Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  15 кращих плагінів та інструментів для WordPress SEO для 2017 & 2018

  1. Топ плагінів SEO WordPress
  2. 1. СЕОПрессора
  3. 2. SEO Framework
  4. 3. Все в одному багаті фрагменти Schema.org
  5. 4. Менеджер взаємозв'язків
  6. 5. SEO за допомогою Squirrly
  7. 6. Rank Hijack - Off Page SEO Tool
  8. 7. SEO Cleaner
  9. 8. SEO дружніх зображень Pro
  10. 9. Ранг Відкрити
  11. 10. Остаточний відео SEO плагін
  12. 11. Все в одному SEO плагін
  13. 12. WordPress SEO за допомогою плагіна Yoast
  14. 14. Google Sitemap
  15. 15. SEO дружніх зображень
  16. Що є кращим SEO плагін для WordPress

  Ось великий список WordPress SEO плагінів, які я використовую і пропоную всім моїм читачам.

  Сьогодні WordPress використовується більш ніж 50 мільйонами веб-сайтів, і це, безсумнівно, найкраща платформа для блогів, яка коли-небудь будувалася. Сьогодні не тільки професійні блогери, але й багато інтернет-компаній, інтернет-журнали та інтернет-маркетингові фірми використовують його для запуску та розширення свого бізнесу в Інтернеті.

  Топ плагінів SEO WordPress

  Ось великий список WordPress SEO плагінів, які я використовую і пропоную всім моїм читачам

  Ми всі це знаємо SEO це величезне поле, і воно вимагає багато знань, щоб опанувати його. Але якщо ви серйозно ставитеся до блогів, бізнесу або вашого портфеля, ви зробите свій рівень краще, щоб поліпшити присутність бренду та авторство. Один з найкращих способів покращити присутність та авторитет вашого бренду, очевидно, SEO, так як він допомагає залучити більше органічного трафіку, клієнтів та потенційних клієнтів.

  Отже, щоб допомогти вам оптимізація на сторінці Тут я перераховую декілька кращих плагінів для WordPress SEO для 2018 року. Всі вони неймовірно функціональні, такі як правило перезапису сили, автоматична оптимізація вмісту, інтеграція в соціальні медіа та багато інших.

  1. СЕОПрессора

  SEOPressor - це все в одному і найпотужнішому WordPress SEO плагіні, який коли-небудь будувався. Він має повноваження керувати всіма вашими сторінками, повідомленнями, спеціальними форматами публікацій або, звичайно, повним веб-сайтом.

  Він має повноваження керувати всіма вашими сторінками, повідомленнями, спеціальними форматами публікацій або, звичайно, повним веб-сайтом

  Вона має вбудований інструмент дослідження ключових слів, який дозволяє знайти довгі ключові слова хвоста. Можна також використовувати функцію перетягування, щоб вставити ключове слово у вміст одним клацанням миші. Ця функція допомагає заощадити від 15 до 20 хвилин на посаду, яку ви зазвичай витрачаєте під час виконання дослідження ключових слів на інші дорогі інструменти та послуги.

  Він також має потужний пост і алгоритм аналізу сторінок, який обчислює стат SEO вашого вмісту. Потім це дає вам рейтинг на 100 баз. У цьому аналізі він перевіряє теги H1, H2, H3.

  Потім він перевіряє як вихідні, так і внутрішні посилання, він навіть перевіряє ваші зображення і чи є він альтернативним і тегом заголовка чи ні. Вона навіть пропонує вам функціональні можливості для автоматизації завдання додавання альтернативного тексту шляхом присвоєння заголовка на його сторінці налаштування.

  Вона навіть пропонує вам функціональні можливості для автоматизації завдання додавання альтернативного тексту шляхом присвоєння заголовка на його сторінці налаштування

  SEOPressor також поставляється з потужною внутрішньою функцією зв'язування, яка дозволяє призначити будь-яке конкретне посилання з одним конкретним словом або фразою. Потім, коли ви публікуєте повідомлення, ці слова будуть автоматично гіперпосилання.

  Цей плагін також допомагає зробити ваш сайт більшим соціальний додавши теги для відкритих графіків Facebook і метаданих у Twitter. Вона має вбудовану підтримку для багатого фрагменту, що означає, що тепер ви можете написати обширний огляд, і вони будуть автоматично сумісні з schema.org.

