Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Znajdź prawdziwą miłość ze swoim dostawcą SEO

  1. 1.) Rozmowy są kluczowe
  2. 2.) Wiedza o przemyśle
  3. 3.) Trust Factor: Expertise
  4. 4.) Zaangażowanie społeczności
  5. 5.) Udostępnij swoje dane dotyczące sprawy

  Czy znajdujesz spełnienie ze swoim dostawcą SEO? Czy nadal jesteś zakochany lub czy pracujesz zbyt ciężko, aby związek działał? Może minąć dużo czasu, zanim ponownie rozważysz swój związek ze swoim SEO sprzedawca, jeśli wszystko się zestarzeje.

  Szukając dostawcy, częściej niż w terminach „partner SEO”, „partner marketingu cyfrowego” lub podobne terminy używasz słów „partner” lub „partnerstwo”. i uważaj je za czystą retorykę, zaprojektowaną tak, by wykluczyć suchy element „Zatrudniam cię do wykonania usługi SEO”, a Twój udział jest rzeczywiście potrzebny, aby mieć udaną kampanię marketingową.

  Oto pięć sposobów na uczestnictwo w kampanii SEO na rzecz wzajemnie korzystnych relacji.

  1.) Rozmowy są kluczowe

  Prawnicy muszą być zaangażowani w ich kampanie marketingowe przede wszystkim dlatego, że to ich działalność. Wiesz więcej o swojej firmie niż ktokolwiek inny. Udział w kampanii nie oznacza, że ​​musisz nauczyć się technicznego SEO, a nawet kodu. Może być tak prosta jak rozmowa.

  Rozważ następujące pytania:

  Dlaczego zacząłeś praktykować prawo?
  Kogo próbujesz pomóc?
  W jakich obszarach praktyki pracujesz?
  Kto jest twoim idealnym klientem?
  Co kwalifikuje się jako dobry trop?
  Czy Twoja firma kiedykolwiek zmieniła nazwy?
  Czy straciłeś pracowników w ciągu ostatnich dwóch lat?
  Jak jesteś zaangażowany w swoją społeczność?

  To tylko kilka pytań, które zazwyczaj zadawane są na początku kampanii. Dzięki tym rozmowom jesteśmy w stanie zbudować niestandardową strategię marketingową dla Twojej firmy prawniczej. Ogólny plan marketingowy może przynieść przeciętne wyniki w wyszukiwarkach, ale niestandardowa strategia pozwoli Ci kierować jakością do potencjalnych klientów i pokazać, jakie są potencjalne zalety Twojej firmy w zakresie potrzeb prawnych.

  2.) Wiedza o przemyśle

  W świecie SEO rzeczy zawsze się zmieniają. Od aktualizacji algorytmu Google do zmian w pakiecie map lokalnych, do nowego narzędzia testującego, jest to stała i niekończąca się zmiana. Konsultanci muszą być na bieżąco i na bieżąco z tymi zmianami, aby skutecznie prowadzić kampanię SEO. Podobnie zachowanie aktualności w kwestiach prawnych jest priorytetem dla prawników. Od ostatnich orzeczeń sądowych po zmiany w ustawach, a nawet zmiany technologii, które mogą mieć wpływ na klientów (np. Samochody bez kierowcy). Musimy współpracować, aby obie strony (sprzedawca i klient) były aktualne i informowane o zmianach po obu stronach.

  3.) Trust Factor: Expertise

  Jeden z głównych sygnałów zaufania Google obraca się wokół wiedzy specjalistycznej. Jeśli udowodnisz, że jesteś ekspertem w swojej dziedzinie (i wysyłasz te sygnały zaufania do Google), Google uszereguje Twoją witrynę wyżej w SERP, dzięki czemu informacje w Twojej witrynie będą bardziej dostępne dla użytkowników Google.

