Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  19 Чорні капелюхи seo методи, які вбивають ваше зростання!

  1. # 1: Маскування
  2. # 2: Сторінки дверей або Сторінки шлюзу
  3. # 3: Платні посилання
  4. # 4: Крихітний текст і приховані посилання
  5. # 5 Дубльований вміст
  6. # 6 Стаття спінінг
  7. # 7: Ключове слово набивання
  8. # 8 Спам-блоги
  9. # 9 Спам
  10. # 10 PBN або мережа приватних блогів
  11. # 11 Перемикання приманки або перемикання сторінок
  12. # 12 Посилання на ферми
  13. # 13 Кіберскетінг або присідання домену
  14. # 14 Типова обговорення або викрадення URL-адрес
  15. # 15 Спам для соціальних мереж
  16. # 16 Печиво Начинка або Cookie Dropping
  17. # 17: Автоматизація Twitter / Facebook
  18. 18 # Хостинг для паразитів
  19. # 19 бомбардування Google

  Як стартап, що ви мрієте?

  Швидке зростання на ринку з хорошим значком хлопця 🙂

  Ми всі хочемо успіху і хочемо, щоб це було погано! Стартапи хочуть швидко зростати, і був час, коли чорні капелюхи SEO могли швидко виконати роботу за вас.

  Чорні капелюхи SEO методи були одним з тих підлий скорочень, які багато стартапів використовуються для заростання в короткий час. Але, як швидко вони зростали, вони швидше падали

  Пошукові системи полювали на техніку чорної капелюхи SEO, не маючи сумління. Так що застосування методів чорної капелюхи SEO рости буде в кінцевому підсумку зробити гірше.

  У цій посаді я поясню 19 з тих хитрих методів SEO, які можуть виглядати нешкідливими неозброєним оком, але може закінчитися, коли ви ростете!

  # 1: Маскування

  Що це таке: Маскування - це одна з найбільш часто використовуваних методів чорної капелюхи SEO, щоб заробити трафік через обман. Маскування дозволяє надавати відвідувачеві зовсім інший вміст або URL-адресу, ніж павук пошукової системи.

  Google розгортає роботів для сканування вашого веб-сайту та перевірки інформації, яку ви надаєте для індексування. Ви будете вважатися робити "Cloaking", коли ви показуєте дві різні сторінки павука пошукової системи і відвідувача, який натиснув би посилання з видача.

  Бізнес широко використовував цей метод SEO, який може поглинати багато відвідувачів. Якщо ви пригадуєте, під час перегляду фільмів, музики або безкоштовних антивірусів ви могли потрапити на сторінку, яка не має нічого спільного з вашим результатом пошуку. Це свого роду "Cloaking", що призводить до масового трафіку на цей сайт.

  Але, тільки короткий біг! Незабаром ви опинитеся полювали пошуковими системами

  Як це заважає: Ну, ви накрутили великий час! Пошукові системи не люблять оманливого підходу, і ваш веб-сайт буде деіндексировано протягом ночі, якщо буде виявлено “Приховування”. Google карала себе за маскування! Серйозно, перевірте його тут пошукова система землі

  Google думає: Google не тільки запропонував можливий шлях заробити законний трафік, але і пояснив, чому приховування є жахливою практикою. Перевірте Матта Катца, пояснивши це тут

  # 2: Сторінки дверей або Сторінки шлюзу

  Що це таке : ці сторінки заповнені, заплутані і повністю переповнені багатими ключовими словами зі слабкою пропозицією. На цих сторінках немає дійсних, цінних або корисних відомостей. Вони мають лише багаті ключові слова, які приваблюють відвідувачів, а потім надсилають їх на іншу сторінку! Ось приклад

  Як це заважає: це не менше, ніж обезглавлення. Ви надсилаєте багато трафіку з певних сторінок, і раптом ви можете виявити, що весь ваш домен було деіндековано і накладено великий штраф! Google серйозно ставиться до дверних сторінок, і він прийшов на блог веб-майстрів 16 березня 2015 року.

  Тому, будь ласка, прочитайте це перед тим, як навіть плануєте використовувати дверні сторінки! Існує захоплююче читання про Moz про те, як сайт був покараний і що Google сказав. Ви можете перевірити це тут . Це була одна з найулюбленіших методів чорної ненависті для спамерів.

  Роздуми Google: Google дуже добре пояснив це на сторінці підтримки. Більш того, марність цієї чорної капелюшної техніки була описана Меттом Каттсом у своєму блозі тут . Google ненавидить цю техніку, оскільки це нічого хорошого для цінних відвідувачів.