  В цілому я можу сказати, що SEOPressor дійсно кращий WordPress SEO оптимізація плагін я коли-небудь використовував.

  Завантажити

  2. SEO Framework

  Це відносно новий плагін пошукової оптимізації і може вважатися найкращим переконаним противником плагіна Yoast. На відміну від конкурентів, його інтерфейс не роздутий рекламними оголошеннями та новинним каналом. Крім того, це не просто розширення ресурсу сервера, а тому може плавно працювати на хостингу, не даючи жодних ударів до продуктивності вашого сайту.

  Це повністю безкоштовний плагін і ліцензований під GPL 2.0. Але він пропонує кілька важливих функцій, як платні додатки. Ці додаткові компоненти можна придбати окремо на сайті розробника. Після того як ви придбали їх, вам потрібно спочатку завантажити їх локально у вашій системі, і тоді вам доведеться встановити його на ваш сайт так само, як інші ваші плагіни.

  Те, що мені дуже подобається в цьому плагіні, це потужна, але проста панель керування. Ви отримаєте лише одну сторінку конфігурації, і кожне налаштування, пов'язане з SEO вашим веб-сайтом, можна налаштувати безпосередньо звідси. Від автоматичної генерації мета-тегів до мапи сайту до метаданих у соціальних мережах.

  Крім того, він підтримує woocommerce, користувальницькі типи повідомлень і bbpress. Зачекайте, що не всі. Ви отримаєте додаткові функції анти-scrapper, повний контроль над канонічними тегами, пост на основі посади SEO контроль, інтеграція Google Knowledge Graph і ще десяток.

  Завантажити

  3. Все в одному багаті фрагменти Schema.org

  Цей плагін був розроблений компанією Brainstorm Force і має більше 60 000 активних установок. Це один з найпопулярніших плагінів для огляду та активно підтримується розробниками.

  Багаті фрагменти - це один з найкращих способів покращити рейтинг кліків і переходів. Вони допомагають веб-майстрам відображати відгуки про певний продукт або послугу на своєму веб-сайті. З іншого боку, це допомагає пошуковим системам генерувати точну інформацію про цей продукт і відображати цю інформацію на сторінках результатів пошуку.

  Існують різні типи насичених фрагментів, а деякі з найбільш часто використовуваних:

  1. Відгуки
  2. Події
  3. Рецепт
  4. Відео
  5. Продукт
  6. Люди.

  Ви також можете прочитати офіційну документацію для більш докладної інформації. Згідно з офіційними документами, налічується 597 видів та 875 об'єктів.

  Тепер, якщо ви плануєте інтегрувати будь-який багатий фрагмент у ваш веб-сайт вручну, то вам буде важко зробити це. Чому, головним чином, тому, що це трохи технічне завдання, і вам доведеться робити це для кожного повідомлення вручну.

  Але якщо ви хочете заощадити час, ви можете скористатися цим безкоштовним плагіном. Використовуючи його, ви можете вибрати один з 8 різних типів багатих фрагментів, а потім додати їх на свій сайт, просто заповнивши необхідні відомості. Таким чином, ви також зможете показувати рейтинги зірок на сторінках пошуку.

  4. Менеджер взаємозв'язків

  Для будь-якого веб-сайту, внутрішні посилання є настільки ж важливим, як і побудова якісних зворотних посилань на його посади та домашню сторінку. Внутрішні зв'язки допомагають покращити взаємодію користувача з сайтом, оскільки це дозволяє їм швидко переміщатися по різних сторінках вашого сайту, які базуються на аналогічних темах.

  Ви можете швидко додати гіперпосилання на будь-яку внутрішню сторінку за допомогою редактора повідомлень у WordPress. Але якщо на вашому веб-сайті є понад 100 повідомлень, відгуків і десятки сторінок, то вручну редагування кожної сторінки для підключення ваших попередніх повідомлень всередині є важким завданням. Не вірте мені, перегляньте зображення самостійно.

  Ну, ось приходить Менеджер взаємозв'язків для порятунку. Він має супер простий у використанні і до інтерфейсу точки, який дозволяє призначити ключове слово, цільовий URL і DONE. Так, це все. Тепер цей маленький плагін перевірить кожне окреме повідомлення та сторінку на вашому веб-сайті для цього ключового слова, і там, де він його знайде, він автоматично додасть гіперпосилання.

