Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  10 порад для прискорення продуктивності Joomla

  1. Прискорити Joomla
  2. 1. Останні версії
  3. 2. Мережа доставки контенту
  4. 3. Кеш Joomla
  5. Крок 1 - Увімкніть налаштування кешу в глобальній конфігурації
  6. Крок 2 - Увімкніть плагін системного кешу Joomla
  7. 4. Оптимізація зображення
  8. 5. Стиснення Joomla
  9. 6. Оптимізація CSS і JavaScript
  10. 7. Очищення Joomla (DB)
  11. Ремонт таблиць бази даних MySQL
  12. Оптимізація таблиць бази даних MySQL
  13. 8. Кешування браузера
  14. Приклад Apache
  15. Приклад Nginx
  16. 9. Розширення оптимізації швидкості
  17. 10. Виберіть швидкий веб-хостинг
  18. Резюме

  Брайан Джексон

  Оновлено 6 лютого 2018 року

  Оновлено 6 лютого 2018 року

  Joomla - безкоштовна і популярна система керування контентом з відкритим вихідним кодом (CMS), побудована на MVC щонайменше 2,7% всіх веб-сайтів в інтернеті. Вона використовується корпораціями, інтернет-журналами, урядовими додатками, малими підприємствами та всіма різними типами веб-сайтів. У цій посаді ми розглянемо поради про те, як прискорити продуктивність Joomla, щоб ваш веб-сайт працював швидко, забезпечуючи хороший досвід для ваших відвідувачів.

  Joomla спочатку була випущена в 2005 році і є другою за популярністю системою управління контентом (CMS), яка стає між ними WordPress і Drupal . Ось кілька причин, чому люди вибирають Joomla:

  • Спільнота: Створення спільноти з Joomla неймовірно легко. З коробки він підтримує область членства, редакцію новин, форуми, статті, вхідні дані від зовнішніх авторів тощо
  • Багатомовний : На відміну від WordPress, Joomla має вбудовані можливості для створення багатомовного веб-сайту. Для перекладу веб-сайту не потрібно встановлювати додаткові плагіни та компоненти.
  • Довідник з чистого розширення: Joomla має трохи більше 7000 розширень, що в свою чергу призводить до набагато більш чистого та організованого каталогу розширень, ніж у репозиторії плагінів WordPress, що містить більше 40 000 плагінів. Сховище WordPress відоме тим, що має безліч непотрібних плагінів, наприклад Вийти з рулетки .
  • Вбудований кешування: На відміну від WordPress Joomla постачається з вбудованими опціями кешування, а також додатковими розширеннями кешування.
  • Легкий у використанні: Joomla! не вимагає від штатного розробника персоналу керувати ним щодня.

  Joomla! Гнучке бізнес-рішення - Роберт Якобі, arctg.com

  Joomla наразі використовується на багатьох популярних сайтах, таких як:

  • Linux.com
  • ITWire.com
  • Гарвард - GSAS
  • Ейфелева вежа
  • Регіональний інформаційний центр ООН для Західної Європи
  • MTV Греція

  Згідно з W3Techs, На сьогодні Joomla займає 6,1% ринку , поставивши його в якості другого за популярністю CMS, тільки WordPress випередив його. Згідно з BuiltWith, 3% з 100 000 кращих веб-сайтів використовують Joomla.

  Джерело: Вбудований

  І за регіональними даними, Joomla широко популярна в США і західноєвропейських країнах, з сильною присутністю в Німеччині.

  Джерело: Вбудований

  Прискорити Joomla

  Це дуже важливо, щоб зберегти ваш сайт Joomla працює швидко, тому що швидкість впливає на все, від вашого трафіку, перетворення, дохід, і навіть ваш рейтинг SEO! Ось статистика від a приклад Radware виконав час завантаження сторінки.

  • У магазині Shopzilla збільшився прибуток на 12% після покращення середнього часу завантаження сторінки з 6 секунд до 1,2 секунди.
  • Yahoo збільшив трафік на 9% на кожні 400 мс поліпшення.
  • Amazon збільшив дохід на 1% на кожні 100 мс поліпшення.
  • Google каже, що вони втрачають 20% свого трафіку кожні 100 мілісекунд, що потрібно для завантаження сторінки. Швидкість має значення. Google також включає час завантаження сторінки до рейтингу пошуку вашого сайту.

  Як довго завантажується веб-сайт Joomla? Використовуйте наш веб-сайт швидкість тестування інструменту .

  Виконайте наведені нижче поради про те, як пришвидшити Joomla та підтримувати її швидку роботу для забезпечення відвідувачів. У наших прикладах ми використовуємо Joomla 3.4.5.

  1. Останні версії

  Дуже важливо завжди запускати остання версія Joomla як правило, вона містить виправлення, такі як поліпшення коду та покращення швидкості. Також переконайтеся, що оновлення оновлено.

