Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  10 способів оптимізації комп'ютера

  1. 1. Видаліть зайві програми
  2. 2. Очистити список автозавантаження
  3. 3. Відключення автозавантаження непотрібних шрифтів
  4. 4. Видалення тимчасових файлів
  5. 5. Очищення диска
  6. 6. Дефрагментація диска
  7. 7. Встановити SSD
  8. 8. Встановити HDD
  9. 9. Установка додаткової оперативної пам'яті
  10. 10. Прибирання і профілактика

  Згодом навіть найпотужніші комп'ютери починають гальмувати. Не варто з цим миритися або бігти в магазин - замість покупки нового «залізного коня» можна як слід розігнати старого.

  Не варто з цим миритися або бігти в магазин - замість покупки нового «залізного коня» можна як слід розігнати старого

  Представляємо 10 простих порад про те, як продовжити життя своєму ПК.

  1. Видаліть зайві програми

  Видаліть зайві програми

  Як правило, нові комп'ютери поставляються з великою кількістю встановлених програм, які на практиці ніколи не використовуються. Часто недосвідчені користувачі буквально не здогадуються про їх існування. Деякі програми завантажуються автоматично при включенні комп'ютера і непомітно працюють серед звичайних фонових процесів. Користі від них ніякої.

  Для видалення всіх непотрібних програм слід відкрити меню «Пуск» - Панель управління - Програми - Видалення програми. У цьому списку можна видалити всі зайві програми. Однак слід дотримуватися обережності і випадково не видалити що забезпечує коректну роботу системи ПО. Видавцем такої програми зазвичай є виробник комп'ютера або компанія Microsoft.

  Якщо визначити непотрібні програми самостійно не виходить, можна скористатися спеціальною програмою для оптимізації, наприклад, PC Decrapifier, яка знаходить зайвий софт.

  2. Очистити список автозавантаження

  Очистити список автозавантаження

  Багато програм автоматично запускаються при включенні комп'ютера, через що система завантажується довше. Крім того, ці програми займають зайву оперативну пам'ять і при тому далеко не завжди вам потрібні.

  Щоб відредагувати список програм для автозавантаження, необхідно натиснути кнопку Пуск і в рядку пошуку набрати команду msconfig. У вкладці Автозавантаження галочками відзначені програми, які запускаються при включенні комп'ютера. Залишилося зняти галки з непотрібних програм.

  Будьте обережні і не відключайте автозагрузку службових програм і антивірусних продуктів.

  3. Відключення автозавантаження непотрібних шрифтів

  Відключення автозавантаження непотрібних шрифтів

  При включенні комп'ютера Windows завантажує набір з більш 200 різноманітних шрифтів. Відключити зайві можна так: «Пуск» - Панель управління - Оформлення та персоналізація - Шрифти. Відкриваємо контекстне меню правою клавішею і на непотрібному шрифті і вибираємо «Приховати».

  Тільки Comic Sans, тільки хардкор!

  4. Видалення тимчасових файлів

  Видалення тимчасових файлів

  В процесі роботи на жорсткому диску щодня створюється безліч тимчасових файлів, які якось непомітно стають постійними. Вони також сильно знижують загальну швидкість роботи комп'ютера.

  Регулярне чищення комп'ютера дозволить прискорити завантаження операційної системи і програм, а також звільнить місце на жорсткому диску.

  Для цього достатньо відкрити Мій комп'ютер - розділ з операційною системою (зазвичай Диск С: \) - папка Windows - папка Temp, а потім видалити всі файли і очистити Корзину.

  5. Очищення диска

  Очищення диска

  Для оптимізації Windows розробники Microsoft передбачили вбудовану утиліту для очищення диска. Вона шукає і видаляє «сміттєві» файли, такі як тимчасові файли Інтернету, дистрибутиви встановлених програм, різні звіти про помилки та інші.

  Зайдіть в меню «Пуск» - Всі програми - Стандартні - Службові - Очищення диска.

  6. Дефрагментація диска

  Дефрагментація диска

  Видаливши непотрібні програми і файли, займіться дефрагментацією диска, тобто перегрупуванням файлів на жорсткому диску для максимальної оптимізації ПК.

  Дефрагментацію можна виконати засобами Windows, а можна скористатися спеціальними програмами - це тема для окремої статті.

  Стандартна процедура буде виглядати так - в Провіднику виберіть розділ для дефрагментації (наприклад, диск D: \) і натисніть на нього правою клавішею миші, в меню відкрийте Властивості і у вкладці Сервіс натисніть «Виконати дефрагментацію».

  7. Встановити SSD

  Встановити SSD

  Прискорити завантаження операційної системи і програм допоможе твердотільний накопичувач, самостійну установку якого в ноутбук ми розглядали в окремій статті. Якщо не вистачає коштів на 500 Гб SSD, має сенс придбати диск хоча б для установки операційної системи - на новому SSD вона буде просто літати.

  8. Встановити HDD

  Встановити HDD

  Якщо бюджет не дозволяє витратитися на дорогі SSD-накопичувачі, не варто відмовлятися від більш традиційних комплектуючих. Встановлення додаткового HDD дозволить значно підвищити продуктивність ПК.

  Так, якщо жорсткий диск зайнятий більш ніж на 85%, комп'ютер буде працювати в рази повільніше. Крім того, самостійно встановити додатковий жорсткий диск на стаціонарний ПК ще простіше, ніж SSD.

  9. Установка додаткової оперативної пам'яті

  Установка додаткової оперативної пам'яті

  Оперативна пам'ять використовується для обробки запущених програм. Чим більше інформації потрібно обробити - тим більший обсяг оперативної пам'яті буде потрібно.

  Якщо пам'яті не вистачає, система починає використовувати ресурси жорсткого диска, що призводить до критичного уповільнення роботи комп'ютера і підвисання Windows.

  Додати або замінити планки оперативної пам'яті не складе ніяких труднощів. Для звичайного комп'ютера з набором стандартних офісних програм вистачить 4 Гб оперативної пам'яті, а для ігрового ПК можна подумати про 16 Гб і вище.

  10. Прибирання і профілактика

  Прибирання і профілактика

  Пил перешкоджає нормальній вентиляції системного блоку або корпуса ноутбука, в результаті чого елементи ПК можуть перегріватися, сповільнюючи роботу системи. Екстремальний перегрів комплектуючих може призвести до їх повного виходу з ладу.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інструкція з профілактики системного блоку

  Вимкніть комп'ютер мінімум за півгодини до початку збирання. Не проводьте збирання в синтетичному одязі - в результаті тертя може виникнути статичний заряд, який здатний пошкодити комплектуючі. Щоб зняти статику, доторкніться до неокрашенной частини батареї центрального опалення.

  Увімкніть пилосос на невелику потужність і акуратно приберіть пил з усіх частин ПК. Особливу увагу варто приділити блоку живлення, кулеру процесора і відеокарти, де скупчується велика частина пилу.

  Схожі статті:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»