Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Wyszukiwarki Optymalizacja i pozycjonowanie (SEM, SEO)

  1. Rekord świata jest naszym najlepszym świadectwem
  2. Słownik:
  3. Marketing w wyszukiwarkach (SEM):
  4. Search Engine Optimization (SEO):
  5. Strona wyników wyszukiwania (SERP):
  6. PageRank:
  7. Popularność linku:

  ComPart Multimedia oferuje jako wbudowaną usługę  stworzenie strony internetowej  optymalizacja pod kątem wyszukiwarek oraz porady dotyczące najlepszej strategii marketingowej, aby wspiąć się na SERP i uzyskać najlepsze „pozycjonowanie” ComPart Multimedia oferuje jako wbudowaną usługę stworzenie strony internetowej optymalizacja pod kątem wyszukiwarek oraz porady dotyczące najlepszej strategii marketingowej, aby wspiąć się na SERP i uzyskać najlepsze „pozycjonowanie”.

  Termin „ pozycjonowanie ” zwykle oznacza akcję marketingową mającą na celu potwierdzenie marki na konkretnym rynku. „ Pozycjonowanie w wyszukiwarkach ” to grupa technik, które mają na celu poprawę pozycji strony internetowej na liście wyników wyszukiwania za pomocą wyszukiwarki.

  90% osób szuka informacji w Internecie za pomocą wyszukiwarek ; we Włoszech ponad 26 milionów osób korzysta z Internetu do pracy i osobistych decyzji (dane Nielsen). - Źródło : Ankieta Fullresearch-2010

  Optymalizacja i pozycjonowanie w głównych wyszukiwarkach jest zatem koniecznością dla każdego znaku, który chce budować popularność marki w sieci. Pozycjonowanie naturalne ( rozmieszczenie organiczne ) uzyskuje się poprzez SEM i SEO działania, które oferują doskonały zwrot z inwestycji (ROI) w długim okresie, drastycznie zwiększając procent konwersji użytkowników na kupujących.

  Rekord świata jest naszym najlepszym świadectwem

  ItalyGuides.it jest niewątpliwie naszym najlepszym świadectwem umiejętności pozycjonowania ComPart Multimedia . W rzeczywistości ItalyGuides znajduje się na trzeciej pozycji w Google.com do wyszukiwania ( SERP ) na słowo ” Rzym „Z ponad 80 000 000 znalezionych wyników , rezultat, który może pochwalić się niewiele cennych agencji na świecie .

  Jednak wyniki takie jak to nie są ani łatwe do uzyskania, ani do powtórzenia; pozycjonowanie w wyszukiwarkach obejmuje wiele złożonych działań :

  Podobny wynik nie jest łatwy do uzyskania lub replikacji, działania w rankingu wyszukiwarek są liczne i złożone:

  • Analiza strony i analiza konkurencji. Analizowane są najczęściej używane terminy w wyszukiwarkach w odniesieniu do aktywności marki, analiza konkurentów oraz ich główne słowa kluczowe; z tego jest przygotowana lista słów kluczowych najlepiej dostosowanych do pozycjonowania witryny.
  • Optymalizacja strony internetowej. Po wstępnej analizie zdefiniowana jest struktura strony, która spowoduje dobre pozycjonowanie. W oparciu o tę strukturę strony internetowe są zaprojektowane tak, aby były zoptymalizowane zgodnie z wytycznymi głównych wyszukiwarek.
  • Podnoszenie pozycji strony i popularności linków. Aby uzyskać dobre pozycjonowanie w SERP, przydatne jest podniesienie rangi strony i popularności linków witryny.

  Każda strona internetowa opracowana przez ComPart Multimedia jest zaprojektowana z zachowaniem ścisłej obserwacji tych fundamentalnych punktów w ich tworzeniu, aby mogły konkurować o pozycjonowanie w głównych wyszukiwarkach.

  • Optymalizacja strony w głównych wyszukiwarkach
  • Struktura strony zaprojektowana zgodnie z potrzebami SEO (Search Engine Optimization)
  • Programowanie w znacznikach semantycznych
  • Programowanie stron XHTML 1.0 - HTLM5
  • Projekt graficzny i styl całkowicie oparty na CSS
  • Animacja z technologią Flash z możliwością wycofania treści (iPad, Reader)

  Słownik:

  Pozycjonowanie (SEM, SEO)

  W marketingu pozycjonowanie oznacza proces, w którym marketerzy próbują stworzyć wizerunek lub tożsamość w umysłach swojego rynku docelowego dla swojego produktu, marki lub organizacji.

  Oryginalna praca nad pozycjonowaniem była ukierunkowana na marketing konsumencki i nie koncentrowała się tak bardzo na pytaniu w stosunku do produktów konkurencyjnych, jak skupiała się na przecinaniu „hałasu” otoczenia i ustanawianiu momentu rzeczywistego kontaktu z zamierzonym odbiorcą.

