Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Zalety i wady konstruktora witryny LPgenerator. Szczegółowa recenzja, opinie użytkowników

  1. Użyteczność LPgenerator - Landing Designer, więc nie dziwi fakt, że agresywnie sprzedaje usługi....
  2. Pozycjonowanie (SEO)
  3. Stawki
  4. Mocne i słabe strony
  5. Opinie ekspertów
  6. Wnioski

  Użyteczność

  LPgenerator - Landing Designer, więc nie dziwi fakt, że agresywnie sprzedaje usługi. Aby zakończyć rejestrację, musisz podać numer telefonu, pod który następnie zadzwoni menedżer i zaoferuje pomoc. Ponadto na stronie znajduje się „University of Lead Generation” - krótki kurs wyjaśniający podstawy tworzenia i używania stron docelowych. Wszystko to pozwala zanurzyć się w świat jednostronicowych witryn sprzedaży, w których każdy odwiedzający jest potencjalnym nabywcą.

  Pomoc będzie bardzo przydatna: Generator LP z jego funkcjonalnością ładuje mózg webmastera, zmuszając go do zrozumienia panelu administracyjnego i narzędzi projektanta. Przeciągnięcie myszy podczas przeciągania obiektów nie będzie działać tutaj. Edytor jest dość skomplikowany, z dużą liczbą ustawień, ale dzięki wskazówkom i treningom możesz osiągnąć imponujący wynik. W przypadku projektanta zawarte są pomysły o dowolnej złożoności, a projekt jest naprawdę głęboko dostosowany, ponieważ usługa nie ogranicza się do kosmetycznych zmian.

  W przypadku projektanta zawarte są pomysły o dowolnej złożoności, a projekt jest naprawdę głęboko dostosowany, ponieważ usługa nie ogranicza się do kosmetycznych zmian

  LPgenerator to kompleksowy system, który całkowicie obejmuje wszystkie kwestie związane z tworzeniem, testowaniem i promocją stron docelowych. Oprócz potężnego edytora wizualnego, projektant oferuje wbudowane narzędzia do promocji, integracji z aplikacjami innych firm, możliwość łączenia skryptów, dużą bazę wiedzy, która ujawnia nie tylko problemy techniczne, ale także funkcje kampanii reklamowych z wykorzystaniem stron docelowych.

  Oprócz potężnego edytora wizualnego, projektant oferuje wbudowane narzędzia do promocji, integracji z aplikacjami innych firm, możliwość łączenia skryptów, dużą bazę wiedzy, która ujawnia nie tylko problemy techniczne, ale także funkcje kampanii reklamowych z wykorzystaniem stron docelowych

  Jeśli zbierasz niestandardowe strony docelowe, z pewnością docenisz wygodę systemu publikowania testów. Możesz umieścić kilka wariantów strony docelowej w subdomenach, przypisać im numery i pokazać je klientowi. Będzie to również przydatne, jeśli zbierasz stronę docelową dla siebie - na przykład, aby uzyskać informacje zwrotne od znajomych lub specjalistów ze społeczności tematycznej w sieciach społecznościowych.

  Na szczególną uwagę zasługuje możliwość integracji aplikacji z zewnętrznymi programistami. Z ich pomocą funkcjonalność projektanta staje się jeszcze szersza. Narzędzia można połączyć z witryną w celu:

  • marketing e-mail i SMS - MailChimp, UniSender, Zingaya, F1sms itp .;
  • przechowywanie plików - Dropbox;
  • czatuj z klientami przez czat online - Jivosite, Callback Hunter.

  ;  przechowywanie plików - Dropbox;  czatuj z klientami przez czat online - Jivosite, Callback Hunter

  LPgenerator ma własny system zarządzania leadami, ale aby dodać nowe funkcje, można podłączyć pełnoprawny CRM - Bitrix24, Megaplan, amoCRM. Aby zwiększyć trafność treści, możesz podłączyć aplikację Yagla, która zmienia elementy strony w zależności od źródła przejścia.

  LPgenerator oferuje również funkcjonalność do tworzenia jednostronicowych sklepów internetowych. Kategorie produktów i gabloty zmieniają się poprzez paginację wewnątrz strony. Aby zarządzać sklepem, istnieje oddzielny moduł, który zawiera wszystkie niezbędne ustawienia. Pozwala:

  • tworzyć kategorie towarów;
  • edytuj specyfikacje;
  • dodawać marki;
  • wypełnić okno;
  • wybierz, walutę, metody płatności i dostawę.

  tworzyć kategorie towarów;  edytuj specyfikacje;  dodawać marki;  wypełnić okno;  wybierz, walutę, metody płatności i dostawę

  Jednak funkcjonalność sklepu to tylko bonus. Produkty są dodawane ręcznie, a format okna wyświetlania na jednej stronie oznacza obecność niewielkiego zakresu. Wybór generatora LP do utworzenia sklepu nie jest najskuteczniejszym rozwiązaniem. Ale zrobić lądowanie, które natychmiast sprzedaje jakiś produkt w różnych modyfikacjach - całkiem dobre zastosowanie funkcjonalności sklepu projektanta.

