Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Zoptymalizuj filmy na YouTube. Promocja wideo

  1. Sposoby promowania swojego kanału YouTube:

  Svobody Street Rosja, Yaroslavl Oblast, Yaroslavl City +79092812333 Svobody Street Rosja, Yaroslavl Oblast, Yaroslavl City +79092812333  Od lutego 2012 r

  Od lutego 2012 r. YouTube pobiera ponad 60 godzin wideo na minutę! W 2008 r. Przychody z hostingu wyniosły 200 mln USD, aw 2013 r. 5 mld USD. Co robi wzrost w 25! Raz na 5 lat. Nietrudno zgadnąć, że teraz te liczby są kilka razy wyższe, a liczba filmów rośnie z każdym dniem.

  Ale gdzie są te wszystkie filmy?
  Dlaczego widzimy tylko niewielką część tego, co użytkownicy skrupulatnie rozpowszechniają na gumowych serwerach Youtube? Chodzi o optymalizację wideo. Najpopularniejszy kanał ma dziś 61 milionów abonentów i ponad 17 miliardów odsłon, mimo że liczba jego filmów nie przekracza trzech i pół tysiąca. Natomiast kanały z dziesiątkami tysięcy filmów za sobą, około jedna trzecia ulubionych na widokach i prawie trzy razy więcej niż liczba subskrybentów. Oczywiście nie chodzi o liczbę pobranych filmów, a nie o cechy treści. Po prostu ulubiony zna pewne sekrety optymalizacji SEO wideo na youtube. Inni nie. W tym artykule przyjrzymy się tym sekretom, porozmawiamy z twórcami hostingu wideo i natychmiast zaczniemy wprowadzać w życie żetony promocyjne na YouTube.

  Jak już widzieliśmy, optymalizacja kanału Youtube odgrywa kluczową rolę w zwiększaniu oglądalności i lojalności wobec Twojego wideo od użytkowników. Ponadto prawidłowo skonfigurowane klucze i użycie technik, które omówimy poniżej, pozwoli Twojemu filmowi zająć wiodącą pozycję w bloku rekomendacji, znajdującym się w prawym bloku witryny. Również kompetentnie używając sztuczek SEO na Youtube, podniesiesz swoje wideo w wyszukiwarce. Jak często zdarza się, że film z bardzo cennymi informacjami pojawia się w środku lub na końcu listy wyszukiwania, a które niezrozumiałe filmy pojawiają się na pierwszych pozycjach?! Absurd, wydaje się, jak to się może stać? Ale chodzi o ustawienie SEO. Youtube rozumie, który film jest bardziej przydatny, dopóki sami mu tego nie wskażemy. A lokalizacja Twojego filmu wideo w pierwszej linii wyszukiwania i zaleceń tworzy duży napływ poglądów. Rzeczywiście, w przeciwnym razie można dostać się do wideo tylko przez bezpośredni link.
  YouTube korzysta z tak zwanych „współczynników rankingu” filmów. O których deweloperzy uprzejmie dzielili się z użytkownikami:

  • Średni czas oglądania filmu: według statystyk ogromna większość filmów wirusowych nie przekracza 3 minut. Jeśli ilość informacji jest znacząca, spróbuj ją dopasować w ciągu 8 minut. Deweloperzy zalecają, aby zachować w tym okresie czasu, jeśli chcesz znacznie zwiększyć rangę treści.
  • Klucze w tytule i opisie: Ważne jest, aby przepisać kluczowe frazy, które potencjalny widz może wyszukać. Klucze te należy powtarzać kilka razy, odmawiając i zmieniając miejsca. Ale nie przesadzaj.
  • Łączna liczba wyświetleń: im więcej osób obejrzysz, tym bardziej atrakcyjny będzie Twój film dla algorytmów rankingu YouTube, a im częściej będą wydawać zalecenia.
  • Liczba bezpośrednich linków do Twojego filmu: robot wyszukuje wszystkie dopasowania bezpośredniego adresu URL do Twojego filmu w Internecie. Im więcej linków znajdzie, tym bardziej interesująca będzie twoja treść i tym częściej będzie oferował oglądanie wideo innym użytkownikom.
  • Liczba subskrybentów kanału: jeśli dwa absolutnie dostrojone filmy mają taką samą liczbę wyświetleń, priorytetem będzie wideo z większą liczbą subskrybentów.
  • Aktywność użytkownika: Uwzględniane są takie czynniki, jak komentarze, liczba udostępnianych filmów, stosunek upodobań i niechęci, liczba zwrotów użytkownika do odpowiedzi na pozostałe komentarze.

