Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  10 кроків оптимізації додатки для App Store

  1. 1. Зрозумійте ваших клієнтів і ваших конкурентів
  2. 2. Виберіть для додатка правильна назва
  3. 3. Максимізуйте ваші ключові слова
  4. 4. Створіть унікальне опис
  5. 5. Виділитеся унікальною іконкою
  6. 6. Прикріпіть скріншоти і відео
  7. 7. Локалізуйте ваш список додатків
  8. 8. Збільште трафік за допомогою зовнішнього просування
  9. 9. Регулярно випускайте поновлення
  10. 10. Заохочуйте рейтинги і відгуки

  Оптимізація для онлайн-магазину додатків App Store, скорочено АSО - це спосіб адаптації вашого застосування під критерії рейтингу даного магазину, завдяки чому воно піднімається в ТОП результатів пошуку. Але як можна оптимізувати додаток для App Store? Ми зібрали 10 найбільш успішних способів маркетингової стратегії для того, щоб допомогти підняти рейтинг ваших додатків в онлайн-магазині App Store. Багато з них своїм корінням сягають у добре відомі стратегії SEO, які знають і люблять маркетологи.

  Давайте ж приступимо до їх вивчення!

  1. Зрозумійте ваших клієнтів і ваших конкурентів

  Як добре ви знаєте ваших клієнтів і ваших конкурентів? Правильне формування АSО стратегії залежить від розуміння того, як ваші клієнти використовують ваш додаток. А це в свою чергу повинно поєднуватися з глибоким аналізом вашої конкурентного середовища. Для початку, задайте собі наступні питання:

  • Яку мову використання буде найбільш зручним для моїх клієнтів?
  • Як би вони описали моє додаток?
  • Які їх головні причини для завантаження і використання програми?
  • У чому моя конкурентна перевага?
  • Які ключові слова використовують мої конкуренти?
  • Наскільки легко я можу конкурувати з додатками конкурентів, які використовують такі ж ключові слова?
  • Чи повинен я орієнтуватися на більш очевидні або менш очевидні ключові слова для того, щоб говорити про унікальність пропозиції і точок диференціації?
  Оптимізація для онлайн-магазину  додатків App Store, скорочено АSО - це спосіб адаптації вашого застосування під критерії рейтингу даного магазину, завдяки чому воно піднімається в ТОП результатів пошуку

  Ваша АSО стратегія починається з того, що ви ставите себе на місці клієнта. Ваша мета - поліпшення виявлення в магазині додатків, орієнтування на ті ключові слова, які призводять трафік. Кращий спосіб визначити оптимальні ключові слова - дослідження споживчих переваг. Це допоможе з'ясувати, які саме пошукові запити привели ваших клієнтів до вашого додатком і яку мову вони для цього використовують. Також важливо провести подібне дослідження ваших конкурентів і визначити, на які ключові слова орієнтовані додатки, подібні до ваших. Тоді ви зможете визначити, чи дійсно має сенс орієнтуватися на ці ж ключові слова або стоїть вивести окремий набір ключових слів, унікальних для вашої пропозиції. Аналогічним чином, ви повинні будете вирішити, чи має сенс займати місце в ТОП 10 найбільш конкурентних ключових слів або увійти в ТОП ключових слів з меншим пошуковим ранжированием.

  2. Виберіть для додатка правильна назва

  Створення унікального імені для вашого застосування - це не просто питання брендингу. Для досягнення найкращих результатів АSО, включіть відповідні ключові слова в свою назву, так як це впливає на результати пошуку. Компанія TUNE провела дослідження ТОП-25 рейтингу позиції і виявила, що додатки з відповідним ключовим словом в їх назві, в середньому, знаходяться на 10.3% вище, ніж додатки без ключового слова в заголовку. 40% опитаних TUNE американських користувачів смартфонів користуються App Store, 55% звертаються до Google Play (плюс 2% респондентів, що використовують інші онлайн-магазини від Android). Найцікавіше полягає в тому, як відповіли респонденти на запитання TUNE: "Де було знайдено останнім завантажене Вами додаток?". Як у випадку з App Store, так і у випадку з Google Play, основним джерелом виявився звичайний пошук. Тобто користувачі знаходили необхідне їм додаток самостійно. Зробіть назву стислою і зрозумілим для того, щоб гарантувати вашому додатку легкість пошуку. Також ви можете доповнити цей короткий заголовок іншими ключовими словами. Вставте їх через дефіс або вертикальну риску відразу після назви.