  Його набір і забути плагін. Ви можете продовжувати створювати новий вміст, і тільки перед тим, як ви опублікуєте кнопку натискання, відповідні посилання будуть автоматично додані до бекенда.

  Він також поставляється з зручною і простою функцією пропозиції посилань, яка автоматично пропонує відповідне посилання для цільового ключового слова. Крім того, він використовує складний алгоритм для розрахунку внутрішнього каналу зв'язку і навіть дає вам можливість включити відстеження посилань.

  Якщо ви любите дані, ви можете навіть імпортувати звіт у форматі .csv для подальшого аналізу. Загалом, якщо ви хочете покращити структуру внутрішніх посилань, це єдиний плагін, який вам коли-небудь знадобиться.

  Завантажити

  5. SEO за допомогою Squirrly

  Її можна вважати більш зручною та розширеною версією плагіна Yoast SEO. Він доступний безкоштовно на офіційному репозиторії плагінів, але після встановлення, ви зрозумієте, що він має обмежені можливості, якщо у вас є преміум план.

  Передплата починається від $ 19,99 на місяць і дає вам свободу встановлювати і використовувати його на семи різних веб-сайтах. Але тоді ви обмежені до 100 досліджень ключових слів, 100 SEO-аналізу сторінок і 100-сторінкового аналізу аналітиками. Це може звучати як обмеження для більшості користувачів, але тоді у вас також є інші плани, на які ви можете оновитись.

  Приходячи до функцій, Squirrly надає вам потужний інструмент дослідження ключових слів, який допоможе вам знайти легкі і великі обсяги ключових слів з редактор WordPress пост. Вона також допомагає вам писати SEO дружній контент, надаючи вам істотне розуміння про читабельність вашого вмісту, щільність ключових слів, посилання. Він також дає можливість знаходити найновіші твіти, новини, зображення та відео, пов'язані з вашою темою, у редакторі публікацій. І найкраща частина полягає в тому, що ви можете додати ці твіти, новини або фотографії до вашого вмісту одним клацанням миші.

  Крім того, він поставляється з потужною функцією "Headline Suggestions", яка є дуже корисною, оскільки допомагає вам краще писати "Human" оптимізовані заголовки. В цілому це велике розширення, тільки якщо у вас є преміум план.

  6. Rank Hijack - Off Page SEO Tool

  Якщо ви новачок в SEO і хочете створити високоякісні, високі авторизації сторінок до ваших веб-сайтів, ви повинні перевірити Rank Hijack. Це веб-додаток, призначене для того, щоб допомогти вам знайти паразитний SEO. Для тих

  Це веб-додаток, яке прагне допомогти вам знайти паразитний SEO. Для тих, хто не знає, що таке паразитний SEO, вони є в основному високими веб-сайтами органів влади, які дозволяють створювати власні статті та публікувати їх на своїй платформі з dofollow, а іноді і nofollow зворотними посиланнями.

  Пам'ятайте, що це не вбудований SEO плагін для wordpress. Замість цього, це засіб від SEO сторінки, який допомагає підвищити цінність довіри, потік цитування, авторитет сторінки та авторитет домену вашого веб-сайту.

  Крім того, платформи, які цей інструмент знаходить для вас, є нішовими. Це означає, що ви пов'язуєте зворотні посилання з надійних сайтів, і ці сайти безпосередньо пов'язані з вашою нішею.

  Я знаю, що ви, мабуть, витрачали 100 доларів на PBN і повідомлення гостей. Але просто спробуйте цей інструмент, знайти кращий паразит доступні в Інтернеті, пов'язані з вашою темою сайту і опублікувати вашу статтю. Це все. Ви маєте повний контроль над посиланнями, якірним текстом і навіть на вміст. Отже, якщо ви відчуєте, що ви зробили щось неправильно, ви можете негайно виправити це.

  Відвідайте офіційний сайт

  7. SEO Cleaner

  SE0 Clean не є типовим плагіном SEO, який допомагає в написанні та оптимізації ваших повідомлень і сторінок. Замість цього вона сприяє оптимізації ефективності вашого веб-сайту шляхом очищення розмітки.

