Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  YOAST SEO: PRZEWODNIK + TUTORIAL VIDEO, ABY REFERENCJE WORDPRESS

  1. Ultimate Yoast SEO Plugin Guide dla WordPress
  2. Samouczek wideo Yoast SEO
  3. Spis treści: Yoast SEO
  4. 1. SEO WordPress: podstawy
  5. 1.1. Adresy URL
  6. 1.1.2. WWW a nie WWW
  7. 1.1.3. „Stop Words”
  8. 1.2. Zoptymalizuj swoje tytuły pod kątem SEO
  9. 1.2.1. Opanuj swoje tytuły za pomocą wtyczki SEO WordPress Yoast
  10. 1.2.2. Zoptymalizuj swoje artykuły za pomocą SEO Yoast
  11. 1.3. Zoptymalizuj swoje opisy
  12. 1.4. Optymalizacja obrazu
  13. 1.5. Mapy witryn XML - Yoast SEO
  14. 2. Optymalizacja modelu
  15. 2.2. papiery wartościowe
  16. 2.3. Popraw prędkość
  17. 2.4. Przejrzyj paski boczne
  18. 2.5. Mapy witryn HTML
  19. 3. WordPress, SEO i powielone treści
  20. 3.1. Archiwa w Noindex, Follow?
  21. 3.2. Wyłącz niepotrzebne archiwa
  22. 3.3. paginacja
  23. 3.4. Pomiń nofollow bezużyteczne linki
  24. 3.5. Kanoniczne adresy URL
  25. 4. Struktura dla optymalnego pozycjonowania
  26. 4.1. Strony zamiast artykułów
  27. 4.2. Przetwarzaj swoje popularne przedmioty
  28. 4.3. Linki do powiązanych artykułów (powiązane posty)
  29. 4.4. Idź miękko z metkami
  30. 4.5. Podstawowa treść
  31. 5. Optymalizacja konwersji
  32. 6. Optymalizacja komentarzy
  33. 6.1. Jak skłonić ludzi do komentowania?
  34. 6.2. Trzymaj swoich czytelników w rozmowie
  35. 7. Off-site SEO
  36. 7.1. Śledź swoich komentatorów
  37. 7.2. Użyj Twittera!
  38. 7.3. Znajdź pokrewne blogi i pracuj nad nimi
  39. 8. Zmierz swoje wyniki SEO
  40. 9. Podsumowanie wtyczki Yoast SEO
  41. 10. Inne zasoby SEO

  Yoast SEO to podstawowa wtyczka SEO dla WordPressa. Postępuj zgodnie z naszym kompletnym przewodnikiem i naszym samouczkiem wideo, aby dowiedzieć się, jak go prawidłowo używać i skonfigurować!

  Ta wtyczka WordPress SEO jest zdecydowanie jedną z najlepszych w swojej klasie . Chociaż jest kompletny i pomaga zoptymalizować WordPressa, nie wykona całej pracy, a jego jedyne zastosowanie nigdy nie zagwarantuje pierwszych pozycji;)

  Ten artykuł jest dowolnie dostosowanym tłumaczeniem że napisane przez Yoasta i jego samouczek darmowa wtyczka SEO WordPress. Odświeża i aktualizuje, pozostaje jednym z artykułów referencyjnych do korzystania z tej wtyczki SEO ...

  Odświeża i aktualizuje, pozostaje jednym z artykułów referencyjnych do korzystania z tej wtyczki SEO

  Ultimate Yoast SEO Plugin Guide dla WordPress

  Jeśli chodzi o SEO, WordPress jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszych systemów zarządzania treścią (CMS). Skupienie się na SEO może wydawać się stratą czasu, a jednak jest to dalekie od przypadku.

  Optymalizacja witryny, zgodnie z najlepszymi praktykami opisanymi w tym artykule, pomoże poprawić pozycjonowanie, zdobyć subskrybentów i, ogólnie rzecz biorąc, mieć lepszą witrynę!

  Samouczek wideo Yoast SEO

  W preambule radzę przeczytać cały artykuł, a następnie obejrzeć film (34mn 53sec) poniżej, aby zrozumieć, jak działa Yoast SEO i jak jest używany. Policz co najmniej dobrą godzinę, aby zrozumieć narzędzie!

  Sugeruję również czytanie z Czy warto Yoast SEO Premium ?

  Spis treści: Yoast SEO

  Przyjmuję dość globalną wizję SEO dla WordPress, ponieważ uważam, że dobry SEO powinien być obecny we wszystkich aspektach marketingu internetowego. Ten przewodnik obejmuje duży obszar, dzięki czemu jest wystarczająco długi, aby go przeczytać. Nie wahaj się zajrzeć do spisu treści poniżej, aby uzyskać szybszą trasę.

