Reputacja i wygląd online
  11. publikacje
  12. umowny
  13. Brak długich okresów kontraktowych
  14. Unikaj zależności i zagrożeń podczas budowania linków
  15. Optymalizacja strony zawsze na własnym projekcie
  16. certyfikaty SEO
  17. Oświadczenia, które powinieneś sceptycznie podchodzić do:
  18. Co Google mówi o wyborze agencji SEO?
  19. Lista kontrolna do wyboru agencji
  20. Oto dalsze uwagi na ten temat:

  Zerwanie przez wątpliwe agencje SEO jest nadal dużym problemem i bardziej obecne niż kiedykolwiek. W przeszłości byłem bardzo zajęty tematem wyboru agencji dla SEA i SEO i chciałbym omówić ten temat w oparciu o niektóre starsze wpisy Agencja SEO Przejrzyj moje obecne bogactwo doświadczeń. Poniżej chciałbym wyjaśnić typowe praktyki dostawców usług SEO, które nie zawsze są optymalne dla klientów i wyjaśniają, czego szukać. Wiele z wymienionych wskazówek i wskazówek może być opartych na przykładzie SEO i zastosowanych do wyszukiwania usługodawcy w innych obszarach.

  Zadania przygotowawcze

  Zanim dokonasz preselekcji możliwych agencji SEO, powinieneś dowiedzieć się, czego chcesz. Należy odpowiedzieć na następujące pytania:

  • Czy ważna jest bliskość regionu?
  • Czy chciałbyś korzystać z innych usług oprócz SEA, takich jak SEA, projektowanie stron internetowych, e-mail marketing, tworzenie aplikacji ...?
  • Czy nacisk należy położyć na SEO czy Offage SEO?

  Specjalista lub pełna obsługa? Freelancer czy agencja?

  Kto dalej Search engine optimization Jeśli chcesz skorzystać z dodatkowych usług, powinieneś szukać większych agencji z więcej niż dwoma pracownikami i kilkoma podstawowymi kompetencjami. Powinieneś być sceptyczny, jeśli wolny strzelec lub agencja zatrudniająca dwóch lub trzech pracowników oferuje pełen zakres usług. Witryna powinna na pierwszy rzut oka jasno pokazywać, że pożądane usługi, takie jak SEO, należą do podstawowych kompetencji firmy. Podstawowe kompetencje to usługi, które są zazwyczaj przekazywane na stronie początkowej i są wyróżnione. Poszukiwania wysiewu mleka z wełny jajowej będą trudne, ponieważ agencje muszą zatrudniać dużą liczbę specjalistów, aby objąć całą gamę technologii, projektowania, marketingu wydajności, kreatywności, komunikacji korporacyjnej i analiz internetowych. Istnieje tylko kilka dużych agencji oferujących pełen zakres usług, które mogą przedstawiać takie rzeczy. Współpraca z wieloma dostawcami usług w różnych obszarach sprawia, że ​​wewnętrzny menedżer marketingu internetowego ma wiele sensu.

  Jak w moim poście Zespół Perfect Online & Inbound Marketing: Wizja na przyszłość! W niektórych przypadkach niektóre obszary działalności wymagają specjalistów. Specjaliści mogą być naprawdę dobrzy w nie więcej niż dwóch obszarach, w przeciwnym razie specjaliści mogą stać się wszechstronnymi, którzy nie mogą już spełniać standardów jakości w swoich obszarach. Oto kilka możliwych kombinacji bez żadnych roszczeń do kompletności:

  • Specjalista SEM (SEO / SEA / Analiza sieci)
  • Outbound Online Marketing / Email Marketing Specialist (Affiliate / Display / Email Marketing / Web Analytics)
  • Specjalista SEA / Optymalizacja konwersji (SEA / Optymalizacja konwersji / Analiza internetowa)
  • PR / Social Media Marketing Specialist (PR / Social Media Marketing / Web Analysis)
  • SEA / Email Marketing Specialist (SEA / Email Marketing / Web Analysis)
  • Marketing treści / Specjalista ds. SEO (Marketing treści / SEO / Analiza internetowa)
  • Marketing treści / Specjalista ds. Mediów społecznościowych (Content Marketing / Social Media / Web Analysis)

  Dla wielu przypadków wykorzystania SEO wystarczająca jest rozszerzona analiza sieci lub podstawowa wiedza Google Analytics. Dlatego certyfikacja partnera Google Analytics nie jest koniecznie konieczna.

