Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Wykorzystanie metody pozycjonowania SEO w celu udowodnienia świadomości lokalnej społeczności

  1. JUŻ DZIŚ JEST OSTATNI DZIEŃ, KTÓRY NIGDY MUSISZ PRZEJŚĆ, CO NALEŻY NAPISAĆ
  2. PRZYKŁAD BARNACLE # 1
  3. PRZYKŁAD BARNACLE # 2
  4. 4 PROSTE KROKI, ABY ZOSTAĆ SEWORTHY BARNACLE MARKETER

  Po raz kolejny Mozzers uderza świetnymi informacjami SEO. Tym razem jest to sposób na poprawę lokalnego rankingu za pomocą „Barnacle SEO Method”. Pozwolimy Miriam Ellis wyjaśnij to z jej postu w Moz.

  „Barnacle SEO” był terminem spopularyzowanym po raz pierwszy przez Willa Scotta w 2011 r. w celu opisania procesu przyłączania firmy do istniejących wysokich rangą podmiotów (takich jak główne katalogi), a następnie promowania ich jako środka dominującego w wynikach wyszukiwania dla pożądanych terminów.

  Dzisiaj zamierzamy przenieść tę nowatorską koncepcję w innym kierunku, mając na celu zwiększenie świadomości marki dla pojedynczych, wielu lokalizacji i lokalnych przedsiębiorstw poprzez połączenie z istniejącymi wpływami w danej społeczności. Z wyprzedzeniem: proste wskazówki dotyczące interpretacji Twojego miasta Arkusz informacyjny społeczności do pobrania i przykłady z prawdziwego świata dla twojej inspiracji!

  Zanim zanurkujemy, spójrz na te dwie otwierające oczy statystyki:

  „73% ludzi dba o firmę, a nie tylko o produkt, kiedy podejmuje decyzje zakupowe”.
  - BBMG

  „63% globalnych konsumentów kupiłoby od firmy, którą uważają za autentyczną, ponad konkurencję”.
  - Cohn & Wolfe

  Badanie Cohna i Wolfe z udziałem 12 000 uczestników obejmowało te definicje autentyczności, o których troszczą się konsumenci: biznes oznacza więcej niż tylko zarabianie pieniędzy (74%), ma odpowiednią i wciągającą historię (43%) i jest dobrze znany w swoim regionie lub pole (63%). Połączenie tych trzech statystyk powinno zadzwonić do każdego lokalnego eksperta lub działu marketingu wyszukiwania.

  JUŻ DZIŚ JEST OSTATNI DZIEŃ, KTÓRY NIGDY MUSISZ PRZEJŚĆ, CO NALEŻY NAPISAĆ

  Niezależne firmy uderzają w przeszkody, gdy obawiają się, że nie mają nic do powiedzenia. Firmy działające w wielu lokalizacjach niepokoją się znaczącym zróżnicowaniem jednej lokalizacji od drugiej. Duże przedsiębiorstwa zmagają się z promowaniem lokalnej autentyczności, ponieważ odległość między dyrektorem generalnym a urzędnikiem odpowiedzialnym za kasę jest czasami zbyt duża, a inicjatywy obejmujące całą markę mogą prowadzić do generycznych, a nie prawdziwie lokalnych wiadomości.

  Jak pokonać te wyzwania? Rozwiązanie polega na uświadomieniu sobie, że prawie każda dana społeczność już pisze twoją lokalną historię; po prostu musisz odkryć, jak na nią zatrzasnąć.

  Znaczna część twoich postów na blogach, kontakty społeczne, a nawet płatne reklamy mogą być oparte na fakcie, że istnieją lokalne, krajowe i globalne wpływy, które są już mocno zakorzenione w umysłach Twoich klientów, prawie każdego dnia w roku. Niezależnie od tego, czy jest to małe miasteczko, które odbywa się 4 lipca, czy też obchody Dnia Ziemi w wielkim mieście, odbywają się imprezy, święta, wzorce pogodowe, długotrwałe zwyczaje i pojawiające się nowości, o których już wiedzą Twoi klienci. Twój marketing świadomości lokalnej pąkli polega po prostu na powiązaniu firmy z wcześniej istniejącymi warunkami, udowadniając, że również jesteś świadomy.

