Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Zalety i wady Organic Search

  1. Zalety i wady organicznego wyszukiwania
  2. Organic Search: Zalety
  3. Zwiększ świadomość marki
  4. Cele prowadzą do większej liczby konwersji
  5. Ciesz się długoterminowymi wynikami
  6. Jest nieograniczony potencjał
  7. Wyszukiwanie ekologiczne jest mniej kosztowne
  8. Zwiększone zaufanie
  9. Wyższa władza
  10. Organic Traffic jest wszędzie
  11. Podsumowanie zalet Organic Search
  12. Nie ma gwarancji
  13. Wyniki mogą się różnić
  14. Wyszukiwarki nie są doskonałe
  15. Publiczność może być selektywna
  16. Niechciana uwaga
  17. Jesteś na Mercy of Competitors
  18. Nagłe zakłócenie
  19. Organic Search: Jak złagodzić te niedociągnięcia
  20. SEO żyje dalej

  Zalety i wady organicznego wyszukiwania  Można śmiało powiedzieć, że większość właścicieli witryn dąży do stałego przepływu ruchu

  Zalety i wady organicznego wyszukiwania

  Można śmiało powiedzieć, że większość właścicieli witryn dąży do stałego przepływu ruchu. Ruch organiczny, w szczególności, odnosi się do trafień generowanych naturalnie przez wyszukiwarki, takie jak Google, wszystko w zależności od rodzaju treści, której ktoś szuka. Potencjał jest tu ogromny, ponieważ może prowadzić do zwiększenia zaangażowania, popularności i sprzedaży w bardzo naturalny, usprawniony sposób.

  Pytanie brzmi: czy organiczne poszukiwania zawsze prowadzą do pożądanych rezultatów?

  Krótka odpowiedź brzmi „w większości tak”. Długa odpowiedź wymaga od nas głębszego przyjrzenia się zaletom i wadom związanym z organicznymi wyszukiwaniami i ruchem.

  Zacznijmy od zalet i wad wyszukiwania organicznego.

  Organic Search: Zalety

  Ruch ekologiczny pozwala skutecznie konkurować

  Dobrze ponad dwa miliony artykułów co oznacza, że ​​niektórzy z twoich konkurentów niewątpliwie wykorzystują SEO w pełni. Miliony firm rutynowo publikują treści z jakiegoś powodu: ponieważ ich wysiłki skutecznie generują ukierunkowany, organiczny ruch.

  Choć może upłynąć trochę czasu, zanim zyskasz rozmach pośród tak zaciętego środowiska, o wiele lepiej jest spróbować, niż po prostu zostawić ten kamień bez odwrotu. Ruch ekologiczny to także okazja, aby dowiedzieć się więcej o grupie docelowej, ponieważ stopniowo badasz zachowanie odwiedzających po ich wylądowaniu na Twojej stronie. To z kolei zapewnia znaczącą przewagę konkurencyjną.

  Zwiększ świadomość marki

  Niezliczone firmy są wykrywane wyłącznie za pośrednictwem wyszukiwarek. Podczas gdy giganci tacy jak Amazon i eBay często pojawiają się bardziej naturalnie, mniejszy sklep jest równie prawdopodobny w zależności od danego produktu i jego ogólnej prezentacji. Ten sklep lub jakikolwiek rodzaj działalności może równie dobrze być twój.

  Powoduje to stopniowe zwiększanie świadomości, ponieważ widzowie tworzą wyraźne (i pozytywne) powiązanie między firmą a produktem / usługą, której szukają. Jest to szczególnie przydatne, jeśli inne (popularne) właściwości nie są zadowalające ze względu na wyższe ceny lub dostępność, co sprawia, że ​​zamiast tego ludzie rozważają Twoją firmę.

  Cele prowadzą do większej liczby konwersji

  Użytkownicy wyszukiwarek zawsze wiedzą dokładnie, czego chcą, i to sprawia, że ​​wyszukiwania są tak potężne. Niezależnie od tego, czy ludzie są gotowi do zakupu, czy tylko szukają informacji, Twoja witryna może potencjalnie dostarczyć wszystko, czego potrzebują, z jednej, wygodnej wyszukiwarki.

  Każde pojedyncze zapytanie jest potencjalnie nowym potencjalnym klientem i potencjalnym klientem. Co więcej, wielu z tych odwiedzających może stać się powtarzającymi się klientami, jeśli uda się spełnić ich oczekiwania.

  Ciesz się długoterminowymi wynikami

  Ruch organiczny realizowany jest poprzez skuteczne SEO, które często zapewnia ukierunkowane perspektywy w nieskończoność. Wyobraź sobie, że miałeś osobistego asystenta, który pracował 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, nawet we śnie. To dokładnie ten sam rezultat, który osiągniesz w tym scenariuszu, bez oznak spowolnienia, o ile Twoja strategia SEO jest w dobrej kondycji.

