Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  12+ Краще цифрове агентство WordPress Themes 2019

  1. Джо Філан

  Якщо ви намагаєтеся запустити чи запустити успішне цифрове агентство, то важливо, щоб у вашому бізнесі був професійний веб-сайт. У минулому це могло означати найму позаштатного веб-дизайнера або роботи з креативним агентством і оплати їх за свої послуги.

  Проте, тепер, завдяки цій вражаючій колекції кращих цифрових тем WordPress агентства, ви можете знайти виріб для шельфу за частку ціни. Не тільки ви будете економити гроші, але ви також зможете отримати гарне уявлення про те, як ваш веб-сайт буде виглядати перед передачею будь-якого платежу.

  Завдяки багатофункціональним демонстраціям цих тем для цифрового агентства WordPress, ви можете ознайомитися з усіма їхніми функціями, дизайном сторінок та іншими визначними пам'ятками, щоб забезпечити правильний вибір для вашого веб-сайту. Крім того, тільки тому, що ви вибираєте тему WordPress на полиці, це не означає, що ваш сайт не може бути унікальним або сумісним з вашим брендом.

  Багато з цих тем містять детальні панелі керування, які дозволяють налаштувати практично всі аспекти вашого веб-сайту лише за кілька кліків. Деякі з них також включають засоби побудови інструментів перетягування сторінок, які надають вам практичний інструментарій для веб-дизайну без необхідного досвіду кодування.

  Ці цифрові агентства WordPress теми були розроблені, щоб допомогти вам залучити нових відвідувачів, просування ваших послуг, і розвивати свій бізнес, все, не порушуючи банк. Оскільки багато з цих тем включають декілька демонстрацій на веб-сайті, переконайтеся, що ви побачите попередній перегляд, щоб дізнатися, що саме вони можуть запропонувати.

  Оскільки багато з цих тем включають декілька демонстрацій на веб-сайті, переконайтеся, що ви побачите попередній перегляд, щоб дізнатися, що саме вони можуть запропонувати

  Експонента має багато чого, щоб запропонувати будь-кому створити веб-сайт цифрового агентства з WordPress.

  Незалежно від того, чи ви готові використовувати готовий дизайн для вашого сайту, або ви хочете створити власний веб-сайт для веб-сайту WordPress, відповідний варіант - Експонент. З однією спеціально побудованою демо-версією, створеною спеціально для тих, хто хоче запустити веб-сайт цифрового агентства, а також кілька інших демонстрацій, які також добре працювали б для цього завдання.

  Проте, там, де Експоненти дійсно виділяються з інших варіантів у цій колекції тем цифрового агентства WordPress є його особливості налаштування. Незважаючи на те, що багато тем включають інструмент побудови сторінок у ці дні, Експонента надає користувачам повністю візуальний редактор вмісту, який можна використовувати для налаштування всіх областей веб-сайту. Замість того, щоб обмежитися лише налаштуванням областей публікації та вмісту WordPress, як і з деякими будівельниками, ви можете використовувати цей інструмент, щоб налаштувати верхній і нижній області вашого сайту, надаючи вам повний творчий контроль над його зовнішнім виглядом. Не тільки це, але інтерфейс дуже простий у використанні, завдяки функціям, таких як копіювання і вставка, скасування і повторення, а також можливість зберегти ваші проекти як багаторазові шаблони. Це все означає, що Експоненту слід звернутися до всіх, хто хоче дійсно взяти під контроль дизайн свого веб-сайту.

  Окрім попередньо побудованого вмісту та інструментів налаштування, експоненти можна рекомендувати для багатьох інших причин, коли йдеться про створення веб-сайтів цифрового агентства з WordPress. Додаткові ефекти анімації повинні стати в нагоді при спробі привернути увагу ваших відвідувачів і виділитися з натовпу, в той час як слайдер відкликання та панель відображення логотипу клієнта можуть сприяти тому, наскільки авторитетним є ваше агентство.

  Незалежно від того, чи шукаєте ви готові рішення або хочете створити спеціальний веб-сайт, Експонента охоплює обидва сценарії.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Seocify має надати Вам все необхідне для створення професійного веб-сайту для SEO або цифрового агентства.