  Nie wahaj się zajrzeć do spisu treści poniżej, aby uzyskać szybszą trasę

  Yoast SEO: kompletny przewodnik do optymalizacji WordPressa

  1. SEO WordPress: podstawy

  WordPress to dobrze zoptymalizowany system, gotowy do użycia i zdecydowanie lepszy niż jakikolwiek inny CMS, dzięki czemu każda strona jest dobrze indeksowana. Jednak z pewnymi zmianami jest całkiem możliwe, aby stworzyć jeszcze lepsze narzędzie i znacznie łatwiejsze w użyciu.

  1.1. Adresy URL

  1.1.1. Struktura łączy permalinkowych

  Pierwszą rzeczą do zmiany jest struktura Permalinków WordPress, którą można ustawić w „ Ustawienia → Permalinks ”. Domyślny permalink to „ ? P = <posterid> ”, ale wolę używać „ / post-name / ” lub „ category / post-name / ”. W pierwszej opcji możesz zmienić parametr na „ /% postname% / ”:

  Aby dołączyć kategorię, wybierz „ Struktura niestandardowa ” i zmień wartość na „ /% kategoria% /% postname% / ”. Jeśli wcześniej miałeś permalink typu „ ? P = <posterid> ”, WordPress zajmie się przekierowaniami dla Ciebie. Będzie tak również w przypadku zmiany z „ /% postname% / ” na „ /% kategoria% /% postname% / ”. Gdybyś miał inną strukturę, sugeruję przeczytanie artykułu 301 i inne przekierowania ,

  1.1.2. WWW a nie WWW

  Musisz zastanowić się, w jaki sposób Twoja witryna ma być wyświetlana w SERPach: „ www.mysite.com” lub „ monsite.com” . Upewnij się, że ogólne ustawienia w obszarze „ Ustawienia → Ogólne ” odzwierciedlają to, co chcesz osiągnąć:

  Musi być również poprawnie skonfigurowany Narzędzia Google dla webmasterów , Upewnij się, że ustawiłeś swoją witrynę za pomocą Narzędzi Google dla webmasterów i aktywuj swoją ulubioną domenę w „ Ustawienia → Ustawienia witryny ”:


  1.1.3. „Stop Words”

  Jeśli chodzi o optymalizację SEO WordPress na poziomie permalinków, pozostaje usunąć to, co nazywamy „ słowami stop ”. Słowa takie jak „a”, „and”, „the” itp. Od wersji 1.1.6 wtyczka SEO WordPress automatycznie usuwa te słowa z tytułu za każdym razem, gdy zapisujesz artykuł. Pozwala to uniknąć długich i niezbyt eleganckich adresów URL, gdy używasz zdania jako tytułu artykułu.

  Zwykle nie jest to coś, co trzeba zmienić po opublikowaniu artykułu. Jeśli witryny są już powiązane z tym artykułem, spróbuj nie modyfikować tego permalinku, a jeśli musisz to zrobić, sprawdź, czy artykuł jest poprawnie przekierowany. W większości przypadków WordPress powinien automatycznie przekierować stary adres URL do nowego, ale jeśli nie, będziesz musiał go przekierować ręcznie.

  1.2. Zoptymalizuj swoje tytuły pod kątem SEO

  Tytuł, zdefiniowany w tagu < title > twojej strony, jest jednym z najważniejszych czynników pozycjonowania w wynikach wyszukiwania. Jest to nie tylko tytuł karty w przeglądarce, ale także pierwsza linia, którą ludzie zobaczą w wynikach wyszukiwania, po której następuje adres URL i podsumowanie, zazwyczaj składające się z treści metatagu . opis połączony z datą:

  Na wielu blogach tytułem artykułów jest nadal „ Blog Title> Blog Archive> Keyword Article ” lub „ Blog Title> Keyword Article ”, który brzmi następująco: „ WP Training - The Name of My Article ”. Aby Twój WordPress mógł zdobyć ruch, na który zasługuje, powinien być przeciwny z dwóch powodów:

  1. Wyszukiwarki przywiązują większą wagę do pierwszych słów, więc jeśli słowa kluczowe są zbliżone do początku tytułu strony, będzie bardziej prawdopodobne, że będziesz dobrze ustawiony.
  2. Osoby przeglądające strony wyników najpierw widzą słowa od początku. Jeśli słowa kluczowe znajdują się na początku listy, Twoja strona będzie znacznie częściej kliknięta.

  1.2.1. Opanuj swoje tytuły za pomocą wtyczki SEO WordPress Yoast

  Możesz opanować swoje tytuły za pomocą wtyczki SEO WordPress z dwóch różnych miejsc. Po pierwsze, jak tylko zainstalujesz i aktywujesz wtyczkę, otrzymasz sekcję SEO w swojej administracji. Przejdź do „ SEO → Tytuły i Meta ”, a zobaczysz grupę zakładek dla różnych typów stron. Dla każdego typu artykułu i taksonomii można ustawić tzw. Szablon tytułu (jak również szablony opisu meta, ale zobaczymy to później). Oto typowa konfiguracja artykułów mojej witryny:

  Istnieje kilka zmiennych, których można używać w tytułach i opisach meta. Wszystkie są wymienione i wyjaśnione na dole strony ustawień. Sprawdź, czy szablon rzeczywiście działa i czy nie otrzymujesz duplikatu tytułu. Jeśli tak, zaznacz pole „ Wymuś przepisywanie tytułów ” na tej samej stronie lub postępuj zgodnie z instrukcjami na tej stronie, aby edytować szablon.

