Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  15 прихованих можливостей Android, про які варто знати

  1. 1. Прихована міні-гра
  2. 2. Віддалене управління смартфоном
  3. 3. Безпечний режим
  4. 4. Налаштування синхронізації і push-повідомлень
  5. 5. Розширені установки WLAN
  6. 6. Налаштування контролю трафіку мобільного Інтернету
  7. 7. Блокування дзвінків з конкретних номерів
  8. 8. Відключення встановлених додатків
  9. 9. Розширення внутрішньої пам'яті
  10. 10. Швидка зміна регістру букв
  11. 11. Швидкий доступ до налаштувань
  12. 12. Швидкий переклад в беззвучний режим
  13. 13. Виклик екранної лупи
  14. 14. Відключення додавання ярликів на робочий стіл
  15. 15. Прихована гра в браузері Chrome

  В даний час операційна система Android є найпопулярнішою. Вона встановлена ​​більш ніж на 1,2 млрд пристроїв по всьому світу. Але мало хто знає, що ця ОС містить приховані можливості. Інтернет-проект «Будь мобільним» вивчив «секретні функції» і підготував перелік найцікавіших з них. В даний час операційна система Android є найпопулярнішою

  1. Прихована міні-гра

  id = "sub0">

  Починаючи з Android 2.3 Gingerbread, компанія Google размешает на всіх Android смартфонах, так звані, «крашанки» - заховані секрети, які можна побачити, виконавши ряд неочевидних дій. Як і назви версій операційки, пасхалка в ній теж, як правило, пов'язані з солодощами: у версії Android 4.1 Jelly Bean це були літаючі желейні боби, в Android 4.4 KitKat - логотип ОС в стилі однойменної солодощі Nestle, а в Android 5.0 Lollipop - прихована гра в стилі Flappy Bird. Осторонь не залишився і Android 6.0 Marshmallow.

  Для того щоб отримати доступ до міні-грі, відкрий «Налаштування». Перейди до пункту «Про телефоні» або «Про планшет». Кілька разів швидко натисни на пункт «Версія Android». На екрані з'явиться стилізований під голову андроїда зефір маршмеллоу. Якщо швидко натиснути на нього ще кілька разів, то відкриється міні-гра.

  Як і в Android 5.0, міні-гра в Android 6.0 виконана в стилі Flappy Bird, але льодяники на паличках в ній замінені зефіркамі у вигляді голови робота. Гра має забавну графіку і, хоч і виглядає простий, набрати в ній хоча б 10 очок досить складно. У мене ось максимум вийшло 4 бали. Більше не зміг.

  2. Віддалене управління смартфоном

  id = "sub1">

  Загублені мобільні пристрої на базі ОС Android можна знайти і заблокувати, але цю опцію компанія Google заховала досить глибоко. Вона активується в меню «Налаштування -> Безпека -> Адміністратори пристрою» в розділі «Віддалене управління Android».

  Постав прапорець навпроти «Віддалений пошук пристрою» і «Дистанційне блокування».

  Активуй за запитом розширені права для менеджера пристрою. Тепер ти можеш управляти пристроєм з сайту google.com/android/devicemanager в своєму акаунті Google або через додаток «Віддалене управління Android»

  Люди, добре знайомі з Android, з легкістю відновлять видалені файли, якщо ти не зашіфруешь свій мобільний пристрій. Щоб активувати цю опцію, відкрий «Налаштування -> Безпека -> Шифрування пристрою». Постав шифрування.

  3. Безпечний режим

  id = "sub2">

  Ще однією захисною функцією Android є «безпечний режим». Він деактивує всі сторонні додатки. Більш того, в «безпечному режимі» їх можна видалити, якщо вони з якоїсь причини несумісні з твоїм мобільним пристроєм, виявилися в завантажувальному циклі випадково, є троянами або вірусами.

  Для запуску «безпечного режиму» затисни кнопку включення. Коли відкриється меню відключення смартфона і активації авіарежіма, довго стримуй палець на пункті «Відключення живлення». Потім підтвердь завантаження в безпечному режимі.

  Смартфон завантажиться в «безпечному режимі». Іконки всіх сторонніх додатків матимуть сірий колір. У разі чого їх можна спокійно видаляти.

