Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Zasady optymalizacji

  Co roku znacznie wzrasta ilość informacji w sieci i zasobach internetowych. Oczywistym jest, że optymalizacja wyszukiwarek jest kluczem do przyciągnięcia ruchu o wysokiej jakości, a także do budynku wyjściowego i wzmocnienia marki. Jeśli Twoja witryna nie jest widoczna dla użytkowników wyszukiwarek, to jaki jest jej sens?

  Metody optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) oczywiście się zmieniają i poprawiają, ale istnieje pewien zestaw prostych „złotych zasad optymalizacji”, z których możesz zacząć korzystać już dziś!

  1. Sieci społecznościowe
  Różnorodność treści z sieci społecznościowych jest coraz częściej indeksowana i będzie nadal tak robiona przez takie wyszukiwarki, jak Google i inne. Eksperci uważają, że z pewnością doprowadzi to do zatarcia granicy między „siecią” a „sieciami społecznościowymi” pod względem ich wartości dla SEO. Nadszedł więc czas, aby porzucić wszelkie wątpliwości, a jeśli Twoja firma nie jest jeszcze w sieciach społecznościowych, zdecydowanie zalecamy rozpoczęcie promocji. Uzupełnij strony biznesowe w Google +, Facebook, VKontakte i Twitter ciekawą treścią z linkami do Twojej witryny. Zadbaj także o wszelkiego rodzaju widżety społecznościowe w swoim zasobie internetowym.
  1
  2. Treści wideo
  Eksperci Quicksprout.com wyjaśniają, że jeśli chodzi o ranking ekologiczny w Google, wideo jest 50 razy skuteczniejsze niż zwykły tekst. Badania przeprowadzone przez Relesoo.com pokazują, że zapytania ctr do filmów są o 41% wyższe niż tekst.
  Treści wideo to nie tylko doskonałe narzędzie do przyciągania użytkowników, ale także dobry sposób na promocję witryny za pomocą wyszukiwarek. Sekcje „obrazy” i „wideo” znajdują się na szczycie Google.
  3. Mobilna wersja strony
  Typowy klient i potencjalny klient każdej firmy nie jest związany z komputerem, nie siedzi w miejscu.
  Musimy się z tym pogodzić i zaakceptować fakt, że procent przeglądania i wyszukiwania stron internetowych na urządzeniach mobilnych stale rośnie. Adaptacyjne strony dla ekranów mobilnych - nie jest to luksus, ale konieczność. Pamiętaj, że algorytm wyszukiwania Google zwraca większą uwagę na witryny przyjazne dla urządzeń przenośnych :) Oznacza to, że strony z poprawną wersją mobilną będą klasyfikowane według wyszukiwarek wyżej niż te, które nie mają wersji mobilnej.
  Zadaj sobie pytanie - czy lubisz korzystać z mobilnej wersji strony internetowej swojej firmy?
  4. Utwórz blog na swojej stronie internetowej.
  Nieco później na pewno powiemy Ci o wszystkich niuansach wewnętrznej optymalizacji witryny. Jak pisać artykuły, aby przynosiły korzyści.
  Tymczasem pamiętaj, że jest to ważny szczegół. Ciekawe i przydatne artykuły własnej produkcji o wyjątkowości 100% (sprawdź tutaj: http://text.ru/ ). Jesteśmy gospodarzem zarówno w domu, jak i na innych stronach, oferując wiadomości. Oddziel akapity na forach tematycznych. Najważniejsze jest, aby odwołać się do źródła;)

  Zebraliśmy podstawowe i proste punkty, aby poprawić optymalizację witryny. Łatwo się do nich stosować, ale korzyści z nich będą naprawdę zauważalne. Później zajmiemy się różnymi metodami przyciągania ruchu i promowania Twojej firmy od reklamy kontekstowej do kierowania w sieciach społecznościowych.
  A kiedy dzielisz się swoją opinią, czy ten artykuł był pomocny i co jeszcze chciałbyś przeczytać?

  Jeśli Twoja witryna nie jest widoczna dla użytkowników wyszukiwarek, to jaki jest jej sens?
  Zadaj sobie pytanie - czy lubisz korzystać z mobilnej wersji strony internetowej swojej firmy?
  A kiedy dzielisz się swoją opinią, czy ten artykuł był pomocny i co jeszcze chciałbyś przeczytać?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»