Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  19 На сторінках SEO поради для збільшення вашого трафіку без створення зворотних посилань

  1. Важливість SEO на сторінці:
  2. 1. Зробіть свої URL-адреси правильними, короткими та зручними для користувачів
  3. 2. Оптимізуйте структуру сайту
  4. 4. Напишіть заклик і оптимізований заголовок CTR
  5. 5. Включити та оптимізувати зображення
  6. 7. Якірний текст Внутрішнє посилання, тобто вміст
  7. 8. Мінімізуйте непрацюючі посилання, Soft 404 & Broken Redirects
  8. 9. Зберігайте правильну щільність ключових слів
  9. 10. Використовуйте ключові слова LSI і Semantic
  10. 11. Збільшення довжини вмісту (кількість слів)
  11. 12. Захистіть свій веб-сайт (Перейти до HTTPS)
  12. 13. Зробіть ваш сайт швидким
  13. 14. Мобільна оптимізація
  14. 15. Додайте структуровані дані
  15. 16. Використовуйте вихідні посилання
  16. 18. Видалення тонкого вмісту (або MERGE)
  17. 19. Robots.txt

  На цій посаді ви дізнаєтеся, 19 потужних методів для кращого On-Page SEO крок за кроком.

  Важливість SEO на сторінці:

  SEO на сторінці є одним з найсильніших факторів, які вирішують, який відсоток органічного трафіку ви отримаєте. Якщо ви оптимізуєте вміст і сторінки для SEO, збережіть свій вміст і допоможіть вашим читачам отримати більш органічний трафік.

  Якщо ви не зробите цього, ви будете страждати збільшення трафіку пошукової системи. Дотримуйтесь цього повного посібника та ознайомтеся з кроками, які слід вжити для оптимізації вмісту, щоб Google краще розумів ваш вміст.

  1. Зробіть свої URL-адреси правильними, короткими та зручними для користувачів

  Перше - оптимізація структури ланок. Оптимізація посилань або URL-адрес ваших публікацій дасть вам перевагу над тими, хто цього не робить.

  Чим більше URL більше, тим важче буде зрозуміти, як для користувача, так і для пошукових роботів пошукових систем. Тримайте його простим і легким для розуміння. Невизначені URL-адреси мають вигляд "www.bforboggers.com/2018/06/seo/seo-checklist-for-2018-to-boost". Це дуже серйозно.

  Кращою версією, яку ми називаємо SEO-дружнім, є “www.bforbloggers.com/seo-checklist”.

  Це необхідно зробити в два етапи. Один встановлений і забути, в той час як інші повинні бути зроблені кожен раз, коли ви пишете пост.

  Ось як це зробити:

  Перейдіть на панель інструментів WordPress і натисніть вкладку налаштувань. Перейдіть до постійні посилання та змініть його на ім'я допису. Завдяки цьому всі ваші URL-адреси виглядатимуть добре.

  Це була перша частина. Потім кожен раз, коли ви пишете нову публікацію в блозі або сторінку, або якщо ви публікуєте відео / подкаст, пам'ятаєте, щоб зробити це:

  Потім кожен раз, коли ви пишете нову публікацію в блозі або сторінку, або якщо ви публікуєте відео / подкаст, пам'ятаєте, щоб зробити це:

  Під заголовком є ​​параметр постійної посилання. Це потрібно оптимізувати, і нам потрібно зробити три речі:

  • Видалити стоп слова
  • Включіть ключове слово фокус
  • Видаліть номери та додаткові символи (короткий)

  Головне, що вам потрібно зробити, це утримати його коротким. Шматок вашої URL-адреси має бути якомога коротшим. Подумайте про додавання цільового ключового слова та залиште його таким, як він є. Оскільки повідомлення, яке ви пишете, буде оновлено найближчим часом і все одно буде актуальним, не потрібно додавати до нього номер. Це список стоп-слів потрібно уникати.

  Швидке зауваження: налаштування Permalinks є частиною SEO на сайті. Однак, не роблячи цього, досягнення SEO дружніх URL-адрес не так легко і послідовно.

  2. Оптимізуйте структуру сайту

  Оптимізуйте структуру сайту

  Однією з найменш привабливих деталей є структура вашого сайту. Майже кожен блог WordPress у наші дні є мобільним, і вони виглядають просто ідеально. Краща навігація пов'язана зі збільшенням часу, витраченого користувачем.

  Однак, не кожна тема є SEO дружньою. Хоча ваша сторінка є частиною вашої теми, важко зрозуміти, що вона відіграє важливу роль.

  Наявність оптимізованої теми SEO є суттєвою, а її головні якості:

  1. Попередньо додано підтримку Schema.org
  2. Правильний формат заголовка повідомлення з тегом H1
  3. Очистіть код для підвищення продуктивності (Швидкість - це коефіцієнт ранжування SEO)
  4. Правильна навігація по сайту
  5. SEO дружній дизайн в. \ T кеш версія (докладніше про це пізніше)

  Існує різні безкоштовні теми які вже використовують новітні схеми та інші стандарти SEO, так що ніяких турбот про отримання зламав !.