  Оскільки це одна з найновіших опцій у цій колекції тем цифрового агентства WordPress, якщо ви вибрали для вашого веб-сайту Seocify, ви отримаєте доступ до повного набору сучасних і сучасних шаблонів для вашого сайту цифрового агентства. Під час перевірки демонстрацій ви помітите анімаційні повзунки, анімовані іконки та багато інших елементів, які повинні допомогти підняти ваш сайт вище конкуренції.

  Завдяки чотирьом проектам домашньої сторінки в пакеті, ви також маєте широкий спектр варіантів для вирішення того, як буде виглядати титульна сторінка вашого агентства. Окрім того, оскільки ця тема включає в себе інструмент побудови сторінок Elementor, ви можете легко налаштувати вбудований вміст, щоб надати веб-сайту унікальний та індивідуальний вигляд, який має сподобатися вашій цільовій аудиторії. Окрім дизайну домашньої сторінки, тема Seocify також містить шаблони для всіх інших сторінок, які може знадобитися вашому сайту. Завдяки цьому додавання портфоліо, блогу, послуг, а також сторінки контактів на ваш сайт є дуже простим у цій темі.

  Інші інструменти та функції у вашому розпорядженні, якщо ви обираєте цю сучасну цифрову агенцію WordPress тема включає в себе мега будівельник меню для створення динамічних випадаючих меню для вашого сайту, вибір вбудованих конструкцій таблиці ціноутворення для порівняння ваших послуг, і доступ до незліченних шрифтів і іконки для прикраси вашого сайту. Незалежно від того, чи ви досвідчений користувач WordPress чи ні, онлайн-документація та довідники повинні гарантувати, що ви зможете отримати максимальну віддачу від цієї стильної теми WordPress. Кожна покупка Seocify також включає шість місяців підтримки від розробників теми, якщо виникають проблеми при створенні та управлінні вашим веб-сайтом.

  Seocify - це чудове доповнення до зростаючої кількості високоякісних тем для цифрового агентства WordPress, які доступні сьогодні.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Докладніше / Завантажити  Демо

  Seosight створено, щоб допомогти вам запустити веб-сайт для вашого цифрового агентства за допомогою WordPress.

  Як тільки ваші нові клієнти прибудуть на ваш сайт, вони зможуть переглядати основну інформацію про ваше цифрове агентство через повну панель. Після того як вони почнуть прокручувати макет домашньої сторінки за умовчанням, вони зможуть перевірити детальну інформацію про ваші послуги, пакунки, що пропонуються, а також деякі ключові дані з вашого агентства.

  Seosight також має різноманітний вибір шаблонів і функцій портфоліо, що дає вам простий спосіб обмінюватись дослідженнями кастингу та деталями проектів, над якими ви працювали. Індивідуальні шаблони сторінок дослідження мають вражаючі макети, які допоможуть вам дійсно передати своїй аудиторії, як ви змогли допомогти минулим клієнтам, а також, як ви можете допомогти вашим новим відвідувачам.

  Завдяки конструктору контактних форм, ви не повинні мати жодних труднощів при складанні правильного типу форм, щоб зібрати всю необхідну інформацію з потенційних нових потенційних клієнтів. Також в пакет включена форма реєстрації бюлетеня, що дає вам ще одну можливість генерувати потенціал з вашого веб-сайту цифрового агентства WordPress.

  Інші корисні шаблони сторінок, включені до тематичного пакета Seosight, охоплюють огляди, відгуки, послуги та цінові пакети. Також є повний набір шаблонів блогів, які допоможуть вам залучити нових клієнтів через контент-маркетинг. Якщо ви хочете запропонувати цифрові продукти як провідний магніт для тих, хто приєднався до вашого списку електронної пошти, підтримка Easy Digital Downloads дозволяє легко керувати завантажуваними файлами, незалежно від того, чи хочете ви продати їх онлайн або віддати їх безкоштовно.