  # 3: Платні посилання

  Що це таке: Створення посилань є життєво важливим фактором ранжирування в пошуковій системі. Цей процес не є прямим і вимагає багато напруженої роботи, зусиль і якості. Платні посилання можуть полегшити для власників сайтів. По-перше, власник сайту не повинен турбуватися про якість контенту, може поставити бажаний текст якоря і навіть зв'язати його з потрібним вмістом.

  Це достатньо ресурсів для впливу на рейтинги в небажаному вигляді. Таким чином, він вважається одним з найбільш часто використовуваних методів чорної капелюхи SEO в даний час.

  Як це заважає:

  Якщо Google може виявити це, наслідки можуть бути серйозними. Деіндексація, зниження рейтингу сторінки і повернення до результатів пошуку і, зрештою, зменшення загального трафіку до половини!

  Google не цінує платні посилання, якщо вони не є цінними, актуальними та надійними. Ось повний Google схема зв'язку . Більше того, ось що сказав Мат Каттс про продаж посилання

  Googles: Google має сильну і чітку позицію проти платних посилань. Метт Каттс поділився своїми поглядами на те, чому платні посилання порушують керівні принципи Google

  # 4: Крихітний текст і приховані посилання

  Що це таке: Це один з найбільш дратівливих методів чорної капелюхи SEO навколо. Ви розміщуєте нерозбірливий текст і посилання внизу будь-якої сторінки або в інших куточках, де тексти або посилання візуально невідомі. Ви встановлюєте той самий колір, що й фон для тексту або посилань. Таким чином, ви можете розмістити ключові слова, які відвідувачі не хочуть бачити.

  Як це заважає: пошукові системи не люблять нічого прихованого. Це пояснюється тим, що ваш прихований вміст може бути протилежним вашим цілям і цілком поміщений для особистої вигоди. Все, що суперечить інтересам користувача, є неприйнятним. Таким чином, Google пояснив свої принципи та наслідки тут .

  Думки Google: Метт Каттс поділився цінною інформацією про приховані тексти та посилання на свій блог. Він показав дійсний приклад набивання ключових слів на своєму повідомлення . Він також пояснив це у цьому відео

  # 5 Дубльований вміст

  Що це таке : Ну, це просто крадіжка або крадіжка або що б ви не називали! Ви копіюєте інші листи та розміщуєте їх на своєму сайті або на будь-якій сторінці за допомогою ключових слів і може думати, що нічого не станеться. Це не повинно бути повним, але може бути схожим.

  Як це заважає : дублікати вмісту не завжди є чорною капелюшкою. Це залежить від того, як ви це робите. Наприклад, ви можете скопіювати частину блогу, фрагмент вмісту, цитати або будь-яку іншу інформацію, яка може додати користь користувачам. Google не вважається спамом.

  Але якщо це зловживає і робиться в маніпуляції, Google має право запобігти цьому. Наприклад, ви копіюєте інформацію, але не згадується, що джерелом є маніпуляція. Це зашкодить вашому рейтингу і репутації.

  Думки Google : Matt прекрасно пояснив, що Google думає і як вони реагують на дублювання вмісту

  # 6 Стаття спінінг

  Що це таке: це лише переписування вже опублікованого вмісту вручну або за допомогою ботів. Це повсякденна робота для ледачих маркетологів, які не хочуть працювати достатньо. Вони копіюють, обертають і публікують. Якщо ви шукаєте "інструменти, що обертаються вмістом" в Інтернеті, ви знайдете безліч безкоштовних інструментів, за допомогою яких ви зможете зробити це швидко.

  Як це заважає: Перше, що тут перешкоджає, це якість вмісту вашого сайту. Закручені статті зроблені з дивних слів і фраз, оскільки боти обробляють їх. В результаті, вміст не читається відвідувачам.

  Стаття спінінг робиться в основному для маскування! Ви можете обманювати павука Google, показуючи їм інший вміст, а інший - іншим користувачам. Після того як ви потрапили, ви зіткнетеся з гнівом пошукових систем.

  Думки Google: Метт Каттс коротко обговорював діяльність із блогами зі спамом і те, як спінінг статей може негативно вплинути на це

  # 7: Ключове слово набивання

  Що це таке: Це одна з найстарших і неодноразових методів SEO капелюх у SEO індустрії. Наповнення ключових слів - це процес, за допомогою якого ви перевантажуєте свої ключові слова в вміст сайту. Ви не виправдовуєте ключові слова з мета-тегами або в усьому вмісті сайту.

  Як це заважає: це зменшує вашу конверсію, оскільки люди не люблять заповнювати нічого! Це також призведе до зменшення кількості соціальних акцій через низьку якість вашого вмісту. Більше того, штрафні санкції за пошуковими системами будуть також за рогом.

