Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  10 брехні SEO консультантів і соціальних медіа, щоб уникнути

  Читайте перше: 10 Lies Web-Маркетингу Консультанти, щоб уникнути - Частина 1/2

  1. У соціальних медіа важливо бути там
   Дуже неправильно, недостатньо, щоб бути присутнім, він розраховує, як ви присутні, відносини, які ви можете побудувати підрахувати, як ви взаємодієте з людьми, і це принципово мати план, який дозволяє встановлювати короткострокові і довгострокові цілі і прагнути їх.

  2. Щоб залишитися в соціальних медіа, достатньо лише молодої людини з профілем у Facebook
   Це теорія, яку веб-фахівці люблять маркувати як: "Теорія онука, що робить це за 5 хвилин". Якби у вас була команда гоночних автомобілів, ви взяли б механіка 17-річного хлопчика, який знає, як змінити глушник на своєму скутері? Саме тому, щоб зробити сайт не достатньо, щоб знати більш-менш, як це зробити, провести рекламну кампанію недостатньо, щоб побачити всі Barilla рекламні ролики і професійно стежити за каналами зв'язку компанії не достатньо, щоб бути на Facebook і знати, як розміщувати фотографії кошенята. Знання «як працюють соціальні мережі» на стороні користувача зовсім не достатньо, необхідні підготовка та знання середовища, а також багато інших недружніх навичок, таких як планування контенту та моніторинг статистичних параметрів. Пам'ятайте, що це не знання того, що таке facebook або twitter або будь-який інший канал, а про створення, впровадження та оптимізацію стратегії, яка допомагає досягти цілей.


  3. Якщо ви перебуваєте в соціальних мережах, вам не потрібен веб-сайт
   Соціальні мережі не можуть і не повинні замінювати ваш веб-сайт. Ваш у верхньому регістрі, тільки тому, що веб-сайт вашого бізнесу трохи схожий на будинок вашої компанії в цифровому світі. Сайт є місцем, яке ви володієте, на відміну від облікового запису на Facebook або Twitter, які є платформами, які ви не можете контролювати, і які більше схожі на віртуальні ринки, ніж магазин чи офіс. Соціальні мережі - це середовища, які допоможуть вам зв'язатися та зацікавити людей до вашого продукту або послуги. Ваш сайт - це те місце, де ви можете надати більш детальний і конкретний опис продуктів і послуг, які ви пропонуєте.

  4. Маркетинг у соціальних медіа - facebook
   Ніщо не може бути більш неправильним. Звичайно, Facebook є найвідомішою і найпопулярнішою соціальною платформою у світі, в якій зареєстровано понад 1 мільярд користувачів у світі, і зареєстровано більше третини італійського населення, але це не єдиний канал.
   Припустимо, ваша компанія є комерційною консалтинговою компанією для великих роздрібних продавців. Напевно, якщо б я хотів інвестувати в соціальні медіа, найкраще було б LinkedIn (якщо ви не знаєте, LinkedIn - це веб-сервіс соціальної мережі, який використовується в основному для розвитку професійних контактів).

  5. Маркетинг у соціальних мережах безкоштовний або дешевий
   Підписка на різні соціальні мережі безкоштовна, але це не має нічого спільного з професійним управлінням вашим корпоративним іміджем щодо ваших потенційних або придбаних клієнтів. Розробка серйозного маркетингового плану соціальних медіа і весь аналіз і моніторинг, які вона передбачає, включає навички, час і гроші для інвестування як у людей, які займаються цим, так і в різних видах діяльності з виробництва та просування контенту. Питання, яке слід задати, це: навіть якщо це безкоштовно або за дуже низькою ціною, дозвольте собі поговорити з кимось у вашому місці з вашими клієнтами або потенційними?

  Фото: Kewl через photopin куб.см

  Якби у вас була команда гоночних автомобілів, ви взяли б механіка 17-річного хлопчика, який знає, як змінити глушник на своєму скутері?
  Питання, яке слід задати, це: навіть якщо це безкоштовно або за дуже низькою ціною, дозвольте собі поговорити з кимось у вашому місці з вашими клієнтами або потенційними?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»