  Sposoby promowania swojego kanału YouTube:

  1. Klucze w tytule dla wyszukiwarek. Ważne jest, aby napisać kluczowe frazy w nagłówku, na przykład: „Jak stworzyć stronę internetową”. Ważna jest również specyfika, więc idealny tytuł będzie wyglądał jak „Jak stworzyć stronę internetową w HTML-u”. Nie pisz więcej niż 60-70 znaków w tytule.
  2. Klucze w opisie. Konieczne jest umieszczenie najważniejszych informacji w pierwszych 150 znakach, z ogólnym ograniczeniem do 1000. Ważne jest, aby umieścić linki do swoich zasobów w opisie, dzięki czemu otrzymasz dodatkowy ruch. Pierwsze 150 znaków zostanie pokazanych w wyszukiwarkach iw opisie, reszta zostanie ukryta pod przyciskiem Więcej ... „Dowiedz się, jak stworzyć stronę internetową w HTML od zera przez tydzień całkowicie za darmo, aby uzyskać więcej lekcji na stronie.ru”.
  3. Tagi Tagi są używane podczas wydawania wideo, nawet jeśli użytkownik nie wprowadził kluczy w tytule lub opisie. Dlatego musisz zarejestrować wszystkie możliwe żądania, zgodnie z którymi widz może spróbować znaleźć Twój film. Dla naszego tematu związanego z tworzeniem witryny może to być „programowanie”, „lądowanie”, „rozwijanie sklepu” i wiele innych. Aby uzyskać maksymalne korzyści z umieszczania tagów, zaleca się przejście do pierwszego filmu w zaleceniach dotyczących tematu - kliknij prawym przyciskiem myszy wideo i wybierz „wyświetl kod strony”. Dalej za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl + F wywołaj ciąg wyszukiwania i wpisz „słowa kluczowe”. Zostaniesz wysłany do łańcucha ze słowami kluczowymi dla tego filmu i powinieneś ich użyć. Sprawdź pierwsze 5-10 polecanych filmów, a na pewno nie stracisz z poprawnymi tagami.
  4. Kategoria wideo / listy odtwarzania. W sekcji ustawień zaawansowanych określ kategorię, do której należy Twoje wideo. Zaleca się również tworzenie list odtwarzania ze zduplikowanym słowem kluczowym w tytule arkusza. Na przykład: „Tworzenie witryny w HTML”
  5. Zakryj swój film. Zaleca się stworzenie pięknego podglądu, aby zwiększyć zainteresowanie użytkownika filmem. Pamiętaj, że wybieramy książkę po jej okładce i tylko wtedy patrzymy na jej zawartość.

  Branża treści wideo rozwija się w niesamowitym tempie. Według statystyk ponad miliard ludzi codziennie ogląda filmy na Youtube, co stanowi jedną trzecią całej widowni internetowej. Nietrudno zgadnąć, że korzystanie z tej usługi, z zastrzeżeniem wszystkich zasad, będzie jednym z najpotężniejszych kanałów napływu nowych klientów do Twojej firmy.

  Artem Kruglov

  Grupa VK

  Grupa FB

  Kanał telegramu

  Udostępnij znajomym:

  Ale gdzie są te wszystkie filmy?
  Dlaczego widzimy tylko niewielką część tego, co użytkownicy skrupulatnie rozpowszechniają na gumowych serwerach Youtube?
  Jak często zdarza się, że film z bardzo cennymi informacjami pojawia się w środku lub na końcu listy wyszukiwania, a które niezrozumiałe filmy pojawiają się na pierwszych pozycjach?
  Absurd, wydaje się, jak to się może stać?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»