  Podczas gdy konkurencja mogłaby być później wyższa niż Twoja firma, pamiętajmy, że ruch organiczny jest uzyskiwany za pomocą wielu środków, w przeciwieństwie do pojedynczej metody. Może to obejmować szereg odpowiednich zwrotów w witrynie i lepszą strategię łączenia.

  Jest nieograniczony potencjał

  Mówiąc o odpowiednich frazach, SEO ewoluowało do punktu, w którym klienci często cię odnajdują, nawet jeśli nie celujesz aktywnie w konkretną frazę. To dzięki algorytmowi znanemu jako Latentne indeksowanie semantyczne , lub LSI, gdzie silniki rozważają twoją stronę w odniesieniu do ściśle powiązanych terminów.

  Na przykład firma zajmująca się grami wideo może przypadkowo zaliczyć się do słowa „gracz”, nawet jeśli Twoja firma koncentruje się bardziej na frazie „gry wideo”. Zapewnia to bardziej organiczny ruch, którego witryna nie otrzymałaby inaczej.

  Wyszukiwanie ekologiczne jest mniej kosztowne

  Firmy, które rozwijają się dzięki organicznym wyszukiwaniom, mogą zaoszczędzić od tysięcy do nawet milionów dolarów rocznie. Ekologiczne wyniki wyszukiwania nie różnią się od bezpłatnych reklam, ponieważ użytkownicy mogą skutecznie znaleźć produkty i usługi za pomocą dowolnego słowa kluczowego.

  W przeciwieństwie do tego, reklama typu pay-per-click przyniosłaby wyniki tylko wtedy, gdy za nią płacisz, co może przełożyć się na dużą opłatę, jeśli reklamujesz wiele produktów. Sytuacja pogarsza się tylko z ostrą konkurencją, ponieważ musiałbyś przelicytować innych, aby pozostać konkurencyjnymi.

  Żaden z tych bólów głowy nigdy nie stanowi problemu w organicznych poszukiwaniach.

  Zwiększone zaufanie

  Podczas gdy wyszukiwarki nie zawsze dają najlepsze wyniki, ogromna większość na pierwszych 2-3 stronach jest bardzo godna zaufania.

  Nie jest tajemnicą, że twoja strona prawdopodobnie zostanie znaleziona tylko wtedy, gdy mieści się w tym przedziale, a ci, którzy uważają, że masz tendencję do większego zaufania do swojej firmy, w rezultacie. Jeśli platformy takie jak Google Ci ufają, w końcu to bezpieczny zakład, że użytkownicy ekologiczni czują się tak samo. Czy ufasz stronie wyświetlanej na 12 stronie więcej niż jednej, która pojawia się na pierwszej stronie?

  Wyższa władza

  Wraz ze wzrostem zaufania pojawia się większa władza. Pamiętaj, że wyszukiwanie organiczne może również składać się z innych właścicieli witryn i firm zainteresowanych Twoją ofertą. Tak długo, jak nie są rywalami, Twoja firma w końcu zostanie wymieniona przez blogerów i właścicieli ogólnych stron internetowych, którzy mają podobne zainteresowania.

  Jest powód, dla którego niezliczeni właściciele stron internetowych wspominają o Amazon.com i możesz cieszyć się tymi samymi korzyściami, gdy tylko znajdą cię w sposób naturalny.

  Organic Traffic jest wszędzie

  Dzięki zwiększone wykorzystanie smartfonów , organiczne wyszukiwania są teraz bardziej popularne niż kiedykolwiek. Pozwoliło to ludziom na szybkie wyszukiwanie przed wizytą w firmie lub po prostu wyszukanie ogólnych informacji na przyszłość.

  Podobnie wyszukiwania organiczne mają wiele kształtów i rozmiarów dzięki złożonym sposobom połączenia. Na przykład nawet użycie popularnych hashtagów w mediach społecznościowych generuje znaczną ilość ruchu organicznego. Firmy wykorzystują je do łatwiejszego wyświetlania w wynikach mediów społecznościowych, co z kolei prowadzi do ich stron internetowych.

  Podsumowanie zalet Organic Search

  Organic Search: Wady

  Wyniki wymagają czasu

  Spójrzmy prawdzie w oczy, otrzymywanie zdrowego ruchu organicznego nie nastąpi z dnia na dzień. Mimo, że dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy czekają, nie można zaprzeczyć, że ten okres oczekiwania może łatwo kosztować kilka potencjalnych klientów i sprzedaży.

  Na szczęście jednak możesz wykorzystać ten czas na kontynuowanie budowania arsenału wysokiej jakości treści, produktów i usług, podczas gdy ten ruch wkracza. Nazwa gry to cierpliwość, a Twoja strona może zostać zalana zdumiewającą ilością odpowiednich potencjalnych klientów w rezultacie.

