Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  10 + перспективних веб-сайтів для монетизації RSS-каналів

  Є багато способів монетизувати блог і один із загальних, але ще не дуже добре використовуваних способів монетизації RSS-каналів. Якщо у вашому блозі є величезна кількість абонентів RSS, то ви можете легко заробити чисту суму грошей. Але переконайтеся, що ви не відволікаєте своїх абонентів цими методами реклами.

  Нижче я згадав кілька перспективних веб-сайтів, які допоможуть вам монетизувати RSS-канали вашого блогу.

  №1 - Feedburner : FeedBurner - постачальник веб-каналів, яким володіє Google і це одна з широко використовуваних програм монетизації RSS.

  №1 -  Feedburner  : FeedBurner - постачальник веб-каналів, яким володіє  Google  і це одна з широко використовуваних програм монетизації RSS

  Мінімальна виплата:

  100 $ | Варіанти виплат: чек, електронний переказ коштів та Western Union

  # 2 - Feedvertising - TextLinkAds: Блогери можуть використовувати свою технологію FREE Feedvertising для запуску текстових посилань у вашому RSS-каналі. Незалежно від того, що оголошення надходять від них, ваші власні зусилля, або ваші партнерські посилання… Вибір повністю залежить від вас! В даний час WordPress 2,0 + користувачі з більшою кількістю блоги платформи наступають дуже скоро.

  В даний час  WordPress  2,0 + користувачі з більшою кількістю  блоги  платформи наступають дуже скоро

  Мінімальна сума виплат:

  25 $ для текстових посилань з передоплатою MasterCard®; Немає мінімуму платежів PayPal або TLA ваучерів.
  | Параметри PayPal: чек, PayPal, Payoneer або ваучер TLA.

  # 3 - Pheedo: Pheedo створює нові види рекламних послуг, орієнтованих на прибуток, через розповсюджений контент, як RSS, для наших видавців і рекламодавців. Ціни на рекламу RSS визначаються на основі ціни за тисячу показів, а ставки варіюються від 5 доларів США до 20 доларів США, залежно від критеріїв націлювання.

  Ціни на рекламу RSS визначаються на основі ціни за тисячу показів, а ставки варіюються від 5 доларів США до 20 доларів США, залежно від критеріїв націлювання

  Мінімальна виплата:

  50 $ | Варіант виплат: PayPal

  # 4 - Yahoo Publisher Network: Yahoo! Мережу видавців можна розміщувати об’яви у своїх каналах RSS і отримувати частку доходу, отриманого кожним кваліфікованим кліком на об'явах. Ви просто вставляєте деякий код у шаблон вашої системи публікації, і ви будете обслуговуватися Yahoo! оголошення, які можуть бути релевантними для певної статті або публікації, або для вашого вмісту в цілому.

  оголошення, які можуть бути релевантними для певної статті або публікації, або для вашого вмісту в цілому

  Мінімальна виплата:

  $ 100 | Параметри виплат: перевірка або прямий депозит

  # 5 - Kanoodle: Kanoodle була заснована в 1999 році як один з перших піонерів у пошукових посиланнях. Рішення їх рекламодавців допомагають досягти ваших клієнтів у широкій мережі пошукових сайтів, а їх прості у використанні рішення видавців допоможуть вам отримати прибуток від вашого сайту.

  Рішення їх рекламодавців допомагають досягти ваших клієнтів у широкій мережі пошукових сайтів, а їх прості у використанні рішення видавців допоможуть вам отримати прибуток від вашого сайту

  # 6 - MediaFed: Їхня рекламна мережа відповідає змісту преміальних кормів з преміальною рекламою, що забезпечує результати для рекламодавця та якісний дохід для видавця. Система відстежує ваші канали 24x7x365 і буде попереджати вас (і їх), якщо вона виявляє будь-які проблеми або питання перевірки, які б зменшили охоплення і ефективність.

  Система відстежує ваші канали 24x7x365 і буде попереджати вас (і їх), якщо вона виявляє будь-які проблеми або питання перевірки, які б зменшили охоплення і ефективність

  # 7 - FeedM8: Використовуючи FeedM8, ви можете монетизувати і мобілізувати RSS-канали вашого блогу легко. Вони оптимізують об’яви, а також допоможуть вам рекламувати свої сайти.

  Вони оптимізують об’яви, а також допоможуть вам рекламувати свої сайти

  № 8 - Bidvertiser : Bidvertiser є однією з найбільш відомих програм PPC Advertising. Оголошення BidVertiser для каналів також дозволяють монетизувати RSS-канали вашого блогу.

  Оголошення BidVertiser для каналів також дозволяють монетизувати RSS-канали вашого блогу

  Мінімальна виплата:

  10 $ | Варіанти виплат: PayPal або чек

  # 9 - ThankYouPages: ThankYouPages визначає найбільш релевантну об'яву на основі інформації, яку ви передаєте. Частота відповідей значно вища, ніж традиційні об'яви в Інтернеті.

  Частота відповідей значно вища, ніж традиційні об'яви в Інтернеті

  # 10 - FeedShow: FeedShow - це веб-читач RSS-каналів і спочатку онлайн агрегатор, який платить видавцям Google AdSense. На основі розподілу доходу FeedShow надає нову причину для синдикації вашого вмісту.

  На основі розподілу доходу FeedShow надає нову причину для синдикації вашого вмісту

  # 11 - AdGenta: AdGenta - це легкий і потужний спосіб розблокувати потенціал доходу вашого веб-сайту або блогу. AdGenta - це унікальний спосіб вбудувати оголошення в будь-якому місці, де можна розмістити зображення - у своєму дописі на вашому веб-сайті, у своєму RSS-каналі.

  AdGenta - це унікальний спосіб вбудувати оголошення в будь-якому місці, де можна розмістити зображення - у своєму дописі на вашому веб-сайті, у своєму RSS-каналі

  Мінімальна виплата:

  20 $ | Параметри виплат: PayPal

  Чи використовували ви які-небудь з цих послуг? Ви особисто рекомендуєте будь-який з них? Діліться своїми думками нижче.

  Ви особисто рекомендуєте будь-який з них?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»