  Małe agencje poniżej pięciu pracowników są moim zdaniem w stanie doradzić i wdrożyć maksymalnie 3 obszary odpowiedniej jakości. Konsultantowi, który prowadzi tylko konsultacje, ufam tylko 2 do 3 obszarom zawodowo. Im szersza jest agencja, tym większy powinien być sceptycyzm, jeśli chodzi o obszar SEO naprawdę wszechstronny i wysokiej jakości. Jeśli przywiązuje się dużą wagę do analizy na stronie, pewna bliskość technologii, np. Projektowanie stron internetowych lub rozwój, jest zaletą. Jeśli skupimy się na optymalizacji poza stroną, zaletą jest bliskość PR i marketingu. Jeśli chcesz opiekować się konkretnym obszarem, freelancerzy lub bardzo małe agencje zatrudniające od jednego do dwóch pracowników są opłacalną alternatywą dla większych agencji, w których musi być finansowany wysoki udział w kosztach stałych.

  Gdzie znajdują się potencjalne agencje SEO?

  Trudno jest zacząć, nawet przy wyborze profesjonalnej agencji SEO. Jeśli wcześniej nie zajmowałeś się tematem SEO, często trudno jest rozpocząć wyszukiwanie agencji. Istnieje kilka katalogów i list, w których możesz rozpocząć wyszukiwanie agencji:

  Jednak te listy i katalogi nie są gwarancją kompletności ani jakości, ponieważ włączenie odbywa się za pieniądze lub jeśli istnieją inne kryteria włączenia, są one tuż nad murawą. Znajduje się tu także jeden lub inny wątpliwy wpis agencji na tych listach.

  Oczywiście możesz również wyszukiwać w Google terminy takie jak „agencja SEO”, „dostawca usług SEO” lub „firma SEO” lub znaleźć w agencji inne terminy istotne dla SEO. Jeśli lokalna bliskość jest istotna w połączeniu z odpowiednim miejscem. Agencje wymienione tutaj na pierwszej stronie wyników wyszukiwania zdają się przynajmniej rozumieć, jak uzyskać ranking witryny według własnych ważnych słów kluczowych. Jest to jednak raczej słabe pierwsze kryterium oceny, ponieważ agencje dowodzą tylko, że rozumieją to dla siebie.

  Najlepszym podejściem do wstępnego wyboru odpowiednich agencji jest sformułowanie zaleceń od zaufanych osób w najbliższym otoczeniu, które mogą obiektywnie ocenić swoją rekomendację w terenie. Jeśli nie masz w swoim najbliższym otoczeniu żadnych ludzi, którzy byliby w stanie to zrobić, będziesz miał okazję zbadać niektóre z najwyższych rankingów firm w sąsiednich branżach i skontaktować się z nimi z pytaniem, czy mają one usługi SEO pracujcie razem, a jeśli tak, to z którym.

  Kiedy zimne rozmowy przez agencje SEO wymagają sceptycyzmu. Często takie agencje skupiają się na sprzedaży często kosztem profesjonalnego wsparcia po zawarciu umowy lub niewystarczającej wiedzy na temat SEO. Nie jestem fanem skalowania wielkościowego, ale szczególnie w obszarze marketingu internetowego, skupienie się na reklamie i sprzedaży typu push jest podejściem opartym na zamówieniach, które często idzie w parze z luzem, a nie klasą. Msza może mieć dwie rzeczy:

  1. Dla każdego konsultanta wielu klientów jest „doctowanych”. Jak zwykle dzwoniłbym od 15 do 20 klientów na konsultanta.
  2. W bardzo zorientowanym na sprzedaż modelu biznesowym często występują konflikty interesów lub cele między pracownikami sprzedaży a odpowiedzialnymi konsultantami. Pracownik działu sprzedaży jest zazwyczaj płatny na zlecenie i dlatego jest zorientowany na zamówienia. Dobry konsultant powinien działać w sposób zorientowany na klienta i móc odmówić realizacji zamówień z korzyścią dla obecnych i pytających klientów.

