Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  10 простих порад по електронній комерції SEO для підвищення рейтингу в Google

  1. 1. Створення посилань для найбільшого впливу SEO
  2. On-page SEO - оптимізуйте вміст вашого сайту
  3. 3. Копіювати - оптимізувати тексти Вашого сайту для пошукових систем
  4. 4. Зміст довгої форми призводить до підвищення рейтингу
  5. 5. Оптимізуйте зображення, оскільки Google також переглядає ваші фотографії
  6. 6. Метадані - повідомте компанії Google, що ви пропонуєте
  7. Метадані в Shopify
  8. Метадані для WooCommerce
  9. Поширені помилки та способи їх усунення
  10. 8. Нав'язливі спливаючі вікна - Google більше не допускає
  11. 9. Низька швидкість сайту - тримайте ваш сайт швидко, щоб ваші відвідувачі були зацікавлені
  12. 10. Відсутність сертифікації SSL - сигнал безпеки
  13. Кожен дрібний розраховує

  35% покупок в Інтернеті починаються з пошуку Google. Якщо цього недостатньо, щоб переконати вас, що продуктивність вашого магазину в пошукових системах важлива, то ваша мама була хом'яком, а ваш батько пахло бузиною.

  35% покупок в Інтернеті починаються з пошуку Google

  Жарти осторонь, світ SEO (пошукова оптимізація) може бути залякування для тих, хто не приятель з ним. Перелік скорочень, міток, і тільки тоді, коли ви думаєте, що ви зрозуміли його, вони знову змінюють правила.

  Незважаючи на початкову криву навчання, SEO може бути легко реалізована будь-яким solopreneur без необхідності наймати агентства або інструменти, які коштують руку і ногу. Все, що потрібно, починається з кроків дитини.

  Ми розглянемо прості елементи SEO, які може реалізувати будь-який власник магазину, без величезного капіталу або неймовірних технічних знань. Ось деякі з тем, які вам сподобаються наприкінці цієї статті:

  • Створення посилань
  • На сторінці SEO
  • Метадані
  • Поширені помилки та способи їх усунення

  Майте на увазі, що SEO складається з багатьох дрібниць. Якщо у вас вже є великий магазин електронної комерції, може виявитися нереальним розраховувати на можливість реалізувати всі ці ідеї за один раз. Почніть з вашої найпопулярнішої сторінки продукту, сторінок, які приносять вам найбільше значення, і сторінок, які мають найбільший обсяг трафіку. Усі ці дані можна знайти в обліковому записі Google Analytics.

  Розвиток ваших відносин з Google може принести чудові результати. Вважайте, що це форма безкоштовної реклами - чим більше ви оптимізовано пошуковою системою, тим частіше Google запропонує вашу сторінку людям, які шукають те, що ви пропонуєте. Ось де ви можете почати.

  1. Створення посилань для найбільшого впливу SEO

  Створення посилань - це практика збільшення кількості посилань з авторитетних джерел, що вказують на вашу URL-адресу. Це також зазвичай називається посиланням посиланням або зворотним посиланням.

  З 1 мільйон пошуків Google, будівництво посилань виявилося фактором №1, який Google враховує при виборі результатів відображення. Якщо б ви були тільки зосередитися на одній річ, щоб збільшити свій SEO стояти, то це було б це.

  Джерело: http://backlinko.com/search-engine-ranking

  Якість над кількістю
  Щоб відмовитись від поведінки та пов'язувати зв'язки, Google навчився розрізняти якісні посилання та спам-посилання. Чим більш авторитетним є джерело посилання, тим більше позитивних результатів для SEO буде. У той час як сільське господарство посилань, практика спаму будь-якого можливого інтернет-сайту з вашим посиланням, може насправді зашкодити позиції SEO. Один із способів дізнатися, чи ви публікуєте на сторінці "якість", якщо ця сторінка (або в заголовку, URL-адресі, або заголовку) містить ключові слова, на яких ви хочете розміщуватися.

