Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Znaczenie blogowania

  1. 1. Blogowanie poprawia rankingi Google
  2. 2. Blogowanie jest elastyczne i uzupełnia ogólną strategię
  3. 3. Blogi są godne zaufania i pouczające
  4. 4. Posty w blogu są idealnym miejscem na linki wewnętrzne
  5. Blogi konsekwentnie są ważne
  6. 1. Rackuj SEO i rankingi stron
  7. 2. Podkreśl profil słów kluczowych
  8. 3. Wzmocnij zawartość mediów społecznościowych
  9. Jak konsekwentnie blogować
  10. 1. Użyj kalendarza redakcyjnego!
  11. 2. Dowiedz się, kiedy zlecić pisanie bloga
  12. Blogowanie nie jest w żadnym miejscu

  Uwaga redaktora: Ten post został pierwotnie opublikowany w grudniu 2015 r. Chociaż blogowanie jest tak samo ważne jak zawsze, widzieliśmy możliwość włączenia jeszcze bardziej przydatnych aktualizacji na temat znaczenia blogowania i jak to ma kluczowe znaczenie dla sukcesu w ogólnej strategii marketingowej.

  Od lat eksperci ds. Marketingu podkreślają znaczenie blogowania dla cyfrowego sukcesu. Ale teraz jest 2018. Dlaczego blogowanie jest nadal ważne i jak agencje i firmy powinny w pełni wykorzystywać swoje zasoby związane z blogowaniem?

  Uwaga redaktora: Ten post został pierwotnie opublikowany w grudniu 2015 r

  Dlaczego blogi są ważne (Tak, nadal)

  Czy w czasach, gdy wiele marek zmierza ku większemu marketingowi wideo i mediom społecznościowym, blogowanie jest nadal ważne? Odpowiedź brzmi „tak!”. Dla firm, które dopiero zaczynają opracowywać strategię marketingową, blogowanie jest narzędziem marketingowym z niską barierą wejścia i wymiernym zyskiem. Dla bardziej znanych marek blog jest idealną kotwicą dla wieloaspektowej strategii marketingowej.

  Niezmiennie aktualizowany blog wysokiej jakości pozostaje idealnym sposobem na zwiększenie ruchu i rozwój marki. Jako nasi przyjaciele w Crazy Egg zwrocic uwage , gdy blog jest dobrze zarządzany, zwiększa to liczbę przychodzących potencjalnych klientów. Google uwielbia mięsisty, często aktualizowany blog, który nagradza świetną zawartość wyższym rankingiem wyszukiwarek jako ogólnym trendem.

  Blogowanie to także doskonały sposób na stworzenie głosu marki, stanie się rozpoznawalny dla klientów i rosnąca lojalność. Wspaniały blog pokazuje, że twoja marka ma swoją unikalną osobowość, ma mnóstwo ciekawych informacji do upuszczenia wiedzy i warto z nią spędzić czas.

  Jakie inne narzędzie marketingowe prowadzi do potencjalnych klientów, pomaga stworzyć własną unikalną obecność w swojej niszy i ustanawia Cię jako lidera, bez potrzeby posiadania pełnego działu marketingu lub ogromnego budżetu?

  Oto kilka konkretnych przykładów znaczenia blogowania:

  1. Blogowanie poprawia rankingi Google

  W rzeczywistości po prostu blog na swojej stronie internetowej poprawia ranking Google o tyle, ile 434% ! Regularne blogowanie z wysokiej jakości treściami jeszcze bardziej poprawia ranking Google.

  Samo posiadanie strony internetowej nie wystarczy. Google nagradza witryny publikujące spójne treści informacyjne, które zapewniają rzeczywistą wartość odwiedzającym. Świeżo zaktualizowana zawartość jest jeszcze lepsza. Blogowanie pozostaje najlepszym sposobem na to.

  2. Blogowanie jest elastyczne i uzupełnia ogólną strategię

  Blogowanie jest adaptowalne i stanowi doskonałe uzupełnienie innych aspektów strategii marketingowej. Tworzenie e-booka do rozdania na swojej stronie? Twoje blogi przez najbliższe kilka miesięcy mogą się doskonalić w temacie objętym e-bookiem i linkować do strony docelowej e-booków.

  Blogi mogą być podobnie pomocne jako kotwica dla twojego aktualizacje mediów społecznościowych . Kiedy publikujesz nowy post na blogu, który jest Ci podekscytowany, możesz to zrobić za pośrednictwem kanałów społecznościowych. Może się okazać, że czytelnicy klikają na bloga, czytają kilka postów, a następnie wracają do aktualizacji statusu na Facebooku, aby komentować swoimi przemyśleniami. Twoi odbiorcy wkrótce dowiedzą się, że udostępniasz użyteczne, zabawne i unikalne treści na różnych platformach, pozwalając im na angażowanie się, ale działa najlepiej dla nich.