  Щоб оновити Joomla до новітньої версії, ви можете натиснути на кнопку «Оновити зараз!», Яка повинна з'явитися на панелі інструментів, або ви можете вручну оновити, перейшовши до «Компоненти» → «Joomla! Не забудьте створити резервну копію свого веб-сайту, особливо на оновленнях основних версій.

  Щоб оновити розширення Joomla, перейдіть до розділу "Розширення" → "Керування" → "Оновити".

  2. Мережа доставки контенту

  Реалізація a Мережа доставки вмісту (CDN) з Joomla є простим способом прискорити Joomla і миттєво побачити скорочення часу завантаження. Роблячи це, ви гарантуєте, що ви обслуговуєте ваші активи Joomla (зображення продуктів, JavaScript, CSS) з різних місць у всьому світі, щоб вони були доставлені користувачам швидше.

  KeyCDN має простий 7 крок інтеграція з Joomla в якому ви можете слідувати, використовуючи безкоштовне розширення "CDN для Joomla!". Після завершення інтеграції Joomla CDN статичний вміст буде доставлений з нашої глобальної мережі точок присутності (POPs) по всьому світу. Усі протоколи POP увімкнені за умовчанням, а за місцем розташування в Азії чи Океанії немає додаткової плати. Трафік шипів може бути легко оброблений CDN (замість вихідного сервера). KeyCDN також підтримує HTTP / 2 для ще більш швидкої доставки контенту.

  3. Кеш Joomla

  Joomla насправді має досить потужне вбудоване кешування, яке можна включити. Кеш - це спосіб подання попередньо згенерованого вмісту користувачам. Це означає, що сервер не повинен шукати всю інформацію, що запитується в базі даних, кожен раз, коли запитується сторінка. Існує два кроки при включенні кешу в Joomla.

  Крок 1 - Увімкніть налаштування кешу в глобальній конфігурації

  Щоб увімкнути навігацію налаштування кешу до “Система” → “Глобальна конфігурація” → “Система”, увімкніть опцію Кеш. Не забудьте натиснути кнопку "Зберегти". Примітка.

  Є два варіанти кешування для вибору:

  • Консервативне кешування : кешує вміст для кожного унікального користувача
  • Прогресивне кешування: кеш-пам’ять і передає той самий кешований вміст для всіх відвідувачів

  Крок 2 - Увімкніть плагін системного кешу Joomla

  Тепер потрібно ввімкнути плагін кешу сторінки Joomla. Перейдіть до розділу "Розширення" → "Плагіни". Це великий список, тому вам знадобиться, що ви, можливо, захочете шукати термін "кеш". Потім увімкніть плагін "System - Page Cache".

  Ось деякі популярні розширення кешування Joomla третьої сторони, які ви також можете спробувати.

  4. Оптимізація зображення

  Як ми вже згадували в попередньому повідомленні стиснене зображення в середньому 56% ваги сторінки веб-сайту складається з зображень . Таким чином, оптимізація зображень може істотно зменшити час завантаження сторінки та прискорити процес Joomla. На жаль, в Joomla немає вбудованої опції для стиснення зображень. Таким чином, ви можете попередньо стиснути їх і змінити їх розмір у інструменті, як PhotoShop (за допомогою функції «Зберегти для Інтернету») або онлайн-інструменту або за допомогою розширення Joomla. Ми настійно рекомендуємо EIR - Easy Image Resizer розширення. Він розроблений Віктор Фогель , Joomla! фахівця в 1 & 1 Internet SE.

  Починаючи з версії 3.3.0, EIR тепер інтегрована з KeyCDN Оптимізатор зображень Optimus так що ви можете скористатися всіма перевагами нашого дивовижного стиснення без втрат у Joomla! Ось приклад перед стисненням без втрат Optimus в Joomla.

  Ось приклад після стиснення без втрат Optimus в Joomla.

  Це зменшення розмірів файлів зображень на 71,72% просто за допомогою розширення Easy Image Resizer Joomla! Нижче наведено кілька додаткових розширень, які також стосуються оптимізації зображень.

  5. Стиснення Joomla

  Joomla має a Стиснення Gzip функція вбудована право, в яку можна легко включити. Перейдіть до "Система" → "Глобальна конфігурація" → "Сервер". Потім увімкніть "Стиснення Gzip-сторінки". Не забудьте натиснути "Зберегти".

  Це дозволить вам пройти тест "увімкнути компресію" за допомогою PageSpeed ​​Insights.