  Dla innych stron mam następujące ustawienia:

  • Kategorie, tagi i inne taksonomie: %% term_title %% %% sep %% Archive %% strona %% %% sitename %%
  • Szukaj stron: Szukano %% searchphrase %% %% sep %% %% sitename %%
  • Strony 404: Nie znaleziono strony - Błąd 404 %% sep %% %% sitename %%
  • Archiwa autora: %% nazwa %% %% sep %% Autor Od %% sitename %%

  Przydatna funkcja: możesz użyć „ %% cf_ <nazwa niestandardowego pola> %% ” dla pola niestandardowego. Może to być niestandardowe pole elementu lub wartość meta użytkownika.

  Możesz również wybrać szablon %% sep %% separator używany przez Twoją witrynę:

  Możesz również wybrać szablon %% sep %% separator używany przez Twoją witrynę:

  1.2.2. Zoptymalizuj swoje artykuły za pomocą SEO Yoast

  Po aktywowaniu prawidłowego szablonu możesz zacząć indywidualnie optymalizować artykuły i strony. W tym celu użyjemy „ podglądu wyciągu ” dodanego przez wtyczkę SEO WordPress:

  Ten podgląd automatycznie pobiera wartości, które już wypełniłeś artykuł, i stosuje je do twojego szablonu, ale możesz również całkowicie nadpisać tytuł, używając pola „ Tytuł SEO ”.

  W przypadku tytułów należy starać się przestrzegać następujących wskazówek:

  • Powinny zawierać twój znak, najlepiej na końcu, aby ludzie rozpoznali cię w kolejnych poszukiwaniach.
  • Powinny one zawsze zawierać słowo kluczowe, które Twoim zdaniem jest najważniejsze dla artykułu lub bieżącej strony, które będziemy nazywać „głównym słowem kluczowym”. To słowo kluczowe powinno być najlepiej umieszczone na początku tytułu.
  • Reszta tytułu powinna głównie zachęcać ludzi do klikania.

  1.3. Zoptymalizuj swoje opisy

  Teraz, gdy już dostosowałeś tytuły, skupimy się na opisach meta. Meta opis może być używany przez wyszukiwarki do wyświetlenia „fragmentu”, fragmentu tekstu widocznego obok adresu URL. Zwykle jest używany tylko wtedy, gdy zawiera słowo kluczowe wyszukiwane przez użytkownika.

  Niektóre wtyczki, w tym wtyczka „All in One SEO”, używają tego, co nazywają „automatycznymi opisami”. Używają pierwszego zdania artykułu, aby wypełnić domyślny opis meta. Nie jest zbyt wydajny, ponieważ pierwsze zdanie może być wprowadzeniem, które nie ma nic wspólnego z tematem.

  Tak więc jedynym poprawnym opisem jest ten, który napiszesz ręcznie, a jeśli polegasz na automatycznym generowaniu meta opisu, to tyle, że nic nie zrobisz i niech wyszukiwarka zajmie się samym fragmentem ... Rzeczywiście, jeśli nie nie używaj opisu meta, wyszukiwarka znajdzie wyszukiwane słowo kluczowe w twoim dokumencie i automatycznie narysuje ciąg znaków wokół tego słowa, co da Ci jedno lub dwa słowa wyróżnione na stronie wyników.

  Na koniec użyj pola opisu meta, który znajdziesz we wkładzie do wtyczki SEO WordPress, aby napisać prawdziwy opis meta. Upewnij się, że monituje czytelnika o kliknięcie i że zawiera co najmniej jedno „główne słowo kluczowe” Twojego artykułu lub strony.

  1.4. Optymalizacja obrazu

  Przetwarzanie obrazu jest często pomijaną częścią WordPress SEO. Odpowiednio wypełniając atrybuty „alt” obrazów i myśląc o tym, jak nazwać pliki, będziesz mógł uzyskać dodatkowy ruch z różnych wyszukiwarek obrazów. Oprócz tego pomożesz ludziom, którzy przeglądają Twoją witrynę za pomocą czytnika ekranu, aby dowiedzieć się, co jeszcze byłoby przed nimi ukryte.

  Użycie poprawnych atrybutów „alt” w obrazach jest również testowane przez funkcję „ Analiza strony ” wtyczki SEO WordPress.

  Użycie poprawnych atrybutów „alt” w obrazach jest również testowane przez funkcję „ Analiza strony ” wtyczki SEO WordPress

  1.5. Mapy witryn XML - Yoast SEO

  Możesz używać map witryn (format XML), aby poinformować Google i inne wyszukiwarki, że Twoja witryna została zaktualizowana. Wtyczka SEO WordPress zawiera moduł „ Mapa witryny XML ”, który wystarczy aktywować, zaznaczając pole „ Ustawienia → Mapy witryn XML ”:

  Po zaznaczeniu tego pola i kliknięciu przycisku „ Zapisz zmiany ” dostępnych będzie kilka opcji, ale w większości przypadków nie będą one potrzebne. Mapa witryny XML zostanie wygenerowana dla wszystkich artykułów i stron oraz całej taksonomii, takich jak kategorie, tagi i inne ...