  Порада з досвіду : коли ви змінюєте тему, переконайтеся, що нова, яку ви судите, виглядає точно так само, як вона виглядає у переглядачах. Іноді версії кешу є частиною кодів, які покривають зруйнований досвід користувачів. Це може вплинути на рейтинг вашого сайту, який не є таким зручним для користувача.

  Переконайтеся, що тема, до якої ви додаєте назви публікацій і сторінок, в HTML теги H1. Використання невідповідної структури заголовків одночасно не так вже й погано, і при використанні їх правильний спосіб досить хороший. Ось відео, написане Меттом Каттсом, який дуже добре пояснює цю тему:

  Щоб перевірити, чи ваша тема використовує назву вашої публікації в тегах H1, перейдіть до будь-яких повідомлень у своєму блозі, скопіюйте заголовок, клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці екрана і клацніть на вихідному коді. Потім натисніть CTRL + F і введіть назву блогу. Ви побачите щось подібне:

  Ви побачите щось подібне:

  Наступний заголовок повідомлення обгортається між тегами H1. Якщо ви бачили тег H2, ви можете або змінити свою тему, або вибрати кращий, або просто додати рядок PHP-коду. Просто відкрийте, перейдіть до helper-post-format.php, потім знайдіть цей код у рядку 52:

  $ header = is_singular ()? "h1": "h2";

  Замінити вищезгадане на

  $ header = is_singular ()? "h1": "h1";

  Це змінить тег заголовка ваших повідомлень від H2 до H1. Ви все готові. Одна річ, яку потрібно стежити, - це розміщення декількох тегів H1. Якщо ви знайдете декілька тегів H1 у вихідному коді вашої сторінки, переконайтеся, що змінили його на щось інше.

  4. Напишіть заклик і оптимізований заголовок CTR

  Нижче відео, яке пояснює, чому потрібно оптимізуйте заголовки повідомлень для максимальної кількості кліків та увагу користувача:

  Тут, Метт Каттс дає сильний сигнал тому, що ми знаємо як "RankBrain". RankBrain, алгоритм штучного інтелекту « машинного навчання » використовується Google для аналізу того, як користувач взаємодіє і реагує на сайт, на який він посилається. Це може включати рейтинг кліків, показник відмов, приклеювання та інші показники.

  Одним з найбільших сигналів до якості вашого веб-сайту є те, як часто його натискають під час показу на Google. Якщо ваші враження високі, але ніхто не натискає на ваші повідомлення, щось не так і Google може не сподобатися. Зрештою, він хоче дати своїм користувачам найкращі результати.

  Таким чином, оптимізація назви стратегічно, включаючи номери, дужки та найголовніше додавання ключового слова фокусу до нього (бажано на початку) допоможе підвищити рейтинг кліків.

  5. Включити та оптимізувати зображення

  Включіть зображення до кожного повідомлення, яке ви пишете. Зробіть свої повідомлення інтерактивними, додавши відповідні графіки, діаграми, відео та GIF, але переконайтеся, що ви не перестараєтеся. Зображення повинні бути репрезентативними щодо того, про що ви пишете.

  Зображення повинні бути репрезентативними щодо того, про що ви пишете

  Джерело: SEOmoz

  Наведений вище графік показує відповідні зображення, які безпосередньо впливають на те, як сторінка буде класифікуватися. Google знає, що рекламує сторінки з одним зображенням над тими, хто взагалі не мав.

  У будь-якому випадку, використання зображень має вирішальне значення як для користувачів, так і для SEO.

  Наступним кроком після додавання зображення до сторінок є оптимізація їх як швидкісних, так і графічних роботів Google. Ви можете зробити наступні способи:

  1. Встановіть модуль стиснення зображень
  2. Додайте альт-альт до кожного зображення на вашому пості / сторінках

  Використання онлайн-інструменту Короткий піксель і EWWW оптимізатор зображень, ви можете стиснути зображення без погіршення їх якості. Це забезпечить швидше завантаження сторінок.

  Тепер, щоб додати alt текст до вашого зображення, я отримав детальну інформацію Підручник про те, як додати текст до зображень можна автоматизувати цей процес. Теги Alt використовуються пошуковими роботами пошуковими системами, щоб дізнатися про те, що це зображення показується користувачеві, і додавши їх до зображення Ви дійсно допомагаєте їм краще зрозуміти свій вміст.

  Це допоможе отримати більше трафіку від пошуку зображень Google.

  Pro tip -

  Зображення, які мають дефіс як роздільник у своїх тегах alt краще, ніж ті, що мають підкреслення

  Хочете підвищити рейтинг кліків і вразити RankBrain? Вам потрібно написати привабливий мета-опис і оптимізувати видання, але що це все одно означає?