  Nie ma gwarancji

  Ilość (i jakość) ruchu organicznego zależy od wcześniejszych działań związanych z optymalizacją wyszukiwarek. Czasami jednak te wysiłki mogą nie przynieść pożądanych rezultatów z różnych powodów.

  Najbardziej znaczącym przypadkiem jest konkurencja na rynku, ponieważ inne przedsiębiorstwa mogą pozostać na czele, jeśli twoje wysiłki nie były wystarczająco silne, aby osiągnąć trwałe wyniki. Innym razem ten wysiłek jest po prostu błędny, ponieważ Twoja firma może zbytnio skupić się na zbyt szerokich treściach lub produktach. Tylko to może łatwo zgubić cię w ogromnym morzu podobnych ofert.

  Wyniki mogą się różnić

  Zasadniczo można uzyskać świetne wyniki z prawidłowej implementacji SEO, ale może się to różnić z przyczyn niezależnych od użytkownika.

  Na początek wyszukiwarki rutynowo dostosowują swoje algorytmy w sposób, który może poprawić lub pogorszyć wyniki, wpływając na ruch organiczny. Pewne słowa kluczowe lub wyrażenia mogą również zmieniać się wraz z upływem czasu, przez co wyniki są nieco bardziej nieprzewidywalne. Wreszcie, jest całkiem możliwe, że możesz źle zinterpretować wartość produktu i jego organicznej publiczności, co przyniosłoby mniej niż korzystne wyniki.

  Wyszukiwarki nie są doskonałe

  W całej uczciwości nawet najbardziej skrupulatny system czy strategia nie są niezawodne. Mając to na uwadze, autonomiczny aspekt wyszukiwarek często błędnie ocenia ogólną użyteczność strony.

  Weźmy na przykład temat sprawności i utraty wagi. Często zdarza się, że Google wysoko ocenia artykuł pochodzący z CNN lub Health.com, nawet jeśli ten artykuł jest zwykłym przeglądem bez istotnych informacji…

  Jeśli Twoja mniej znana strona internetowa zawiera znacznie bardziej surową wersję tego samego tematu, wyszukiwarki mogą nadal umieszczać Cię znacznie poniżej wyżej wymienionych źródeł tylko ze względu na ich wysoki autorytet. W naturalny sposób skutkuje to mniejszym ruchem organicznym pomimo Twoich najlepszych wysiłków.

  Publiczność może być selektywna

  Z pewnością możesz wymyślić atrakcyjne treści, produkty i oferty, ale pamiętaj, że konkurenci mogą również zrobić to samo. Nawet jeśli niektórzy użytkownicy są lojalni wobec Twojej marki, istnieje wiele czynników, które z łatwością mogą sprawić, że ponownie rozważą kogoś innego.

  Jeśli wyszukiwarka wyświetli twoją witrynę najpierw dla konkretnego produktu, na przykład ludzie mogą ją zignorować, jeśli zobaczą nieco bardziej atrakcyjny wynik w dalszej części strony. Sprawia to, że wyniki wyszukiwania organicznego są nieco bardziej nieprzewidywalne (choć te niedociągnięcia nie dotyczą wyłącznie samego ruchu organicznego).

  Niechciana uwaga

  Wyniki wyszukiwania organicznego są na ogół dobrą rzeczą, ale po drodze mogą też przynieść kilka złych jabłek. Ponieważ Twoja witryna lub firma staje się bardziej popularna i autorytatywna, są szanse, że otrzymasz większą liczbę niezamówionych ofert i ogólnych żądań. Zazwyczaj odbywa się to za pośrednictwem poczty e-mail, komentarzy na blogu, a nawet za pośrednictwem połączeń telefonicznych, jeśli linia jest wyraźnie dostępna.

  Powszechny typ wiadomości dotyczy treści napisanych przez autora-gościa. Inne prośby mogą wymagać rozpoczęcia współpracy przy przedsięwzięciu biznesowym, podczas gdy inne mogą być ofertami spamowymi.

  Jesteś na Mercy of Competitors

  Pamiętaj, jak zmiany algorytmu wpływają na ruch organiczny? Dotyczy to również poziomu konkurencji w Twojej dziedzinie.

  Zawsze istnieje szansa, że ​​większy lub bardziej doświadczony rywal wyprzedzi Twoją aktualną pozycję, w zależności od budżetu i ogólnej strategii SEO. Prawdopodobieństwo wzrasta również, gdy Twoja strona staje się bardziej popularna w wyszukiwarkach, ponieważ niektórzy konkurenci próbują analizować źródło Twojego sukcesu.

  W sumie ważne jest, aby pamiętać, że zawsze ktoś czai się za rogiem.

