Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Zwiększ swoją wartość dla klientów na Facebooku dzięki usługom SEO

  1. Co to jest optymalizacja wyszukiwarek?
  2. Jakość ruchu.
  3. Ilość ruchu.
  4. Wyniki organiczne
  5. Zrozum swoją publiczność
  6. Przeprowadzanie audytu SEO
  7. 4 wskazówki dotyczące zwiększania sprzedaży klientów do usług SEO
  8. 2. Napisz wpisy na blogu dla swoich klientów
  9. 3. Łącz posty na blogu ze stronami docelowymi
  10. 4. Garner i promuj dobre recenzje
  11. Chcesz znaleźć klientów, którzy zapłacą Ci najwyższy dolar, aby uruchomić swoje kampanie reklamowe na Facebooku i zoptymalizować swoje SEO?

  Notka redaktora: Dzisiaj, Parishmita Chakrabarty z ReportGarden pokazuje dodatkową usługę, którą Twoja agencja marketingu cyfrowego może zaoferować klientom, aby zwiększyć ich ROI i zyski. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej… Organizacja wszystkich rozmiarów zdaje sobie sprawę ze znaczenia marketingu internetowego, zwłaszcza za pomocą wyszukiwarek. Potencjalni klienci częściej trafiają na strony internetowe klientów za pomocą wyszukiwarki niż bezpośrednio.

  Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej…

  W dziedzinie reklamy cyfrowej Twoi klienci zazwyczaj korzystają z reklam na Facebooku lub kampanii PPC, ponieważ oba oferują bardzo konkretne opcje kierowania.

  Kampanie na Facebooku zależą od budżetów. Jeśli przeznaczysz wystarczająco dużo budżetu, zobaczysz wyniki. SEO trwa dłużej, ale nie wymaga żadnych inwestycji pieniężnych. Pomoże również uzyskać lepsze wyniki w dłuższym okresie czasu.

  Tak więc, biorąc pod uwagę długoterminowy wybór dobrych rankingów organicznych lub prowadzenie udanych reklam na Facebooku, logiczny wybór jest ekologiczny. Tworzenie rankingu SEO zajmuje więcej czasu, ale opłaca się pod względem zasięgu.

  Chciałbym dać Ci kilka wskazówek dotyczących sprzedaży usług SEO i zwiększenia swojej wartości za pomocą klientów reklam na Facebooku.

  Najpierw jednak zrozumiemy podstawy SEO lub optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

  Co to jest optymalizacja wyszukiwarek?

  Wszystkie główne wyszukiwarki, takie jak Google, Bing i Yahoo, mają podstawowe wyniki wyszukiwania, w których wyświetlane są strony internetowe i inne elementy treści, takie jak filmy lub aukcje lokalne, w oparciu o to, co wyszukiwarka uważa za najbardziej istotne dla użytkowników.

  To nie jest usługa płatna, opiera się wyłącznie na tym, co Google uważa za najbardziej odpowiednie strony internetowe do wyszukiwania.

  Aby zrozumieć, co tak naprawdę znaczy SEO, przerwijmy to zdanie i spójrzmy na części:

  Jakość ruchu.

  Po pierwsze, chcesz przyciągnąć gości, którzy są naprawdę zainteresowani produktami, które oferujesz.

  Możesz przyciągnąć odwiedzających z całego świata, ale jeśli przychodzą na Twoją stronę, ponieważ Google mówi im, że jesteś zasobem dla komputerów Apple, kiedy naprawdę jesteś rolnikiem sprzedającym jabłka, to nie jest to ruch wysokiej jakości.

  Chcesz się skupić na ludziach, którzy są rzeczywiście zainteresowani tym, co sprzedajesz. Robisz to, dodając odpowiednie wyszukiwane hasła (znane również jako słowa kluczowe) do swojej witryny, wpisów na blogu i stron docelowych.

  Ilość ruchu.