  Як отримати більше зворотних посилань для вашого інтернет-магазину?
  Існує багато способів налаштування зворотних посилань. Деякі області легше методів, ніж інші. Взагалі кажучи, чим більше робіт, тим більш якісний результат SEO. Ознайомтеся з цією статтею, щоб отримати ознайомлення з галузевою публікацією для покрокових інструкцій . Це більш тривалий процес, але те, що ви отримаєте назад - це золото: збільшення трафіку (що перетворюється на збільшення продажів), покращення рейтингу SEO, довіри, розпізнавання бренду та багато іншого.

  Більш простий підхід до отримання зворотних посилань буде розміщувати на сайтах, які не вимагають енергійного процесу для опублікування. Наприклад, розміщуйте запитання на форумах, пов'язаних з промисловістю, або коментуючи пов'язані блоги. Інтернет є масовим місцем, де ви обов'язково знайдете блог і форум для будь-якої нішевої промисловості.

  Звідки стоять соціальні медіа у всьому цьому?
  Наразі існує неясна інформація про те, як повідомлення соціальних медіа впливають на ваш рейтинг Google. Наприклад, якщо твіт, що містить посилання на ваш магазин, стає вірусним, він не обов'язково покращить ваш SEO.

  В Відео з веб-майстрів Google Представник Google заявив, що Google НЕ використовує соціальні медіа як фактор ранжування для своєї пошукової системи. Однією з причин є кількість створеного соціального вмісту. Google просто не може індексувати та сканувати всю цю інформацію.

  On-page SEO - оптимізуйте вміст вашого сайту

  2. Уникайте дублювання вмісту

  Використовувати Сітелайнер інструмент, щоб перевірити, чи є у вас ідентичний вміст, який повторюється на вашому сайті. Якщо він ненавмисно дублюється, ви можете видалити копію. Якщо це зроблено спеціально, тоді ви можете змінити зміст, щоб виразити ту ж ідею, але різними словами.

  Прийміть цільові сторінки Printful для різних платформ електронної комерції як приклад:

  Прийміть цільові сторінки Printful для різних платформ електронної комерції як приклад:

  І побачите одне й те саме повідомлення з дещо іншою формулюванням:

  І побачите одне й те саме повідомлення з дещо іншою формулюванням:

  3. Копіювати - оптимізувати тексти Вашого сайту для пошукових систем

  Слова, які ви використовуєте на своєму сайті, мають важливе значення. Ваші ключові слова повинні з'являтися в H1, H2 і перші 100 слів вашого сайту для найбільш ефективного SEO.

  Заголовок (також відомий як H1) вашого магазину є важливим ознакою для Google про те, що ваш магазин. Це те, де дослідження ключових слів вступає в гру. Щоб дізнатися більше про те, як реалізувати дослідження ключових слів, погляньте на це ключове слово дослідження по Hubspot . Помістіть головне ключове слово, на яке ви хочете, в заголовку, і більш довгострокове ключове слово в підзаголовку (також відоме як H2). Не менш важливими є всі інші слова, які ви використовуєте на своєму сайті, також називається копією p aragraph . Щоб максимально скористатися цією метою, визначте ключові слова, на яких ви бажаєте оцінювати, і втілюйте їх у всілякі комбінації по всьому сайту.

  Порада: електронні листи для підтримки є прекрасним місцем для отримання ідей для ключових слів. Якщо у вас є людина, яка керує обліковим записом підтримки вашого магазину, поговоріть з ними та запитайте, які ключові слова найчастіше використовують ваші клієнти для опису вашого бізнесу. Саме так «реальний світ» сприймає ваш бізнес, і корисно мати свіжий набір очей.

  Опис продуктів не тільки сприяє збільшенню продажів, але й підвищить позиціювання SEO. Іди сюди (перейдіть до розділу “Як писати чудові описи продуктів”) для отримання додаткових порад та підказок про те, як писати відмінні, перетворюючи описи продуктів.

