Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Drupal 7 vs 8 - Vital moduly

  1. Štát Drupal 8
  2. Pathauto
  3. Sada nástrojov Chaos
  4. presmerovanie
  5. Súbor XML Sitemap
  6. metatag
  7. Vlastnosti
  8. patologická
  9. Správa Menu
  10. Google Analytics
  11. webového formulára
  12. synopse
  13. Budúcnosť

  Kolega sa so mnou nedávno podelil o článok, v ktorom je uvedený zoznam modulov Drupal, ktoré autor považoval za dôležité komponenty budovania podniku.

  • Pathauto - konfigurovateľná, automatická generácia URL adries
  • XML sitemap - generuje xml sitemap, ktorý spĺňa sitemap.org špecifikácie. Pomáha vyhľadávaniu pavúkov a zakladá obsahový pôvod pre SEO
  • patologická - pridá vstupný filter, ktorý automaticky aktualizuje odkazy na aktuálnu adresu URL servera
  • Google Analytics - integruje analýzy používateľov, chyby služby AdSense, 403 a 404 atď
  • Sada nástrojov Chaos (ctools) - sada API a nástrojov pre vývojárov. Tiež závislosť pre zobrazenia
  • Názory - najpopulárnejší modul Drupal 7. Zobrazenia vám umožňujú vytvoriť dynamický zoznam obsahu s filtrami, vzťahmi a viac z používateľského rozhrania tvorcu dopytov
  • webového formulára - druhý najpopulárnejší modul Drupal 7. Používa sa na vytváranie prispôsobených formulárov na zhromažďovanie údajov používateľa.

  Je ťažké argumentovať s vyššie uvedeným. Tieto moduly pokrývajú niektoré pevné funkcie od základného SEO až po vývoj. Navrhol by som však niekoľko dodatkov:

  • Správa Menu - pevné základné menu s rýchlymi odkazmi na správu stránok, správu obsahu a funkcie pre vývojárov
  • Vlastnosti - umožňuje konfiguráciu balíkov stránok do exportovateľných modulov.
  • metatag - tony SEO-priateľské dobroty, vrátane názvu stránky, kanonické URL, podpora pre Open Facebook Facebook a ďalšie
  • presmerovanie / Globálne presmerovanie - Rozhrania API a konfigurácia na správu presmerovaní vrátane duplicitných odkazov poškodzujúcich SEO
  • CKEditor - WYSIWYG editor

  Samozrejme existuje veľa ďalších modulov, ktoré budete chcieť pridať pre konkrétne prípady použitia, ako sú administratívne pohľady, médiá, CKEditor, dátum, knižnice API, atď. redaktorov a vývojárov.

  Štát Drupal 8

  Tím Function1 sa v tomto roku sústredil na vývoj Drupalu 8 a tak som sa rozhodol ukázať, ako môže Drupal 8 splniť tieto požiadavky. Priamo z brány sú dva základné moduly Drupal 7, ktoré boli prijaté do jadra v Drupale 8:

  Väčšina najobľúbenejších modulov v zozname má aspoň alfa alebo beta verzie. To znamená, že nie sú nevyhnutne kompletné alebo 100% bug free, ale to neznamená, že ich nemôžete používať. V skutočnosti, v mnohých prípadoch existuje oveľa menej otvorených otázok v Drupal 8 pobočkách kódu ako v Drupal 7 pobočkách.

  Pathauto

  K dispozícii je verzia alfa. Má závislosti na dvoch ďalších moduloch s vlastným vydaním alfa, žetón a Ctools

  Sada nástrojov Chaos

  Alfa verzia je k dispozícii.

  presmerovanie

  Alfa verzia je k dispozícii. Dôležité upozornenie : Global Redirect už nie je potrebné. Je to uvedené v Problém Drupal 8 pre sledovanie presmerovania že globálne presmerovanie bolo zlúčené.

  Súbor XML Sitemap

  Alfa verzia k dispozícii. Pre menej funkcie-bohatý xml implementáciu sitemap, ale s úplným uvoľnením projektu, pozrite sa Jednoduchý súbor XML Sitemap ,

  metatag

  Beta verzia. Toto nie je zatiaľ plne funkčné ako vetva Drupal 7, ale problémový front zobrazuje aktívny vývoj od správcov.