  4. Налаштування синхронізації і push-повідомлень

  id = "sub3">

  При установці тих чи інших додатків ти не замислюєшся над дозволами розсилки push-повідомлень або будь-яких інших. З плином часу ці додатки починають спамити зайвою інформацією. Особливо цим страждають гри, але можуть бути і цілком звичайні додатки. На щастя, повідомлення можна відключити.

  На щастя, повідомлення можна відключити

  Для цього відкрий «Налаштування -> Додатки -> Все», знайди винуватця і вибери пункт «Повідомлення». Тут можна як відключити всі повідомлення разом ( «Блокувати всі»), так і дозволити тільки «змахує» повідомлення ( «Короткі повідомлення») і т.п.

  5. Розширені установки WLAN

  id = "sub4">

  На Android є зовсім незаметниӗ для більшості пользователей̆ розділ налаштувань з додатковими опціями Wi-Fi. Щоб до нього добратися, необхідно перейти в «Налаштування -> Wi-Fi», потім натиснути клавішу меню та вибрати «Додаткові функції». Тут можна відключити повідомлення про виявлені мережах, відключити Wi-Fi в сплячому режимі, заборонити використовувати мережі Wi-Fi з поганим сигналом і налаштувати Wi-Fi Direct (пряме сполучення пристроїв без використання точки доступу).

  Тут можна відключити повідомлення про виявлені мережах, відключити Wi-Fi в сплячому режимі, заборонити використовувати мережі Wi-Fi з поганим сигналом і налаштувати Wi-Fi Direct (пряме сполучення пристроїв без використання точки доступу)

  6. Налаштування контролю трафіку мобільного Інтернету

  id = "sub5">

  В Android без сторонніх програм можна відстежувати інтернет-трафік. Наприклад, зараз багато операторів мобільного зв'язку надають обмежений пакет безкоштовного трафіку на місяць. Щоб контролювати цей трафік і не перевищувати квоту, або розуміти, скільки трафіку ще залишилося, можна призначати ліміти.

  Щоб контролювати цей трафік і не перевищувати квоту, або розуміти, скільки трафіку ще залишилося, можна призначати ліміти

  Для цього в настройках є окремий пункт «Передача даних». Там можна встановити ліміт трафіку, при досягненні якого з'явиться повідомлення, а також ліміт, після перевищення якого буде автоматично відключатися передача даних. Для кожної програми ведеться окрема статистика за даними у фоновому і активному режимах, будується графік. Починаючи з Android 5.0 данний̆ інтерфейс доступний і в швидких настройках, за допомогою дотику по іконці мобільной̆ мережі.

  7. Блокування дзвінків з конкретних номерів

  id = "sub6">

  Буває так, що тобі потрібно заблокувати дзвінки з конкретного номера. Спеціальних чорних списків в Android не передбачено, а доступні в Google Play додатку реалізовують блокування номерів через брудні хакі і не завжди коректно.

  Однак блокування окремих номерів можна отримати в базовій версії Android, для цього достатньо просто відправити неугодних абонентів в голосову пошту. Щоб зробити це, натискаємо по виділеному контакту, далі натискаємо іконку редагування, далі меню і вибираємо пункт «Тільки голос. пошта ». Там же, до речі, можна встановити окремий рінгтон для злощасного абонента.

  8. Відключення встановлених додатків

  id = "sub7">

  Буває так, що виробник попередньо встановлювати безліч незрозумілих програм і додатків, якими ти не користуєшся. Вони займають певну пам'ять, і ти мрієш від них позбутися.

  В Android можна відключати багато встановлені додатки. Для цього потрібно перейти «Налаштування -> Додатки» і відкрити вкладку «Все». Тепер можна переглянути список доступних утиліт. Вибираємо потрібну програму, а потім тиснемо «Відключити». Тепер можна натиснути на «Стерти дані». Для «заморожених додатків», які просто так видалити не можна, є окрема вкладка «Відключені». На жаль, не всі програми можна заморозити. Які - залежить від виробника.

  9. Розширення внутрішньої пам'яті

  id = "sub8">

  В Android завжди існувала проблема з розширенням внутрішньої пам'яті смартфона. Підключена SD-карта не дозволяла це зробити, залишаючись зовнішнім сховищем. Розгромна замовна стаття в Android 2.2 функція перенесення додатків на карту пам'яті теж не дуже рятувала становище. Нарешті, в Android 6.0 Google все-таки вирішила виправити ситуацію. Тепер після підключення флешки або SD-карти система пропонує два варіанти. Перший - використовувати її як с'ёмний̆ носій. Другий - зробити внутрішнім накопичувачем.