  4. Зміст довгої форми призводить до підвищення рейтингу

  Як ви можете бачити на графіку нижче, більше вмісту = вищі результати . Це лише одна з багатьох причин, чому слід розглянути можливість запуску блогу. Google не тільки надає перевагу сторінкам з більшим вмістом, але й надасть вам можливість зарахувати в Google безліч різних ключових слів, пов'язаних з вашою галуззю. Таким чином, ви маєте більше шансів на залучення подібно налаштованих людей, які потім можуть переконати ваш відмінний контент довгої форми, щоб купити ваш продукт.

  Таким чином, ви маєте більше шансів на залучення подібно налаштованих людей, які потім можуть переконати ваш відмінний контент довгої форми, щоб купити ваш продукт

  Джерело: http://backlinko.com/search-engine-ranking

  5. Оптимізуйте зображення, оскільки Google також переглядає ваші фотографії

  Імена файлів зображень

  Зображення на вашому сайті індексуються Google. Вони відіграють певну роль у повідомленні пошукової системи, що ви можете запропонувати. Не кажучи вже про те, що вони, швидше за все, будуть відображатися на вкладці "зображення". Переконайтеся, що файли зображень мають найкращі результати.

  Теги зображення alt

  Теги Alt можуть бути додані до зображень, так що з якихось причин, якщо ваше зображення не може бути відображене (проблеми з завантаженням, помилки підключення до Інтернету і т.д.), на місці вашого зображення з'явиться невеликий текст. Це відіграє роль, що дозволяє відвідувачу зрозуміти, що ви хочете показати їм, якщо ваше зображення не може завантажити.

  6. Метадані - повідомте компанії Google, що ви пропонуєте

  З технічної точки зору метаданими є дані, що описують дані. Ви використовуєте різні теги та інформацію, щоб повідомити Google про вміст вашого веб-сайту.

  Теги заголовка є важливим елементом. Це короткий опис між 55-60 символами, що описує ваш магазин.

  Ви бачите це в трьох місцях:
  Ваш веб-переглядач - це текст, який відображається на вкладці під час відкриття нової сторінки.
  Результати пошуку - це основний текст, який ви бачите в результатах Google
  Соціальні медіа - коли ваша сторінка пов'язана, ваш тег Title буде вилучено як "заголовок" для вмісту.

  Це виглядає на вкладці веб-переглядача:

  Це виглядає на вкладці веб-переглядача:

  Теги можна додавати до вашого магазину, додаючи HTML-код у свій магазин, але є також багато інструментів, які допоможуть вам у цьому.

  Короткий опис Google

  Мета опис - це текст, що відображається під заголовком у пошуках Google. Незважаючи на те, що слова, які ви використовуєте, не відіграють певної ролі у вашій позиції Google, вони відіграють важливу роль у тому, чи вибиратиме користувач посилання на ваше посилання чи ні. Подивіться, як опис щось Geeky говорить людині, яка шукає:

  Подивіться, як опис щось Geeky говорить людині, яка шукає:

  Зверніть увагу, що Google не завжди буде використовувати ваш мета-опис, хоча найчастіше це буде.

  Метадані в Shopify

  Якщо ви використовуєте Shopify, тоді Впровадження елементів SEO зробили легким . Можна перейти до кожного продукту, прокрутити вниз до нижньої частини сторінки та ввести іншу інформацію, яку ви хочете побачити.

  Якщо ви хочете спробувати Shopify, натисніть тут на безкоштовне 14-денне випробування.

  Метадані для WooCommerce

  Якщо ваш магазин використовує WooCommerce, ви використовуєте WordPress як основу. Ви можете змінити загальні загальнодержавні метадані в налаштуваннях, перейшовши в меню Параметри-> Загальний-> Тег сайту.

  Однак, якщо ви хочете реалізувати більш докладні метадані, то вам доведеться використовувати додаткові плагіни.

  Один з провідні плагіни SEO на WordPress є Yoast , що дозволить вам редагувати мета-описи.

  Поширені помилки та способи їх усунення

  7. Не бути мобільним дружнім

  З мобільний трафік склав 63% всього трафіку Інтернету в 2018 році Google надає перевагу сайтам, які підтримують мобільний зв'язок.