  Якщо ви хочете запустити повністю сформований веб-сайт цифрового агентства з WordPress якомога швидше, Seosight готовий до роботи і повинен містити все необхідне.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Докладніше / Завантажити  Демо

  SEO Crawler має три основні демонстрації веб-сайту, які допоможуть вам створити онлайн-присутність для вашого цифрового агентства.

  Призначений для веб-сайтів цифрового агентства всіх типів, від інтернет-провайдерів маркетингу та експертів з пошукової оптимізації до портфелів фрілансерів та дизайнерських студій, SEO Crawler є універсальним варіантом. Як і три основні демонстрації веб-сайту, пакет SEO Crawler завантажується з попередньо побудованими внутрішніми шаблонами сторінок.

  Завдяки цьому вибору вмісту ви можете змішувати та поєднувати різні варіанти створення власного веб-сайту, використовуючи лише вбудовані шаблони та макети. Проте, якщо ви хочете отримати більше творчості або конкретніші ваші потреби, у пакет включено конструктор сторінок GoodLayers. Завдяки розробнику сторінок перетягування сторінок у вашому розпорядженні та бібліотеці сумісного попередньо побудованого контенту, ви не повинні мати жодних проблем з налаштуванням, налаштуванням та відновленням будь-якого демо-контенту SEO Crawler.

  Якщо ви не хочете отримувати занадто практичний досвід роботи з інструментом перетягування сторінок, але хочете переконатися, що веб-сайт вашого цифрового агентства має правильний вигляд, глобальні налаштування SEO-сканера можна налаштувати за допомогою панелі керування темами . Тут можна змінювати шрифти, змінювати кольори та вибирати заголовок із попередньо побудованих параметрів. Усі ваші зміни застосовуються до вашого сайту в режимі реального часу, тому ви можете переглянути їх під час роботи. Тільки тоді, коли ви будете готові, вони будуть опубліковані на вашому веб-сайті.

  SEO Crawler та його попередньо побудовані шаблони варто перевірити, якщо ви шукаєте багатофункціональну та гнучку цифрову тему WordPress.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Маркетинг Pro є багатоцільовим цифровим агентством і темою онлайн-маркетингу WordPress.

  Для того, щоб Маркетинг Про підходив для різних проектів веб-сайтів у цифровому маркетинговому просторі, ця тема поставляється з 11 попередньо побудованими демонстраціями. Хоча вони все гнучкі демонстрації веб-сайту, різні варіанти були розроблені для створення агентства SEO, позаштатний цифровий маркетинг, і більше корпоративних орієнтованих веб-сайтів. Існує також вбудований демо, який ідеально підходить для тих, хто надає послуги соціальних медіа, а також демонструє демо-версію веб-сайту.

  Незалежно від того, яку демо-версію Marketing Pro ви обираєте, ваш веб-сайт матиме стильну домашню сторінку, розроблену таким чином, щоб заохотити якомога більшу кількість ваших відвідувачів, щоб вони могли зв’язатися з вашою лінією продажу. Якщо ви хочете продемонструвати, що ви в змозі допомогти своїм клієнтам розвивати свій бізнес, то ваш веб-сайт, орієнтований на маркетинг Pro, зробить хорошу роботу з відображення ваших облікових даних.

  З повзунками логотипів клієнта, які ідеально підходять для того, щоб демонструвати, з ким ви працювали, віджет відкликань для відображення цитат з ваших щасливих клієнтів, макети за замовчуванням Home Pro, створені за умовчанням, були продумані. Існує набагато більше, що ви можете додати до макету домашньої сторінки, хоча. Форми електронних листів, витяги з блогу, інформація з тематичного дослідження та сітки функцій - це лише деякі з доступних елементів.

  Marketing Pro також включає в себе деякі інструменти преміум-класу, які допоможуть вам оновити свій сайт. Завдяки Visual Composer і Convert Plug Popup у наборі інструментів ви зможете персоналізувати свій веб-сайт для найвищих можливих коефіцієнтів переходів. Ви також можете скористатися повним набором варіантів налаштування теми, щоб налаштувати загальний дизайн і зовнішній вигляд сайту цифрового агентства.