  Таким чином, це абсолютне самогубство, щоб зафіксувати ключові слова у ваших веб-сторінках лише для того, щоб набрати високий рейтинг за невеликий період.

  Думки Google : Google не рекомендує наповнювати ключові слова. Тут ви можете прочитати про їхні рекомендації щодо нерелевантності розташування ключових слів . Ви також можете подивитися цей короткий відеофільм, де Метт обговорює формування ключових слів та його наслідки -

  # 8 Спам-блоги

  Що це таке: коли-небудь стикалися блоги або сторінки з безглуздим вмістом і перевантажені гіперпосиланнями? Для вас це блог Splog або Spam 🙂

  Блоги зі спамом створені з єдиною метою - повернути посилання на сайти, а не мати жодного значення для користувачів. Це одна з найскладніших чорних методів SEO, що дратує користувачів і псує красу блогів.

  Як це заважає: у всіх можливих способах, це робить ваші зусилля SEO повним відходом! Незалежно від того, який трафік ви генеруєте з блогів зі спамом, він може витримувати лише невелику тривалість. Незабаром ваш кореневий домен і пов'язані з ним сайти будуть відкладені або деіндековані, як тільки павук Google відстежує елементи блогу зі спамом.

  Отже, це ситуація, що не виграє, і повна втрата часу та грошей.

  Думки Google: ось що сказав Метт Каттс про цей тип спаму

  # 9 Спам

  Що це таке: Метод полягає у використанні підробленої URL-адреси перенаправлення до сайту, на який спамер буде бомбардувати повторні запити до вас. Дивіться наступний приклад зображення:

  Дивіться виділені посилання?

  В той час, як я перевіряв джерела трафіку мого блогу, я знайшов ці три посилання звідки ми отримали деяких відвідувачів. Але діяльність була 0!

  Це приклад спамування реферерів!

  Як це заважає: Ну, це може принести вам деякий ранній трафік через неправдиві тексти і неодноразові спроби, але, врешті-решт, ви закінчите ні з чим. Якщо ви спробуєте відвідати будь-який з вищезгаданих сайтів на зображенні, їх буде недоступним. Це тому, що Google вивів їх.
  Думки Google: ось відео, де спалах, створений користувачем, пояснив Метт Каттс-

  # 10 PBN або мережа приватних блогів

  Що це таке: це група авторитетних сайтів, які можуть містити численні номери, які пов'язують ваш сайт з якісними якірними текстами. Оманлива частина його - ви маєте контроль над мережею і незалежно від того, наскільки жахливим є ваш вміст, ви можете зв'язати його з помітним якорним текстом. Таким чином, це покращує ваш рейтинг різко і швидко.

  Як це заважає : PBN був життєздатним способом ранжувати сайти для чорних хаттерів навіть минулого року! Але згідно Баррі Шварц Google налаштований на націлювання на PBN з ручною діяльністю та штрафними санкціями. Про це на землі пошукової системи є чимало читати тут .

  Думки Google : Ну, Google буде покарати пекло з URls, якщо виявиться в PBN. Це може бути заборонено назавжди. Ось зрозуміла інформація про те, що Google думає про це Barry Schwartz-

  # 11 Перемикання приманки або перемикання сторінок

  Що це таке: зміна сторінки, вже індексованої, ранжованої і популярної з трафіком і що робить її абсолютно відмінною від попередньої версії. Яка приманка і перемикач чи перестановка сторінок - це спочатку ранжує сайт по ніші, а потім змінює всю нішу сайту різним вмістом.

  Таким чином, відвідувачі під час пошуку за ключовими словами зрештою приземляться на сторінці, де ніщо не буде схожим на їхній пошук.

  Як це заважає: якщо сканер Google виявить, що ваш веб-сайт представляє інший вміст за допомогою заміни сторінок, ви переконаєтеся. Сайт буде покараний згідно з Правилами Google.

  Думки Google : Google не дозволить відвідувачам бути обдуреними. Переміщення сторінок змушує відвідувачів шукати щось і в кінцевому підсумку приземлятися в іншому! Google ніколи не допускатиме помилок якості в результатах пошуку. Ось чому всі алгоритми прийшли на місце.

  # 12 Посилання на ферми

  Що це таке: Створення мережі джерел, де URL-адреса сайту буде пов'язана з низькою якістю, нерелевантністю та обмеженим вмістом. У Link Farming всі ваші зворотні посилання будуть з джерел, які не надають аудиторії ніякої цінності.