  Dlatego nie jestem fanem modeli biznesowych opartych na sprzedaży w branży marketingu internetowego, zwłaszcza jeśli chodzi o doradztwo. Dobre agencje rozwijają się dzięki reputacji, marketingowi polecającemu, a nie tylko treściom, które publikują (słowo kluczowe: content marketing). Większość dobrych agencji arogancko twierdzi, że nie musi skupiać się na sprzedaży, chyba że ma do rozważenia konkretny komponent o stałej wielkości i miesięcznym koszcie.

  Jak ocenić potencjalnych dostawców usług SEO?

  Jeśli dokonałeś wstępnej selekcji, to przyjrzyj się jej bliżej. Nie musisz od razu się z tym kontaktować, ale często możesz uzyskać wiele wcześniejszych informacji za pośrednictwem strony internetowej agencji i uzyskać pierwsze wrażenie. Należy zwracać mniejszą uwagę na powierzchowne wrażenia, takie jak wzornictwo. Nie wymyśliłem wszystkich następujących przykładów tego, jak wątpliwe działają agencje SEO, ale w ostatnich latach natknąłem się na moje badania w sieci. Tak naprawdę jest! Dla ważniejszych rozważam następujące punkty:

  Zdobądź podstawową wiedzę SEO

  Już w moim poście w Blog Inside AdWords Wskazałem na ważność siebie Search Engine Marketing poinformować. Czytanie z Search Engine Marketing Literatura i Blogi SEO lub SEM jest niezbędna do tego. Postawa, aby nie mieć do czynienia z SEM lub SEO, ponieważ i tak chcesz zlecić outsourcing, jest najlepszym warunkiem błędnego wyboru agencji SEO. Podstawowym wymaganiem, aby nie dostać się do nieprofesjonalnej agencji SEO, jest podstawowa wiedza SEO . Ponadto zdobyta wiedza pomaga kontrolować pracę agencji SEO po udzieleniu zamówienia.

  Widoczność samej agencji

  Ma dostęp do narzędzia SEO, takiego jak Searchmetrics , Sistrix lub Xovi Można uzyskać pierwsze wrażenie na temat tego, jak widoczność agencji ewoluowała w czasie. Co ważniejsze, zwraca się uwagę na możliwe kary, jak w poniższym przykładzie. To samo dotyczy wspomnianych referencji klientów i projektów.

  Tutaj koledzy wydają się tak niczego nie podejrzewający, że załatwili swoją stronę internetową agencji, że dostali karę po krótkim wzroście Tutaj koledzy wydają się tak niczego nie podejrzewający, że załatwili swoją stronę internetową agencji, że dostali karę po krótkim wzroście. Taka agencja nie będzie lepiej obsługiwać stron internetowych klientów.

  listy uwierzytelniające

  Referencje są ładne, ale zawsze powinieneś pytać, w których obszarach pracujesz lub współpracujesz z wymienionymi firmami. Wspomniane są również referencje z sąsiednich obszarów agencyjnych lub na przykład spółek macierzystych lub zależnych, które po pierwsze nie mają nic wspólnego z żądanymi usługami SEO. O rankingu niektórych projektów referencyjnych agencji można dowiedzieć się o konkretnych terminach wyszukiwania, jeśli agencja rozumie ich pracę. Projekty SEO i ich rankingi należy oceniać ostrożnie, ponieważ nie zawsze widać na pierwszy rzut oka, w jaki sposób osiągnięto te rankingi i jak działają w sposób zrównoważony. Dobrym sposobem sprawdzenia ważności referencji jest skontaktowanie się z nimi i poproszenie o opinię na temat pracy każdej agencji.