  Цей простий і зручний додаток містить десятки варіантів, які допоможуть вам позбутися не дуже корисних метатегів. Багато користувачів WordPress не знають, що WordPress за замовчуванням створює попередню вибірку DNS для зовнішніх доменів, таких як веб-шрифти Google, аналітика та ще кілька. Вона також генерувала короткі посилання та жорсткі стилі для коментарів. Крім того, для погіршення ситуації завантажуються додаткові скрипти та стилі для виявлення типів пристроїв і завантаження емоті.

  Всі ці заходи призводять до не дуже доброзичливого вихідного коду. Але, використовуючи цей плагін, ви можете позбутися коротких посилань, посилань каналів RSS, смайлів, жорстких стилів і коментарів HTML лише за кілька кліків. Крім того, його розширені налаштування дозволяють видаляти невикористані мета-теги, скрипти, стилі, HTTP заголовки.

  8. SEO дружніх зображень Pro


  Це відмінний плагін Wordpress для тих, хто завжди забуває встановлювати альтернативні теги для своїх зображень. Це плагін SEO SEO розроблено, щоб допомогти вам автоматично додати назву та альтернативний текст до кожного зображення на вашому веб-сайті. Так, ви читаєте це правильно. Не має значення, чи має ваш сайт 1000 або 10000 зображень. Цей дивовижний маленький приятель зробить кожну картину SEO готовою.

  Крім того, цей додаток поставляється з іншою функцією, яка називається «ледачий». Ледаче завантажуючи зображення, ви можете зробити свій сайт на 50% до 75% швидше. Тепер ви можете думати, як це можливо. Ви можете знати, що зображення становить від 50 до 60% загальної ваги веб-сторінки. Легкі сценарії завантаження допомагають завантажувати зображення лише тоді, коли вони надходять у видимий вигляд.

  Тому в основному, якщо ви не прокручували сторінку, то фотографії нижче у вашому повідомленні не будуть завантажені. Щоб забезпечити функціональність ледачого завантаження, цей плагін постачається з сценарієм з відкритим вихідним кодом unveil.js.

  Завантажити

  9. Ранг Відкрити

  Rank Reveal - це преміальний сервіс, який дозволяє знаходити ключові слова, для яких ви ранжируєте, і для яких ви можете бути більш високими в майбутньому і які ви ніколи не знали, що існували. Це дозволяє знайти довгі ключові слова хвоста з дуже низькою конкуренцією, але високої конверсії.

  Я перераховую цю службу в цій публікації через багато запитів у розділі коментарів.

  Ранговий показник використовує власні графічні дані рейтингу, і це одна з найбільших колекцій рейтингових даних, яка регулярно відстежує пошукові системи для рейтингу веб-сайтів. Потім він повідомляє вам про всі ключові слова, для яких ви ранжуєтеся в SERP, а також про його позицію. Ці ключові слова були приховані від вас через інструменти для веб-майстрів та Google Analytics.

  Але це не кінець. Ви також можете тримати очі на своєму рейтингу конкурентів і на всіх своїх ключових словах. Тоді ви можете використовувати їх, щоб оптимізувати свій веб-сайт і отримати кращі результати.

  Більше того, ранг-ревель надає вам місцеве ранжування, що підтримує більше 175 країн. Загальний RankReveal є дуже вражаючим сервісом і може допомогти вам отримати кращий рейтинг, якщо використовується правильно.

  Завантажити

  10. Остаточний відео SEO плагін

  Якщо ви є власником відео-блогу і хочете покращити свій органічний трафік, необхідно мати плагін. Цей плагін для відео SEO автоматично створює розмітку відео об'єкта schema.org і допомагає показувати ескіз відео на сторінках результатів пошуку.

  Після встановлення цього додатка вам не потрібно виконувати будь-які серйозні налаштування, і ви можете перейти безпосередньо до своїх повідомлень і почати створювати нові статті та навчальні посібники. Але тепер ви побачите нове поле під редактором повідомлень, і це дозволить вам додати відео, його деталі та мініатюри.