  Gdy właściwi ludzie znajdą Cię na stronach wyników wyszukiwania (SERP) i klikną na swojej stronie, większy ruch jest lepszy i chcesz to zachęcić. Możesz to zrobić, koncentrując treść na właściwych słowach kluczowych.

  Wyniki organiczne

  Ruch ekologiczny to ruch, za który nie musisz płacić. Jeśli dobrze oceniasz konkretne słowo kluczowe, zwiększysz ruch na stronach witryny, blogach i stronach docelowych, które koncentrują się na tym słowie kluczowym. Zwiększa to również ogólny ranking.

  Natomiast reklamy stanowią znaczną część wielu SERP. Zazwyczaj zobaczysz je na górze i na dole strony w małym zielonym polu oznaczonym jako „Reklama”. Musisz za nie zapłacić, a nigdy nie ma gwarancji, że Twoje reklamy pojawią się na pierwszej stronie SERP.

  W rzeczywistości optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest namacalną serią kontroli i sald, których celem jest upewnienie się, że Twoje treści pojawiają się podczas właściwych wyszukiwań. Ostatecznym celem SEO jest doprowadzenie Cię na szczyt strony wyników wyszukiwania „organicznie”, czyli bez płacenia za reklamy.

  Może to być powolny, metodyczny proces, ale konieczny. Wymaga cierpliwości i staranności, zwłaszcza, że ​​parametry definiujące i dyktujące wyniki wyszukiwania zawsze się zmieniają.

  Na początek przełammy SEO na dwa główne elementy: SEO na stronie i pozycjonowanie poza stroną.

  W najbardziej podstawowych kategoriach taktyki na stronie to środki, które można podjąć na własnej stronie, aby poprawić wyniki wyszukiwania.

  I odwrotnie, pozycjonowanie poza stroną wiąże się z budowaniem relacji z innymi stronami internetowymi, aby stać się źródłem informacji i treści edukacyjnych. Tworzy to liczbę linków do Twojej witryny, wskazując wyszukiwarkom, że jesteś organem.

  Oba typy SEO grają ze sobą nawzajem, ale na potrzeby tego postu skupimy się bardziej na ulepszeniach, które możesz wprowadzić na własnej stronie.

  SEO na stronie to praktyka optymalizowania poszczególnych stron internetowych do wyższej rangi i uzyskiwania bardziej trafnego ruchu w wyszukiwarkach. Na stronie odnosi się zarówno do treści, jak i kodu źródłowego HTML strony, którą można zoptymalizować, w przeciwieństwie do pozycjonowania poza stroną, które odnosi się do linków i innych sygnałów zewnętrznych.

  Optymalizacja SEO poza stroną jest konieczna w przypadku witryn konkurujących w wysoce konkurencyjnym środowisku. Optymalizacja zewnętrznego SEO polega na wzmocnieniu, autoryzacji domeny poprzez linki z innych zasobów internetowych łączących się ze stroną internetową. Aby osiągnąć wyniki, należy to robić w dłuższej perspektywie, tworząc co miesiąc nowe linki.

  Zrozum swoją publiczność

  Zwróć uwagę na następujące aspekty grupy docelowej, aby uzyskać najlepsze wyniki. Na potrzeby tego postu skupimy się na firmach SaaS (oprogramowanie jako usługa), ponieważ FunnelDash jest jednym.

  Sprawdź demografię swoich odbiorców. Jaki jest ich średni wiek? Czy twoje oprogramowanie jest bardziej popularne wśród mężczyzn i kobiet? Jaki jest dochód przeciętnego klienta? Może to znacząco wpłynąć na strategię cenową.

  (FunnelDash można użyć, aby odpowiedzieć na te pytania, jeśli uruchomiłeś reklamy na Facebooku. FunnelDash pobierze te informacje z Twojego konta na Facebooku na Twoje konto FunnelDash i sprawi, że będzie ono łatwe do zobaczenia, a także działać).