  6. Оптимізація CSS і JavaScript

  Об'єднуючи свої файли CSS і JavaScript, ви можете покращити продуктивність та час завантаження інтерфейсу, оскільки у вашому браузері не потрібно отримувати стільки файлів, скільки зменшується загальна кількість запитів HTTP. Пам'ятайте, що якщо ви працюєте над HTTPS і ваш сервер підтримує HTTP / 2 це більше не потрібно. Якщо ви не впевнені, чи підтримує ваш сервер, ви можете використовувати KeyCDN Інструмент тестування HTTP / 2 . Рекомендується також зміни, тобто процес видалення пробілів, розривів рядків тощо.

  На жаль, це не є вбудованим до Joomla, але є деякі хороші розширення третьої сторони, які можна використовувати для включення цих функцій.

  7. Очищення Joomla (DB)

  Іноді у вас можуть виникнути проблеми, коли ваші таблиці бази даних потребують відновлення та оптимізації. Joomla не має вбудованої функції для цього, але ви можете легко зробити це за допомогою phpMyAdmin.

  Ремонт таблиць бази даних MySQL

  У phpMyAdmin просто клацніть по вашій базі даних, виберіть таблиці, які потребують ремонту, і з випадаючого меню виберіть "Repair table".

  Оптимізація таблиць бази даних MySQL

  Процес оптимізації таблиць MySQL майже такий же. Натисніть на базу даних, виберіть таблиці, а потім виберіть "Оптимізувати таблицю".

  Якщо у вас є багато розширень сторонніх розробників, які ви більше не використовуєте, рекомендуємо також видалити / скинути ці таблиці, щоб забезпечити невеликі розміри бази даних.

  8. Кешування браузера

  Можна ввімкнути кешування веб-переглядача, змінивши плагін кешу сторінок. Це повідомляє браузеру, чи вони повинні запитувати файл з сервера або захоплювати його з кешу браузера.

  Щоб увімкнути перехід до "Розширень" → "Плагіни". Це великий список, так що вам знадобиться, що ви, можливо, захочете шукати термін "кеш". Потім клацніть на плагін "System - Page Cache". Після цього можна ввімкнути "Використання кешування браузера". Не забудьте натиснути "Зберегти".

  Ви також можете зробити це з закінченням заголовків.

  Приклад Apache

  Якщо ви працюєте на Apache, ви можете додати закінчується дії директив у ваш файл .htaccess.

  <ifModule mod_expires.c> ExpiresActive На ############################# ## ## Додати за замовчуванням Завершує заголовок ## http://developer.yahoo.com/performance/rules.html#expires <FilesMatch "(ico | pdf | flv | jpg | png | gif | js | css | swf) $ "> ExpiresDefault" access plus 1 year "</FilesMatch> </ifModule>

  Приклад Nginx

  На Nginx закінчується дії директив може бути розміщено всередині http {}, сервера {}, розташування {} або оператора if в блоці розташування {}.

  розташування ~ *. (jpg | jpeg | png | gif | ico | css | js) $ {закінчується 365d; }

  Ми також рекомендуємо прочитати нашу статтю кеш-керування .

  9. Розширення оптимізації швидкості

  Якщо ви хочете взяти ваш сайт Joomla на один крок далі, ви можете перевірити ці додаткові розширення Joomla, які пропонують додаткові способи підвищення продуктивності вашого сайту.

  • jQuery Easy (Зателефонуйте jQuery від Google CDN або локально)
  • LLFJ - Lazy завантаження зображень, запобігання додаткових HTTP-запитів, поки користувач не прокрутить вниз
  • JavaScript Async і Defer - Покращити час завантаження сторінки, дозволяючи асинхронному завантаженню JavaScript
  • ScriptsDown - Перемістіть сценарії донизу сторінки

  10. Виберіть швидкий веб-хостинг

  І, звичайно, останнє, але не менш важливе, вибір надійного та швидкого веб-хостингу може бути одним з найважливіших рішень, які ви будете робити при запуску Joomla. Ми рекомендуємо залишатися в стороні від дешевого хостингу, оскільки вони, як правило, переповнюють свої сервери, і ви потрапите до спільного використання ресурсів між сотнями людей. Ми пропонуємо вам перейти на VPS DigitalOcean , Linode або Vultr . Причина полягає в тому, що ви будете повністю контролювати свої ресурси. А якщо ви не настільки технологічні, або не хочете керувати серверами за допомогою CLI, ServerPilot це відмінна альтернативна панель керування, яка працює з вищевказаними постачальниками VPS.

  Резюме

  Як ви можете бачити, існує багато способів поліпшити швидкість Joomla, від реалізації CDN, кешування, оптимізації зображень, стиснення, конкатенації і мінікації, оптимізації БД і вибору хорошого веб-хостингу.

  У вас є інший спосіб прискорити Joomla, що ми пропустили? Ми хотіли б почути про це нижче в коментарях.

  Як довго завантажується веб-сайт Joomla?
  У вас є інший спосіб прискорити Joomla, що ми пропустили?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»