Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Zostań Pro w Black Hat SEO

  1. Nadziewanie słów kluczowych
  2. Nieistotne słowa kluczowe
  3. Niewidzialne linki / tekst
  4. Oszustwa treści
  5. Przynęta i przełącznik
  6. Maskowanie
  7. Manipulacja linkiem
  8. Link Farming
  9. Cieniste przekierowania
  10. Płatne linki
  11. Spam w komentarzu do bloga
  12. Gratulacje, jesteś teraz Black Hat Pro?

  Wszyscy chcemy tych najlepszych rankingów. Jest kilka osób, które zrobią wszystko, aby do nich dotrzeć. Oszuści często są w błędzie i szukają systemu na swoją korzyść. Te podstępne techniki są znane jako Black Hat SEO .

  Zastrzeżenie: Uważaj, to zawiera sarkazm. ( Dużo sarkazmu)

  Aby przeprowadzić nas przez to, chciałbym przedstawić wam notoryczną postać SEO… Mr.Metabasher.

  Cześć wszystkim.

  Dlaczego po prostu trzymasz się zoptymalizowanej strony, kiedy możesz pójść znacznie dalej? Wprawdzie nie ma czegoś takiego, jak bycie zbyt dobrym. ( Ale jest coś takiego, jak bycie zbyt zarozumiałym!) Nadmierna optymalizacja może przybierać różne formy.

  Oto kilka porad i wskazówek, jak dołączyć do ciemnej strony SEO.

  Nadziewanie słów kluczowych

  Nadziewanie słów kluczowych

  Powiedzenie słowa kluczowego wiele razy może sprawić, że słowo kluczowe będzie bardziej słowem kluczowym, prawda? Niektórzy mogą powiedzieć, że boty są wystarczająco inteligentne i jest to bardzo stara praktyka. To nie jest sprawa, dla której działamy w Black Hat SEO. Czy upychanie słów kluczowych jest dla Ciebie naturalne? Kogo to obchodzi! Nie ma lepszego sposobu, aby przenieść punkt do przodu, niż powtarzać słowo wielokrotnie.

  Nieistotne słowa kluczowe

  Innym bezczelnym sposobem na zoptymalizowanie witryny jest rzucenie całej mikstury nieistotnych słów kluczowych tylko w celu uszeregowania. Ponadto, dodając odmiany tego słowa, które mogą obejmować;

  • Błędy pisowni słowa kluczowego
  • Wariacje tego samego słowa. Uderz mocno w tezaurus.
  • Regionalne odmiany słowa kluczowego. Nie rozumiem.

  Więc śmiało. W końcu mówią, im więcej, tym lepiej! Nie sądzę jednak, żeby Google to powiedział.

  Niewidzialne linki / tekst

  Jeśli naprawdę zmrużysz oczy, zobaczysz tekst. Dziękujemy za poprawę czasu spędzonego na stronie. ; )

  To starożytna taktyka oszustwa. Spopularyzowany podczas zimnej wojny, aby wysłać zakodowane wiadomości do sojuszników. Spójrzmy prawdzie w oczy, jesteśmy w stanie wojny z naszymi konkurentami. Dlatego ukryjemy jak najwięcej słów kluczowych i linków. Użytkownik nie może go zobaczyć, więc nie powinno być problemu.

  Tworząc te same kolory jako tło lub zmieniając rozmiar czcionki na 0, nikt nie musi widzieć linków ani tekstu pełnego słów kluczowych.

  Oszustwa treści

  Dlaczego nie dołączyć do prywatnej sieci blogów? Pełen scallywagów, którzy chcą wykorzystać sok linkowy. Nie oferują żadnej wartości dla użytkownika. A jeśli chodzi o treść; to już prawie ostatnie. Ludzie, którzy właściwie prowadzą SEO i marketing treści, będą głosić, że „treść jest królem”. Ale kto ma na to czas?

  Przynęta i przełącznik

  Przynęta i przełącznik

  Pomyśl o tym jak o rybactwie. Rzucasz przynętę, czekasz, aż pływak zanurzy się i wciągnie rybę. Więc ustaw przynętę i napisz stronę do rankingu w Google z zestawem słów kluczowych. Po rankingu zmień go na inny produkt lub stronę. Jest to zdecydowanie sprytny i kreatywny sposób na zdobycie jackpota!

  Maskowanie

  Bądź podstępny i spróbuj oszukać algorytm wyszukiwarki.
  Maskowanie odbywa się poprzez utworzenie jednej części treści, którą roboty Google mogą indeksować, a następnie utworzenie innej, którą widzi użytkownik. Robotnicy nienawidzą tego, a ty będziesz za to karany.

  Manipulacja linkiem

  Uzyskaj linki! Linki z dowolnego miejsca. Katalogi, witryny, które nie są istotne, witryny spamujące itp. Czy jesteś dentystą i masz link od pszczelarza? Hej, link to link. Nie bądź taki snobistyczny.

  Link Farming

  Stary McSpammer miał farmę, eiei-oh,

  Na tej farmie zbudował kilka linków, eiei-oh,

  Z linkiem zwrotnym tutaj i linkiem zwrotnym tam

  Tutaj link, tam link,

  Wszędzie link, link…

  Autor: Scott Willoughby

  Cieniste przekierowania

  Ogólnie rzecz biorąc, rzucanie cienia w kierunku Google'a nie jest dobrym pomysłem (tak mi powiedziano) Wszyscy webmasterzy powinni skorzystać z przekierowań 301 i używać wygasłych domen, aby utrzymać cały niezbędny sok linkowy.

  Płatne linki

  Linki są cennymi rzeczami, więc dlaczego nie zrobić w ten sposób dodatkowej gotówki? Jest wiele sposobów, w jakie możesz to zrobić, takich jak sprzedaż linków w zamian za pieniądze.

  Spam w komentarzu do bloga

  Dlaczego nie zamieścić linku do swojej strony na wielu blogach i stronach, aby zebrać więcej linków. Nie martw się, czy są to odpowiednie strony, czy nie, bo to nie ma znaczenia! Link jest linkiem, jest linkiem, jest linkiem…

  Gratulacje, jesteś teraz Black Hat Pro?

  Erm, Mr.Metabasher właśnie zniknął. Myślę, że jest na stronie 10. W każdym razie…

  Zrobiłeś to! Jeśli lubisz otrzymywać kary Google i potencjalne procesy sądowe, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem Black Hat.

  Ale pamiętajcie, nigdy nie jest za późno, aby powrócić do lekkiej strony SEO z kilkoma złamanymi technikami White Hat, aby uzyskać etyczną pozycję. Oto trochę informacji poufnych: techniki czarnego kapelusza nie działają.

  Aby zapoznać się z krótkimi, ale uczciwymi sposobami rangi firmy w Google, sprawdź nasze blog lub kontakt naszych kreatorów SEO.

  Dlaczego po prostu trzymasz się zoptymalizowanej strony, kiedy możesz pójść znacznie dalej?
  Czy upychanie słów kluczowych jest dla Ciebie naturalne?
  Ale kto ma na to czas?
  Czy jesteś dentystą i masz link od pszczelarza?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»