  Не впевнений, що ваш магазин є мобільним дружнім? Використовуйте Інструмент Google для мобільних телефонів .

  8. Нав'язливі спливаючі вікна - Google більше не допускає

  Початок У січні 2017 року, Google зламав нав'язливі спливаючі вікна Сайти з інвазивними спливаючими вікнами будуть покарані в термінах SEO.

  Це відбувається внаслідок збільшення трафіку на мобільних пристроях, а також метою Google, щоб зробити перегляд приємним.

  Google визначає "нав'язливий" як "покриття більшості вмісту". Ось деякі приклади нав'язливих спливаючих вікон, які будуть покарані:

  Ось деякі приклади нав'язливих спливаючих вікон, які будуть покарані:

  Джерело: http://www.practicalecommerce.com/articles/126976-SEO-Google%E2%80%99s-Mobile-Update-to-Impact-Interstitials-Pop-ups

  Щоб випереджати криву, відключіть спливаючі вікна на веб-сайті перед Новим роком, щоб уникнути будь-яких несподіваних падінь в органічному трафіку.

  Підказка: перевірте, чи дозволяє вам вибирати, де ви розміщуєте спливаючі вікна. Наприклад, популярні послуги, такі як Nosto і MaxTraffic дозволяють вибрати, чи показуються спливаючі вікна під час доступу до вашого сайту з робочого столу або з мобільного пристрою.

  9. Низька швидкість сайту - тримайте ваш сайт швидко, щоб ваші відвідувачі були зацікавлені

  Швидкість вашого магазину відіграє велику роль у тому, чи залишиться ваш відвідувач.

  Одна затримка часу завантаження веб-сайту може призвести до втрати конверсії на 7%, а 40% веб-користувачів залишать веб-сайт, якщо завантаження триватиме більше 3 секунд. - Факти хостингу

  Якщо ви не впевнені щодо часу завантаження вашого сайту, можете виміряйте швидкість вашого сайту за допомогою інструмента Google PageSpeed ​​Insights .

  Тут багато способів прискорити роботу веб-сайту , але ми рекомендуємо вам почати з основ:

  • Виберіть якість вашого хостинг-провайдера . Це кількість часу, коли це "працює і працює". 99,5% - це рекомендована сума, і ви не повинні вважати нічого нижче 99%. Дізнайтеся більше про вибір хостинг-провайдера тут .
  • Зменшіть розмір зображення на своєму веб-сайті - чим більше зображення на вашому сайті, тим важче буде, чим довше він завантажиться. Щоб зберегти прекрасні зображення високої роздільної здатності без шкоди для часу завантаження, використовуйте tinypng.com для стиснення зображень.

  10. Відсутність сертифікації SSL - сигнал безпеки

  Доведено, що Google надає перевагу сайтам, сертифікованим SSL. Це додатковий засіб безпеки, який забезпечує зашифрованість процесів покупки, а отже, що особиста інформація ваших клієнтів захищена під час перевірки.

  Ви знаєте, чи є сертифікат SSL сертифікованим, якщо домен починається з “https”, а не просто “http”.

  Якщо ви користуєтеся Shopify, ви легко зможете визнати свій магазин HTTPS. Просто активувати сертифікат SSL .

  Кожен дрібний розраховує

  SEO не є магічним елементом, який ви або зробили чи ні. Це безліч дрібниць, які доповнюють один великий результат - присутність вашої пошукової системи. Незалежно від того, який маленький елемент ви починаєте, просто почати поступово відшаровуватися на горі SEO, і ви побачите, що ваші результати повільно поліпшуються.

  У вас є SEO поради, які ми пропустили? Поділіться ними в коментарях для обговорення!

  Як отримати більше зворотних посилань для вашого інтернет-магазину?
  Звідки стоять соціальні медіа у всьому цьому?
  Не впевнений, що ваш магазин є мобільним дружнім?
  У вас є SEO поради, які ми пропустили?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»