Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  11 кращих утиліт для видалення непотрібних програм (дєїнсталлятора)

  , Антон Максимов

  Є досить ефективний спосіб вирішити проблему з браком місця на системному носії. Для цього необхідно проаналізувати ваші особисті дані і видалити непотрібні. Звучить досить просто, але є пара тонкощів, які зупиняють багатьох користувачів. По-перше, свої дані здаються такими важливими і потрібними, що видалити ніби й нічого. По-друге, не зовсім зрозуміло з чого почати. По-третє, є спеціалізовані автоматичні утиліти, які за один клік звільнять місце.

  , Антон Максимов / Рекомендуємо 👍

  Soft Organizer - утиліта для видалення (деінсталяції) непотрібних програм і пошуку їх слідів (залишків), які залишаються після звичайного процесу видалення. Для цього потрібно запускати видалення програм з Soft Organizer. В цьому випадку процес пошуку слідів запускається автоматично після звичайного видалення.

  , Антон Максимов

  Деинсталлятори стали нормою для користувачів Windows. Пов'язано це з тим, що від програм часто залишається велика кількість файлів і папок на диску, які висять мертвим вантажем. І чим більше додатків користувач встановлює і стирає на своєму ПК, тим більше непотрібних слідів залишається в системі мертвим вантажем.

  , Антон Максимов

  Деінсталятор Uninstall Tool відмінно підійде консервативним користувачам, які люблять класичний зовнішній вигляд програм в стилі Windows XP. Що стосується функціоналу, то він дуже типовий для програм такого типу і включає в себе базовий набір інструментів з пошуку слідів видаляються програм і менеджер автозавантаження.

  , Антон Максимов

  Total Uninstall - утиліта для видалення непотрібних програм з функцією відстеження установки нових програм, підтримкою сучасних додатків Windows (з магазину Microsoft Store), функцією очищення системи від тимчасових і інших непотрібних файлів, а також менеджером автозавантаження.

  Програма може відображати список всіх слідів обраної програми по кнопці «Докладно» на панелі інструментів. У них входять сліди на диску, в системному реєстрі, а також служби та пристрої. Буває дуже корисно для аналізу додатків, так як може показати всі служби, пов'язані в обраної програми.

  Буває дуже корисно для аналізу додатків, так як може показати всі служби, пов'язані в обраної програми

  У своїй роботі ми орієнтуємося на безкоштовне, а ще частіше на відкрите програмне забезпечення. У цьому пості, ми розповімо про безкоштовне, але на жаль, ще не відкритому програмному забезпеченні Revo Uninstaller. Ця програма дозволить вам легко деінсталювати (видалити) інше програмне забезпечення, встановлене на вашому комп'ютері. Розробник заявляє, що Revo Uninstaller зможе видалити програму навіть якщо Windows не може видалити її через Панель управління ( «Установка / видалення програм»). Крім того, Revo Uninstaller це найпотужніша і швидка альтернатива стандартному інструменту видалення програм Windows.

  Крім того, Revo Uninstaller це найпотужніша і швидка альтернатива стандартному інструменту видалення програм Windows

  , Антон Максимов

  Стандартний інструмент видалення програм не завжди повністю видаляє встановлені в системі. Частина файлів і записів залишаються там мертвим вантажем. Серйозної шкоди Windows це не приносить до тих пір, поки цих даних не накопичується занадто багато. Залишки від програм у вигляді файлів можуть серйозно скорочувати дисковий простір, що згодом може позначитися на працездатності системи. Щоб такого не відбувалося, існують різні додатки для повного видалення програм.

  Одна з таких програм називається GeekUninstaller і призначена вона для видалення непотрібних програм і подальшого пошуку і видалення слідів перебування цих програм на комп'ютері. Інтерфейс утиліти досить аскетичний і простий. Все що потрібно - вибрати програму і натиснути на кнопку «Видалити».

  Все що потрібно - вибрати програму і натиснути на кнопку «Видалити»

  , Антон Максимов

  Wise Program Uninstaller - утиліта для повного видалення програм і слідів від них, які залишаються після звичайного видалення. Утиліта дуже проста у використанні, не вимагає додаткових знань для роботи. Працює за класичним сценарієм: спочатку проводиться штатний видалення, а потім пошук і видалення залишків програми в системі.

  , Антон Максимов

  Revo Uninstaller Pro - один з найбільш функціональних дєїнсталлятора, які існують на ринку на сьогоднішній день. Включає в себе такі інструменти як установка з відстеженням, менеджер автозавантаження, кілька варіантів чищення системи від різного роду даних (непотрібних даних, слідів та іншого), функцію безповоротного видалення файлів / папок, примусове видалення і ряд інших.

  , Антон Максимов

  Absolute Uninstaller - простий у використанні деинсталлятор, який допомагає видаляти непотрібні програми з вашого комп'ютера. Інтуїтивно зрозумілий класичний інтерфейс, зручне управління, зручні розділи для відображення тільки рідко використовуваних програм, програм великого об'єму, недавно встановлених або оновлень Windows.

  , Олександр Дорошенко

  Напевно Вам знайома ситуація, коли раптом з'ясовується, що на системному диску занадто мало вільного місця. Або Ви раптом помічаєте, що комп'ютер став працювати помітно повільніше в порівнянні з тим, як він працював раніше. А при покупці нового ноутбука Ви напевно бачили величезний список встановлених демонстраційних версій програм, які вам явно не потрібні. Для вирішення всіх вищеописаних проблем треба лише видалити весь «непотріб» з системи. Але як зрозуміти, які з програм дійсно не потрібні, а які варто залишити на комп'ютері? Відповідь на це питання нам дасть безкоштовна утиліта Should I Remove It ?.

  Але як зрозуміти, які з програм дійсно не потрібні, а які варто залишити на комп'ютері?
  Відповідь на це питання нам дасть безкоштовна утиліта Should I Remove It ?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»