Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  11 корисних інструментів для оптимізаторів

  1. Управління репутацій бренду

  Автоматизована система аналізу семантичного ядра, значно економить час при роботі з ключовими словами. Дозволяє зібрати ключові фрази для складання семантичного ядра, підтягнувши дані з підказок «Яндекс.Wordstat». Крім того, програма визначає найбільш релевантні за версією пошукових систем сторінки на досліджуваному сайті і вивантажує отримані результати в форматі SAPE, MainLink, Rookee.

  Крім того, програма визначає найбільш релевантні за версією пошукових систем сторінки на досліджуваному сайті і вивантажує отримані результати в форматі SAPE, MainLink, Rookee

  Онлайн-сервіс по підбору семантики, парсит (автоматично обробляє з метою отримання потрібних даних) пошукові підказки і «Яндекс.Wordstat». Спарсернние запити можна кластеризувати на основі видачі пошукових систем і прив'язати до сторінок на сайті.

  Спарсернние запити можна кластеризувати на основі видачі пошукових систем і прив'язати до сторінок на сайті

  Професійний сервіс по підбору семантики, що дає можливість побудувати семантику для сторінок сайту, правильно прив'язавши до них запити, розширити структуру ресурсу, кластерізіровать запити. Підбір семантики проводиться як на підставі власних великих баз (близько 100 мільйонів запитів), так і з підключенням бази клієнта.

  Управління репутацій бренду

  ORM - один з найбільш швидко зростаючих сегментів digital-ринку. Стань експертом в галузі управління репутацією разом з новим курсом Skillbox і Sidorin.Lab (Агентством №1 з профільного рейтингу Рувард).
  3 місяці онлайн-навчання, робота з наставником, дипломна робота, працевлаштування для найкращих в групі. Наступний потік навчання стартує вже 15 квітня . Cossa рекомендує!

  Реклама

  Реклама

  Також він дозволяє проводити оцінку слів в SEO-текстах на відповідність запиту. Перевірка виконується на підставі модифікованої мовної моделі. Це дає можливість автоматизувати перевірку текстів на «воду» і робити їх більш релевантними.

  Це дає можливість автоматизувати перевірку текстів на «воду» і робити їх більш релевантними

  Лідер серед інструментів посилального аналізу, так як має найбільшу базу і корисний функціонал. Він надає дані по посиланнях (включаючи нові і внутрішні), що посилаються доменів, анкорами і кращих сторінок сайту. Незважаючи на те, що інструмент платний, у нього є безкоштовні функції, до того ж ряд обмежень можна зняти після реєстрації.

  Незважаючи на те, що інструмент платний, у нього є безкоштовні функції, до того ж ряд обмежень можна зняти після реєстрації

  Крім свого основного призначення (закупівля посилань), містить текстовий аналізатор. Він враховує словоформи, визначає їхнє ставлення до ТОП10 і проводить порівняльний аналіз конкурентів за основними параметрами. Також аналізатор генерує спеціальні рекомендації по внутрішній оптимізації сторінок каталогів-товарів, враховуючи особливості пошукових систем.

  Також аналізатор генерує спеціальні рекомендації по внутрішній оптимізації сторінок каталогів-товарів, враховуючи особливості пошукових систем

  Найбільш досконала з десктопних програм для краулінга сайту. Дозволяє швидко Спарс сайт, показуючи в звіті всі знайдені витікаючі посилання, а також їх працездатність, коди відповідей сервера для кожної зі знайдених сторінок, інформацію про канонічні (canonical) url-адреси.

  Також у цього інструменту є безкоштовна версія, однак функціонал і кількість перевірених сторінок обмежена (500 сторінок).

  Онлайн-інструмент пошуку і моніторингу помилок сайту, що заважають його просуванню. Відповідний звіт програма відправляє на поштову скриньку оптимізатора. Творці інструменту дають можливість SEO-фахівцям спочатку випробувати Seoto.me в безкоштовному режимі, замовивши перевірку трьох просуваються ресурсів. На відміну від Screaming Frog, не здатна обробляти дуже великі сайти (понад 100 тис. Сторінок).

  Інструмент, що допомагає оптимізаторові виявити і усунути «погані» посилання. Проводить аналіз, після чого надає рекомендації: які посилання точно повинні бути видалені, а які є підозрілими і вимагають додаткового розгляду.

  Може перевіряти чи не потрапив сайт під дію алгоритмів Google «Пінгвін» і «Панда». Проводить аналітику проекту і виявляє найбільш постраждалі сторінки і ключові слова. Інструмент повністю безкоштовний.

  Сервіси, що перевіряють текстові документи на наявність запозичень. «Антіплагіатор» і Advego працюють в основному з російським сегментом, Copyscape - з англійським. Додаткова особливість цього інструменту в тому, що він дозволяє відстежувати появу дублікатів сторінок. Перші два сервіси безкоштовні, третій - платний.

  Сервіси для визначення позицій сайту (видимості в пошукових системах). Їх також можна використовувати для аналізу не тільки свого ресурсу, а й будь-якого іншого сайту, що корисно при пошуку і доборі ключових слів.

  Крім того, Megaindex зручний для проведення аналізу історії зміни видачі за запитом.

  Посилання по темі: Серія «Інструменти Діджитал-фахівців»

  Джерело картинки на тізері: appcorna.com


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»