  Різноманітний вибір демонстрацій веб-сайтів цифрового агентства в пакеті Маркетинг Про робить це гарною темою для цілого ряду проектів.

  Докладніше / Завантажити Демо

  TheGem має кілька вбудованих демонстрацій, які ідеально підходять для створення веб-сайтів цифрового агентства з WordPress.

  З більш ніж 70 демонстрацій на веб-сайті на вибір, включаючи дев'ять демонстрацій веб-сайту агентства, TheGem, безумовно, варто перевірити. Крім того, оскільки ця тема нещодавно оновлена, всі демонстраційні версії та шаблони веб-сайтів дуже сучасні та зручні для мобільних пристроїв. Таким чином, незалежно від того, який тип послуг ви пропонуєте з веб-сайту вашого цифрового агентства або хто є вашою цільовою аудиторією, є гарні шанси, що ви знайдете відповідну демонстрацію в тематичному пакеті TheGem.

  Якщо ви знайдете вбудований дизайн веб-сайту, який відповідає вашому проекту, ви можете легко налаштувати його за допомогою функцій, які входять до складу TheGem. Оскільки майже всі аспекти цієї теми можна персоналізувати за допомогою панелі керування, можна швидко внести зміни до глобальних налаштувань, які допоможуть вам налаштувати шрифти, кольори, властивості макета та багато іншого. Для отримання додаткової практичної роботи ви можете запустити включений інструмент побудови сторінок і скористатися візуальним редактором перетягування і падіння для роботи з окремими шаблонами, які складаються з демонстраційних сайтів TheGem.

  Як уже згадувалося, все про TheGem є мобільним. Таким чином, ви можете помістити нових клієнтів з вашого сайту, незалежно від того, який пристрій використовують ваші відвідувачі. Інші функції, такі як електронні бюлетені для реєстрації та соціальні медіа, можуть допомогти відвідувачам залишатися на зв'язку, навіть якщо вони не готові скористатися контактною формою для подання запиту про цитату. TheGem також повністю оптимізований для пошукових систем, щоб полегшити для вашої цільової аудиторії пошук вашого сайту. Ви також можете скористатися підтримкою багатомовних плагінів, таких як WPML, для публікації вашого вмісту більш ніж однією мовою і залучення більш широкої аудиторії.

  TheGem є дуже гнучкою і дозволить власникам цифрових агентств створити спеціальний веб-сайт, використовуючи тематичну тему.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Докладніше / Завантажити  Демо

  SEO є ще однією спеціально побудованою цифровою маркетинговою агенцією WordPress тема, яка тільки що була оновлена.

  Тепер у версії два, SEO має ще більше запропонувати, ніж раніше. Для початку можна вибрати більше макетів домашньої сторінки. Незважаючи на те, що всі ці веб-сторінки демонстрації сайтів зосереджені на створенні маркетингових продуктів, вони різноманітні за своїм дизайном і стилем. Завдяки цьому, незалежно від типу веб-сайту цифрового маркетингового агентства, яке ви створюєте, ви зможете знайти відповідний дизайн серед варіантів, доступних у темі SEO WordPress.

  Тема SEO також дозволяє легко імпортувати свій демонстраційний веб-сайт. Після того як ви заклали основу нового веб-сайту, імпортуючи одну з демонстраційних версій, ви можете почати додавати власний вміст на сайт. Ви також можете відкрити панель тем і налаштувати глобальні налаштування вашого сайту. Це може включати зміну кольорів, шрифтів, налаштувань макета та дизайну заголовка вашого сайту. Visual Composer - це один із преміальних плагінів у тематичному пакеті, який надає вам інструмент перетягування сторінок для налаштування демонстраційного вмісту або створення власних унікальних макетів сторінок.

