Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Egotimer benim günlüğüm

  1. IsoTimer

  Bugün, toplam zaman eksikliği ve bir Rus insanının freebies'e olan sevgisi koşullarında, kendinizi sebat etmeye zorlamak ve en önemlisi - sistematik olarak ciddi bir işe girmeye zorlamak zordur. Bu yüzden zaman yönetimi üzerine kitaplara olan talep ve sevilen birinin motivasyonu bu kadar büyük.

  Herhangi bir planlama kitabının ilk iki bölümünün özü iki varsayıma dayanır: Herhangi bir planlama kitabının ilk iki bölümünün özü iki varsayıma dayanır:

  • Kendinize ulaşmak istediğiniz ana hedefleri belirleyin
  • başarılarını planlamak

  Bu yüzden, bugünün görevinin konusu, kullandığım görev zamanlayıcısı IsoTimer günlüğü. İndirmek için tıklamanız yeterli.

  IsoTimer

  Android cihazlarda -mobil uygulama, hangi kendi içinde günün planlamak için arzu neden olabilir. Oldukça rahat ve güzel yapılmış ve işte İzotimer kullandığım için temel avantajlar:

  • Hareketlilik. Genel olarak tableti ve telefonu kullandığım için, günlüğün daima çantada olması ve hızlı bir şekilde bir görev ekleyebilmem veya takvimi ayarlayabilmem benim için önemlidir ve IsoTimer'de bu işlem çok basittir. İşe giderken planlama yapabilir veya doktorla aynı çizgide oturabilirsiniz. Anlaşılan, günlük hep seninle.
  • Net bir yapı "hedef-görev-alt görev". Bunu hiçbir uygulamada görmedim, çünkü genellikle vakalar takvime ayrı ayrı girilir, Yapılacaklar'ın planlaması - sayfa kendi kendine gider ve görevleri gün, hafta veya ay için planlamak için sürekli göz önünde bulundurulmalıdır. Burada her şey farklı: Özel bir bölüm “Hedefler” var, her biri için Görevler - Hedefe ulaşmak için eylemler ve Görevler için daha küçük şeyler atayabilirsiniz. Aynı zamanda, hem bir hedef yazıldığında hem de her günün başında hem görevler planlanabilir. Bunu yapmak için, hedeflerinizin gözünüzden önce dönüşümlü olarak kaydığı ve görevleri kaydedebileceğiniz özel bir sekme olan “Günüme başla” var.
  • Kayıt - Görevlerin yanında veya altında dikey ve yatay takvimler, hedeflerin ağaç görünümünde görüntülenir; görevi başka bir zamana taşımak için doğrudan parmağınızla takvime veya takvimin içinde hareket ettirebilirsiniz. Elbette, görevler doğrudan takvimden düzenlenmiş farklı renklerde ve yeniden boyutlandırılmış bildirimlerde vurgulanabilir. Tüm uygulama için 6 renk şeması vardır, ancak bunların yarısı oldukça kasvetlidir.
  • Her görev için bir dosya, resim veya kişi ekleyebilir, bir uyarı ayarlayabilir veya görevi bir nota, alt göreve, randevuya veya hedefe dönüştürebilirsiniz. Son teslim tarihlerini planlamak ve projeler veya müşterilerden açıklayıcı notlar ve yorumlar eklemek çok uygundur.
  • Pro sürümü, Google takvimler ve görevlerle senkronize etme yeteneğinin yanı sıra yedek kopyalar, çizim ve diğer işlevleri dışa aktarma, içe aktarma ve oluşturma yeteneğini de sunar. Ne - Henüz bilmiyorum, çünkü gözler için yeterince serbest sürüm.

  Şimdi tüm işlerim tek bir yerde toplandı ve konu az kaldı - bunları uygulamak için tembel olmayın.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»