  У другому випадку смартфон отформатирует флешку в файлової системі ext4 з використанням 128-бітного AES-шифрування і змонтує її як системний розділ. Далі буде проведено тест на швидкість читання і запису. Зараз, на жаль, всі карти пам'яті значно поступаються за швидкістю встраіваемой̆ пам'яті, що в теорії може привести до повільності в роботі пристрою. На щастя, від продуктивності дісковой̆ підсистеми залежить тільки час відкриття конкретного додатка або завантаження його частини. А все обчислення проводяться поза диска.

  10. Швидка зміна регістру букв

  id = "sub9">

  Буває так, що текст уже написаний і потрібно змінити регістр окремих букв або цілих слів. В Android на цей рахунок є свій секрет. Щоб змінити регістр букв або зробити так, щоб в уже введеному повідомленні слова або пропозиції починалися з великої, досить виділити повідомлення і натискати кнопку Shift один або кілька разів до отримання потрібного результату.

  Щоб змінити регістр букв або зробити так, щоб в уже введеному повідомленні слова або пропозиції починалися з великої, досить виділити повідомлення і натискати кнопку Shift один або кілька разів до отримання потрібного результату

  11. Швидкий доступ до налаштувань

  id = "sub10">

  В Android 5 і Android 6 доступ до швидких налаштувань можна отримати, витягнувши шторку двома пальцями. Звичайно, ти можеш отримати доступ до швидких налаштувань по-старому: два рази свайпнут по екрану зверху вниз. Але це ніякої зовсім не відноситься до секретів.

  12. Швидкий переклад в беззвучний режим

  id = "sub11">

  Швидко включити режим вібрації в Android 5 і Android 6 можна, натиснувши на клавішу гучності, а зaтем клікнувши по іконці з лівого боку з'явився слайдера. Цей варіант на практиці виявляється куди більш швидким, ніж багаторазове натискання на клавішу зменшення звуку на торці смартфона.

  13. Виклик екранної лупи

  id = "sub12">

  В Android є екранна лупа. Щоб її включити, потрібно послідовно перейти в «Налаштування -> Спец. можливості -> Жести для збільшення ». Тепер будь-яку ділянку екрана можна збільшити, три рази натиснувши по ньому. Ця функція може бути особливо затребувана серед людей з ослабленим зором і літніх.

  Ця функція може бути особливо затребувана серед людей з ослабленим зором і літніх

  14. Відключення додавання ярликів на робочий стіл

  id = "sub13">

  Щоб відключити автоматичне створення іконок на робочому столі, запусти Play Маркет. Потім перейди в настройки і зніми галочку з пункту «Додавати значки». Тепер за замовчуванням піктограми програм будуть з'являтися тільки в загальному списку.

  15. Прихована гра в браузері Chrome

  id = "sub14">

  У висновку нашої добірки ще одна прихована гра, на цей раз в мобільному браузері Chrome. Спробуй вимкнути Wi-Fi і мобільний інтернет на своєму смартфоні (планшеті). Далі відкривай Chrome.

  Далі відкривай Chrome

  При спроби вийти за будь-якою адресою браузер відобразить помилку з її кодом. Над текстом з'явиться динозавр. Якщо в цей момент натиснути на динозавра, персонаж оживе і почне рухатися по екрану. Це схоже на стару як світ PlayStation: дотиками до екрану можна управляти динозавром, який перестрибує через кактуси, і, як в будь-якій подібній грі, твоя задача протриматися і набрати максимальну кількість очок. Звичайно, гра досить примітивна, але чіпляє надовго. Перевірено на собі!

  До речі, зараз ця гра стала доступна для скачування в Google Play Store і називається вона Dino Run - Dinosty.

  /// Читай також:

  15 прихованих можливостей iPhone, про які варто знати

  10 кращих зовнішніх акумуляторів

  «Обіцяний платіж»: як взяти кредит на зв'язок?

  10 кращих невбиваних смартфонів

  Смартфон до 5000 рублів: 10 кращих моделей 2016 року

  Схожі сюжети / 6


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»