  Крім Visual Composer, інші преміум інструменти, включені в пакет, є потужним Slide Revolution Slideshow builder, інструментом Suppa Mega Menu і декількома іконками для додавання чуйних символів до Ваших проектів. Ви також отримуєте доступ до редагованих файлів зображень Photoshop для налаштування візуальних елементів, що використовуються в SEO. Ця тема цифрового маркетингового агентства також повністю оптимізована пошуковою системою, даючи вам можливість переконатися, що ваш веб-сайт і кожен вміст, який ви публікуєте, має хороші шанси бути знайденим вашою цільовою аудиторією.

  SEO має багато, щоб запропонувати кожному, хто потребує створення професійного веб-сайту в цифровому маркетинговому просторі.

  Докладніше / Завантажити Демо

  SEO WP є популярною темою WordPress цифрового агентства, яка постійно оновлювалася після її першого випуску.

  Незважаючи на те, що доступний протягом деякого часу, SEO WP не демонструє свого віку в найменшій мірі. Завдяки регулярному потоку оновлень і поліпшень, SEO WP має повністю сучасний дизайн, який може легко конкурувати з іншими цифровими темами WordPress, доступними сьогодні. Список функцій також абсолютно актуальний, і завдяки чистому коду, це одна з найшвидших тем для створення веб-сайту для просування ваших агентств або незалежних онлайн-маркетингових послуг.

  SEO WP має тільки одну основну демо-версію веб-сайту, однак, це може фактично заощадити ваш час, оскільки менше проектів можна порівняти перед початком роботи. Просто завантажте файли теми на свій сайт WordPress, активуйте включені плагіни та імпортуйте демонстраційний вміст, перш ніж додавати власний текст і зображення на новий сайт.

  Коли мова йде про інструменти, що входять до пакету SEO WP, ви будете мати останню версію модуля побудови сторінок Live Composer для роботи, преміальний плагін Easy Social Share Button, майстер слайдів 3, інструмент створення слайд-шоу і декілька комерційних додатків для форм Ninja, які допоможуть вам розширити електронний бюлетень електронної пошти та збирати платежі від ваших клієнтів. Існує також інструмент перевірки рангу, який буде контролювати видимість вашого веб-сайту на сторінках результатів пошуку, щоб переконатися, що ви отримуєте найбільшу кількість потенційних потенційних клієнтів з сайту вашого цифрового агентства.

  SEO WP є перевіреною і перевіреною темою для цифрового агентства WordPress, яка з часом стала кращою і кращою.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Докладніше / Завантажити  Демо

  Оптимізувати був розроблений для агентств, що надають послуги SEO, соціальних медіа та онлайн-маркетингу.

  Якщо вам потрібен професійний веб-сайт для вашого агентства або веб-сайту фрілансера, то оптимізація може стати прекрасним вибором. Створений, щоб допомогти вам поліпшити видимість сайту в пошукових системах, а потім перетворити більше відвідувачів на клієнтів, Optimize має багато чого запропонувати. З великим упором на те, щоб допомогти вам запустити сайт з зручною для пошукової системи структурою, чистий код оптимізації полегшить індексацію вашого вмісту та ранжирування за такими службами, як Google.

  Після того, як відвідувач висадився на вашому сайті з пошукових систем, ви можете використовувати всі функції генерації, що знаходяться у вашому розпорядженні, з теми "Оптимізувати WordPress". Це включає в себе кнопки виклику дії, які спрямовуватимуть відвідувачів на вашу сторінку контактів, опції електронної пошти, які заохочуватимуть користувачів приєднатися до переліку списків розсилки, а також форму колонтитула, яка спрощує процес спілкування з аудиторією.

  Оптимізація - це не лише швидке завантаження та вражаючі можливості SEO та свинцю. У цій популярній темі WordPress є приваблива бібліотека повних веб-сайтів і внутрішніх демо-версій сторінки, які можна швидко імпортувати. Всі проекти повністю в актуальному стані і забезпечить ваше агентство або фрілансер портфоліо має веб-сайт, який буде виділятися в переповненому просторі інтернет-маркетингу. Як і слід було очікувати від однієї з провідних тем цифрового агентства, Optimize включає в себе потужний плагін для перетворення та копіювання сторінок Visual Composer для всіх наших потреб налаштування.

