Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  11 очікувань від великої пропозиції SEO

  1. Про Роб Петерсен
  • 54% споживачів знаходять сайт через природний пошук (джерело: Форрестер )
  • 31% натискають веб-сайти в першій позиції природного пошуку (джерело: МОЗ )
  • 95% кліків на сайті відбувається на першій сторінці пошуку природи (джерело: MOZ)
  • Ці факти вказують, якщо ваш бізнес знаходиться в Інтернеті, Оптимізація пошукової системи (SEO) є важливою частиною ведення бізнесу. SEO - це підхід до оптимізації веб-присутності бренду для органічного пошуку, включаючи веб-сайт, соціальні канали, блоги, статті та прес-релізи.

   Знаходження хорошого ресурсу, який досягає результатів, подібне до найму хорошого електрика, сантехніка або автомеханіка. Знайдіть потрібний і ви знайшли безцінний актив.

   Звідки ти знаєш? Один із способів - попросити пропозицію. На щастя, є інгредієнти, які відрізняють великі пропозиції SEO.

   Що робить велику пропозицію SEO? Ось 11 очікувань.

   СТРАТЕГІЯ: SEO - це бізнес-будівельна діяльність. Отже, стратегія, яка визначає, як будується бізнес, повинна бути прописана. Вона повинна бути орієнтованою на результати та вимірною. Ось основні складові стратегії.

   1. Бажані результати: збільшення пошукового рангу, як було виміряно Сторінка пошукової системи (SERP) ), як правило, є результатом # 1, який більшість людей очікують. Але збільшення рейтингу не призводить до збільшення бізнесу, якщо не відбувається особливого збільшення веб-трафіку та переходів. Хороша програма SEO повинна враховувати, як це відбудеться.
   2. Аудит сайту: щоб зрозуміти, як керувати бізнесом, слід вивчити те, як люди зараз використовують ваш сайт. У пропозиції SEO, a Аудит сайту повинні бути включені, що оцінює: 1) Найкращі ключові слова, 2) Кількість вхідних посилань, 3) Унікальні відвідувачі, 4) Рейтинг відмов, 5) Джерела трафіку (включаючи відсоток відвідувань від органічного пошуку), 6) Ключові сторінки і 7) Діяльності. Аудит сайту також вказує будь-які помилки або сторінки, які не знайдені, а також, чи доступна карта сайту. Аудит сайту встановлює заходи, які мають відбуватися, і тести, які реально очікувати і коли.
   3. ДОСЛІДЖЕННЯ КЛЮЧОВИХ ВІДОМОСТЕЙ: пошукові системи шукають відповідний підхід до ключових слів, які споживач записує у пошуковому запиті. Слова є найважливішим інгредієнтом SEO. Дослідження ключових слів є основою для пропозиції SEO. Томи пошуку, тенденції пошуку ключових слів, конкурентоспроможність, CPC (вартість за клік - те, що платять інші), що призводять до рекомендацій щодо ключових слів, є ключовим етапом у пропозиції SEO.
   4. КОНКУРЕНТНИЙ АНАЛІЗ: Ваш бізнес, мабуть, не буде єдиним конкурентом для одного споживача. Таким чином, аналіз ключових слів конкурентів, веб-трафіку та посилань повинен бути присутнім. A Конкурентний аналіз повідомляє про рішення щодо ключових слів і бажані результати. Це також цінний джерело ідей.
   5. ОЦІНКА ВХІДНОЇ ЛІНКУ: Пошукові системи шукають інші веб-сайти, які згадують ваш запит для ключового слова споживача. Вони відбуваються шляхом Вхідні посилання з інших веб-сайтів, які посилаються на ваш веб-сайт. Це має велике значення для пошукової системи, оскільки він сигналізує, що ваш бізнес є "авторитетом" для цих ключових слів. Оцінка посилань визначає кількість посилань, які ви наразі маєте, і повинні визначити план для забезпечення більшої кількості посилання. Вхідні посилання є актуальною темою. Якщо це зроблено зневажливо, ваш сайт може бути дискредитованим. Автентичні або “білі капелюхи” важливі для розуміння. HubSpot запропонувати якісь поради.