  Ważne są blogi, tworzenie treści wideo i fajna grafika do pobrania, a także regularne aktualizowanie Facebooka lub Twittera! Przemyślana strategia marketingowa składa się z kilku ruchomych części, z których wszystkie pomagają się wyróżnić. A ponieważ blogowanie jest zaprojektowane tak, aby być elastycznym, możesz zmieniać swoją strategię z biegiem czasu, gdy zmieniają się Twoje potrzeby marketingowe. Chcesz celować w konkretne lokalne słowa kluczowe SEO ? Na razie buduj swoją strategię blogowania wokół tych słów kluczowych, aż pojawi się nowy priorytet.

  3. Blogi są godne zaufania i pouczające

  Tak, twoi zwolennicy klikną na szybki film z nudów lub ciekawości. Ale kiedy chcą głębiej kopać i dowiedzieć się więcej, zwrócą się do najnowszych postów na blogu.

  Krótkie blogi o niewielkich rozmiarach to świetny sposób na podzielenie się wyjątkowym spojrzeniem na konkretny temat w swojej branży, szybkie odkrywanie nowej funkcji lub produktu, a nawet rozmawianie o książce lub podcastie, który z pewnością spodoba się czytelnikom.

  Długie posty Z drugiej strony, pozwól, aby zagłębić się i stać się zaufanym autorytetem w tym, czym jesteś najbardziej pasjonatem lub wiedzą. Dobrze zbadany, przemyślany post na blogu może pomóc Ci stać się myśliciel lidera w danym obszarze swojej niszy w taki sposób, że media społecznościowe i inne formy marketingu cyfrowego raczej nie zostaną osiągnięte.

  4. Posty w blogu są idealnym miejscem na linki wewnętrzne

  Linki wewnętrzne zachęcaj swoich klientów i czytelników do spędzania większej ilości czasu na swojej stronie. Blog jest najbardziej intuicyjnym i logicznym miejscem do pracy w tych linkach, niezależnie od tego, czy prowadzą one do powiązanych wpisów na blogu, usług lub produktów.

  Dopóki łączysz się z odpowiednimi stronami za pomocą tekstu zakotwiczonego, który ma sens dla czytelników, blogowanie jest najskuteczniejszym sposobem, aby czytelnicy spędzali coraz więcej czasu na eksplorowaniu witryny.

  Oto przykład: Powiedzmy, że jesteś startupem modowym, blogujesz o znaczeniu targów jako sposób na rozszerzenie zasięgu marki i zdobycie produktu przed większą liczbą klientów. Możesz użyć czegoś takiego, jak „dotrzeć do większej liczby klientów”, jako tekstu podstawowego dla uzupełniającego stanowiska dotyczącego znaczenia zaangażowania mediów społecznościowych dla firm modowych. Czytelnicy mogą nauczyć się wielu przydatnych lekcji, które mogą zastosować do własnej strategii marketingowej, ponieważ śledzili link do Twojego postu na blogu.

  Blogi konsekwentnie są ważne

  Jak widać, blogowanie jest tak samo ważne jak w 2018 r. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że choć blog jest w ogóle świetnym początkiem, musi być również konsekwentnie aktualizowany.

  Kuszące jest tworzenie każdego postu z precyzją literackiego arcydzieła. W końcu chcesz, aby Twój blog był odzwierciedleniem wartości Twojej firmy. Jeśli masz na to czas - świetnie! Ale uwaga: spędzasz tyle czasu na doskonaleniu swoich postów, że nie publikujesz tak często i tak konsekwentnie, jak powinieneś?

  Najważniejsze jest to, że podczas gdy jakość twoich treści ma znaczenie, jak często publikujesz i aktualizujesz te treści, jest to również niezwykle ważne. Równoważenie relacji między jakością a częstotliwością jest tak krytyczne.

  Oto dlaczego powinieneś podjąć wspólny wysiłek nadążaj za spójnym harmonogramem publikacji utrzymywać świeże treści:

  1. Rackuj SEO i rankingi stron

  Im częściej aktualizujesz witrynę za pomocą nowych treści, tym więcej masz możliwości wzmocnienia SEO i wyższego indeksowania przez wyszukiwarki.

  Oto jak to działa : wyszukiwarki, takie jak Google, używają indeksujących algorytmy robotów indeksujących do indeksowania miliarda stron internetowych, które istnieją obecnie w Internecie. Te roboty indeksujące oceniają witryny na podstawie różnych czynników, takich jak linki przychodzące, czas użytkownika na stronie, przyjazność dla urządzeń mobilnych i wiele innych.

