Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Zapisywanie budżetów technologii informatycznych przy wsparciu grupy ALP

  1. Jak można skutecznie zoptymalizować, a następnie kontrolować koszty IT?
  2. Optymalizacja kosztów infrastruktury i technologii
  3. Optymalizacja kosztów eksploatacji i obsługi

  Tworząc budżet IT, większość przedsiębiorstw stara się analizować rodzaje, źródła i składniki swoich wydatków, a także kwotę pieniędzy wydanych w pewnym okresie czasu, ponieważ rodzaje i źródła takich kosztów powinny być rejestrowane w korporacyjnym systemie finansowym. Na kontach występują różne typy przedmiotów, jednak jeśli połączysz różne dane dla określonych kategorii, możliwe będzie przydzielenie głównych danych opuszczających budżet IT. Jest to przede wszystkim, oczywiście, używane oprogramowanie, zainstalowany sprzęt, koszt komunikacji i wynagrodzenie własnych pracowników i usług zewnętrznych, a także inne powiązane koszty.

  Jest to przede wszystkim, oczywiście, używane oprogramowanie, zainstalowany sprzęt, koszt komunikacji i wynagrodzenie własnych pracowników i usług zewnętrznych, a także inne powiązane koszty

  W wyniku analizy czołowi menedżerowie firm czasami zadają sobie pytanie na temat tego, ile pieniędzy wydaje się na IT i czy inwestycje te są uzasadnione. Jako wygodne narzędzie do szacowania kosztów zazwyczaj stosuje się wskaźniki stosunku rocznych zysków i inwestycji w IT. Uzyskane dane liczbowe dostarczają niezwykle przydatnych informacji, które pomagają w prognozowaniu i odzwierciedlają ilość wydanych pieniędzy oraz poziom jakości usług otrzymywanych przez firmę.

  Miło dla klientów Paradoks outsourcingu IT to że może znacznie obniżyć koszty przy jednoczesnej poprawie jakości usług. Wiele zagranicznych i krajowych organizacji już to widziało z własnego doświadczenia. ALP Group świadczy usługi informatyczne o doskonałej jakości zgodnie z międzynarodowymi standardami, jak wielu naszym stałym klientom udało się upewnić.

  Jak można skutecznie zoptymalizować, a następnie kontrolować koszty IT?

  Jak pokazuje praktyka, początkowo prawidłowe zrozumienie celu wydatków na utrzymanie efektywności systemu informacyjnego firmy nie oznacza od samego początku prawidłowego zarządzania tymi kosztami. Po przeanalizowaniu wszystkich aktualnie istotnych źródeł kosztów kierownictwo zazwyczaj myśli o tym, jak zoptymalizować i kontrolować budżet IT. Jest to szczególnie ważne w trudnych okresach ekonomicznych, kiedy każdy rubel powinien być, jak mówią, na koncie.

  Aby rozwiązać ten problem, możesz użyć specjalnych zaleceń i technik, aby pomóc w analizie dystrybucji zasobów finansowych w celu zmniejszenia kosztów IT.

  Przede wszystkim to oczywiście zakupy i obsługa zewnętrzna. Przetwarzanie w chmurze (Cloud Computing) umożliwia obniżenie kosztów dzięki wykorzystaniu nieopłacalnych zasobów. Możliwe jest również przeniesienie do usług outsourcingu IT, które nie są krytyczne dla działalności biznesowej firmy (obejmuje to obsługę stacji roboczych, serwerów i sieci lokalnej, wsparcie techniczne dla pracowników firmy i przywracanie systemu po awarii). Taki krok umożliwi opłacalne obniżenie kosztów usług IT, a to pozwoli na bardziej optymalną redystrybucję budżetu przeznaczonego na infrastrukturę IT i skoncentrowanie wysiłków wewnętrznego działu IT (jeśli istnieje) na obsłudze kluczowych usług.

  Nie mniej ważnym sposobem optymalizacji kosztów w tym obszarze jest również konsolidacja kontraktów IT. Chodzi o przeniesienie wszystkich kosztów komunikacji, w tym telefonii IP, korporacyjnych telefonów komórkowych, ruchu i wideokonferencji na umowę ogólną. Takie podejście pozwala uzyskać dobrą zniżkę od dostawcy. Doświadczenie firm stosujących tę metodę optymalizacji kosztów IT pokazuje, że jest ona bardziej opłacalna niż zawieranie dużej liczby indywidualnych kontraktów.

  Inną skuteczną metodą obniżania kosztów będzie proces przeglądu licencji. Pomocne może być również outsourcing IT: wiele wyspecjalizowanych organizacji oferuje najbardziej odpowiednie systemy licencjonowania oprogramowania dla oprogramowania i sprzętu dla klientów. Ale przecież wsparcie ze strony outsourcera można uzyskać także ze zniżką, czasem nawet do 10-20%. Jeśli firma ma wiele automatycznych stacji roboczych, będzie to dla niej bardzo opłacalne. Warto również zauważyć, że czasami bezczynny sprzęt można wynająć, płacąc w ten sposób za jego wydatki iw stosunkowo krótkim czasie. Nazywa się to wdrażaniem witryn technologicznych i jest kolejnym dochodowym sposobem optymalizacji kosztów.