  Gdy opublikujesz nowy artykuł lub stronę, mapa witryny XML zostanie automatycznie zwrócona do Google & Bing, aby pomóc Ci znaleźć (i szybko) nową zawartość.

  W przeciwieństwie do większości wtyczek sitemap XML, ten nie generuje pliku statycznego, co jest bardzo pracochłonnym procesem, szczególnie dla dużych witryn. Oznacza to, że w momencie publikacji nie ma żadnych działań, które spowolniłyby publikację artykułu. Zamiast tego wtyczka generuje mapy witryn XML jako rodzaj szablonu za pomocą WordPress Mod Rewrite, który jest znacznie szybszy, podczas gdy wtyczki pamięci podręcznej pozwalają bezpośrednio umieścić wynik w „pamięci podręcznej”.

  Ta wtyczka ma również tę zaletę, że dzieli mapy witryn na mniejsze pliki. Tak więc, gdy artykuł jest publikowany, Google musi jedynie pobrać nową „mapę podrzędną” od daty modyfikacji opcji, ponieważ inne mapy witryn nie zostały zmodyfikowane.

  Mapy witryn generowane przez WordPress SEO obejmują również obrazy zawarte w każdym artykule, co zapewnia (lepszą) widoczność w Google Image. Ponadto integruje się bezproblemowo z resztą wtyczki SEO, co oznacza, że ​​artykuł, który nie jest automatycznie indeksowany, nie zostanie uwzględniony w mapie witryny, pozostawiając możliwość wymuszenia jego włączenia.


  2. Optymalizacja modelu

  2.1. Bułka tarta

  Zaleca się dodanie „Breadcrumb” (lub Breadcrumb) do artykułów i stron. Są to linki zazwyczaj umieszczone nad tytułem artykułu, takie jak „ Strona główna> Kategoria> Artykuł ”. Są dwa powody, aby z nich korzystać:

  1. Pozwalają użytkownikom na łatwe poruszanie się po witrynie.
  2. Pozwalają one silnikom łatwiej określić strukturę tego ostatniego.

  Pozwalają one silnikom łatwiej określić strukturę tego ostatniego

  Twoja nawigacja powinna zawierać link do strony głównej i kategorii wyświetlanego artykułu. Jeśli artykuł należy do więcej niż jednej kategorii, musisz wybrać jedną. Aby to działało, dostosuj pliki single.php i page.php twojego motywu i użyj okruchów pluginu SEO WordPress. Możesz to dostosować na stronie „ SEO → Linki wewnętrzne ”.

  Możesz to dostosować na stronie „ SEO → Linki wewnętrzne ”

  2.2. papiery wartościowe

  Chociaż większość motywów WordPressa obsługuje to (prawie) poprawnie, sprawdź, czy tytuł artykułu jest tagiem <h1> i nic więcej!

  Twoja nazwa WordPress powinna być tylko <h1> na twojej stronie głównej, podczas gdy na stronach, artykułach i stronach kategorii powinna być tylko <h3>. Twoje pasy boczne nie powinny być wypełnione <h2>, <h3> itp. Jest to dość łatwe do edycji bezpośrednio w szablonach post.php i page.php .

  2.3. Popraw prędkość

  Czas ładowania Twojej witryny jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na liczbę stron, które wyszukiwarka zobaczy na Twoim blogu każdego dnia. Istnieją trzy rzeczy do zrobienia, aby zwiększyć szybkość WordPressa:

  1. Zoptymalizuj szablony, aby wykonać minimum połączeń z bazą danych.
  2. Zainstaluj wtyczkę pamięci podręcznej, bardzo polecam WP Rocket , premium z pewnością, ale bardzo prosty w użyciu.
  3. Wreszcie, należy pamiętać, że oszczędność pieniędzy na zakwaterowaniu nie jest dobrym pomysłem. Jeśli naprawdę chcesz odnieść sukces w swoich wezwaniach do działania, a chcesz, aby Twoja witryna obsługiwała znaczące obciążenia, wybierz dobry pakiet hostingowy lub jeszcze lepiej dla wyspecjalizowany hosting WordPress ,

  2.4. Przejrzyj paski boczne

  Czy naprawdę musisz linkować do witryn znajomych ze wszystkich stron? Czy nie byłoby mądrzej zrobić to tylko na swojej stronie głównej? W tej chwili Google i inne wyszukiwarki silnie penalizują witryny z powtarzającymi się linkami na każdej stronie, więc nie zrobisz tego swoim znajomym. Zwłaszcza, że ​​ci to nie pomoże, możesz włączyć / zachęcić użytkowników do opuszczenia witryny z dowolnej strony!