  3. Максимізуйте ваші ключові слова

  Хоч стратегії оптимізації і застосовуються повсюдно, але коли мова заходить про різних магазинах додатків, то для App Store і Google Play існують 2 абсолютно різних підходи, коли справа доходить до оптимізації ключових слів.

  App Store має 100-символьне поле для ключових слів. Це має на увазі використання виключно титулу і будь-яких ключових слів. В даних 100 символах визначається, які рядки пошуку будуть відображатися для вашої програми. Розуміючи це, важливо використовувати всі відведені символи і ретельно досліджувати ваші ключові слова для того, щоб максимізувати органічний трафік. Google Play використовує підхід, який більш схожий на сучасне SEO. Google не сканує зазначені теги і опис вашого додатка, щоб отримати відповідні ключові слова. В цьому випадку Вам дається 4000 символів, щоб описати додаток зрозумілим користувачеві мовою. Не робіть цього описі "збірну солянку" з ключових слів. Спробуйте використовувати релевантні ключові слова там, де вони мають логічний зміст. Додаткові згадки практично не мають жодного ефекту на АSО і навіть можуть відсіяти потенційних клієнтів, якщо ваше опис буде навмисно повторюватися.

  4. Створіть унікальне опис

  За винятком декількох стратегічних ключових слів, опис вашого додатка має бути орієнтовано на вашу клієнтську базу, а не на пошукову індексацію. Ваше опис має розглядатися як заклик до дії для потенційних клієнтів. Опишіть те, що робить простим і лаконічним мовою. Перерахуйте унікальні переваги, які пропонує ваш додаток і спонукаєте читача завантажити його. Ви вже переконалися в тому, що додаток з онлайн-магазину пов'язано з певним списком ключових слів. Тепер прийшов час переконати ваших потенційних клієнтів в тому, що воно може задовольнити всі свої потреби.

  5. Виділитеся унікальною іконкою

  Коли ваші потенційні клієнти гортають майже нескінченний список програм, ваша іконка - це перше враження, яке вони отримають про вас. Неодмінно врахуйте це!

  При створенні дизайну вашої іконки, важливо відзначити, що App Store і Google Play розрізняються в своїх підходах до візуалізації іконок додатків. Обидва магазини мають встановлені стандарти, ідеальний розмір, геометрію і колірну гамму іконок для відповідності додатки решти операційної системи. Для iOS розмір іконки повинен бути не менше 1024 × 1024 пікселів. Це розмір для онлайн-магазину додатків App Store. Виходячи з цього, операційна система Apple буде змінювати розмір іконок для будь-яких інших додатків, включаючи самі іконки програми (180 × 180), навігаційні іконки (66 × 66), і іконки в панелі вкладок (75 × 75). Тому ваша картинка повинна бути розроблена з вкрай ретельної деталізацією в розмірі 1024 × 1024 пікселів. Таким чином, в зменшеному розмірі, вона буде виглядати просто чудово.

  При створенні іконки для Android різниця полягає лише в тому, що в Google Play вимагає іконку розміром 512 × 512 пікселів, а не 1024 × 1024. Google вимагає створювати іконки програми у відповідності з його методичними рекомендаціями щодо дизайну, в якому докладно все описано - від структури іконки, до освітлення і затемнення.