  Однією з найважливіших функцій цього плагіна є його здатність автоматично отримувати деталі відео SEO від відповідного відео-хостингу. Крім того, він навіть створив відеокарту, яка допомагає Google та іншим пошуковим системам швидко індексувати нові сторінки та їх вміст. Таким чином, цей плагін допомагає підвищити рейтинг відео на SERP і сприяє підвищенню органічного трафіку. В даний час він підтримує практично всі провідні сайти хостингу відео, такі як Youtube, Vimeo, Dailymotion та багато іншого.

  Примітка. Цей плагін більше не доступний. Розробка цього плагіна була призупинена, оскільки автор був зайнятий іншими проектами.

  11. Все в одному SEO плагін

  Найвідоміший у світі і один із самих передових плагінів для SEO, створених для блогерів, онлайн-бізнесу, електронної комерції та журналів. З більш ніж 14 мільйонів плюс завантаження та 3.8 як середня оцінка з 5, це повинно бути на вершині у мойому списку.

  Все в одному SEO розробляється Майклом Торбертом, який керує своїм бізнесом, а також пропонує професійну версію цього аддона. У про-версії є багато інших додаткових функцій, які ви не отримаєте у безкоштовній версії, включаючи підтримку преміум-класу та інсталяцію.

  Тепер поговоримо трохи про його особливості. Якщо ви один з тих блогерів, які не розуміють SEO і рідко піклуються про виконання будь-якої оптимізації на сторінці, ви повинні використовувати цей плагін. Як це може автоматично генерувати мета опис, мета ключові слова для ваших повідомлень у блозі. Вона може автоматично оптимізувати ваші назви, використовуючи найкращі практики. Крім того, він може навіть додавати альтернативні теги до всіх ваших зображень у будь-якій з ваших публікацій. Це найважливіше завдання, оскільки пошукові боти можуть зрозуміти графіку, і вони потребують лише пояснення на основі тексту.

  Нарешті, це єдиний плагін SEO, який розширив підтримку веб-сайтів електронної комерції. І з його передових алгоритмів, він може перевірити ваш блог для будь-яких дублікатів сторінок, щоб запобігти панда штраф. В цілому це повне рішення для новачків для просунутих користувачів.

  Завантажити

  12. WordPress SEO за допомогою плагіна Yoast

  З більш ніж 4,5 мільйонами завантажень і середнім рейтингом 4,7 зірки більше 5, це другий кращий плагін у своїй категорії. Цей плагін був розроблений експертом SEO Joost de Valk . Він не просто простий SEO спеціаліст, але також один з кращих розробників плагінів. Його винахід використовують деякі відомі веб-сайти та інтернет-журнали, такі як Mashable, наступна павутина та інші.

  WordPress SEO за допомогою плагіна Yoast також включає опцію інтеграції останніх відкритих графіків Facebook і Twitter метаданих, щоб зробити ваш сайт більш соціально дружнім. Але його найважливішою особливістю є на сторінці аналіз, який працює на Linkdex.

  Це дає вам спеціальні поля для розміщення мета опису та тегів ключових слів. Потім він автоматично перевіряє щільність ключових слів у вашому повідомленні, перевіряє, чи є цільова фраза в заголовку, URL-адресу повідомлення. Він навіть надає вам підказку, де розмістити ключове слово, щоб отримати кращу позицію. Нарешті, з повним аналізом посилань (як вхідних, так і вихідних), він надає вам рейтинг, заснований на 100%.

  Ви навіть можете використовувати його вбудований Flesch Reading Ease шкала, щоб перевірити, чи ваша посада легко читати чи ні. Це унікальна функція, яка дозволяє оптимізувати вміст для ваших читачів. Але це не кінець, Yoast надає деякі додаткові опції, щоб принести деякі технічні удосконалення.

  Наприклад, ви можете встановити теги nofollow і noindex до категорії, тегів, автора, архіву та окремих сторінок. Можна навіть створювати сухарі та мапи сайтів. Це навіть дає вам можливість додати rel канонічні теги, щоб запобігти дублювання змісту покарання. Крім того, з можливістю перевірити авторство Google і оптимізувати RSS-канали, так як це запобігає його з scrappers це остаточний WordPress SEO плагін.

