Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  13 основних термінів SEO, про які повинні знати всі

  До Антон Кокемоер 17 березня 2014 року

  Багато хто стверджує, що вік SEO вже закінчився. Виконайте пошук в Інтернеті для "SEO є мертвим", і ви побачите, що я говорю.

  Але я не згоден: SEO не є мертвим - він процвітає і досі є відмінним методом для залучення цільового трафіку до ваших веб-властивостей. Коли люди шукають відповіді та рішення, частіше вони відкривають свій улюблений браузер для пошуку інформації. Інтернет - це інформаційний портал, і немає кращого способу знайти відповіді, які ви шукаєте, ніж ввести своє запитання в пошукову систему.

  Пошукові системи постійно оновлюють свій алгоритм пошуку, щоб дати своїм користувачам найкращі результати. Отже, як переконатися, що ви завжди на першій сторінці? З оптимізованою кампанією SEO.

  Але чи знайомі ви з термінологією SEO, яку використовують цифрові маркетологи? Ось кілька моїх улюблених термінів SEO:

  1. Пошукова оптимізація

  Звичайна англійська мова означає процеси, які допомагають веб-сайту досягти вищого органічного рейтингу в пошукових системах для конкретних ключових слів і фраз.

  2. Чорна капелюх пошукової оптимізації

  Це підставовий, неетичний метод отримання рейтингу в пошукових системах. Якщо ви практикуєте чорну капелюх SEO і ви потрапили, ваш сайт може бути сильно покараний пошуковими системами.

  3. Біла шапка пошукової оптимізації

  Це прийнятий метод SEO для поліпшення вашого органічного рейтингу в пошукових системах, а також збільшення цільового трафіку на ваш сайт.

  4. Алгоритм пошукової системи

  Алгоритм пошуку Google - це механізм, який використовується для пошуку найбільш надійних і відповідних сторінок веб-сайту для будь-якого пошукового запиту.

  5. Сторінки дверей

  Це чорний метод SEO, який передбачає створення підробленої сторінки веб-сайту, яку користувачі ніколи не побачать. Сторінки дверей можуть бути використані, щоб обдурити павуків пошукової системи індексацією сторінки веб-сайту вище. Знову потрапите, і ви будете заборонені.

  6. Наповнення ключових слів

  Оскільки щільність ключових слів грає важливу роль у індексації вашого веб-сайту, деякі веб-майстри намагаються обдурити пошукові системи, штучно заповнивши вміст веб-сайту ключовими словами. Він не працює, і ваш сайт буде покараний.

  7. Якірний текст

  Це текст, який посилається на іншу сторінку веб-сайту або документ у поточному веб-сайті.

  8. Nofollow посилання

  Посилання nofollow не переносить жодне значення PR (наведене нижче) на сторінку, на яку він посилається. Вони в основному використовуються, коли потрібно знизити нерелевантні посилання на вміст, щоб покращити загальну вартість вашого веб-сайту. За замовчуванням, якщо ви не вкажете, що посилання має бути "nofollow", воно автоматично буде "dofollow", що переносить значення на цільову сторінку.

  9. Pagerank або PR

  Це є частиною алгоритму, який Google використовує для оцінки важливості сторінок. Ідея полягає в тому, що посилання з сторінки з високим PR розглядається як голос довіри до сторінки, на яку він посилається. Незважаючи на те, що це все ще використовується, багато інших факторів є більш впливовими, ніж лише фізичний рейтинг сторінки сторінки.

  10. Альтернативний текст

  Це тег, який можна розмістити на посиланнях і зображеннях. Це текст, який відображається при наведенні курсору миші на об'єкт.

  11. Бот (павук)

  Ці програми використовуються пошуковими системами для сканування вашого веб-сайту.

  12: Маскування

  Це ще один метод "чорного капелюха", щоб показати одну сторінку веб-сайту пошуковим системам і іншу для користувачів. Мета маскування - отримати рейтинг за певними ключовими фразами, а потім перенаправити вхідний трафік на іншу сторінку.

  13. Link farm

  Ланцюгова ферма - це веб-сайт або каталог, який групує веб-сайти разом і посилається на кожну з єдиною метою збільшення PR та отримання найвищих органічних рейтингів. Ферми посилань використовувалися для роботи в той же день, але тепер вони вважаються чорними капелюхами в пошукових системах.

  До  Антон Кокемоер  17 березня 2014 року  Багато хто стверджує, що вік SEO вже закінчився

  Очолюючи команду Open Circle Solutions, я фахівець з цифрового маркетингу з досвідом міжнародного маркетингу. Успішний послужний список у провідних цифрових командах маркетингу, у поєднанні з великим досвідом планування цифрових кампаній і стратегій, дав мені гарний фон у цифровому просторі. Більше

  Отже, як переконатися, що ви завжди на першій сторінці?
  Але чи знайомі ви з термінологією SEO, яку використовують цифрові маркетологи?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»