  Mając to na uwadze, jesteśmy w stanie przeprowadzić badania słów kluczowych, aby zobaczyć trendy w ruchu w wyszukiwarce, lub spojrzeć na inne strony rankingu, aby zobaczyć, co obejmuje treść, aby przewyższyć obecną zawartość najwyższego rankingu. Potrzebujemy jednak pomocy kancelarii klienta, zwłaszcza jeśli chodzi o przeglądanie i zatwierdzanie treści. Niektórzy prawnicy nawet lubią pisać niektóre treści sami, a my możemy pomóc przy zmianach dostosowanych do potrzeb SEO. Dla osób mniej zainspirowanych przez Hemingwaya wysyłanie pomysłów na treści, które możemy przejrzeć i sprawdzić ruch w sieci wyszukiwania, jest zawsze pomocne.

  Na przykład, jeśli ostatnio wydano orzeczenie w sprawie, która może mieć wpływ na przyszłe przypadki lub osoby, które mogą być zainteresowane, udostępnij te informacje swoim SEO. Im więcej informacji uzyskasz od SEO, jeśli chodzi o pomysły dotyczące treści i tworzenie, tym skuteczniejsza będzie kampania.

  4.) Zaangażowanie społeczności

  Im bardziej aktywna i zaangażowana jest kancelaria prawna w społeczności, tym skuteczniejsza będzie Twoja kampania. Prostym sposobem, w jaki firma prawnicza może uczestniczyć w kampanii marketingowej, jest aktywność w społeczności. Niezależnie od tego, czy sponsorujesz upominek na kask rowerowy, przyznasz stypendium, uczestniczysz w działaniach związanych z Dniem Ziemi, czy wesprzesz jakąkolwiek przyczynę lub organizację, zaangażowanie pomoże Ci w kampanii SEO.

  Robienie zdjęć podczas wydarzenia i publikowanie na Twitterze, Facebooku i Instagramie może pomóc w kampanii SEO, nie tylko w celach związanych z marką, ale także zaangażowanie, które widzą Twoje profile społecznościowe, jest powiązane z językiem znaczników schematu, który znajduje się na końcu Twoja strona. Twój SEO może również opublikować bloga, który zawiera informacje o tym wydarzeniu lub spowodować, że jesteś jego częścią, co może napędzać ruch. Jest to również doskonała okazja, aby zbudować link z tej organizacji do Twojej witryny.

  5.) Udostępnij swoje dane dotyczące sprawy

  Znajomość danych przypadku daje nam informacje, które są korzystne dla Twojej kampanii. Po pierwsze, jesteśmy w stanie obliczyć ROI, abyśmy mogli pokazać wartość pracy, którą świadczymy. Możliwość wyciągnięcia raportu lub przekazania nam nazwisk, numerów telefonów i wiadomości e-mail dotyczących zarejestrowanych przypadków pozwala nam również zawęzić zakres, z którego pochodzą te odprowadzenia. Jeśli masz wiele rejestracji przypadków, które konwertują na określonej stronie docelowej, możemy utworzyć podobne strony docelowe dla innych terminów, aby zreplikować ten proces.

  Oprócz strony docelowej możemy rozróżnić słowa kluczowe używane do wylądowania na tej stronie i pracować nad zwiększeniem tych rankingów, które przynoszą bardziej wykwalifikowanych potencjalnych klientów. Z drugiej strony, przeglądanie danych dotyczących sprawy z nami pozwala również zobaczyć przypadki, których nie podpisujesz. Tylko Ty masz informacje, dlaczego sprawa się nie kwalifikuje lub co się stało, co spowodowało, że osoba nie zdecydowała się zarejestrować. Możemy wykorzystać te informacje, aby ulepszyć kampanię i upewnić się, że kierujemy reklamy do osób potrzebujących usług prawnych świadczonych na danym obszarze geograficznym, aby uzyskać najwyższy zwrot z każdej zainwestowanej kwoty.

  Czy nadal jesteś zakochany lub czy pracujesz zbyt ciężko, aby związek działał?
  Kogo próbujesz pomóc?
  W jakich obszarach praktyki pracujesz?
  Kto jest twoim idealnym klientem?
  Co kwalifikuje się jako dobry trop?
  Czy Twoja firma kiedykolwiek zmieniła nazwy?
  Czy straciłeś pracowników w ciągu ostatnich dwóch lat?
  Jak jesteś zaangażowany w swoją społeczność?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»