  Завантажити


  Цей плагін є все про те, щоб ваш сайт соціальний. Ми всі знаємо, що Google розглядав соціальні сигнали для ранжирування веб-сторінок у SERP. І тому ми повинні робити будь-які кроки, чи то маленькі, чи великі, щоб зробити наш сайт більш користувальницьким і соціально дружнім. Мало хто з важливих речей - додавання кнопок спільного доступу до соціальних медіа, використання тегу Facebook у відкритому графіку, додавання метаданих у Twitter, використання авторства Google і нарешті додавання мікроданих.

  І цей плагін дозволяє виконувати все це завдання швидко і всього за кілька кліків. Найголовніше це легко інтегрується з великими плагінами SEO, як Yoast, All in one та іншими. Це дозволяє додавати насичені фрагменти до всіх ваших статей. WP Social автоматично додає відкритий графік Facebook, twitter meta та HTML5 Boilerplate optimized .htaccess. Вона навіть додає позначки елемента підпису (які можна назвати властивістю елемента) до всіх ваших назв посад. Це допомагає зробити ваш пост-Google дружнім.

  Завантажити

  14. Google Sitemap

  Потужний, але простий у використанні SEO плагін від bestwebsoft. Це дозволяє швидко створювати та подавати ваші мапи сайтів у веб-майстер Google і інструмент для веб-майстрів Bing. Він навіть генерує .gzip-файл, який Google зазвичай використовує і розглядає.

  Я люблю використовувати цей плагін тільки через його простоту і підтримку для декількох форматів повідомлень. Я маю на увазі, якщо ви підтримуєте тематичні стилі для вмісту, наприклад, відео, галереї, цитати і т.д., то карта сайту Google може навіть включати їх у вашу карту сайту. Ця функція зазвичай відсутня в інших плагінах.

  Завантажити

  15. SEO дружніх зображень

  Тепер ви можете швидко підвищити кількість відвідувачів вашого сайту, оскільки зараз ви можете отримати багато трафіку від пошуку зображень Google. Чи знаєте ви, що майже від 10 до 15 відсотків пошуків у Google пов'язані з зображеннями та графікою?

  Навіть для ключових слів, таких як SEO та блоги, якщо ви займаєте третю чи четверту позицію пошуку зображень, ви зможете загнати сотні додаткових відвідувачів на ваш сайт. (Тепер це залежить від того, наскільки привабливою є ваша графіка, знімок або зображення).

  Тепер проблема полягає в тому, що не всі блогери і автори вмісту оптимізують образ. Пам'ятайте, що пошукові боти не можуть відчувати, ані мають будь-який вираз. Вони можуть просто прочитати текст, а щоб повідомити, що у вашій публікації є зображення, потрібно надати їм альтернативний текст і тег заголовка. Вони обидва важливі, але ви можете пересунути крок вперед, додавши опис і заголовок. Тепер це може бути занадто жорстким для багатьох з вас, особливо якщо ваш сайт має тисячі фотографій. Ну в такому стані можна використовувати цей фантастичний плагін.

  SEO дружні зображення WordPress плагін автоматично додає альтернативні і назви тегів до кожного кожного зображення на кожному окремому посту. Вона використовуватиме назву вашої публікації як ключове слово, а потім реалізує її. Краща частина полягає в тому, що вона навіть робить вашу статтю W3C / xHTML дійсною.

  Завантажити

  Що є кращим SEO плагін для WordPress

  Це важке питання. У мої 5 років блоги та кар'єри інтернет-маркетингу я використовував різні розширення, щоб допомогти мені допомогти з на сторінці SEO і з мого досвіду я можу сказати SEOPressor на сьогоднішній день є найбільш повним, все-в-одному інструмент SEO.

  Це розширення преміум-класу, але пропонує всі необхідні функції, щоб належним чином оптимізувати вміст і веб-сайт. Жодна інша розширення, незалежно від того, чи вільна або преміальна, може надати вам доступ до набору функцій, які SEOPressor дає вам. Але тоді його мої особисті пропозиції. Якщо у вас немає грошей на витрати, то я пропоную використовувати Yoast SEO.

  Так ось кінець цього списку. Вони мої особисті фаворити, і я вважаю їх топ WordPress SEO плагінів. Розкажіть нам, який, якщо ваш улюблений, або ви використовуєте інший плагін.

  Чи знаєте ви, що майже від 10 до 15 відсотків пошуків у Google пов'язані з зображеннями та графікою?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»