  Завдяки вбудованому дизайну практично для будь-якого типу цифрового маркетингового агентства, оптимізація варто подивитися ближче.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Містер SEO має вражаючий список функцій і не менш вражаючий дизайн, який обов'язково сподобається вашій цільовій аудиторії.

  З дев'яти демонстрацій на домашній сторінці на пропозицію до цих пір, г-н SEO має заздалегідь побудований дизайн для цілого ряду веб-сайтів в онлайн-службах і секторах цифрового маркетингу. Так що якщо ви створюєте веб-сайт для сольного консультанта, агентства SEO, стартапу або подібного проекту, ви обов'язково повинні перевірити демонстрації пана SEO. Якщо вам подобається те, що ви бачите, почати роботу з пана SEO дуже просто, завдяки інструменту імпортеру демо-клацання одним натисканням.

  Якщо ви хочете додати передові презентації слайд-шоу на ваш веб-сайт, щоб вразити потенційних клієнтів або залишити прості речі зі статичним зображенням героя домашньої сторінки, пан SEO надасть вам можливість. Крім того, з Visual Composer в пакеті не тільки налаштування демонстраційного вмісту дуже просто, але ви також отримаєте корисну бібліотеку елементів вмісту для додавання до ваших сторінок, включаючи таблиці ціноутворення, форми optin, сітки функцій, графіки навичок, і набагато більше.

  Оскільки це повністю сучасна тема WordPress, інтеграція вашого веб-сайту з соціальними медіа не буде проблемою, якщо ви обираєте пана SEO. Окрім кнопок спільного доступу до соціальних медіа, ви також можете легко відобразити найкращий вміст свого облікового запису в соціальних мережах у бічних панелях, колонтитулах і на всьому веб-сайті. Якщо ви хочете продемонструвати своїм клієнтам тип веб-сайту та маркетингові послуги, які ви можете запропонувати їм, то пан SEO дає вам ефективний спосіб зробити це через свій власний сайт.

  Як і всі корисні функції вище, пан SEO також доступна з веб-хостинг робить його ще простіше запустити свій професійний веб-сайт цифрового агентства.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Докладніше / Завантажити  Демо

  SEO Engine дає вам 12 конструкцій домашньої сторінки, щоб вибрати з, щоб допомогти вам запустити свій цифровий сайт з легкістю.

  З гарним вибором багатосторінкових і односторінкових веб-сайтів для роботи, ви не повинні мати ніяких труднощів, перетворюючи вашу установку WordPress на активне покоління, щоб просувати свої послуги та розвивати свій бізнес. Якщо ви створюєте блог, щоб продемонструвати свої знання в області цифрового маркетингу або традиційний бізнес-сайт для просування ваших послуг онлайн-маркетингу, SEO Engine може бути гарним рішенням.

  Незалежно від того, який з веб-сайтів SEO Engine ви вирішите, ви все ще можете створити унікальний веб-сайт. З різноманітним вибором розкладки заголовків, які можна застосувати до вашого сайту всього за кілька кліків до потужного набору варіантів тем, персоналізація вашого сайту за допомогою SEO Engine не повинна бути проблемою для будь-кого. Той факт, що преміум Visual Composer перетягування і падіння будівельник сторінок плагін включений в пакет без додаткових витрат робить це ще більш привабливим варіантом для тих, хто потребує користувальницький сайт. Справді, творці SEO Engine включили 12 користувальницьких додатків Visual Composer, щоб зробити цей інструмент ще більш корисним, коли мова йде про створення унікального веб-сайту з WordPress.

  Як і слід було очікувати від однієї з провідних тем WordPress у цифровому агентстві, ваш веб-сайт буде повністю доступний на смартфонах та пристроях з меншим екраном, якщо ви виберете SEO Engine. Навіть слайд-шоу, які працюють за допомогою преміум-додатка LayerSlider, зручні для смартфонів і можуть управлятися за допомогою будь-якого сучасного сенсорного пристрою.

  SEO Engine поєднує в собі корисний набір попередньо побудованих конструкцій контенту з вибором істотних функцій веб-сайту цифрового маркетингового агентства.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Вхідні описаний як будівельник цільових сторінок, але його вибір різних дизайнів домашньої сторінки робить його відмінним вибором для цілого ряду проектів.