  Nagłe zakłócenie

  Załóżmy, że Twoja witryna internetowa firmy nagle znalazła się w rankingu na stosunkowo popularny produkt, co prowadzi do nieoczekiwanego wzrostu sprzedaży. Czy byłbyś gotowy poradzić sobie z tym nieprzewidzianym napływem zamówień?

  Choć może to brzmieć dobrze, niektórzy właściciele małych firm rzeczywiście cierpią z powodu braku przygotowania. Gwałtowny wzrost sprzedaży prowadzi również do większej liczby zapytań, pytań, potencjalnych wniosków o zwrot i ogólnej wymaganej siły roboczej. A biorąc pod uwagę, że ruch organiczny może pozostać na miejscu przez czas nieokreślony, może to oznaczać znacznie trudniejszy czas, jeśli nie jesteś gotowy, aby natychmiast pomieścić wszystkich.

  Organic Search: Jak złagodzić te niedociągnięcia

  Ruch ekologiczny często przychodzi bardzo powoli. Bez obaw; po prostu skup się na wielu obszarach swojej witryny, podczas gdy poprzednie wysiłki zaczynają obowiązywać. Optymalizuj wszystko jednakowo bez obsesji na punkcie konkretnego produktu lub usługi, ponieważ jest bardziej potencjalnie opłacalna.

  Nie wydaje się, aby uszeregować konkretną stronę pod kątem lepszych wyników wyszukiwania organicznego? Nie ma problemu; istnieje wiele odmian słów kluczowych, które możesz wypróbować, zwłaszcza jeśli skupisz się na stosunkowo szerokim temacie. Pamiętaj, aby współpracować (i łączyć się) z właścicielami witryn o podobnych poglądach, abyście mogli wykorzystać nawzajem swoich odbiorców. To scenariusz korzystny dla wszystkich.

  Czy płacisz profesjonalnej agencji SEO, aby pomóc Ci osiągnąć lepsze wyniki organiczne? Przeprowadzaj dokładne badania i upewnij się, że nie polegają na taktyce „czarnego kapelusza”. W przeciwnym razie może to spowodować tymczasowy wzrost ruchu, a następnie wyszukiwarki wyrzucające Twoją witrynę z indeksu. Upewnij się, że cały ruch ekologiczny jest realizowany naturalnie przez renomowaną agencję.

  Podobnie, w przypadku zwiększonych i nieoczekiwanych zapytań z ruchu organicznego, dowiedz się, co sprawia, że ​​publiczność zaznacza się, aby zminimalizować straty i zmaksymalizować wyniki. Kluczem jest uspokojenie ich, aby upewnić się, że wrócą w przyszłości.

  Zawsze miej plan tworzenia kopii zapasowych, zwłaszcza jeśli Twoja witryna internetowa firmy odnotowuje nagły wzrost liczby wyszukiwań online. Zapoznaj się z różnymi rynkami, na których możesz natychmiast zatrudnić freelancera (lub wykonawcę) do pomocy. Możesz również porozmawiać z przyjacielem lub członkiem rodziny z dużym wyprzedzeniem.

  Nie bój się konkurentów, ale raczej uczyć się od nich. Jak przewyższają cię pod względem ruchu organicznego? Jakie produkty i słowa kluczowe wykorzystują? Jak dobrze wygląda ich prezentacja i wygląd strony? Ucz się, wdrażaj i wyprzedzaj ich.

  Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje na temat naszych usługi marketingu w wyszukiwarkach .

  SEO żyje dalej

  Poszukiwanie ekologiczne może przynieść pewne wady, ale na szczęście nie ma potrzeby bać się tych niepowodzeń. Każdy blok na drodze to okazja, aby dowiedzieć się więcej o swojej firmie i jej odpowiednich odbiorcach, co z kolei zapewnia najwyższą przewagę konkurencyjną.

  Czy chciałbyś nieco więcej omówić zalety i wady organicznego wyszukiwania ? Skontaktuj się z nami tutaj lub zadzwoń pod numer 646-389-0535

  Pytanie brzmi: czy organiczne poszukiwania zawsze prowadzą do pożądanych rezultatów?
  Czy ufasz stronie wyświetlanej na 12 stronie więcej niż jednej, która pojawia się na pierwszej stronie?
  Czy byłbyś gotowy poradzić sobie z tym nieprzewidzianym napływem zamówień?
  Nie wydaje się, aby uszeregować konkretną stronę pod kątem lepszych wyników wyszukiwania organicznego?
  Czy płacisz profesjonalnej agencji SEO, aby pomóc Ci osiągnąć lepsze wyniki organiczne?
  Jak przewyższają cię pod względem ruchu organicznego?
  Jakie produkty i słowa kluczowe wykorzystują?
  Jak dobrze wygląda ich prezentacja i wygląd strony?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»