  Dotyczy to również wyszukiwarek. Na stronach artykułów linki te niekoniecznie są powiązane lub powiązane z tematem, więc nie pomagaj w ogóle. Wniosek: usuń je! Prawdopodobnie będą bardziej na swoim miejscu na pierwszej stronie, a niektóre tylko na podstronach.

  Więcej informacji na temat pasków bocznych i ich zawartości w artykule: Czego nie należy umieszczać na pasku bocznym ,

  2.5. Mapy witryn HTML

  W przypadku niektórych witryn mapa witryny HTML byłaby absurdalna, zwłaszcza jeśli witryna jest wyłącznie blogiem. Jednak w przypadku witryn korporacyjnych z wieloma poziomami stron mapa witryny w HTML może być korzystna zarówno dla użytkowników, jak i dla wyszukiwarek.

  Oto wtyczka WordPress, która pozwoli ci dodać ją bez kodowania Html Sitemap i kompletny artykuł dla zrób to sam ,

  3. WordPress, SEO i powielone treści

  Po wykonaniu podstawowej konfiguracji zobaczysz, że wiele innych problemów sprowadza się do jednej koncepcji: zduplikowanej zawartości. WordPress zawiera minimum typów taksonomicznych opartych na:

  1. daty
  2. kategorie
  3. znaczniki

  Ponadto WordPress wydaje się myśleć, że musimy być w stanie przejść od strony do strony ze strony głównej, a następnie powrócić do pierwszego artykułu. Wreszcie, każdy autor ma również własne archiwa, pod / author / <author-name> / , co przekłada się na kompletną „duplikat treści” w artykułach bloga pod adresem pojedynczy autor.

  W praktyce oznacza to, że w najgorszym przypadku artykuł jest dostępny na 5 stronach oprócz tej, na której musi być dostępny. Pozbędziemy się więc wszystkich tych duplikatów gniazd zawartości, pozwalając jednocześnie na ich przeglądanie, ale nie indeksowanie, i naprawianie wszelkich problemów z stronicowaniem, które z nimi pochodzą.

  Więcej informacji o artykule zmniejszyć liczbę duplikatów w WordPressie ,

  3.1. Archiwa w Noindex, Follow?

  Korzystając z wtyczki SEO WordPress, pamiętaj, aby zapobiec indeksowaniu (a nawet istnieniu) zarchiwizowanych stron, które nie są przydatne w Twojej witrynie. W tym celu znajdziesz następujące opcje w zakładce „ Inne ” w sekcji „ SEO → Tytuły i meta ”:

  Powyższe ustawienia są włączone dla mojej witryny. Jak widać, całkowicie wyłączyłem archiwa oparte na dacie, ponieważ ich nie używam. Wszystkie linki oparte na dacie zostaną przekierowane na moją stronę główną z powodu tego ustawienia.

  Zrobiłem to samo dla archiwów autora, a także zaznaczyłem pole w zakładce „ Ogólne ”, które domyślnie konfiguruje podstrony tych archiwów w „noindex, follow”. Dzięki temu nigdy nie dotrzesz na stronę 2 zarchiwizowanej strony mojej witryny za pośrednictwem wyszukiwarek:

  Dzięki temu nigdy nie dotrzesz na stronę 2 zarchiwizowanej strony mojej witryny za pośrednictwem wyszukiwarek:

  Na mniejszych stronach przydatne może być podanie kategorii lub znacznika „noindex”, ale w moim doświadczeniu taki „noindex” zmienia się w niewielkim stopniu lub wcale. Strony wyników wyszukiwania są również domyślnie „noindex, follow” w wtyczce SEO WordPress, jest to praktyka zalecana przez Google.

  3.2. Wyłącz niepotrzebne archiwa

  Jeśli twój blog ma tylko jednego autora lub jeśli uważasz, że nie potrzebujesz archiwum autora, wyłącz wtyczkę SEO WordPress.

  Podobnie, jeśli uważasz, że nie potrzebujesz archiwów opartych na dacie, wyłącz je tak jak ja. Nawet jeśli nie użyjesz tych archiwów w swoim szablonie, ktoś mógłby dyskretnie połączyć się z nimi i naruszyć Twoje SEO ...

  3.3. paginacja

  Na koniec upewnij się, że jeśli silnik robota uzyskuje dostęp do strony kategorii, będzie mógł uzyskać dostęp do wszystkich stron kategorii bez żadnego problemu lub hamulca. W przeciwnym razie, a zwłaszcza jeśli masz wiele artykułów w tej samej kategorii, bot może potrzebować cofnąć się o 10 stron przed znalezieniem linku do jednego z ostatnich artykułów ...

  Większość tematów dobrze radzi sobie z paginacją, jeśli nie, zainstaluj darmową wtyczkę WordPress WP-PageNavi.

  3.4. Pomiń nofollow bezużyteczne linki

  Innym prostym krokiem do poprawy SEO w WordPressie jest usunięcie linków do stron logowania i rejestracji, obecnych na każdej stronie bloga. To samo dotyczy kanałów RSS, linku subskrypcji przez e-mail itp.