  Vlastnosti

  Beta verzia. A veľmi aktívny problém fronty. Ak ste sa pýtali, či Iniciatíva pre riadenie konfigurácie (CMI) v Drupale 8 urobila modul thos zbytočným, nie. Milujem nové možnosti konfigurácie konfigurácie v Drupale 8, ale Funkcie zostanú praktickým packagerom. Celkový zážitok bude pravdepodobne lepší, pretože do svojho vývojového prostredia môžete nainštalovať Funkcie a potom pomocou normálneho pracovného postupu CMI nasadiť aktualizácie do reťazca. Zaujímavá položka z blogu Phase2 v apríli: Funkcie môžu byť použité na prekonanie, "konfigurácia už existuje" problémy môžete naraziť pri preinštalovaní alebo aktualizácii modulu. Ešte som to neskúšal, ale keby to fungovalo, bolo by to pekná práca.

  patologická

  Dev release only. Nanešťastie, od novembra 2015 nedošlo k žiadnemu pohybu na pobočke Drupal 8. Cítim, že to bolo de-prioritizované, pretože funkčnosť je skôr sympatizáciou než kritickou. V mnohých prípadoch dôkladná konfigurácia a osvedčené postupy odstraňujú potrebu tohto modulu vôbec.

  Správa Menu

  Zatvorené ako duplikát. Tento modul bol odmietnutý v prospech Panel s nástrojmi správcu

  Google Analytics

  Úplné vydanie Drupalu 8.

  webového formulára

  Žiadne vydanie Drupalu 8. Dobré správy a zlé správy. Dobrou správou je, že môžete získať niektoré zo základných funkcií tvorby formulárov pomocou prepracovaných kontaktných formulárov v Drupal 8 core. Pridať do Skladovanie kontaktov modul, ktorý využíva skutočnosť, že kontaktné formuláre v Drupale 8 sú teraz entitami a máte veľa funkcií. Teraz pre zlé správy. Webform v Drupale 7 bol veľmi bohatý na funkcie a mnohé z týchto funkcií nie sú k dispozícii pomocou kontaktných formulárov. Veci ako granulárne povolenia na formulár, viacstránkové formuláre, určité možnosti exportu atď. Tento populárny modul bude určite späť.

  synopse

  Ako vidíme, Drupal 8 príspevky sú stále veľmi nedokončenou prácou. Ale s takou pevnou a vzrušujúcou novou základnou modul prispievatelia usilovne pracujú na tom, aby veci posunuli dopredu. Podľa mojich skúseností Drupal 8 jednoducho pokrýva základné funkcie, ktoré potrebujeme. Ešte lepšie je , že to zvláda s omnoho menším množstvom modulov. A najlepšie zo všetkých, písanie modulov v Drupale 8 je výbuch.

  Vzhľadom k tomu, že toľko z Drupalu 8 je založené na iných open source systémoch, ako je Symfony2 a Twig, prvýkrát v mojej rozvojovej kariére v Drupale nájdem pomoc, ktorá nie je Drupal. Nemôžem vyjadriť, aké úžasné je vidieť moju skúsenosť s Twig syntaxou z vývoja Python Flask. Vyskúšajte si to, budete príjemne prekvapení, ako ľahko môžete použiť filtre a syntax, ktoré nie sú nevyhnutne zdokumentované pre Drupal 8 a nechať ich fungovať. A to isté platí pre vývoj modulov. Vďaka Cipix pre skvelý prehľad o Drupal 8 framework a jeho križovatky so Symfony 2.

  Vďaka Cipix pre skvelý prehľad o  Drupal 8 framework  a jeho križovatky so Symfony 2

  Budúcnosť

  V Drupale 8 sú určite oblasti, ktoré vyžadujú dodatočnú prácu, aby ste získali funkčnosť, na ktorú ste zvyknutí z Drupalu 7. Pozerám sa na vás Media , Ale to je miesto, kde Drupal komunita opäť svieti. Úžasné výtvory sa objavujú všade a my všetci profitujeme. Napríklad, pozrite sa na manipuláciu s médiami v Drupal 8 Lightning ditribution. Som naozaj ohromený tým, koľko normalizácie vidím vo vývoji Drupalu 8. Oveľa viac ako v Drupale 7, existujú spôsoby, ako robiť veci. Čo znamená, že môžeme sústrediť svoju kreativitu na pridanie sa k rýchlo sa rozširujúcemu ekosystému funkcií Drupalu 8.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»