  Якщо ви хочете створити оптимізовану цільову сторінку для своїх послуг або інших пропозицій, у Inbound є кілька різних дизайнів домашньої сторінки, які були створені спеціально для цієї мети. Ці конструкції цільових сторінок зосереджені на тому, щоб якнайбільше відвідувачів могли вжити заходів після приземлення на ваш сайт. Оскільки вони є гнучкими, не важливо, які дії ви хочете, щоб ваші відвідувачі вважали, від приєднання до вашого списку електронної пошти або після вас у соціальних мережах, щоб заповнити контактну форму або придбати продукт. допоможе вам у ваших цілях.

  Тим не менш, існує ще кілька традиційних макетів домашньої сторінки для бізнесу, які можна вибрати в темі Inbound. Ці проекти орієнтовані на веб-сайти агентських і дизайнерських студій, але кожен, хто пропонує послуги або навчальні продукти в цьому просторі, повинен знайти корисний інструмент для створення веб-сайту Inbound.

  Вхідний має більше запропонувати, ніж привабливий дизайн сайту, хоча. Завдяки вражаючому списку функцій, цю тему можна використовувати для додавання банерів до вашого веб-сайту, створення користувацьких макетів і конфігурацій кольорів, а також для створення унікальних макетів для вашого вмісту за допомогою інструмента перетворення сторінок. Підтримка всіх кращих плагінів WordPress включена теж, даючи вам можливість легко додати нові функції і функціональність на ваш сайт, як ваші потреби ростуть.

  Якщо ви шукаєте тему WordPress з високим рівнем перетворення, то вхідний має бути у вашому списку.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Докладніше / Завантажити  Демо

  З полиці це інтернет-маркетинг WordPress тема з повним перетягування і падіння можливостей дизайну.

  З моменту свого першого випуску, список функцій Off the Shelf значно виріс. Тепер ви можете багато чого зробити з цією темою, включаючи вибір з ряду макетів і стилів заголовка веб-сайту, застосовуйте різноманітний набір анімацій для вашого веб-сайту та його вмісту, працюючи з кількома публікаціями в блогах і макетами сторінок, а також надаючи привабливий вигляд ефект паралакса по всьому сайту.

  Окрім корисного списку функцій, Off the Shelf надає вам 16 повних демонстрацій на веб-сайті. Не всі з них орієнтовані на створення веб-сайтів цифрових маркетингових агентств з WordPress, але все ще існує достатня кількість відповідних варіантів. Інші конструкції можуть бути налаштовані за допомогою панелі керування параметрами теми і включеним інструментом перетягування сторінок. Тому, якщо хтось із них впадає в очі, ви повинні мати можливість налаштувати їх відповідно до ваших вимог.

  Коли йдеться про використання інструменту перетягування сторінок, ви можете легко використовувати бібліотеку елементів для оновлення вмісту. Кнопки, вікна виклику до дії, таймери зворотного відліку, таблиці ціноутворення та повзунки - це лише деякі з доступних модулів, які можна вставити та налаштувати під час розробки дизайну сторінки. Off шельф також повністю електронної комерції готовий, завдяки підтримці WooCommerce інтернет-магазин будівельник плагін. Завдяки цьому, якщо ви хочете продавати товари або послуги з вашого сайту, ця тема більше, ніж до завдання.

  Off шельф хороша всебічна тема WordPress, яка має безліч функцій власники веб-сайту цифрового агентства оцінять.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Джо Філан

  Джо використовує WordPress протягом багатьох років, будуючи на цьому шляху багато різних типів веб-сайтів. Джо тепер користується роботою позаштатного письменника і є доступний для прокату .

  Розкриття інформації: Деякі посилання на цю посаду є партнерськими посиланнями, що означає, що якщо ви натискаєте на одне з посилань і купуєте товар, ми можемо отримати комісію. Проте всі думки є нашими, і ми не приймаємо платежі за позитивні відгуки.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»