Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  . Оптимізація файлу «SYSTEM.INI» (Системні налаштування «Windows 98») || Секрети настройки «Windows»: установка, настройка і оптимізація «Windows XP» і «Windows 98»

  Головна > Системні налаштування > Системні налаштування «Windows 98» > Файл «SYSTEM.INI»
  Четвер, 4 серпня, 2011 р

   • Оптимізація файлу «SYSTEM.INI»

  «SYSTEM.INI» - конфігураційний файл «Windows». Він розташовується в каталозі «Windows». Якщо Ваша ОС встановлена в папку: [C: \ WINDOWS], клікніть тут , Щоб побачити свій файл «SYSTEM.INI», якщо в [D: \ WINDOWS], то тут . При зміні цього файлу відповідні параметри конфігурації системи зміняться тільки після перезавантаження.

  Редагувати файл слід за допомогою «Блокнота» або іншого простого текстового редактора (крім «Microsoft Word» або іншого текстового процесора, які додають спеціальні теги (мітки) форматування тексту).

  • Для збільшення ефективності роботи «Windows» додайте в секцію [vcache] рядки:
   • MinFileCache = min
    MaxFileCache = max
    Chunksize = 512
    NameCache = 2048
    DirectoryCache = 48
   • «MinFileCache» і «MaxFileCache» - відповідно, мінімальний та максимальний розмір оперативної пам'яті (кеш) в кілобайтах, що виділяється для файлових операцій, де «min» і «max» залежать від кількості оперативної пам'яті, встановленої на Вашому комп'ютері:
   RAM 16 MB 32 MB 48 MB 64 MB 128 MB 256 MB min 1024 2048 2048 2048 4096 4096 max 3072 6144 8192 10240 16384 32768
   • «Chunksize» - розмір секторів, на які розбитий розділ пам'яті, виділений під кеш.
   • «NameCache» і «DirectoryCache» - відповідно, кількість файлів і каталогів, що відслідковуються «Windows».
   • Для трьох останніх параметрів наведені середні значення. Спробуйте підібрати їх самостійно, використовуючи числа, кратні 64, 512 і 16, відповідно.

  • При виникненні повідомлення про помилку «There are no spare stack pages. It may be necessary to increase the setting of "MinSPs" in System.ini to prevent possible stack faults. There are currently (xxx) SPs allocated. »(В стеці відсутні вільні сторінки, тобто сталося переповнення стека, використовуваного 32-розрядними драйверами пристроїв (що ніяк не пов'язане з параметром Stacks = ... в файлі Config.sys)) додайте в секцію [386Enh] рядок MinSPs = 4. При повторному виникненні помилки, збільшуйте дане значення з кроком 4.
   • До речі, кожному драйверу пристрою виділяється під стек одна сторінка пам'яті (4 КБ). Деяким драйверам цього не вистачає, і для них за замовчуванням зарезервовані ще дві запасні сторінки. Якщо ці сторінки виявляються зайнятими, то видається прівёденное вище попередження. «Windows» при цьому продовжить нормальну роботу, і тільки якщо буде потрібно ще одна додаткова сторінка, робота драйвера буде порушена.

  • Багато рекомендують для комп'ютерів, оснащених більш ніж 64 MB оперативної пам'яті, для збільшення швидкодії додавати в секцію [386Enh] рядок «ConservativeSwapfileUsage = 1». Це має змусити систему не звертатися до файлу підкачки, поки не буде «витрачена» оперативна пам'ять. Тобто змусити систему працювати з файлом підкачки так, як це було в «Windows 95», яка вивантажувала дані на диск тоді, коли коли система в цілому виявлялася в стані простою через відсутність вільної оперативної пам'яті.
  • Однак, «Windows 98» резервує місце на диску (збільшує файл підкачки) в момент запуску програми незалежно від ступеня зайнятості оперативної пам'яті і звертається до нього при простої не всієї системи цілком, а лише однією з її підсистем - дискової. А також вона вивантажує в файл підкачки невикористовувані модулі, щоб звільнити фізичну пам'ять для дискового кешу, підвищуючи його ефективність.

   В цілому, «Windows 98» працює з файлом підкачки ефективніше, ніж «Windows 95», тому додавання вищевказаного параметра не збільшить швидкодію, а, що більш імовірно, зменшить її. Таким чином додавати його не слід.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»