  Wyszukiwarki regularnie indeksują witrynę w poszukiwaniu nowych treści . Nawet jeśli nie opublikujesz nowej zawartości, wyszukiwarki nadal będą indeksować tę stronę. Jeśli jednak często publikujesz nowe informacje o jakości, zwiększasz swoje szanse na uzyskanie jeszcze lepszej rangi przy następnym indeksowaniu witryny.

  Inne czynniki wpływające na ranking SEO i strony obejmują tworzenie sieci linków przychodzących ze źródeł zewnętrznych. Nawiązywanie linków do Twojej witryny przez inne renomowane witryny jest bardzo silnym sygnałem dla wyszukiwarek, że informacje na Twojej stronie lub stronie są wiarygodnym źródłem. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest opublikowanie treści, do których inne witryny chcą linkować, i robienie tego często!

  Nigdy nie lekceważ potęgi nowych, zaktualizowanych i regularnych blogów jako czynnika optymalizacji wyszukiwarek i rankingu stron. Nigdy nie lekceważ potęgi nowych, zaktualizowanych i regularnych blogów jako czynnika optymalizacji wyszukiwarek i rankingu stron

  2. Podkreśl profil słów kluczowych

  Korzyści SEO wynikające z regularnego blogowania biznes wykraczać poza wyniki indeksowania i indeksowania. Znaczenie konsekwentnego pisania bloga wynika również ze zwiększonych możliwości zwiększenia ilości i zakresu słów kluczowych, dla których się zaliczasz.

  Na przykład: Jeśli jesteś weterynarzem, który chce pomóc i przyciągnąć lokalnych właścicieli zwierząt domowych do swojej witryny internetowej, są szanse, że potencjalni klienci będą szukać słów kluczowych, od „psiej opieki dentystycznej” po „choroby ptasich piór”.

  Jeśli często aktualizujesz swój blog, możesz poświęcić poszczególne posty na adres szeroki zakres słów kluczowych związane z Twoją firmą i zwiększyć szanse, że potencjalni klienci korzystający z bardzo konkretnych słów kluczowych znajdą Cię w Google, Bing lub Yahoo.

  Częste aktualizacje pozwalają również na przebywanie w określonych grupach odbiorców za pomocą wyspecjalizowanych słów kluczowych - takich jak lokalna publiczność - przy jednoczesnym zachowaniu szerokiego zakresu słów kluczowych, które chcesz uszeregować.

  3. Wzmocnij zawartość mediów społecznościowych

  Jeśli nie jesteś w mniejszości wśród małych i średnich firm, Twoja strona prawdopodobnie nie jest jedyną drogą, którą wykorzystujesz do promowania swoich usług w dziedzinie cyfrowej. Miejmy nadzieję, że masz również konto w mediach społecznościowych lub dwa, na których często pojawiają się treści jest tak samo ważne jak na Twoim blogu .

  Dlaczego ważne są częste aktualizacje społeczne? W artykule dla Moz Larry Kim zbadał, co charakter relacji między rankingami wyszukiwania a udziałami społecznymi jest . Mówi: „Jeśli w ogóle zrobiłeś jakieś SEO, prawdopodobnie zauważyłeś, że historie, które mają dobrą rangę, mają zazwyczaj wysoki udział w społecznościach”.

  Kim zauważa, że ​​posty o wysokim wskaźniku zaangażowania i dużej liczbie akcji pochodzą z tej samej treści, która uzyskuje wyższe współczynniki klikalności w wynikach wyszukiwania. Ostatecznie Kim zakłada:

  Reklamy na Facebooku, algorytm kanałów informacyjnych na Facebooku, Google AdWords i coraz częściej wyszukiwanie organiczne na poziomie Google to wszystkie systemy zarządzane przez systemy uczenia maszynowego, które nagradzają niezwykłe zaangażowanie dzięki lepszej widoczności.

  Co na wynos? Im częściej będziesz zamieszczać gwiazdkowe treści w mediach społecznościowych, tym więcej będziesz miał szans na zaangażowanie. Tutaj ponownie widzimy związek między jakością a częstotliwością. Im więcej zaangażowania, tym lepiej. To jest sztuka twórcy treści nauczyłem się opanować różne taktyki .

  Oczywiście wymyślanie wysokiej jakości treści nie zawsze jest łatwe. Zgodnie z teorią Kima na temat mediów społecznościowych i wyszukiwania organicznego, powinieneś udostępniać swoje treści, które już dobrze sprawdzają się w organicznych wyszukiwaniach i odwrotnie. Blogowanie i media społecznościowe dobrze współgrają w ten sposób: twój blog jest miejscem, w którym mieszkają cenne treści o wysokiej jakości, a Twoje profile społecznościowe udostępniają Twoje wpisy na blogu jak najszerszej grupie odbiorców.