  Як це заважає: Це серйозне порушення схеми посилань Google. Якщо відстежувати, Google може штрафувати сайт, повернувшись до результату пошуку, деіндексації або навіть заборонити основний домен.

  Думки Google : Google зробив великі дії проти одного з найбільших роздрібних торговців у світі JCPenny! Цей бізнес, заснований у Далласі, був зачеплений у сільському господарстві, і історія була поставлена ​​Метту Каттсу Нью-Йорк Таймс .

  # 13 Кіберскетінг або присідання домену

  Що це таке: це просто копіювання товарних знаків. Це один з тих чорних капелюх SEO методів, які використовуються чорними hatters, щоб поглинути прибуток від доброї волі або торгової марки когось. Іншими словами, це означає придбання доменного імені, що відповідає існуючому, популярному та фірмовому об'єкту з метою отримання вигод від імені цієї марки.

  Як це заважає: Це може вбити вас на добре. Це як супермен передозувався з криптонітом! Ви можете побачити бурхливе зростання вашого сайту через вже існуючу доброї волі вашого доменного імені, але, як ви скопіювали його, ви завжди перебуваєте в кінці прийому.

  Ви можете бути впевнені в Законі про захист прав споживачів (ACPA), а також під Інтернет-корпорацією присвоєних імен та номерів (ICANN).

  І останнє, але не в останню чергу, Google також є, щоб закласти останній цвях у труну.

  Думки Google : Google тут не грає вирішальної ролі. Головним авторитетом для вирішення цього є ICANN.

  # 14 Типова обговорення або викрадення URL-адрес

  Що це таке: подібно до кіберсквотування, це спроба копіювання URL-адрес імен конкурентів або популярних брендів і навмисне неправильне написання його під час створення нового домену. Наприклад, якщо ви купуєте домен « Facebooq », це свого роду Typosquatting.

  Як це заважає : Ви негайно втратите довіру! Люди, які були обмануті вашим сайтом через неправильно написане ім'я домену, дізнаються, що вони знаходяться на неправильному місці. Ви можете сказати їм до побачення назавжди!

  Це також не дає вам змоги справити хороше враження на пошукові системи. Ви можете знайти ваші сторінки та новий вміст, які не індексуються швидко. Ви також можете визначити, що авторитет вашого домену не збільшується.

  Думки Goodge: Google не має дуже суворого закону щодо Typosquatting. Але ви можете приймати запобіжні заходи і залишатися на безпечній стороні. Ось відео для вас-

  # 15 Спам для соціальних мереж

  Що це таке: простими словами, щось рекламує користувачам у соціальній мережі повідомленнями, відео або коментарями, яких вони не просили. Іншою його характеристикою є оманлива, брехня і повна негативних елементів, які є антисоціальними. Це розглядається як одна з чорних капелюх SEO методів для SMM як його абсолютно безцінний для користувачів.

  Як це заважає: Руйнує вашу репутацію на найважливіших місцях вашого бізнесу. Люди починають дратувати, не вірять вам і просто створюють відстань. Окрім того, ви отримуєте звіт про те, що ви втрачаєте значення профілю.

  Влада, як Facebook, Twitter і LinkedIn, дуже серйозно ставиться до повідомлень про спам. Неважливо, хто ви, якщо ви спамер і дратує користувачів для вашої особистої вигоди ви загвинчені.

  Думки Google: Ну, Метт тут пояснює соціальні сигнали і його ефект

  # 16 Печиво Начинка або Cookie Dropping

  Що це таке: коли відвідувач відвідує веб-сайт, веб-переглядач відвідувача переливається куками третьої сторони, які знаходяться з абсолютно іншого веб-сайту. Це робиться без усвідомлення відвідувача. Як наслідок, якщо відвідувач відвідує веб-сайт, на який були розміщені файли cookie та конвертується, то отримувач отримує гроші!

  Це один з найпопулярніших чорних капелюх SEO методів, які використовуються афілійовані маркетингу спамерів! Хоча багато мереж афілійованого маркетингу не заохочують цього, оскільки немає ніякого заохочення відвідувачу до всього процесу.

  Як це заважає: найпопулярніші афілійовані маркетологи майже встигли засудити через це. Там була новина про маркетинг, де Метт Маккі написав про те, як начинка печива могла приземлитися Головні філії eBay у в'язниці !

  Думки Google : Google поки що не встановлює жодного конкретного правила для заповнення файлів cookie. Але головні партнерські мережі забороняють філій, які це роблять.

