Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Znaczenie SEO w rekrutacji

  1. Autor: Aleyx Perks Rekruterzy nie mogą dłużej ignorować mocy optymalizacji wyszukiwarek (SEO); Po...
  2. Ranking dla słów kluczowych niszowych
  3. Unikalna atrakcja kandydata
  4. Wrażenie klientów

  Autor: Aleyx Perks

  Rekruterzy nie mogą dłużej ignorować mocy optymalizacji wyszukiwarek (SEO); Po prawidłowym wykonaniu SEO może przynieść wiele korzyści każdej firmie rekrutacyjnej. Na zatłoczonym rynku marki rekrutacyjne muszą zrobić wszystko, co w ich mocy, aby wyprzedzić resztę o krok.

  Co może zrobić SEO dla Twojej firmy rekrutacyjnej?

  Co może zrobić SEO dla Twojej firmy rekrutacyjnej

  Na tak konkurencyjnym rynku strategia SEO ma kluczowe znaczenie dla marek rekrutacyjnych, które chcą wyprzedzić konkurencję. Istnieją dwa główne sposoby kierowania ruchu do Twojej witryny: Search Engine Optimization, czyli proces uzyskiwania organicznego (bezpłatnego) ruchu do Twojej witryny oraz Pay-per-Click (PPC), który umieszcza reklamy w wyszukiwarkach takich jak Google.

  Obie strategie są bardzo skuteczne, a marki rekrutacyjne powinny je wdrażać, aby zmaksymalizować ich ekspozycję. Omówimy SEO w tym artykule, ale kluczem do obu tych strategii jest bardzo ukierunkowane. Jeśli Twoja witryna jest uszeregowana pod kątem określonych słów kluczowych w Twojej branży, możesz udowodnić swoją wartość klientom, zdobyć wolne miejsca i przyciągnąć wyjątkowych kandydatów.

  Ranking dla słów kluczowych niszowych

  Twoja strona zostanie już znaleziona w Google podczas wyszukiwania nazwy firmy, ale jeśli ktoś nie dowie się o tobie i nie wyszukuje konkretnie Twojej firmy, to ci to nie pomoże. Musisz znaleźć konkretne słowa kluczowe na rynku niszowym.

  Wiele agencji rekrutacyjnych stara się zaszeregować do swojej niszy, po której następuje termin „agencja rekrutacyjna”, jednak niewiele osób szuka „agencji rekrutacyjnych”. Większość ludzi szuka pracy, dlatego ważne jest, aby uszeregować swoją niszę i termin „praca”.

  Na przykład, jeśli jesteś agencją rekrutacyjną w Yorku, możesz wybrać pozycję „Praca w budownictwie w Yorku”; po prostu wyobraź sobie wyniki, które możesz uzyskać z tego - co zrobiłby ranking dla tych słów kluczowych dla Twojej firmy?

  Unikalna atrakcja kandydata

  Powiedziałbym, że obecny klimat gospodarczy wpłynął na strategie SEO. Wraz z rozwojem wielu branż i pojawieniem się wielu nowych miejsc pracy, firmy rekrutacyjne muszą myśleć nieszablonowo, aby przyciągnąć wyjątkowych kandydatów. Chodzi o znalezienie odpowiedniego talentu, zanim ich konkurenci i upewnienie się, że ich strona pojawi się w odpowiednich terminach wyszukiwania, pomoże to osiągnąć.

  Wszyscy stajemy się o wiele bardziej wyrafinowani, jeśli chodzi o poszukiwanie pracy. Badanie przeprowadzone przez Google wykazało, że 88% kandydatów rozpoczyna poszukiwania pracy w Google, a następnie odwiedza wiele stron internetowych i tablic ogłoszeń, które pojawiają się na pierwszej stronie Google w wybranym przez nich poszukiwaniu pracy.

  Wyobraź sobie, że możesz złapać tych doświadczonych kandydatów przed swoimi konkurentami, zamiast próbować przyciągnąć ich na tablicę ogłoszeń pełną reklam od swoich konkurentów, na próżno mieć nadzieję, że reklama będzie tą, którą wybiorą.

  Uchwycenie tych wyjątkowych kandydatów, zanim trafią do głównych forów pracy, jest ważne, ponieważ znacznie rzadziej skontaktowali się z nimi inni rekruterzy, co oznacza, że ​​wysyłasz kandydatów, których twój klient nigdy nie widział.

  Wrażenie klientów

  Wszyscy chcemy zaimponować naszym klientom i udowodnić naszą wartość dla ich działalności.

  Zamiast mówić klientowi, co robią inni:

  „Jestem specjalistą”

  „Mam bazę danych pełną kandydatów, których potrzebujesz”

  „My polujemy”

  „Reklamujemy się na popularnych tablicach ogłoszeń”

  Udowodnij, że masz przewagę, pokazując, że Twoja strona internetowa zajmuje wysokie miejsce w przypadku niektórych słów kluczowych, podkreślając, że różnisz się od konkurencji i ciężko pracujesz, aby zapewnić najlepsze wyniki.

  Pozwala im również wiedzieć, że możesz znaleźć tych wyjątkowych kandydatów, których desperacko potrzebują.

  Ponieważ wszyscy wiecie, że w wielu branżach brakuje talentów, a uspokajając klientów, możecie dostarczyć odpowiedni talent, zobaczą tę wartość i nagrodzicie Cię większym biznesem - czego wszyscy chcemy.

  Więc masz to. Kluczowe czynniki, dla których SEO jest ważne dla każdej firmy rekrutacyjnej. Kandydaci i klienci, to jest to, czego potrzebujesz, i to właśnie może zapewnić dobre SEO. W dzisiejszych czasach musisz robić więcej, aby wyróżnić się na tle konkurencji, a SEO może naprawdę pomóc Ci to osiągnąć.

  W części 2 pokażemy Ci, jak to wszystko jest możliwe, przynosząc kilka świetnych wskazówek dotyczących wdrażania strategii SEO, więc miej oczy szeroko otwarte na to.


  o autorze

  Aleyx Perks jest szefem działu Digital at JobFruit , firma, która zapewnia specjalistyczne tablice ogłoszeń dla firm rekrutacyjnych. Aby uzyskać więcej informacji, obserwuj nas dalej @JobFruit

  Powrót do blogów rekrutacyjnych

  Social Hire - Social Media Agency dla rekrutujących i małych firm. Dzięki znakomitym opiniom Agencji Social Media na temat Google i wyjątkowym wskaźnikom utrzymania klientów, zespół Social Hire naprawdę wie, co działa (i co równie ważne, co nie działa). Dlaczego nie zatrudnić agencji mediów społecznościowych, która nie tylko osiąga wyniki, ale to oznacza jedną trzecią kosztów zatrudniania wewnętrznego menedżera mediów społecznościowych? Wystarczy kliknąć „Zarezerwuj rozmowę”, aby porozmawiać z jednym z naszych przyjaznych zespołów.

  Co może zrobić SEO dla Twojej firmy rekrutacyjnej?
  Dlaczego nie zatrudnić agencji mediów społecznościowych, która nie tylko osiąga wyniki, ale to oznacza jedną trzecią kosztów zatrudniania wewnętrznego menedżera mediów społecznościowych?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»