  Jak twoi odbiorcy korzystają z twojego oprogramowania? Jaka jest najczęściej używana część twojego produktu? Jakie aspekty, twoim zdaniem, mogłyby zostać ulepszone w czasie? Może to pomóc w strategii e-mail marketingu.

  Jakie są regularnie zmagania ze strony Twoich odbiorców? W jaki sposób oprogramowanie może pomóc w rozwiązaniu tych problemów i lepiej robić to, co robi twój produkt?

  Ile osób już kupiło oprogramowanie? Czy nadal go używają? Jeśli tak, co ich sprowadza? Jeśli nie, co ich powstrzymuje?

  Te informacje mogą pomóc Twojemu zespołowi SEO stworzyć odpowiedni link do innych odpowiednich witryn i firm, które mogą być w stanie wysłać niektórych klientów na twój sposób. Może również pomóc w poprawie płatnej reklamy wybranej przez Twoją firmę SEO.

  Przeprowadzanie audytu SEO

  Jeśli chodzi o marketing internetowy, audyt SEO jest jednym z najważniejszych narzędzi, które mogą zapewnić szczegółowy wgląd i przegląd aktualnej pozycji witryny.

  Często określany jako proces zmiany i wzmocnienia trafności strony internetowej, Audyt SEO zazwyczaj obejmuje ważne elementy strony internetowej, takie jak kwestie związane z treścią, architektura witryny, indeksowanie, analiza linków zwrotnych i zaangażowanie mediów społecznościowych.

  Zrozumienie tych składników i sposobu ich działania jest ważną częścią identyfikacji siły, słabości i potencjału witryny w naturalnych poszukiwaniach.

  Po kompleksowym audycie SEO i ocenie strony internetowej, możesz wygenerować raport dla swoich klientów, który uwydatni szczegóły wszelkich aktualnych problemów, a także listę zaleceń, które pomogą zespołom programistycznym twoich klientów w osiągnięciu ich celów biznesowych w najlepszy możliwy sposób sposób.

  Towarzyszący raport uwzględnia kilka kluczowych czynników i obejmuje kwestie na miejscu i poza nim, które będą stanowić podstawę skutecznej strategii SEO. The Narzędzie audytu SEO z ReportGarden daje cyfrowym agencjom reklamowym jedno centralne rozwiązanie dla ich klientów SEO.

  4 wskazówki dotyczące zwiększania sprzedaży klientów do usług SEO

  1. Buduj wiarygodność

  Jako ekspert SEO twoja baza klientów będzie chciała zobaczyć, jak idziesz. Oznacza to wiarygodność w oczach Google i innych klientach. To nie powinno być zbyt trudne, jeśli pracujesz nad własnym rankingiem Google - a naprawdę, kto w tej linii nie chciałby tego zrobić?

  2. Napisz wpisy na blogu dla swoich klientów

  Napisz kilka blogów dla swoich klientów i spraw, aby stali się dobrze, organicznie. Promuj te posty i uzyskaj ich ruch. W ten sposób pokazujesz swoim klientom długoterminową siłę SEO. Jeśli nie chcesz sam pisać postów na blogu, jest tam wielu utalentowanych copywriterów, za które możesz zapłacić.

  3. Łącz posty na blogu ze stronami docelowymi

  Pomoże to klientom kierować ruch na strony docelowe, które chcą promować.

  4. Garner i promuj dobre recenzje

  Pamiętaj, że klienci chcą zwiększyć swoje zyski. Dostają to dzięki sprzedaży. Aby sprzedawać, potrzebują klientów. A klienci lubią rozmawiać.

  Znajdź dobre recenzje napisane przez obecnych i byłych klientów. Poproś klientów, aby otrzymali referencje od swoich klientów. Używaj ich jako części strategii marketingowej, aby pokazać klientom, jak te pozytywne komentarze wpływają na ich markę.

  Śmiało i znajdź negatywne opinie i podziel się nimi ze swoim klientem. Pokaż je swoim klientom, aby mogli zobaczyć, co mogą zmienić i dlaczego nie powinny być tak lekceważące dla wizerunku marki.