  Ponadto kierownictwo, w którym inwestycje IT przedsiębiorstwa okazują się zbyt duże, jest warte przeanalizowania wszystkich umów serwisowych: często umowa wsparcia 24x7 jest zawierana dla całej struktury IT, bez identyfikowania najbardziej krytycznych usług informacyjnych zapewniających ciągłość biznesową. Czasami ta przezorność okazuje się zbyteczna: wsparcie w trybie 8 × 5 jest wystarczające, dzięki czemu możliwe jest znaczne zmniejszenie ilości odpadów.

  Czasami ta przezorność okazuje się zbyteczna: wsparcie w trybie 8 × 5 jest wystarczające, dzięki czemu możliwe jest znaczne zmniejszenie ilości odpadów

  Optymalizacja kosztów infrastruktury i technologii

  W tym obszarze można myśleć o oszczędzaniu miejsca na dysku, ponieważ podczas obsługi macierzy dyskowych koszty pozyskania i utrzymania zasobów można zmniejszyć nawet o 20%, jeśli jest to pożądane.

  Warto również radzić sobie z wykorzystaniem zasobów sieciowych i sprzętowych: kilka wydajnych serwerów będzie o wiele bardziej ekonomicznych niż można by się spodziewać, ponieważ w przyszłości będą one wymagały znacznie mniejszych kosztów operacyjnych podczas konserwacji. Warto pomyśleć o wirtualnym serwerze, który pozwala zrezygnować z zakupu i dalszej konserwacji złożonego i kosztownego sprzętu. W niektórych przypadkach zastosowanie tej metody optymalizacji kosztów można zmniejszyć o 30%.

  Warto przeprowadzać i kontrolować wykorzystanie oprogramowania zainstalowanego w przedsiębiorstwie. Często okazuje się, że w tym samym czasie nie więcej niż 50% użytkowników pracuje z oprogramowaniem, ale licencje są kupowane dla wszystkich naraz. Co można w tym przypadku zrobić: użyj tzw. Pływające licencje.

  Optymalizacja kosztów eksploatacji i obsługi

  Jeśli koszty IT są zbyt wysokie, należy zadbać o automatyzację usług IT - wsparcie techniczne komputerów, lokalnej sieci komputerowej i serwerów, a także monitorowanie zdarzeń i pomoc użytkownikom powinny stanowić podstawę automatyzacji, która pomaga obniżyć koszty operacyjne. Istnieją przypadki, w których jeden specjalista może poradzić sobie z tysiącami stacji roboczych ze względu na wysoki poziom automatyzacji usług. Skutecznie redukuje koszty outsourcingu IT. Najważniejsze, aby nie pomylić się z wyborem usługodawcy. Potencjalna uwaga klienta: kontakt z Grupą ALP jest korzystny.

  Kompleksowa analiza poziomu usług IT jest również obowiązkowa, jeśli zamierzasz obniżyć koszty IT. Taka analiza pomoże określić, czy poziom usług i koszty utrzymania są przeszacowane, a to będzie wymagało przetestowania ich jakości. Po analizie często zdarza się, że przeniesienie funkcji innych niż podstawowe do outsourcera będzie tańsze niż wsparcie techniczne przez usługę wewnętrzną.

  Stopniowe, przemyślane wdrażanie modeli zarządzania usługami daje możliwość znacznego obniżenia kosztów, dając kierownictwu prawo do realokacji zasobów potrzebnych do obsługi procesów IT. Takie podejście pomaga zarówno przyspieszyć diagnostykę pojawiających się problemów, jak i ich eliminację, a także skrócić okresy przestoju sprzętu przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności pracy. Ponadto skuteczne zarządzanie procesem informatycznym pomaga zwiększyć poziom planowania kosztów w przypadku korzystania z technologii.

  Jakościowe zmiany w zarządzaniu strategicznym i kontroli mogą prowadzić do zmiany liczby zadań wykonywanych przez specjalistów wewnętrznych usług informatycznych firmy. Wiele organizacji outsourcingowych jest gotowych dostarczyć przyszłym klientom katalog swoich produktów ze szczegółowym opisem pełnionych funkcji, cen i poziomów usług. To, wraz z rachunkami za środki trwałe, planowanie oprogramowania i budżetu IT, jest skutecznym sposobem na osiągnięcie przejrzystości kosztów IT i ścisłą kontrolę nad nimi.

  Jak można skutecznie zoptymalizować, a następnie kontrolować koszty IT?
  Jak można skutecznie zoptymalizować, a następnie kontrolować koszty IT?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»