  # 17: Автоматизація Twitter / Facebook

  Що це таке: Це робиться просто за допомогою ботів або програмного забезпечення, що автоматизує ваші завдання в основних соціальних мережах. Це не одна з тих чорних капелюх SEO методів, які отримують ваш сайт покараний Google. Але якщо це зловживання та зловживання, це ставить під загрозу репутацію вашого бренду.

  Як це заважає: Чорні кораблі є у кожній громаді. Чорні хаттери просто не можуть протистояти прагненню спаму та маніпулюванню. Таким чином, засоби автоматизації, які були зроблені для ефективності часу, були використані до смерті!

  Наприклад, інструменти, які дозволяли опції автоматичного слідування / припинення, використовувалися для збільшення робочого числа. Люди перестали перевіряти, хто їх слідує або не дотримуються! Швидше за все, вони просто продовжували використовувати ці інструменти, щоб підвищити кількість своїх послідовників, що з'являються, впливаючи онлайн!

  Зрештою, щебет убив деяких великі інструменти, як twitfox і обмежували дивовижні функції tweepi. Більш того, надмірна автоматизація змушує робота виглядати роботизованою і знижує якість контенту. Отже, він розглядається як один з методів чорної капелюхи SEO, які використовуються в соціальній мережі.

  Погляди Google : Google має деякі рекомендації, які тісно пов'язані з автоматизованими завданнями в соціальних мережах. Ось відео, яке добре пояснює.

  18 # Хостинг для паразитів

  Що це таке: його один з тих чорних капелюх SEO методів, які дозволяють чорному капелюшку отримати несправедливий сік зв'язку. Чорний капелюшок розміщує вікі, форум або блог на абсолютно іншому сервері або сайті з високим рейтингом сторінок! Хост не знає про це, і чорні капелюшки будуть пожинати переваги високоякісного домену хоста. Вміст, розміщений на чорних хаттерах, може нести інші посилання, які вони хочуть оцінити високо за допомогою цієї техніки.

  Як це заважає: Ви маршрутизуєте домен буде схоплений під рейдером. Якщо ви зламуєте сервер хоста, щоб опублікувати вашу сторінку, це порушення. Більше того, посилання, які ви будете включати, будуть скановані як спам Google, оскільки вони будуть розміщені на абсолютно іншому сайті. Ось приклад паразитного хостингу з блогу когнітивноїсезо Разван Гаврилас

  Ось приклад паразитного хостингу з блогу когнітивноїсезо  Разван Гаврилас

  Думки Google : Google уб'є посилання, як тільки він потрапив у такий спосіб. Ви не зможете довго залишатися в рейтингу через цю стратегію створення посилань. Ось відео, де Метт Кеттс пояснив деталі рейтингу та оцінки сайту -

  # 19 бомбардування Google

  Що це таке: Це один з методів чорної капелюхи SEO, за допомогою якого сайт може бути ранжований на перше місце за допомогою нерелевантних і поза тематичних ключових слів. Наприклад, ви отримали сайт напоїв і його можна знайти у верхній частині пошукової системи за ключовими словами, пов'язаними зі закусками!

  Як це заважає: Дозвольте мені навести лише один приклад. Просто перевірте інцидент, де Метт Кеттс пояснив штраф, заподіяний проти блогу Doc Sheldon inbound.org . Якщо ви займаєтеся створенням посилань, використовуючи техніку Google Bombing, ваші дні знаходяться в підрахунку номерів. Незабаром ви опинитеся покараними і поза межами онлайн-світу.

  Googles думки: Ну, стенд Google дуже ясно про це. Не можна обманювати користувача, натиснувши на нього ключове слово, яке приваблює їх, і в кінцевому підсумку покаже їм інший вміст! Google буде просто покарати пекло з сайту, як тільки він спійманийJ Ось те, що пішов на Twitter про цей інцидент - https://twitter.com/mattcutts/status/447992375160225792

  Мої думки: Ну, це найщільніше питання, що я думаю, або Google думає! Важливо те, що ви думаєте, що ви повинні зробити? Ви стартап, і вам потрібно швидко, уважно і швидко розвиватися! Але неетичний підхід ніколи не зможе отримати те, що ви хочете. Чорні капелюхи SEO методи є результатом. Ви можете побачити рейтинг вашого сайту з трафіком. Але врешті-решт ви потрапите в полон і все, що ви заробили після того, як працюєте так важко, будете вигнані.

  Тому не ризикуйте своїм величезним потенціалом для короткострокового зростання. Чорні капелюхи є ілюзіями і виявилися руйнівними. Так що тримайте ваш SEO чистим і вірте в себе. Ви знаєте, що можете зробити це так, як це робить світ

  (GrowthFunnel_Code)

  Важливо те, що ви думаєте, що ви повинні зробити?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»