  Na przykład, jeśli agencja wymienia projekt „www.schuhe-selbst- machen.de” jako punkt odniesienia dla najwyższego rankingu terminu „robienie butów”, powinieneś być krytyczny, ponieważ tak zwane domeny słów kluczowych są łatwiejsze do uszeregowania, chyba że konkurencja jest szczególnie trudna. Tak więc nie ma prawdziwego dowodu na możliwości SEO agencji.

  Choć konkurencja jest tak trudna, można szybko uzyskać przegląd liczby zindeksowanych stron. Jeśli w indeksie Google jest tylko kilkaset lub tysiąc stron, zazwyczaj wskazuje to, że optymalizacja tej domeny nie była specjalnym arcydziełem SEO.

  A jeśli ktoś zajmuje się projektami referencyjnymi agencji, może również zrobić pierwsze wrażenie na temat jakości profili wstecznych. Po prostu wpisz Google „link: http: //www.domain.com”. Otrzymujesz pierwsze wrażenie na temat linków generowanych przez agencję bez użycia płatnych profesjonalnych narzędzi SEO. Czy jest to projekt referencyjny klienta lub strona twojego biura, która została tam połączona, linki powinny mieć określoną jakość. Powiedzmy, że przytłaczające linki zwrotne np. Komentarzy do blogów i oczywistego spamu nie mają żadnych przemyślanych strategia Link budynku nawet zaszkodzić twojej reputacji.

  Wielkość i reputacja agencji

  Rozmiar i nazwa agencji SEO często wydaje się być decydującym kryterium wyboru oprócz referencji. Myślę, że ta informacja jest często przereklamowana. Wielkość agencji mówi tylko, że jest duża. Ale może to być uzasadnione tylko przez duży zespół sprzedaży i dowiedzieliśmy się, że chodzi raczej o ilość niż o jakość. Dlatego zawsze należy się zastanawiać, dlaczego agencja stała się tak duża. Może agencja jest po prostu doskonałą agencją reklamową.

  Również wiek i reputacja agencji SEO nie mówi wiele o jakości pracy. Agencje te często osiągnęły pewien rozmiar. W rezultacie mogą być jak stare statki, które stały się mniej innowacyjne i nieelastyczne ze względu na wycofane konstrukcje. To wciąż działa nad metodami sprzed 10 lat, niezależnie od zmian, które miały miejsce w Google & Co.

  Zadawaj pytania

  Oferty agencji SEO zazwyczaj nie różnią się znacznie od ceny. Każdy spróbuje zaprezentować się w najlepszym świetle. Pułapki często czają się w drobnym drukiem. Do pułapek umownych poniżej więcej. Cena nie powinna być pierwszym kryterium wyboru, ponieważ często nieprofesjonalne agencje próbują z cenami dumpingowymi przyciągnąć nowych klientów luzem. Poprzez przesłuchanie możesz poczuć agencję na zębie. Warunkiem jest już istniejąca podstawowa wiedza. Odpowiadając na pytania, powinieneś czuć, że kontakt rozumie jego rzemiosło. Jeśli rozmawiasz z pracownikiem sprzedaży lub agentem call center, powinieneś poprosić konsultanta o udzielenie odpowiedzi. Powinni wtedy być w stanie odpowiedzieć na pytania uczciwie i przejrzyście bez dalszej zwłoki. W tak zwanych początkowych konsultacjach i tonach krytycznych może wskazywać na jakość agencji. Oświadczenia takie jak „oczywiście możemy to zrobić” lub „robimy wszystko, co chcesz” powinny sprawić, że będziesz sceptyczny.