  Reklamy SEO i Facebook

  W idealnym świecie przyjrzymy się zarówno reklamom SEO, jak i Facebookowi (określanym również jako reklamy typu pay per click lub typu PPC). Oba mają wady i zalety i najlepiej pracują, wspierając się synergicznie. Kiedy pracujesz razem nad SEO i PPC, często będziesz w stanie osiągać lepsze wyniki niż robisz jedno lub drugie.

  Korzyści płynące z jednoczesnego uruchamiania reklam SEO i Facebooka obejmują:

  • Dane dotyczące słów kluczowych i konwersji z reklam Facebooka mogą być wprowadzane do wyszukiwania organicznego (SEO).
  • Całkowity wolumen ruchu można zwiększyć, kierując kliknięcia na płatne i organiczne dla słów kluczowych o wysokiej skuteczności.
  • Wysoce kosztowne słowa kluczowe, wysokowydajne lub o niskiej konwersji (ale wciąż ważne) słowa kluczowe można przenieść z PPC do wyszukiwania organicznego.
  • Testy A / B kopiowania reklam i stron docelowych można umieszczać na organicznych aukcjach i stronach docelowych.
  • Remarketing pozwala Ci pozostać przed użytkownikami po pierwszym dotknięciu dzięki organicznemu wyszukiwaniu i dostosowaniu wiadomości do ich zaangażowania w witrynę.
  • Przetestuj strategię słów kluczowych w reklamach Facebooka przed przystąpieniem do długoterminowych strategii SEO.
  • Skieruj użytkowników na wszystkie etapy podróży klienta, od badań po porównanie z zakupem za pomocą komercyjnych słów kluczowych.
  • Zwiększ zaufanie i świadomość dzięki silnej widoczności organicznej i płatnej.

  W naszym doświadczeniu w pracy z setkami firm zintegrowana strategia wyszukiwania, która sprawdza zarówno reklamy SEO, jak i Facebook, jest optymalnym podejściem. Wyniki są ulepszane w każdym kanale dzięki wykorzystaniu zarówno płatnych, jak i organicznych.

  Nie będzie to odpowiednie dla każdej firmy, ale w przypadku agresywnego marketingu o wysokim wzroście, będziesz chciał opracować całościową strategię wyszukiwarki, a nie patrzeć oddzielnie na reklamy SEO lub Facebook.

  Chcesz znaleźć klientów, którzy zapłacą Ci najwyższy dolar, aby uruchomić swoje kampanie reklamowe na Facebooku i zoptymalizować swoje SEO?

  Klienci tacy jak ta istnieją, ale Twoja agencja może popełniać błędy, które uniemożliwiają przyciągnięcie tego typu klienta. Niestety, te błędy są powszechne. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją sposoby na uniknięcie tych błędów, dzięki czemu możesz wylądować na poszukiwanych klientach o wysokiej wartości.

  Oferujemy nowe warsztaty, które ujawniają wszystkie 4 typowe błędy popełniane przez właścicieli agencji podczas ścigania nowych klientów, a także sposoby rozwiązywania problemów, dzięki czemu można przyciągnąć klientów o wysokiej jakości. Kliknij przycisk poniżej, aby zapisać swoje miejsce.

  Co to jest optymalizacja wyszukiwarek?
  Co to jest optymalizacja wyszukiwarek?
  Jaki jest ich średni wiek?
  Czy twoje oprogramowanie jest bardziej popularne wśród mężczyzn i kobiet?
  Jaki jest dochód przeciętnego klienta?
  Jak twoi odbiorcy korzystają z twojego oprogramowania?
  Jaka jest najczęściej używana część twojego produktu?
  Jakie aspekty, twoim zdaniem, mogłyby zostać ulepszone w czasie?
  Jakie są regularnie zmagania ze strony Twoich odbiorców?
  W jaki sposób oprogramowanie może pomóc w rozwiązaniu tych problemów i lepiej robić to, co robi twój produkt?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»