  PRZYKŁAD BARNACLE # 1

  Innymi słowy, nie musisz informować klienta, że ​​nadszedł lato. Już widzi słońce i czuje ciepło. Ale jeśli jedna z gałęzi franczyzy w domu znajduje się w parującym gorącym, asfaltowym centrum handlowym, możesz:

  • Stwórz dużą, przyjazną, samoobsługową lodówkę z mrożoną herbatą i zaproś klientów, aby wpadli na darmowego drinka.
  • Stwórz psią stację do picia pod zacienionym nawisem i pozwól klientom wiedzieć, że mogą się zatrzymać w każdej chwili.
  • Ustaw kilka wysokiej jakości krzeseł obok dużego ekranu wentylatorów o dużej mocy i zaproś klientów do siedzenia i ciesz się powiewem.
  • Bloguj, tweetuj, publikuj, rozłączaj się i dziel się swoim wezwaniem do sąsiadów, aby odetchnęli, gdy robią swoje zwykłe rundy zakupów.
  • Weź udział w letnim konkursie z nagrodą kuponów na lokalne centrum pływackie lub inne orzeźwiające rekolekcje.
  • Sponsoruj centrum pływania i zarabiaj na sponsoringu na swojej stronie internetowej

  Wszystko to mówi, że zauważyliście, że to także lato, że klienci się pocą i że chcielibyście pomóc. Twój zasięg ustala wartość firmy i dodatkowy powód do odwiedzenia Twojej firmy.

  PRZYKŁAD BARNACLE # 2

  A może twoja firma jest dużym sklepem z żywnością naturalną i masz lokalizację w Albuquerque w Nowym Meksyku. Każdego października w mieście odbywa się słynna tygodniowa Albuquerque International Balloon Fiesta. Twoi klienci już wiedzą o tym wydarzeniu, już o tym mówią i planują je otaczać. Twoje dowody lokalnej świadomości mogą obejmować:

  • Sponsoring
  • Darowizny z pieniędzy lub dostaw
  • Stoisko z jedzeniem na imprezie
  • Konkurs fotograficzny ze zdarzeniami z miłą nagrodą
  • Specjalizacje w sklepach na przedmioty piknikowe do zabrania na imprezę
  • Zabawne wskazówki dotyczące planowania wspaniałego posiłku piknikowego
  • „Tajne” informacje poufne na wspaniałych miejscach parkingowych w pobliżu terenów imprezy
  • Zdjęcia personelu fiesty
  • Udostępnianie wszystkich powyższych elementów na swojej stronie internetowej i profilach społecznościowych

  Twój zasięg sprawi, że ta gałąź twojego przedsiębiorstwa znajdzie się w samym centrum dużej społeczności, która stworzy twoją lokalną świadomość.

  Przy nawet skromnym zastosowaniu badań i burzy mózgów, istnieje szansa, że ​​twoja społeczność dosłownie przepełniona jest inspiracją dla lokalnych możliwości marketingowych. Ze względu na wydajność organizacja odegra kluczową rolę w planowaniu harmonogramu dotarcia na czas. Czytaj!

  4 PROSTE KROKI, ABY ZOSTAĆ SEWORTHY BARNACLE MARKETER

  1. ROZPOCZNIJ SIĘ Z NAPĘDEM

  Nie ma nic tak zorganizowanego jak dobry stary arkusz kalkulacyjny, a żeby zaoszczędzić Ci kłopotów, stworzyliśmy ten dla Ciebie, wypełniony ważnymi świętami i kilkoma wpływami i dziedzinami, które naszym zdaniem pomogą Ci zacząć. Niektóre święta są oczywiście w ustalonych terminach, ale chcesz edytować daty innych osób każdego roku.

  Oto przykład, jak może wyglądać wypełniony arkusz kalkulacyjny dla miesiąca września dla hipotetycznego dużego centrum medycznego w mieście Boise, Idaho:

  Oto przykład, jak może wyglądać wypełniony arkusz kalkulacyjny dla miesiąca września dla hipotetycznego dużego centrum medycznego w mieście Boise, Idaho:

  Uzyskaj dostęp do bezpłatnego arkusza kalkulacyjnego tutaj .

  Aby wykonać kopię na własny użytek, po prostu wybierz „Plik” z menu głównego, a następnie „Zrób kopię”. Możesz następnie dodać własne wydarzenia, zmienić formatowanie, przetłumaczyć je na suahili, cokolwiek chcesz .

  Jak pokonać te wyzwania?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»