  Reputacja i wygląd online

  Na rynku są już niektórzy dostawcy usług, którzy ze względu na sposób pracy zrujnowali swoją reputację online . Więc powinieneś po prostu wpisać nazwę agencji w Google, a jeśli Google zaproponuje nawet w Twojej funkcji Suggest nazwę agencji w połączeniu z negatywnymi terminami, takimi jak „oszustwo” lub „zdzierstwo”, tak jak w przeszłości, coś musiało się wydarzyć w tym kierunku. Ponadto szybko przejdziesz do dyskusji na forach i blogach, jeśli agencja często zauważyła twój wątpliwy sposób pracy. Są to szczególnie trudne przypadki zrywania. Myślę, że niektórzy koledzy, którzy od pewnego czasu pracują nad optymalizacją wyszukiwarek, wiedzą, którzy koledzy mają tutaj na myśli.

  Wygląd agencji to kwestia gustu. Przejrzystość strony internetowej na temat jej działania jest nadal bardzo ważna. Dobre agencje są bardzo otwarte na informacje i dyskretnie wskazują swoje mocne strony. Istnieje kilka małych wskazówek, które wskazują, że agencja chce coś ukryć lub udawać coś:

  • Niektóre agencje wydają się być większe niż są. Można to zobaczyć, na przykład, na pierwszy rzut oka na zespół lub pracownika. Jeśli następnie szukasz pracowników, to google lub bezpośrednio w xing nie znajdziesz ich lub dadzą ci pracę gdzie indziej. Nawet jeśli ci pracownicy są zewnętrznymi freelancerami, powinieneś to przekazać w ten sposób.
  • IStock Siegel: Agencje, które mają niewiele do pokazania własnej pieczęci za pomocą grafiki IStock, roszczenia obejmują takie jak 100% satysfakcji klienta, najlepszych dostawców usług ... Istnieją nawet przypadki, w których agencje projektują własne portale przeglądowe i pieczęcie, aby sztucznie generować zaufanie. Tutaj powinieneś raczej spojrzeć dwa razy. Oglądanie pieczęci po raz pierwszy na stronie internetowej agencji pomaga zadzwonić do twórcy i jego strony internetowej. Spojrzenie na odcisk może przynieść jedno lub drugie zaskoczenie.
  • Wszechobecność elementów budujących zaufanie, takich jak głosy klientów itp., Może wskazywać na zwiększoną potrzebę ukrywania winy.

  Pudełko tricków agencji, które straciły swoją reputację online, jest świetne. W ten sposób, gdy nazwa marki zostanie uszkodzona, spółki zależne lub marki są zakładane „białą kamizelką”. W szczególności, AG znane już w całej sieci może być nazwane przykładem. Obecnie ma kilka marek córek równolegle w „Sprzedaży”. Często firma nadrzędna jest zarejestrowana w wydawnictwie. Dlatego należy również zbadać reputację powiązanych firm. Aby zachować pierwszą stronę wyników wyszukiwania jako „czystą” pod względem krytyki, często używa się ich własnych domen, profili w mediach społecznościowych, wpisów do katalogów biznesowych itp., Próbując wyprzeć negatywne głosy. Proponowane przez Google sugestie są również zawarte tutaj, aby umieścić domeny słów kluczowych, takie jak firma + experience.de, które są łatwiejsze do uszeregowania SERPs dominować własnymi treściami. Dlatego nie należy ograniczać wyszukiwania tylko do pierwszej lub drugiej strony wyników wyszukiwania. Na poniższej stronie wyników wyszukiwania chcesz znaleźć jedną lub drugą informację o agencji.

  Agencje, które zyskały złą reputację, zazwyczaj utrzymują dobre kontakty z prawnikami lub wyrosły na własny dział prawny, który jest zajęty upominaniem się o negatywne głosy na forach, blogach itp. I domaganie się dystansu. Brzmi to dość ryzykownie, ale niestety jest to powszechna praktyka. Tutaj trzeba czytać między wierszami i znakami oraz kontaktować się osobiście z wyborcą w przypadku przeczucia.

