Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Yandex.Market

  Przejdź do wiodącej platformy handlowej

  Podłączenie sklepu internetowego do systemu Yandex.Market stanowi ujście dla ogromnej widowni Yandex. Bądźmy obiektywni: ani jeden niezależny sklep internetowy nie może się równać z popularnością i frekwencją Yandex.Market. Przez statystyki ponad 20 milionów Rosjan wybiera co miesiąc towary i sklepy na Yandex.Market.

  Kiedy potrzebujesz integracji z Yandex.Market

  Oczywiście każdy sklep internetowy może i powinien udać się do Yandex.Market. To poszerzenie grona odbiorców o jakość i łatwość zarządzania.


  Jedyne ograniczenie zależy tylko od Ciebie: jeśli Twój sklep nie jest gotowy do pracy na Rynku (nie przejdzie sprawdzenia wszystkich elementów), nie ma sensu tracić czasu na próby nawiązania połączenia. Lepiej jest zaangażować się w poprawę logistyki, infrastruktury, samej witryny i usługi.


  Włączenie do tego systemu zapewni ci stały wzrost liczby osób zainteresowanych zakupem Twoich produktów. Odwiedzający Yandex znajdą swój produkt na rynku i dokonają zakupu w Twoim sklepie.

  Jednak próg wejścia do systemu jest dość wysoki. Twój sklep musi spełniać wszystkie warunki Yandex.Market, wymagania dotyczące plików z informacjami o twoich produktach również mają swoje własne cechy.


  Zespół Webcom Group® ma ekspertów, którzy mogą pomóc w rozwiązaniu wszystkich problemów związanych z integracją w Yandex.Market, skonfigurować eksport i nauczyć się samodzielnie zarządzać rozmieszczaniem towarów.


  Każdy sklep podłączony do Rynku jest sprawdzany ręcznie i automatycznie:

  • struktura sklepu internetowego musi spełniać wymagania (obecność unikalnych stron dla każdego produktu, najpełniejsze możliwe opisy i zdjęcia, wyraźnie wskazane ceny, możliwość zakupu lub umieszczenia w koszyku);
  • sklep musi być zarejestrowany przez osobę prawną, mieć możliwość otrzymywania płatności od osób fizycznych i dostawy w wybranym regionie;
  • sklep internetowy powinien być unikalnym zasobem, a nie lustrem innej witryny;
  • informacje o eksporcie pliku dotyczące magazynu towarów muszą spełniać normy.

  Wśród ogólnej publiczności Yandex.Market możesz wybrać swojego klienta z dużą dokładnością. Możesz określić georeferencję swojej usługi, definiując terytorium, na którym wykonywana jest dostawa, możesz wybrać czas wyświetlania swoich produktów, eliminując „martwe” godziny i dni, możesz dostosować budżet, określić koszt każdego przejścia z rynku do witryny i liczbę przejść.

  Dzięki jednorazowej integracji z Yandex.Market będziesz korzystać z tej usługi tak długo, jak jej potrzebujesz, zwiększając sprzedaż dzięki większemu zasięgowi odbiorców.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»