Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  13. 01. 2014 Корейська блогерка зіткнулася з парком Мінь Янг, який відпочиває в Парижі з актрисою Кім Мін Сео (жовтень 2013)

  Цей корейський блогер під час медового місяця в Європі з 20-22 жовтня 2013 року мав щасливу долю перетину шляхів з Мін Янг три рази в той же день в Парижі

  Цей корейський блогер під час медового місяця в Європі з 20-22 жовтня 2013 року мав щасливу долю перетину шляхів з Мін Янг три рази в той же день в Парижі. Третій раз це сталося, вона вихопила мужність, щоб запитати у Мінга Янга: «Привіт! Ви подорожуєте? Чи можу я взяти з вами фотографію? ”Мінь Янг мав повну готовність, і блогер був радісний, а також вражений красою Мін Янг. Вона сказала, що Мінь Янг відпочивала зі своєю подругою, актрисою Кімом Мін Сео (gisaeng Chosun з Sungkyunkwan Scandal).

  І здогадатися, де був знайдений Мінь Янг? На площі Тертр поблизу Монматре, що є раєм любителя мистецтва. Згідно з вікі, "з його багато художників встановлення їх мольберти кожен день для туристів , Place du Tertre - нагадування про час, коли Монмартр був меккою сучасного мистецтва. На початку 20-го століття багато хто з безробітних, включаючи художників Пікассо і Утрілло Мінь Янг і Мін Сео можна побачити в другій картині.

  Пам'ятайте, як під час свого візиту до Китаю, один з шанувальників запитав її, хто взяв її фотографії під час подорожі. Мінь Янг відповів: «Спасибі. Я скажу їй". Здогадайтеся зараз ми знаємо хто ми повинні бути вдячні для цих розкішних pics з Парижу принаймні.

  Добре знати, що дві жінки знайшли час для своєї поїздки в Париж, незважаючи на їх розклад і все. Після того, як Мінь Янг відвідав Париж у листопаді 2010 року, вона написала твіт про те, як зустрітися з Кімом Мін Сео в грудні і разом з ним. У лютому 2013 року, коли Мінь Янг надіслала своїм стилістам тістечка Мадлен, Кім Мін Сео набрала нагадування, що Мін Янг обіцяла їй приготувати для неї, і Мін Янг попросила її подзвонити їй, коли їй подобається обіцяти, що вона підготує для неї щось смачне. Сподіваюся, що ці дві милі дами продовжать мати чудову дружбу!

  Ви можете перевірити навер блог тут cyskys .

  Via Kamlp та 所 KAKA, weibo

  Ви подорожуєте?
  Чи можу я взяти з вами фотографію?
  І здогадатися, де був знайдений Мінь Янг?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»