  publikacje

  Dla jednego z najważniejszych kryteriów oceny dostawcy usług posiadam zaangażowanie w formie wykładów, warsztatów i wkładów technicznych. Jeśli nadal znajdujesz wiedzę w Internecie i / lub drukujesz czasopisma, pokazuje to, że masz do czynienia z tą sprawą i że agencja lub pracownicy są gotowi otwarcie stawić czoła konkurencji. To kryterium oceny może również prowadzić do nieprawidłowych interpretacji. Jeśli, na przykład, tylko jedna osoba na raz, taka jak dyrektor zarządzający, jest odpowiedzialna za ten rodzaj wkładu, ważne jest, aby zapytać dużą agencję, czy pracownicy zaangażowani w działalność operacyjną mają podobne know-how lub umiejętności specjalistyczne. Po części może istnieć duża rozbieżność między teorią a praktyką, ponieważ figurant agencji jest teoretycznie bardzo kompetentny, ale w implementacji operacyjnej rzeczy wyglądają zupełnie inaczej. Ale niestety są to wszystkie punkty, które można ocenić tylko w praktyce. Dlatego krótkie warunki kontraktowe są zaletą.

  umowny

  Jest kilka punktów, które powinny zostać zachowane w kontrakcie, a zwłaszcza w drobnym drukiem powinieneś przyjrzeć się bardzo uważnie.

  Brak długich okresów kontraktowych

  Długie okresy obowiązywania umowy powinny być przyjmowane, jeśli w ogóle, po fazie testowej. Fazy ​​testów nie powinny być dłuższe niż 6 miesięcy w obszarze SEO. W tym czasie możesz przekonać się o jakości pracy agencji, bez konieczności niepotrzebnego wiązania się z nią.

  Unikaj zależności i zagrożeń podczas budowania linków

  W SEA lub AdWords konfigurowanie kont pod nazwą agencji AdWords jest popularnym, ale wątpliwym sposobem zakładania kont. Na przykład konto AdWords agencji jest własnością agencji i utracisz dostęp do konta po wygaśnięciu umowy. Dlatego zalecam samodzielne utworzenie konta AdWords i umożliwienie dostępu agencji za pośrednictwem tak zwanego centrum klienta MCK. Więc masz to w swoich rękach na jak długo agencja ma dostęp do twojego konta.

  Jeśli masz agencję w dziedzinie SEO link budynku Powinieneś dowiedzieć się, czy jakikolwiek czynsz za link spowoduje trwałe uzależnienie lub czy linki pozostaną po współpracy. Łącze czynszowe jest podobnie jak Linkkauf rodzajem budynku linkowego, który może być używany dyskretnie i działa w większości agencji SEO na tej zasadzie. Jeśli dobrze się sprawdzi, ta forma budowania linków działa dobrze bez zauważania Google. Niemniej jednak nie jest zorientowany na przyszłość i zrównoważony. Czynsz za łącze jest niekorzystny dla tych tak zwanych metod czarnego kapelusza, ponieważ oprócz zależności od ryzyka stwarza zależności. Budowanie linków za pośrednictwem tak zwanych sieci link jest obecnie bezużyteczne i powinno być wykluczone.

  Jak już w poście Budynek linku Quo Vadis? PR, marketing czy SEO? Aby uniknąć ryzyka, należy dołożyć wszelkich starań, aby zmaksymalizować różnorodność sposobów tworzenia linków przez agencję. Tutaj należy zapytać w agencji, jak budowane są linki. Udział Black Hat powinien być jak najbardziej zarządzalny. Umowa powinna określać, w jaki sposób tworzone są linki i co się z nimi dzieje po zakończeniu umowy. Ponieważ nikt nie wie, gdzie Google się rozwija i jak rozwija się przyszłe budowanie linków, przynajmniej równoległa orientacja na marketing treści ma sens, aby grać bezpiecznie.