  WordPress SEO automatycznie przechodzi do „nofollow” wszystkich linków do logowania i rejestracji.

  3.5. Kanoniczne adresy URL

  W lutym 2009 r. Główne wyszukiwarki wprowadziły element „ rel = canonical ”, kolejne narzędzie do walki z „ duplikatami treści ”. WordPress natywnie zarządza kanonicznymi linkami do artykułów i stron, ale jest kilka błędów: nie obsługuje kanonicznych linków do innych typów stron.

  Po włączeniu wtyczki SEO WordPress automatycznie otrzymasz kanoniczne linki do każdego typu strony w WordPress.

  Po włączeniu wtyczki SEO WordPress automatycznie otrzymasz kanoniczne linki do każdego typu strony w WordPress

  4. Struktura dla optymalnego pozycjonowania

  Blogi są łatwo przeszukiwane poprzez ich strukturę w kategoriach, tagach itp ... Wszystkie artykuły są dobrze powiązane, a zazwyczaj znaczniki są czyste i przejrzyste. Jednak wszystko to ma swoją cenę: waga twojego pozycjonowania jest osłabiona, a to z powodu jednej rzeczy: komentarzy.

  4.1. Strony zamiast artykułów

  Komentarze są dobre ... ale często podważają gęstość słów kluczowych, które cierpliwie budujesz! Dzięki stronie możesz łatwo się jej pozbyć lub zrobić bez niej. Strona ma zwykle większą wagę przyznaną przez silniki. Dlatego postanowiłem zamienić moje najważniejsze artykuły w strony.

  4.2. Przetwarzaj swoje popularne przedmioty

  Jeśli artykuł na twoim blogu staje się popularny i zaczyna być umieszczany na interesującym słowie kluczowym, możesz zastosować następującą technikę:

  • Utwórz nową stronę ze zaktualizowaną i ulepszoną treścią
  • Zmień tytuł starego artykułu na „oryginalna nazwa artykułu”
  • Opublikuj nową stronę pod adresem URL starego artykułu i / lub przekieruj adres URL starego artykułu do nowego adresu URL
  • Wyślij wiadomość e-mail do wszystkich osób, które zamieściły link do starego artykułu, aby poinformować go, że zaktualizowałeś i ulepszyłeś ten artykuł
  • Poczekaj na ponowne pojawienie się linków

  Teraz będziesz lepiej umiejscowiony, ponieważ masz teraz:

  • Większa kontrola nad gęstością słów kluczowych
  • Jeszcze więcej linków do artykułu
  • Możliwość dalszego aktualizowania artykułu, jeśli uznasz to za stosowne, w celu poprawy jego treści i pozycji

  Niektórzy powiedzieliby, że moglibyśmy wykonać 301 przekierowania starego artykułu do nowego z takim samym wynikiem. Dokładnie, z wyjątkiem tego, że stracilibyśmy wszystkie komentarze starego artykułu, który moim zdaniem jest brakiem szacunku dla ludzi, którzy poświęcili czas na komentarz, nie wspominając, że przekierowanie 301 czasami zajmuje trochę więcej czasu. Oczywiście, powinieneś używać tej techniki z ostrożnością i nie nadużywaj jej.

  4.3. Linki do powiązanych artykułów (powiązane posty)

  Korzystanie z wtyczki „pokrewnych postów” lub pokrewnego artykułu ułatwia wyszukiwarkom przeglądanie starych artykułów, więc MOCNIE poprawia korzyści SEO. Wtyczki te przeszukują bazę danych w poszukiwaniu artykułów o tym samym temacie lub pokrewnym temacie i dodają do nich linki.

  Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wtyczka YARPP kto wybierze ze swoimi artykułami związanymi z algorytmem, możliwe jest również skonfigurowanie go zgodnie z własnymi potrzebami. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak ręczne powiązanie powiązanych artykułów Baw Manual Powiązane posty ,

  4.4. Idź miękko z metkami

  Jednym z najczęstszych problemów z WordPress jest niewłaściwe użycie tagów. Pamiętaj, że sam tag nie poprawia Twojego SEO. Jedyną korzyścią, jaką zapewnia SEO, jest powiązanie jednej części treści z inną, a dokładniej grupy artykułów między nimi.

  Zamieszanie pochodzi głównie z tłumaczenia WordPress w języku francuskim! Rzeczywiście, tłumaczenie terminu „Tag”, co dosłownie oznacza „Tag”, przez „Słowo kluczowe” nie pomaga: / Na ten temat polecam artykuł Artykuł, strona, kategoria i tagi w WordPress.

  4.5. Podstawowa treść

  Podstawowa treść („ważne artykuły” w wersji francuskiej) to artykuły Twojej witryny, z których jesteś najbardziej dumny. Odzwierciedlają one Twoją firmę, twoją koncepcję lub projekt, przekazują Twoją misję i są zawsze bardzo dobrze napisane. Są to artykuły, którym chcesz nadać wysoką pozycję w wyszukiwarkach. Podstawowe artykuły są zwykle objaśniające i zbierają fragmenty do innych postów.