  6. Прикріпіть скріншоти і відео

  Як іконки, так і скріншоти в описі можуть не надавати прямого впливу на ранжування в пошукових системах. Але вони дійсно впливають на завантаження. Зображення дають дуже багато додаткової інформації, що в поєднанні з тексом опису дозволяє потенційним клієнтам візуалізувати вашу програму, перш ніж вони його завантажать.

  7. Локалізуйте ваш список додатків

  Коли справа доходить до глобального маркетингу, то правило один підхід підходить всім просто не працює Коли справа доходить до глобального маркетингу, то правило "один підхід підходить всім" просто не працює. Сьогодні, 31% виручки від додатків доводиться на північноамериканських споживачів. І ці споживачі, за межами англомовного світу, в 72% вважають за краще використовувати свою рідну мову при покупках. Ці два показники статистики говорять про можливості для розробників додатків. Для тих розробників, які здатні використовувати можливості для задоволення переваг свого сегмента клієнтів. Іншими словами, якщо ваша аудиторія виходить за межі англомовного світу, то розгляньте можливість адаптації вашого бренду, мови і комунікації відповідно до потреб кожного сегмента аудиторії.

  На самому базовому рівні, говорите з клієнтами на тій мові, який вони використовують вдома. Існує безліч рішень для недорогого перекладу або локалізації сервісів, які можуть адаптувати ваші програми на мови найбільших сегментів аудиторії.

  8. Збільште трафік за допомогою зовнішнього просування

  Важливо пам'ятати, що внутрішня оптимізація сайту - це лише один інструмент в стратегії вашого мобільного маркетингу. І це те, де ваше знання SEO дійсно необхідно. Широко поширена думка, що як Apple так і Google одним з факторів популярності вважають загальне число відвідувань сторінки додатка і зворотних посилань для визначення вашого місце в результатах пошуку.

  Простіше кажучи, чим більше трафіку призводить ваш мобільний додаток, тим вищою буде його рейтинг в результатах пошуку. Для залучення трафіку, створіть для вашого застосування: онлайн присутність в соціальних медіа, контент, увага з боку ЗМІ, відгуки. Також інвестуйте в онлайн-рекламу.

  9. Регулярно випускайте поновлення

  Користувачі шукають додатки, які постійно удосконалюються завдяки регулярним оновленням на основі зворотного зв'язку з клієнтами. Додатки, які часто оновлюються сприймаються, як надійні і клієнтоорієнтовані додатки. Отже, поновлення додатків сприяють написанню позитивних відгуків, так як кожна нова і поліпшена версія додатка, природним чином, отримує більш високі рейтинги, ніж попередня версія.

  10. Заохочуйте рейтинги і відгуки

  Останнє, але не менш важливе - постійний потік позитивних відгуків служить показником якості додатку і одним з найвищих детермінант рейтингу. Додатки з найвищим рейтингом регулярно стежать за думкою і побажаннями користувачів і на підставі цього активно формують свій план розвитку і випуску майбутніх оновлень. Звичайно, оптимізація для онлайн-магазину додатків - це процес, безперервність якого пов'язана з постійно мінливими алгоритмами ранжирування і внутрішньої конкуренції в магазинах додатків. Успішна АSО стратегія вимагає уважності, схильності до аналітики, і регулярного контролю. Справтеся з цим завданням і ваші вкладення окупляться багаторазово.

  Побачимося на вершині ТОП'а!


  Але як можна оптимізувати додаток для App Store?
  Як би вони описали моє додаток?
  Які їх головні причини для завантаження і використання програми?
  У чому моя конкурентна перевага?
  Які ключові слова використовують мої конкуренти?
  Наскільки легко я можу конкурувати з додатками конкурентів, які використовують такі ж ключові слова?
  Чи повинен я орієнтуватися на більш очевидні або менш очевидні ключові слова для того, щоб говорити про унікальність пропозиції і точок диференціації?
  Найцікавіше полягає в тому, як відповіли респонденти на запитання TUNE: "Де було знайдено останнім завантажене Вами додаток?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»