  Optymalizacja strony zawsze na własnym projekcie

  Niektóre agencje SEO lubią pracować w taki sposób, aby odzwierciedlały projekty klientów, umieszczały je we własnych domenach i przeprowadzały optymalizację na tych projektach. Pamiętaj, aby podjąć działania na własnej stronie internetowej, w przeciwnym razie staniesz się zależny i nie inwestujesz we własną stronę internetową.

  certyfikaty SEO

  Istnieją teraz niektóre certyfikaty SEO. Ale tak naprawdę tylko certyfikat asf jest wystarczająco dobry, aby w pełni włączyć go do oceny w wyborze agencji SEO. Istnieją teraz niektóre certyfikaty SEO Afs jest jak dotąd jedyną instytucją edukacyjną, która napisała profesjonalne szkolenie młodych specjalistów SEO w Niemczech na temat flag. W związku z tym ma sens, aby agencje otwarcie informowały o tym certyfikacie osobistym, o ile mają szczęście, że mają pracownika asf. Ponieważ edukacja ma swoją cenę. Więcej o akademii afs.

  Certyfikat SEO BVDW jest drugim oficjalnym certyfikatem SEO w lidze Certyfikat SEO BVDW jest drugim oficjalnym certyfikatem SEO w lidze. Jednakże, podobnie jak w przypadku certyfikatu SEA BVDW, jest on używany tylko w ograniczonym zakresie do oceny agencji SEO i nie powinien być używany jako kryterium wykluczenia, jeśli nie istnieje. Certyfikat BVDW musi zostać oskarżony o zakup. Członkowie spoza BVDW muszą płacić 2500 € rocznie. Należy przedłożyć następujące dokumenty:

  • Podpisane wytyczne dla renomowanej wyszukiwarki optymalizacji wyszukiwania jednostek
  • Proof Test od doradcy podatkowego na temat rocznych przychodów z opłat SEO
  • Specyfikacja co najmniej trzech projektów klienta wraz z adresem URL i opisem miary optymalizacji w szablonie prezentacji
  • Kopia wpisu do rejestru handlowego
  • Dowód przypisania SEO z przedostatniego, zakończonego roku obrotowego
  • Wyciąg z opisu stanowiska i ewentualnie dalsze kwalifikacje pracowników wymienionych pracowników
  • Wskazanie co najmniej pięciu klientów, w tym dane kontaktowe do niezależnego badania klientów
  • Dowód na artykuły i ogłoszenia lub raporty z wykładów i warsztatów (kopia, prawidłowy adres URL)

  Krytyczne uwagi do tego certyfikatu można znaleźć tutaj:

  Podobnie niska jest wartość zawieszonego na iBusiness Top 100 dostawcy usług SEO iBusiness. Widoczność zarejestrowanych agencji opiera się na indeksie widoczności Sistrix. Zaskakujące, ponieważ niektóre z agencji notowanych na giełdzie mają wskaźnik widoczności równy 0,0. Istnieje również wiele agencji SEO, które nazwałbym pod względem powagi. Nie będę tutaj wymieniał imienia znanego Abmahnrisiko. Dotyczy to również kilku agencji, które są ozdobione pieczęciami BVDW.

  Oświadczenia, które powinieneś sceptycznie podchodzić do:

  Następujące stwierdzenia w rozmowach lub na stronie internetowej agencji powinny być krytyczne:

  • Postawiliśmy cię na pierwszym miejscu w Google
  • Gwarantujemy Ci miejsce 1-3 w Google
  • Dzięki metatagom zapewniamy, że jesteś na najwyższych pozycjach
  • Dbamy o to, abyś znalazł się na pierwszym miejscu pod nazwą firmy / nazwą domeny
  • Wchodzimy na Twoją stronę w wyszukiwarkach
  • Wiemy, kto w Google
  • Ściśle współpracujemy z Google, więc zawsze jesteśmy na bieżąco z SEO i AdWords
  • Zmiana AdWords pomoże Twojej stronie poprawić się
  • Gwarantujemy Tobie i wielu odwiedzającym dodatkowo
  • Jesteśmy agencją do projektowania stron internetowych, ale także oferujemy SEO, SEM i marketing online
  • Instalujemy optymalizację dla wyszukiwarek.
  • Posiadamy dużą sieć (własnych) stron internetowych, za pomocą których buduje się link.