  Korzystanie z treści Cornerstone jest bardzo specyficzne i niezbędnym elementem, radzę przeczytać nasz artykuł: Wszystko o treści „Cornerstone” ,

  5. Optymalizacja konwersji

  Poproś swoich czytelników o subskrypcję!

  Wielu blogerów nadal uważa, że ​​nie ma potrzeby optymalizowania czegokolwiek na blogu. Fałsz! Aby ludzie mogli połączyć się z Twoim blogiem, muszą go jeszcze przeczytać. A co według ciebie jest najłatwiejsze?

  • Regularnie odwiedzaj kogoś, kto już odwiedza twój blog, i zrób link?
  • Czy może ktoś, kto po raz pierwszy odwiedzi Twój blog, natychmiast do niego link?

  Widzisz skąd pochodzę! Dlatego tak ważna jest optymalizacja konwersji, także dla blogerów. Musisz nauczyć się sprawdzać swoje wezwania do działania, aby więcej osób subskrybowało e-mail lub kanał RSS (nawiasem mówiąc, jeśli jeszcze nie subskrybujesz tego bloga, zrób to teraz! ;)

  Musisz też być bardzo ostrożny, gdy ludzie chcą subskrybować Twojego bloga. Jeśli właśnie przeczytali jeden z twoich artykułów i naprawdę to lubią, jest to idealny czas, aby się do nich zbliżyć. Dlatego coraz więcej osób dodaje link na końcu swoich artykułów do wyrażenia „ Czy podoba Ci się ten artykuł ?” Subskrybuj kanał RSS ! ”

  Innym odpowiednim czasem, aby zaprosić gościa do subskrypcji, jest zaoferowanie subskrypcji, gdy właśnie opuści swój pierwszy komentarz. Aby to zrobić, użyj wtyczki Jak przekierować ,

  6. Optymalizacja komentarzy

  Zabierz swoich czytelników, aby się zaangażowali i komentowali!

  Komentarze są jednym z podstawowych aspektów blogów. Jak podaje Wikipedia: „ Możliwość pozostawienia czytelnikom interaktywnych komentarzy jest ważną częścią wielu blogów ”.

  Komentarze są nie tylko użyteczne, ponieważ pozwalają ludziom powiedzieć, jak wyjątkowy jesteś, albo popełniłeś błąd lub cokolwiek innego ... Większość z nich wykazuje zaangażowanie i Zaangażowanie jest jednym z najważniejszych czynników zachęcających ludzi do łączenia się z Tobą. Pokazują, że są zainteresowani, angażują się w rozmowę, a teraz wszystko, co musisz zrobić, to odpowiedzieć im, aby stworzyć związek!

  6.1. Jak skłonić ludzi do komentowania?

  Najłatwiejszy sposób na zrobienie czegoś to poproszenie ich! Napisz w angażującym stylu, a następnie zapytaj opinię swoich czytelników, ich osobiste doświadczenia itp.

  Linki do komentarzy są równie ważne. Czy Twój komentarz do komentarza „ Brak komentarza ”? A może to „ Brak komentarza na razie, twoja opinia jest mile widziana ”? Czy widzisz różnicę?

  6.2. Trzymaj swoich czytelników w rozmowie

  Teraz, gdy ludzie dołączyli do rozmowy na twoim blogu, musisz się upewnić, że tam pozostaną. Dlatego powinieneś zainstalować taką wtyczkę subskrybuj komentarze , który umożliwia komentowanie wątku w taki sam sposób, w jaki robiłby to na forum, i wysyłanie wiadomości e-mail do każdego nowego komentarza.

  W ten sposób możesz pozwolić, aby rozmowa była kontynuowana, a może twoi czytelnicy dadzą ci nowe przydatne informacje na temat nowych artykułów.

  7. Off-site SEO

  Jeśli zastosowałeś wszystkie poprzednie wskazówki dotyczące wtyczki SEO WordPress, masz duże szanse powodzenia, zarówno jako bloger, jak i wyszukiwarki. Ostatnie kroki nie są tak proste, jak się wydaje. Zacznij i rozmawiaj z ludźmi online!

  7.1. Śledź swoich komentatorów

  Jakiś czas temu w sieci pojawił się ruch nazwy „ Komentujesz - śledzę / komentuję śledzę ”. Polega ona na usunięciu atrybutu „nofollow” z komentarzy, aby „nagrodzić” odwiedzających. Raczej się zgadzam, ale ... przywraca dużo spamu, gdy twój WordPress staje się dobrze umieszczonym blogiem ...

  Polecam jednak naprawdę śledzić użytkowników! Wejdź na ich strony internetowe, zostaw komentarz na temat jednego z ich artykułów, prawdziwy dobry wnikliwy komentarz. Jeśli uważasz, że to dużo pracy, czy mówisz, że w rzeczywistości tylko 1% odwiedzających zostawi komentarz. Więc to grupa ludzi, którą trzeba się zająć!

