Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  10 способів Ваш веб-хостинг може вплинути на ваш рейтинг SEO

  1. Час роботи або доступність
  2. Швидкість завантаження сторінки
  3. Гео-близькість
  4. Безпека
  5. Підтримка HTTPS / SSL
  6. Резервні копії
  7. Проблеми спільного хостингу
  8. Занепокоєння виділеного сервера
  9. Технічна підтримка
  10. Analytics

  Сьогодні компанії конкурують онлайн один з одним. Битви виграються і втрачаються на основі здатності привертати увагу аудиторії. Таким чином, досягнення успіху в SEO є головним пріоритетом для кожного бізнесу.

  Однак, рейтинг SEO залежить від декількох факторів. І ваш вибір веб-хостингу впливає на ці фактори. Давайте поглянемо на деякі важливі питання.

  Давайте поглянемо на деякі важливі питання

  1. Час роботи або доступність

  Більшість веб-хостів рекламують тривалість роботи або доступність як точки продажу за свої послуги. Ніхто не може гарантувати бездоганну роботу. Але більша тривалість роботи або доступність прирівнюється до більш високої якості обслуговування та кращого досвіду користувачів.

  Про час роботи / доступності часто говорять про термінів дев'яти. Наприклад, «одна дев'ять» становить 90%, «дві дев'ятки» - 99%, а «п'ять дев'яток» - 99,999%. Визначення безвідмовної роботи або доступності може відрізнятися від організації до організації. Таким чином, ви повинні дослідити і зрозуміти контракт, перш ніж підписати угоду з вашим веб-хостом.

  Пошукові системи постійно перевіряють веб-сайти. Так що, якщо сканери пошукової системи не можуть досягти вашої сторінки, тому що ваш веб-хост не працює, він матиме негативний вплив на ваш рейтинг SEO. У ІІ кварталі 2017 року 43 відсотки топ-1К сайтів відчували нульовий час простою . Тому, здається, існує кореляція між високою доступністю і високим рівнем.

  Тому, здається, існує кореляція між високою доступністю і високим рівнем

  1. Швидкість завантаження сторінки

  Ефективність завантаження сторінок буде залежати від потужності серверів, які підтримують зусилля. Оскільки ваш веб-хост контролює якість серверів, ви знаходитесь у їхній милості. Якщо ви запускаєте свої веб-сторінки на повільному веб-хостингу, оптимізація зображень та інших методів SEO не допоможе вам подолати вузьке місце.

  Сьогодні користувачі не бажають чекати повільних сторінок. Оскільки завантаження сторінок відіграє важливу роль у задоволеності користувачів та користувальницькому досвіді, пошукові системи, такі як Google та Bing, надають велику перевагу швидкості завантаження сторінок. Отже, якщо ваш веб-хост сповільнюється, ваш рейтинг постраждає.

  1. Гео-близькість

  Електричні сигнали пов'язані законами фізики. Відстані впливають на час, необхідний для подачі сигналу. Тому завантаження сторінки може сповільнитися, коли ваша аудиторія знаходиться з далекого місця.

  Вибір веб-хостингу ближче до ваших клієнтів може значно підвищити продуктивність і швидкість. Крім того, для підприємств з декількома місцями існують сучасні служби хмарного хостингу, які можуть обслуговувати місцевих користувачів. Використовуючи крайні обчислення в хмарі або мережах доставки контенту (CDN), підприємства можуть отримати вигоду від налаштування серверів ближче до аудиторії, не несучи надмірних витрат.

  1. Безпека

  Порушення безпеки завжди викликають занепокоєння для бізнесу внаслідок впливу на довіру клієнтів. Це також може знищити репутацію бізнесу SEO. Хакери можуть взяти під свій контроль веб-сайти та публікувати шкідливий вміст, генерувати спам-сторінки та розміщувати велику кількість зворотних посилань. Пошукові системи засуджують всі ці поведінки. Вони призводять до поганих рейтингів SEO

  Коли ви використовуєте веб-хост, ви не контролюєте повне оточення. Послуги веб-хостингу, які є слабкими на практиці безпеки, можуть бути порушені в будь-який час. Вони стають великим ризиком для вашого бізнесу.