  Domeny stron docelowych można kupić bezpośrednio z panelu sterowania. Po rejestracji trzy pliki są połączone z nazwą domeny: weryfikacja praw, robots.txt i sitemap.xml. Masz również możliwość ustawienia reguł przekierowania adresu w celu zduplikowania, więc w tym aspekcie projektant zapewnia wszystkie niezbędne funkcje.

  Z kolekcją statystyk i analiz na LP wszystko też jest w porządku. Możesz oglądać konwersję dla każdego źródła ruchu, analizować klientów, porównywać wskaźniki różnych wariantów tej samej oferty sprzedaży, oceniać ROI i wskaźniki ścieżek. Ogólnie rzecz biorąc, funkcjonalność projektanta pozostawia bardzo przyjemne wrażenie, a także wygodę pracy ze stronami docelowymi i użytkownikami, którzy do nich przychodzą.

  Projekt

  Po utworzeniu konta znajdziesz na swoim koncie stronę demonstracyjną, która pokazuje główne cechy projektanta. Aby zbadać funkcjonalność systemu, pomoże również wideo. Ponadto, po otwarciu edytora wizualnego, pojawia się instrukcja, monity pojawiają się wszędzie, więc zwykle można się wygodnie z LPgeneratorem i rozpocząć edycję witryny.

  Projektant oferuje zbudowanie strony docelowej od podstaw lub wybranie jednego z kilku setek schematów i szablonów tematycznych, podzielonych na kategorie, które są prezentowane do realizacji różnych projektów:

  • Strona lądowania.
  • Strony mobilne do konwersji ruchu. Umożliwia tworzenie stron docelowych do odbierania połączeń przychodzących i potencjalnych klientów.
  • Strony fanowskie dla Facebooka dla celów reklamowych lub informowania abonentów w sieci społecznościowej.

  Jeśli kategoria nie ma odpowiedniego motywu, możesz użyć uniwersalnego układu do tworzenia strony docelowej. Dzięki narzędziom do dostosowywania zrobisz z niego potrzebną stronę. Możesz dodać sekcje, bloki treści, widżety i natychmiast dostosować ich wygląd: zmień rozmiar, lokalizację, zawartość.

  Aby zmienić szablon, trzeba spędzić dużo czasu. Pod względem funkcjonalności edytor LPgenerator mocno przypomina Photoshopa - taką samą ilość parametrów wyświetlania, z której na początku staje się przerażający. Każdy element ma swój własny zestaw ustawień, który ostatecznie daje tysiące różnych kombinacji interfejsu.

  Jeśli standardowe ustawienia elementów nie są wystarczające, aby osiągnąć pożądany wynik, możesz edytować pliki szablonów. Będzie to wymagało umiejętności pracy z HTML i CSS lub pomocy specjalistów. Możesz utworzyć kilka wariantów szablonów, a następnie przetestować ich skuteczność i wybrać najlepszy motyw strony docelowej.

  Jeśli prezentowany zestaw tematów nie spełnia potrzeb, możesz przejść do sklepu strony docelowej i uzyskać kolejne 300 układów. Szablon o nietypowym wyglądzie w sklepie kosztuje 4470 rubli, unikalny projekt będzie kosztował 33.740 rubli. Ponadto webmaster ma możliwość zamówienia projektu strony docelowej.

  Pozycjonowanie (SEO)

  Pomimo faktu, że głównym źródłem ruchu dla stron docelowych jest reklama, a nie wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, LPgenerator nadal oferuje użytkownikom podstawowe narzędzia optymalizacji. Wśród nich są:

  • Metatagi do dodawania tytułu, opisu i słów kluczowych, dzięki którym roboty wyszukiwania uzyskują informacje o stronie, a następnie wyświetlają je w poszukiwaniu odpowiednich zapytań.
  • Kontrola indeksu. Jeśli przerabiasz stronę, możesz zabronić wyszukiwarkom tymczasowego jej przeglądania, aby nie gromadziły niepoprawnych danych.
  • Otwórz znacznik wykresu - wyświetla dodatkowe informacje o stronie podczas publikowania linku do niej w sieciach społecznościowych.
  • Znacznik Alt dla obrazu, który wyświetla dodatkowe informacje po najechaniu kursorem na obraz.
  • Wykorzystanie fraz kluczowych w tekście na stronach.
  • Dodanie tagu H1, który koniecznie zwraca uwagę na wyszukiwarki.

