Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Związek między mediami społecznościowymi a SEO

  1. Dzisiejszy post jest postem gościnnym Taylora Manninga. Jeśli prowadzisz działalność online, wiesz,...
  2. Akcje są równoważne linkom zwrotnym
  3. Platformy społecznościowe to wyszukiwarki
  4. Media społecznościowe są kluczem do sukcesu SEO w dzisiejszym świecie
  5. Co możesz teraz zrobić
  Dzisiejszy post jest postem gościnnym Taylora Manninga.

  Jeśli prowadzisz działalność online, wiesz, że SEO {optymalizacja pod kątem wyszukiwarek} może być bardzo mylące. Rankingi wyszukiwarek, autorytety, linki wsteczne i wszystkie terminy techniczne i strategie mogą wydawać się mumbo jumbo komuś, kto uczy się o tym po raz pierwszy.

  Jest też irytujący problem, że Google nieustannie zmienia swój algorytm. To, co stanowiło odpowiednie SEO pięć lat temu, to jak powiedzieć, że powinniśmy jeździć na T-Rex.

  Wierzcie lub nie, media społecznościowe odgrywają obecnie dużą rolę w SEO, co jest dobrą wiadomością. Przecież można śmiało powiedzieć, że większość z nas używa go zarówno w życiu biznesowym, jak i osobistym.

  Wyszukiwarki, takie jak Google, Bing i Yahoo, zostały zapytane o wpływ mediów społecznościowych na ranking stron internetowych i okazuje się, że media społecznościowe mogą naprawdę poprawić pozycję w wyszukiwarkach.

  Wyszukiwarki, takie jak Google, Bing i Yahoo, zostały zapytane o wpływ mediów społecznościowych na ranking stron internetowych i okazuje się, że media społecznościowe mogą naprawdę poprawić pozycję w wyszukiwarkach

  Twoje profile mediów społecznościowych

  Po pierwsze, jeśli robisz wyszukiwanie w firmie lub osobie, szanse na to, że pojawią się ich konta w mediach społecznościowych, nawet jeśli ich witryna nie .

  Google+ udostępnia profil firmy po prawej stronie wyszukiwarki Google. Jest to bezpłatny sposób na wyróżnienie się firmy w wyszukiwarce bez intensywnej pracy SEO.

  Twoja nazwa profilu i bio to dwie wysoce zindeksowane części Twojego profilu. Jeśli ktoś wpisuje słowa kluczowe w którymkolwiek z nich, szanse na pojawienie się Twojego profilu w wyszukiwarce są bardzo wysokie.

  Im więcej zwolenników masz w swoim profilu, tym wyższe będą wyszukiwarki. Oznacza to, że powinieneś skupić się na rozwijaniu tych stron z wielką zawartością, aby zwiększyć widoczność na platformie i poza nią.

  Akcje są równoważne linkom zwrotnym

  Gdy ktoś udostępni Twój status na Facebooku lub prześle Ci wiadomość na Twitterze, faktycznie otrzymujesz link zwrotny. Linki wsteczne to po prostu fantazyjny sposób mówienia, gdy inna strona łączy się w jakiś sposób z twoją treścią. Google wykorzystuje linki zwrotne jako sposób na ustanowienie uprawnień do witryny. Innymi słowy, im więcej innych stron, które prowadzą do Ciebie, tym lepiej SEO.

  Nie wszystkie linki wsteczne są oczywiście takie same. Google bierze pod uwagę liczbę akcji i jakość profili udostępniających Twoje posty. Retweet na Twitterze nie będzie liczył się tak samo, jak link do artykułu w New York Timesie, ale jeśli Twój post jest wirusowy w mediach społecznościowych, wszystkie te linki poprawią Twoją pozycję i autorytet.

  Ludzie nie muszą bezpośrednio udostępniać czegoś, co już opublikowaliście - link zwrotny może również pochodzić od kogoś, kto po prostu udostępnia coś bezpośrednio z bloga lub witryny. Aby to było bardziej prawdopodobne, chcesz mieć pewność, że masz przyciski udostępniania, kliknij, aby ćwierkać cytaty, przypinać przyciski na zdjęciach i wszystko inne, co może sprawić, że treść będzie bardziej dostępna.

  Platformy społecznościowe to wyszukiwarki

  Google i Bing mogą być liderami w branży - Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest i wszystkie inne platformy społecznościowe są używane codziennie jako wyszukiwarki.

  Każdego dnia ludzie szukają w mediach społecznościowych różnych sposobów, pomysłów i wskazówek.

  Gdy używasz słów kluczowych i hashtagów w swoich postach w mediach społecznościowych, otwiera się na drzwi, które można znaleźć nie tylko w Google, ale także na platformach mediów społecznościowych.

  Media społecznościowe są kluczem do sukcesu SEO w dzisiejszym świecie

  Algorytmy wyszukiwarek są w 2015 r. Znacznie mądrzejsze i bardziej złożone, a także uwzględniają trafność i ilość akcji społecznościowych. Pamiętaj, że platformy społecznościowe to także strony internetowe, a roboty Google przemierzają strony w taki sam sposób, jak robią to Twoje - podążając za tymi wszystkimi linkami!

  Bezpośrednią zaletą Twojej aktywności w mediach społecznościowych (poza SEO) jest to, że zwiększa ona również Twoją widoczność i świadomość marki. Stare taktyki SEO, takie jak kupowanie dużych ilości linków zwrotnych lub wypychanie słów kluczowych artykułów - są po prostu spamem, fałszywe i bezużyteczne na dzisiejszej scenie SEO. Korzystaj z mediów społecznościowych, aby zaangażować swoich zwolenników, budując swoją markę I wzmacniając SEO.

  Co możesz teraz zrobić

  Jeśli jest teraz jedna rzecz, którą możesz zrobić, aby zwiększyć SEO, upewnij się, że wszystkie profile w mediach społecznościowych są aktualne, zweryfikowane i kompletne.

  Taylor Manning jest strategiem marketingowym i projektantem stron internetowych z pasją pomagania kobietom przedsiębiorcom w osiągnięciu sukcesu w biznesie online. Uwielbia blogować, pracować na kanapie z psem i podróżować. Możesz ją znaleźć w taylormanningcreative.com oraz na Twitterze, Pinterest i Instagramie na stronie @ Taylormcreative .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»