   ВИКОНАННЯ: З стратегією побудови бізнесу в руках, ось що повинно бути включено до виконання.

   1. АРХІТЕКТУРА САЙТУ: Щоб скористатися перевагами ключових слів з пріоритетами, кожна сторінка має представляти її. Коли пошукові системи сканують ваш сайт, Архітектура сайту забезпечує вичерпний огляд того, що на сайті. Пошукові системи та відвідувачі краще розуміють, якщо ви зосереджені на одному ключовому слові на одній сторінці, а не розміщуєте їх разом "Заповнення ключових слів."
   2. СТРАТЕГІЯ ОПТИМІЗАЦІЇ: Існує декілька місць, де пошукові системи йдуть, щоб зрозуміти причину існування веб-сайту. Вони: 1) URL, 2) Назва сторінки, 3) Body Copy, 4) Мета опис, і 5) посилання. Пропозиція повинна вказати, що ця робота буде виконуватися на кожній сторінці вашого сайту.
   3. РЕАЛІЗАЦІЯ НА СТОРІНКАХ: Хороший користувач SEO виконує ці послуги. Однак у деяких організаціях існує веб-майстер компанії або ІТ-відділ, який контролює розробку веб-сайтів. Як відбувається впровадження на сторінці, слід заздалегідь розробити, оскільки це може вплинути на ціну та терміни. Необхідно також провести перевірку заходів, щоб переконатися, що вони відбулися на місці, як слід.
   4. МАРКЕТИНГОВА ПРОГРАМА ЗМІСТУ: Репутація має значення в бізнесі та SEO. В останньому, хороша репутація відбувається, якщо веб-сайт постійно гасити хороший контент, підсилюючи ключові слова і надаючи посилання на інші веб-сайти (які взагалі взаємно назад). Це відбувається через блог, інформаційний бюлетень, PR-випуски та обмін соціальними медіа. Слід уточнити, як це відбувається, як часто і хто це робить.
   5. ВИМІР І ЗВІТНІСТЬ: Щомісячна звітність щодо бажаних результатів повинна бути частиною програми. Вплив SEO взагалі відбувається в діапазоні від 2 до 6 місяців. Як тільки бажані результати досягнуті, вони зазвичай залишаються з програмою контент-маркетингу. Винагорода хорошої програми SEO є істотною.
   6. ЦІННІСТЬ: ціноутворення на SEO відбувається на: 1) щомісячній кількості, 2) проекті, або 3) щогодини. Якщо використовується фіксатор, початкові місяці, як правило, вищі, оскільки існує стратегія та дослідницька робота. Згідно з МОЗ У опитуванні 600 агентств найчастіше використовувалося ціноутворення на проекти, яке коливалося від $ 1000 до $ 7500. Погодинні витрати, які є спільним знаменником для всіх типів, коливаються від 76 дол. / Год до 200 дол. / Год. Залежно від того, хто виконував роботу і в якій країні вона виконувалася.

   Це допомогло вам зрозуміти, що робить велику пропозицію SEO? Чи виграє ваш бізнес від цього типу Програма SEO ?

   Подобається ця посада Подобається ця посада?
   Зареєструйтеся на наші листи тут.


   Про Роб Петерсен

   Роб Петерсен є досвідченим виконавцем з реклами та маркетингу, а також президентом BarnRaisers, маркетинговим агентством повного сервісу, який будує бренди на основі перевірених принципів взаємодії та рентабельності інвестицій. Він працює на факультеті MBA в Rutgers CMD і є автором двох книг з цифрового маркетингу.

  Звідки ти знаєш?
  Що робить велику пропозицію SEO?
  Це допомогло вам зрозуміти, що робить велику пропозицію SEO?
  Подобається ця посада?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»