  Rozwój marketingu high-tech mógł mieć wiele wspólnego z przesunięciem definicji w kierunku pozycji konkurencyjnej. Ważnym elementem marketingu hi-tech w dobie światowej sieci jest pozycjonowanie w najważniejszych wyszukiwarkach, takich jak Google, Yahoo i Bing, co można osiągnąć dzięki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, znanej również jako SEO . Jest to szczególnie ważny element przy próbie poprawy pozycji konkurencyjnej wśród młodszej grupy demograficznej, która ma tendencję do zorientowania na sieć w swoich nawykach zakupowych i zakupowych w wyniku bycia wysoce powiązanym i zaangażowanym w mediach społecznościowych w ogóle.

  Marketing w wyszukiwarkach (SEM):

  Marketing w wyszukiwarkach , czyli SEM , jest formą marketingu internetowego, który ma na celu promowanie stron internetowych poprzez zwiększenie ich widoczności na stronach wyników wyszukiwania ( SERP ) poprzez wykorzystanie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, płatnych miejsc docelowych, reklam kontekstowych i płatnego włączenia.

  Search Engine Optimization (SEO):

  Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek ( SEO ) to proces poprawy widoczności witryny lub strony internetowej w wyszukiwarkach za pomocą „naturalnych” lub nieopłaconych („organicznych” lub „algorytmicznych”) wyników wyszukiwania . Ogólnie rzecz biorąc, wcześniejsza (lub wyższa na stronie), a częściej strona pojawia się na liście wyników wyszukiwania, tym więcej osób otrzyma z wyszukiwarki. SEO może być ukierunkowane na różne rodzaje wyszukiwania, w tym wyszukiwanie obrazów, wyszukiwanie lokalne, wyszukiwanie wideo i branżowe wyszukiwarki pionowe. Daje to obecność na stronie internetowej.

  Jako strategia marketingu internetowego, SEO rozważa, jak działają wyszukiwarki i czego szukają ludzie . Optymalizacja strony internetowej może wymagać edycji jej treści i kodu HTML oraz powiązanego kodowania, aby zwiększyć jego znaczenie dla konkretnych słów kluczowych i usunąć bariery w działalności indeksowania wyszukiwarek. Promowanie witryny w celu zwiększenia liczby linków zwrotnych lub linków przychodzących to kolejna taktyka SEO.

  Strona wyników wyszukiwania (SERP):

  Strona wyników wyszukiwania ( SERP ) to lista stron internetowych zwracanych przez wyszukiwarkę w odpowiedzi na zapytanie o słowo kluczowe . Wyniki zwykle zawierają listę stron internetowych z tytułami, link do strony oraz krótki opis pokazujący, gdzie słowa kluczowe mają dopasowaną treść na stronie. SERP może odnosić się do pojedynczej strony odsyłanych linków lub do zestawu wszystkich odsyłaczy odsyłanych do zapytania wyszukiwania.

  SERPy głównych wyszukiwarek takich jak Google, Yahoo! a Bing może obejmować różne typy aukcji : aukcje kontekstowe, algorytmiczne lub organiczne, a także listy sponsorowane, zdjęcia, mapy, definicje, filmy lub sugerowane zawężenia wyszukiwania.

  PageRank:

  PageRank jest algorytmem analizy linków , nazwanym na cześć Larry'ego Page'a używanym przez wyszukiwarkę internetową Google, który przypisuje wagę numeryczną każdemu elementowi hiperłącza do zestawu dokumentów , takiego jak World Wide Web, w celu „zmierzenia” jego względnej ważności w zestawie. Algorytm może być stosowany do dowolnej kolekcji jednostek z wzajemnymi cytatami i odniesieniami.

  Nazwa „PageRank” jest znakiem towarowym Google , a proces PageRank został opatentowany (patent USA 6,285,999). Patent jest jednak przypisany Stanford University, a nie Google . Google ma wyłączne prawa licencyjne na patent z Uniwersytetu Stanforda.

  Popularność linku:

  Popularność linków jest przykładem przejścia przez wyszukiwarki na kryteria stronicowania w celu określenia treści wysokiej jakości. Kryteria off-the-page zwiększają aspekt bezstronności w rankingach wyszukiwarek, ponieważ cytaty od innych autorów w społeczności internetowej pomagają określić reputację witryny. Teoretycznie wielkie witryny przyciągną wiele linków, a witryny ubogie w treści będą miały trudności z przyciągnięciem jakichkolwiek linków .

  Popularność łączy zakłada, że nie wszystkie linki przychodzące są równe . Na przykład link przychodzący z głównego katalogu ma większą wagę niż link przychodzący z niejasnej osobistej strony głównej.

  PageRank ™ wykorzystuje popularność linku jako ważny czynnik w rankingu witryny.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»