  Dodanie tagu H1, który koniecznie zwraca uwagę na wyszukiwarki

  Lądowania zazwyczaj mają niewielki tekst, ale ważne jest, aby były unikalne, tak jak na zdjęciach. Wyszukiwarki uwzględniają również oryginalność treści podczas rankingu linków w numerze. Odpowiednie dostosowanie parametrów SEO zapewni nie tylko uzyskanie miejsca w wynikach wyszukiwania odpowiednich zapytań, ale również poprawne wyświetlenie strony w przeglądarce. Ciekawy tytuł, chwytliwy opis, wysokiej jakości obraz na podglądzie - wszystko to przyciągnie uwagę podczas umieszczania linków w komunikatorach i sieciach społecznościowych. Dlatego niemożliwe jest dobre lądowanie bez pracy nad optymalizacją wyszukiwarek.

  Stawki

  Biorąc pod uwagę, że projektant skupia się na tworzeniu stron sprzedaży, dziwnym byłoby liczyć na jego darmowy lub niski koszt. Jeśli chcesz zarabiać pieniądze, musisz najpierw zapłacić, wybierając jedną z 4 stawek premium. Koszt zależy od płatnego okresu. Płacąc za rok, możesz zaoszczędzić 30%.

  Pełna funkcjonalność projektanta jest dostępna dla wszystkich płatnych taryf:

  • Układy lądowania.
  • Multilending
  • Dzielone testy - tworzenie kopii o zmodyfikowanej strukturze i zawartości.
  • Konstruktor i statystyki tagów UTM do śledzenia kanałów ruchu i oceny skuteczności witryn reklamowych.
  • Efekty paralaksy.
  • Zoptymalizuj stronę pod kątem promocji w wyszukiwarkach itp.

  Zoptymalizuj stronę pod kątem promocji w wyszukiwarkach itp

  Dla indywidualnego specjalisty niezależnego taryfa „Zaawansowana” jest idealna. Oferuje 5 domen, 50 stron i limit 9 900 osób dla wszystkich stron publikowanych w Internecie. Jeśli limit zostanie przekroczony, w celu dalszego rozwoju będziesz musiał przejść na taryfę „Unlimited”, płacąc różnicę w kosztach. Wiążąca domena i poczta domena w taryfie „Zaawansowane” będzie kosztować 297 rubli.

  Na początek możesz skorzystać z taryfy „Podstawowej”, ale oferuje ona powiązanie tylko jednej domeny i dodaje reklamę projektanta na stronie jednostronicowej - stopka wskaże, że strona docelowa znajduje się w Generatorze LP.

  Mocne i słabe strony

  Jeśli uznamy LPgenerator za system do tworzenia profesjonalnych lądowań, ma on pewne zalety:

  • Funkcjonalny projektant wizualny z narzędziami do edycji grafiki i możliwością głębokiego dostosowania szablonu.
  • Wbudowane narzędzia do optymalizacji konwersji i analizy statystyk.
  • Możliwość dodania pełnowartościowego sklepu internetowego do lądowania.
  • Informacyjna baza wiedzy, która pomoże początkującym zrozumieć i doświadczeni webmasterzy, aby dowiedzieć się więcej o tworzeniu stron docelowych.

  Wśród niedociągnięć można wskazać, być może, wysoki koszt i względną złożoność edytora wizualnego. Ale te minusy są subiektywne, poza tym są łatwe do wyjaśnienia. Koszt jest bezpośrednio związany ze specjalizacją: projektant dla firmy o podobnej funkcjonalności nie może z definicji być tani lub darmowy, ponieważ zespół specjalistów jest potrzebny, aby utrzymać go w dobrym stanie.

  Złożoność jest odwrotną stroną funkcjonalności: na początku nic nie jest jasne, ale po krótkim szkoleniu możesz robić rzeczy, które wydają się niemożliwe innym projektantom.

  Opinie ekspertów

  • „Generator LP jest jednym z najlepszych i prawdopodobnie najpotężniejszym i wszechstronnie zaawansowanym projektantem stron jednostronicowych. Co ciekawe, jest również prosty dzięki możliwości składania stron z gotowych sekcji”.

  • „Prawie doskonały przenośnik do generowania lądowań, który uwzględnia nie tylko proces rozwoju, ale także marketing, interakcję z klientem, promocję i wszystko, co można sobie wyobrazić w zestawie narzędzi”.

  Wnioski

  LPgenerator - usługa profesjonalnego tworzenia stron docelowych. Nie ma sensu tu przychodzić na jedną stronę docelową - dużo taniej jest zrobić to na innym konstruktorze. Z drugiej strony, jeśli korzystasz z dostępu demo, w ciągu 7 dni możesz się wiele dowiedzieć o tym, jak lądowanie jest zbudowane. Ponadto na stronie znajduje się wiele materiałów szkoleniowych i kursów, z którymi należy zapoznać się z każdym webmasterem.

  Generator LP - odniesienie w niszy projektantów Landing. Musi być równa pod względem funkcjonalności, zaostrzona przez rozwiązanie konkretnego problemu - stworzenie dostawcy jednostronicowego. Konstruktor nie jest tani, ale jeśli jest używany prawidłowo, działa w całości na zainwestowanych środkach.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»