  7.2. Użyj Twittera!

  świergot to platforma do mikroblogowania. Prawie wszyscy fajni ludzie są tam i czytają tweety tak często, jak ich e-maile (nadal muszą wiedzieć, jak do nich dotrzeć e-mailem;)

  Aby zacząć, jeśli używasz WordTwit lub Narzędzia Twittera , wszystkie twoje artykuły zostaną automatycznie opublikowane na Twitterze, co generalnie przywraca niektórych dodatkowych czytelników! Ludzie lubią komentować na Twitterze, co może pozwolić ci na prowadzenie jednej lub dwóch rozmów.

  7.3. Znajdź pokrewne blogi i pracuj nad nimi

  Jeśli chcesz się dostosować do określonych słów kluczowych, przejdź do Google BlogSearch i zobacz, które blogi znajdują się w pierwszej 10 tych słów kluczowych. Przeczytaj te blogi, zacznij publikować wnikliwe komentarze, śledź ich artykuły i napisz artykuł na swoim blogu, wskazując na nie.

  Jednym słowem: komunikuj się! To jedyny sposób na odzyskanie linków i bycie częścią społeczności.

  8. Zmierz swoje wyniki SEO

  Dobra kampania SEO opiera się nie tylko na wprowadzaniu zmian, ale także na mierzeniu wpływu zmian, sprawdzaniu, co działa, a co nie, i na robieniu więcej. Google Analytics a GetClicky to dwa bardzo dobre narzędzia do pomiaru tych wyników.

  Możesz także zmierzyć wyniki, monitorując swoje pozycje. Ale problem z tą metodą polega na tym, że trudno jest określić „rzeczywiste” pozycje z powodu niestandardowych i geolokowanych wyników wyszukiwania. W rzeczywistości najlepszym wynikiem dobrego SEO dla WordPressa jest wzrost ruchu!

  Narzędzia Google dla webmasterów to kolejne ważne źródło danych. Oto na przykład wskazówka przydatna i prosta w konfiguracji:

  • Przejdź do Narzędzi Google dla webmasterów
  • Przejdź do „Wyszukaj ruch”, a następnie „Zapytanie wyszukiwania”
  • Kliknij „Pobierz tę tabelę”
  • Otwórz wygenerowany plik CSV w programie Excel
  • Zamień wszystkie wystąpienia „<10” na „9” w kolumnie „Kliknięcia”
  • Wybierz całkowicie pierwszą linię i kliknij przycisk „Filtr”
  • W kolumnie „średnia pozycja” wybierz „większy niż 5” i posortuj rosnąco
  • Sortuj kolumnę „Kliknięcia” w kolejności malejącej

  Otrzymasz słowa kluczowe, dzięki którym ludzie znajdą Cię na poziomie niższym niż 6 na stronach wyników. Fakt, że kliknęli Twój wynik, dowodzi, że było to interesujące. Sprawdź, czy nadal możesz zoptymalizować dowolne z tych terminów, aby umieścić je powyżej 6 rangi!

  9. Podsumowanie wtyczki Yoast SEO

  Ten poradnik Yoast SEO zawiera wiele wskazówek, które możesz natychmiast zastosować w swojej witrynie WordPress. Chodzi o wskazówki techniczne, wskazówki dotyczące konwersji, treści, komentarze i inne ...

  Jeśli jednak chcesz być pozycjonowany na bardzo konkurencyjnych warunkach, będziesz musiał zastosować większość tych wskazówek i jednocześnie tworzyć ciekawą i przekonującą treść ...

  10. Inne zasoby SEO

  Tłumaczenie to, mimo że kompletne, nie odnosi się do pewnych ważnych elementów, radzę również 3 następujące zasoby:

  1. Struktura silosu dla WordPressa : Zwany także siloingiem, ten typ struktury istnieje od bardzo dawna i WordPress wie, jak z niego skorzystać ...
  2. Opublikuj poprawnie artykuł : Jeśli publikowanie artykułu w WordPress jest niezwykle proste, należy pamiętać o kilku podstawach.
  3. Lepsze pisanie artykułów : Ideą tego artykułu jest zaproponowanie metody, która pozwoli Ci zmienić kąt natarcia, aby przygotować pisanie biletów.
  4. Od 0 do 2 milionów odsłon : Historia WPFormation i techniki SEO, których używam.

  Yoast SEO: Ultimate Guide + Video Tutorial

  4,8 za 36 głosów

  3.1. Archiwa w Noindex, Follow?
  6.1. Jak skłonić ludzi do komentowania?
  Czy nie byłoby mądrzej zrobić to tylko na swojej stronie głównej?
  3.1. Archiwa w Noindex, Follow?
  A co według ciebie jest najłatwiejsze?
  Czy może ktoś, kto po raz pierwszy odwiedzi Twój blog, natychmiast do niego link?
  6.1. Jak skłonić ludzi do komentowania?
  Czy widzisz różnicę?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»