  Zważywszy na to, że znaczenie blogowania jest konsekwentne i często ustalane, następnym pytaniem, na które należy odpowiedzieć, jest: jak często blogujesz? Prosta odpowiedź brzmi: bez kompromisów w kwestii jakości. Zrównoważenie relacji między jakością a częstotliwością jest kluczem do pomyślnego rozwoju Twojej obecności online i zdobycia klientów.

  Dobra, ale jak to osiągnąć?

  Dobra, ale jak to osiągnąć

  Jak konsekwentnie blogować

  Blogowanie w sposób spójny i częsty może wydawać się niemożliwe, jeśli masz już mało czasu. Prawda jest taka, że ​​blogowanie jest jak każdy inny nawyk dobry dla ciebie: kiedy uczynisz go priorytetem i dopasujesz do swojego tygodniowego harmonogramu, będziesz się zastanawiać, jak żyłeś bez niego.

  Oto, jak wykonać to „niemożliwe” zadanie.

  1. Użyj kalendarza redakcyjnego!

  Pierwszym krokiem do konsekwentnego blogowania jest tworzenie i przestrzeganie kalendarza redakcyjnego. Pozwala to na regularne planowanie blogów w sposób mało stresujący. Wystarczy poświęcić trochę czasu na burzę mózgów w ciągu miesiąca lub kwartału tematy bloga to będzie fajne do napisania, ale także pomoże ci rozwinąć strategię marketingową.

  Zaplanuj możliwą do kontrolowania liczbę blogów tygodniowo (rozpocznij od niskiego poziomu i skaluj w miarę możliwości). Ustaw alerty kalendarza lub użyj programów przepływu pracy, takich jak Trello lub Asana, dla siebie i swojego zespołu, aby pozostać odpowiedzialnym przed sobą. Stamtąd kalendarz wykona dla ciebie wiele pracy logistycznej.

  W Verblio (dawniej BlogMutt) tak mocno wierzymy w znaczenie dobrego kalendarza redakcyjnego, który stworzyliśmy, aby każdy mógł Pobierz za darmo !

  2. Dowiedz się, kiedy zlecić pisanie bloga

  Jeśli spędzasz godziny każdego tygodnia, wpatrując się w ekran laptopa i chcąc, by pusty dokument w magiczny sposób stał się atrakcyjnym postem na blogu, to prawdopodobnie tak czas na outsourcing twoje blogowanie. Każdy właściciel firmy i założyciel startupu zna niebezpieczeństwo, próbując zrobić wszystko sam. Szybko się wypalisz, twoja praca staje się mierna i zaczynasz kwestionować, dlaczego w ogóle zostałeś swoim własnym szefem.

  Na szczęście blogowanie polega na prowadzeniu własnej księgowości na liście rzeczy, które po prostu mają największe znaczenie zlecić ekspertom . Niezależnie od tego, czy masz mało czasu, pisanie nie jest twoim głównym talentem życiowym, albo dostajesz blokadę głównego pisarza za każdym razem, gdy nawet myślisz o blogowaniu, outsourcing to sposób, aby usunąć to zadanie ze swojego talerza i upewnić się, że faktycznie zostanie to zrobione i robi się dobrze.

  Blogowanie nie jest w żadnym miejscu

  Naprawdę nie możemy przecenić znaczenia blogowania jako kluczowego elementu strategii marketingowej. Blogowanie nie jest przestarzałe - w rzeczywistości jest to zwinny, nowoczesny i elastyczny sposób osiągnąć kilka celów marketingowych jednocześnie . Za każdym razem, gdy zastanawiasz się, dlaczego blogowanie jest ważne, po prostu poświęć trochę czasu na sprawdzenie wskaźników przed i po blogowaniu, w tym zaangażowania klientów, rankingu słów kluczowych i czasu spędzonego na Twojej stronie przy każdej wizycie.

  A jeśli to wszystko brzmi świetnie, ale po prostu nie masz czasu ani wiedzy, aby blogowanie było opłacalne dla Twojej firmy, marki lub organizacji, skontaktuj się z Verblio o naszym usługi tworzenia treści . Zawsze cieszymy się, że możemy zaprezentować naszą platformę i odpowiedzieć na pytania dla każdego, kto jest ciekawy poprzez wycieczkę z przewodnikiem lub konsultacja telefoniczna .

  2018. Dlaczego blogowanie jest nadal ważne i jak agencje i firmy powinny w pełni wykorzystywać swoje zasoby związane z blogowaniem?
  Tworzenie e-booka do rozdania na swojej stronie?
  Ale uwaga: spędzasz tyle czasu na doskonaleniu swoich postów, że nie publikujesz tak często i tak konsekwentnie, jak powinieneś?
  Dlaczego ważne są częste aktualizacje społeczne?
  Co na wynos?
  Zważywszy na to, że znaczenie blogowania jest konsekwentne i często ustalane, następnym pytaniem, na które należy odpowiedzieć, jest: jak często blogujesz?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»