  1. Підтримка HTTPS / SSL

  Коли ви бачите веб-адресу з "https" на передній панелі, ви бачите веб-сайт, який використовується Сертифікат SSL . Без SSL кожен може читати зв'язок між сайтом і користувачем. Але SSL шифрує комунікацію, щоб ніхто не знав, але бажані сторони можуть читати повідомлення.

  Пошукові системи, такі як Google, вже казали користувачам, що SSL є фактором, що визначає рейтинг SEO. Більшість веб-хостів допомагають своїм клієнтам впроваджувати SSL. Якщо веб-хост не має підтримки SSL, його можна вважати червоним прапором.

  1. Резервні копії

  Високоякісні веб-хости надають засоби резервного копіювання як частину стандартного пакета. Вам не доведеться залежати від рішення стороннього виробника для чогось настільки важливого, як резервне копіювання.

  Фактори, такі як загрози безпеці, збій обладнання та помилки програмного забезпечення, можуть призвести до втрати даних. Якщо служба веб-хостингу не надає механізму резервного копіювання, у вас не може бути жодного іншого засобу, але почати з нуля. Але починаючи з нуля означає, що ваш рейтинг SEO постраждає.

  1. Проблеми спільного хостингу

  Підприємства поділяють хостинг як доступне рішення. Однак веб-сайти, що працюють на загальних хостах, можуть бути легко вплинуті на інші веб-сайти на тих же серверах. Немає можливості дізнатися про покарання ефективності.

  Спільний хостинг - це гаряче обговорювана тема в спільноті SEO. Незважаючи на те, що компанії пошукових систем вказали, що вони не покарають веб-сайти за використання загальних хостів, більшість власників сайтів вважають, що вони можуть мати певний ефект. Навіть якщо пошукові системи не накладають штрафних санкцій, все одно проблеми з продуктивністю хостингу можуть призвести до погіршення ефективності SEO.

  1. Занепокоєння виділеного сервера

  Виділені сервери можуть бути прийнятним варіантом для веб-сайтів з інтенсивним рухом. Ці сервери мають потенціал для миттєвого підвищення продуктивності. Але послуги веб-хостингу стягують для них пільгові ціни. Тому вони можуть бути занадто дорогими.

  Для середніх і малих підприємств виділені сервери можуть бути надмірними. Загальні методи оптимізації SEO, такі як кешування, відкладений Javascript, самостійне розміщення CDN, ледачий образ тощо, можуть бути достатніми для підвищення продуктивності та покращення рейтингу SEO.

  1. Технічна підтримка

  Час роботи або доступність охоплює лише проблеми, безпосередньо пов'язані з інфраструктурою веб-хостингу. Але ваш сайт може зіткнутися з проблемами продуктивності або простою з інших причин, таких як помилки програмного забезпечення або проблеми з налаштуванням. У ті часи вам знадобиться допомога веб-хостингу. Якщо послуга веб-хостингу не має хорошої технічної підтримки, у вас може виникнути непотрібний час простою через відсутність допомоги у простих питаннях. І тривалі періоди простою приводять до поганого SEO.

  І тривалі періоди простою приводять до поганого SEO

  1. Analytics

  Ви можете налаштувати власну аналітику на своєму веб-сайті. І це необхідна частина SEO хороших практик. Але веб-хости можуть захоплювати певну інформацію, пов'язану з трафіком або продуктивністю, яку ви не зможете побачити за допомогою особистих налаштувань.

  Комплексний пакет аналітики дає можливість ознайомитися з відповідними даними та зробити більш обґрунтовані рішення. Це допоможе вам створити кращий досвід для ваших клієнтів, зменшити показники відмов, збільшити липкість і поліпшити показники SEO.

  Хороший рейтинг SEO займає багато зусиль і напруженої роботи. Ви можете покращити свій рейтинг за допомогою SEO-оптимізації вашого сайту. Але у вас менше контролю над вашим веб-хостом. Таким чином, має сенс, щоб закрити очі на продуктивність вашого хоста, збирати показники і змінювати веб-хостинг, якщо це необхідно.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»