  Podsumowując, rozczarowanie nie zawsze jest związane z jakością agencji i nie można go uniknąć w 100%. Nawet na początku nie jasno wyrażone cele i pragnienia lub po prostu niedocenianie wysiłku i złożoności tematu SEO może szybko doprowadzić do rozczarowania. Ale przynajmniej ryzyko powinno zostać zredukowane do wątpliwego dostawcy einzufalllen. Nie daj się zwieść zewnętrznym osobom, takim jak wygląd sprzedawców, garniturów czy marek samochodów, którymi oszałamiają napędy lub budynek agencji. Wszystko to mówi tylko, że agencja prawdopodobnie nie zasługuje na złe. O wydajności i jakości pracy nic nie mówi. Zwłaszcza w przypadku AdWords i SEO chodzi jeszcze bardziej o umiejętności techniczne.

  Jeśli nie jesteś pewien lub czujesz się niekomfortowo, powinieneś skonsultować się z kimś, kto zna się na marketingu w wyszukiwarkach, jest niezależny i wspiera Cię w wyborze. Na koniec stworzyliśmy listę kontrolną do wyboru agencji SEO .

  Co Google mówi o wyborze agencji SEO?

  Google wskazuje tutaj na nieuczciwych machinacjach i pytaniach, które powinieneś zapytać potencjalnego dostawcę usług SEO. Na przykład

  • Czy masz referencje, które możesz mi pokazać?

  • Czy przestrzegasz wskazówek Google dla webmasterów?

  • Czy oferujesz również usługi marketingu internetowego lub doradztwa w celu uzupełnienia swojej działalności wyszukiwania opartej na indeksie?

  • Jakie wyniki oczekujesz w tym okresie? Jak mierzysz swój sukces?

  • Jakie masz doświadczenie w mojej branży?

  • Jakie masz doświadczenie w moim kraju lub mieście?

  • Jakie masz doświadczenie w tworzeniu międzynarodowych stron internetowych?

  • Jakie są twoje główne metody SEO?

  • Jak długo jesteś w biznesie?

  • Jak mogę się z tobą komunikować? Czy poinformujesz mnie o wszelkich zmianach wprowadzonych w mojej witrynie i przedstawię pełne wyjaśnienie Twoich zaleceń?

  Lista kontrolna do wyboru agencji

  Utworzona przez nas lista kontrolna może zostać bezpłatnie pobrana jako otwarty dokument programu Excel i indywidualnie uzupełniana i dalej rozwijana. Po wyszukaniu na stronie internetowej i po początkowej rozmowie w kolumnie Sprawdź wprowadź mały krzyżyk, jeśli dotyczy. Jeśli nie, zostaw komórkę za darmo. Ustaliliśmy wynik w zakresie od -5 do +5 dla każdego kryterium ważenia. Ze względu na łączny wynik może.

  Ze względu na łączny wynik może

  Pobierz listę kontrolną agencji SEO za darmo, klikając plik do pobrania!

  Powodzenia w znalezieniu agencji SEO!

  Oto dalsze uwagi na ten temat:

  Porady bezpośrednio od Google na ten temat

  Artykuł o zrywaniu SEO, niezdolności i podejrzanych metodach

  Jak znaleźć dobrą agencję SEO?

  Wskazówki dotyczące znalezienia profesjonalnej agencji AdWords Część 1

  Porady dotyczące znalezienia profesjonalnej agencji AdWords Część 2

  Freelancer czy agencja?
  Gdzie znajdują się potencjalne agencje SEO?
  Jak ocenić potencjalnych dostawców usług SEO?
  Czy nacisk należy położyć na SEO czy Offage SEO?
  Specjalista lub pełna obsługa?
  Freelancer czy agencja?
  Gdzie znajdują się potencjalne agencje SEO?
  Jak ocenić potencjalnych dostawców usług SEO?
  PR, marketing czy SEO?
  Co Google mówi o wyborze agencji SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»