  Заголовок, що налічує більше 70 символів, нагадує вигляд з еліпсою в кінці і виглядає приблизно так:

  Зверніть увагу, як вона з'їдає решту назви.

  Щоб переконатися, що це не відбудеться з титулами, потрібно тримати його близько 60-65. символів. Ви можете видалити роздільник та назву блогу з назви SEO, якщо вам потрібно більше місця, просто відредагуйте за допомогою плагіна Yoast (наведіть курсор миші та більше на це пізніше) і видаліть:

  %% sep %% %% sitename %%

  Це дозволить отримати додатковий простір для написання назви.

  Те ж саме стосується і метаописів. Це перший вміст, який користувач побачить, коли ваші публікації спільно використовуються або показуються на сервісах Google. Щоб максимально використати його, дайте чіткий опис того, що користувач отримає через ваш вміст. Він не повинен бути оманливим, але творчим.

  Завжди вкажіть ключове слово фокусу у назві та описі.

  7. Якірний текст Внутрішнє посилання, тобто вміст

  Якірний текст Внутрішнє посилання, тобто вміст

  Одним з найбільш недооцінених факторів є внутрішні зв'язки. Якщо вам важко отримати більше зворотних посилань, переконайтеся, що ви робите самі внутрішні сторінки, підключаючи їх.

  У кожному повідомленні, що ви пишете, не забудьте включити принаймні 3-5 внутрішніх посилань на деякі з найбільш релевантних сторінок, а не будь-які. Для посади ви пишете в категорії SEO, спробуйте пов'язати між деякими з ваших хороший контент на SEO. Це покаже Google і інші пошукові системи, що ваш інтерес полягає в SEO і що ви маєте подібний вміст.

  Не використовуйте один і той же прив'язку для одного тексту, щоб посилатися на певну публікацію або сторінку кілька разів. Завжди посилайтеся на слова довжиною від двох до трьох символів, інакше Google буде покарати вас.

  Використовуйте обробку внутрішніх посилань за допомогою вмісту спробуйте встановити зв'язок між найкращим вмістом та іншим вмістом із подібним вмістом. Уникайте посилань на тонкий вміст або нерелевантний вміст.

  Внутрішні посилання допомагають павукам пошукових систем краще сканувати весь ваш сайт і вміст вашого блогу.

  Перейдіть на посаду, щоб дізнатися як автоматизувати ваше внутрішнє з'єднання правильним шляхом.

  8. Мінімізуйте непрацюючі посилання, Soft 404 & Broken Redirects

  Після того, як ви почнете писати повідомлення в блозі, за час, коли ви маєте 100 або більше повідомлень для керування, деякі посилання, які ви згадуєте в них, можуть бути розбиті, що означає, що вони можуть показувати помилку 404 при натисканні. Маючи

  Кілька 404 сторінок в порядку, але наявність купа їх дійсно погано для вашого UX, сервера і SEO.

  Завжди слідкуйте за недійсними посиланнями та непрацюючими перенаправленнями раз на тиждень. Коли ви знайдете, негайно виправити. Ви можете скористатися плагіном WordPress з перевіркою непрацюючого посилання або кричала жаба для регулярних обстежень. Коли вам потрібно зробити це у великих масштабах, ви також можете скористатися кричучою жабою.

  Коли ви перенаправляєте URL-адресу на іншу, переконайтеся, що ви попередньо протестуєте її. Це також буде допоможе вам зменшити показник відмов і збільшити взаємодію користувачів.

  Перейдіть до пошукової консолі Google. Натисніть на це посилання, щоб перейти прямо до вашого 404 сторінка інформації про помилку в консолі пошуку. Натисніть на вкладку "Не знайдено". Він покаже всі ваші 404 помилки, такі:

  Це займе час, щоб виправити всі помилки, але це допомагає, як небо Це займе час, щоб виправити всі помилки, але це допомагає, як небо. Завантажте всі свої URL-адреси помилок 404 і скористайтеся перенаправленням 301, щоб надіслати трафік на відповідну сторінку, а не показувати їх мертвим. Тепер це також покаже вам всі м'які 404 помилки сторінок, які показують 200 помилку замість.

  9. Зберігайте правильну щільність ключових слів

  Сторінки з високою щільністю ключових слів не так легко читати. Це те, з чим можна легко помилитися. Там немає нічого, як ідеальна щільність ключових слів для сторінки, але що-небудь від 1% до 2,5% можна вважати хорошим, в той час як ви повинні переконатися, що ви використовуєте LSI і семантичні ключові слова у вашому контенті, а також.

  Ось те, що Matt Cutts назвав ідеальною щільністю ключових слів сторінки:

  Yoast SEO полегшує підтримку щільності ключових слів. Просто встановіть його, і кожен раз, коли ви пишете повідомлення після цього, Yoast покаже вам щільність будь-якого ключового слова фокусу, який ви встановили. У порівнянні з підрахунком слів, Yoast аналізує кількість ключових слів часу, згаданих у статті, і на основі результатів показує свою щільність.

  Це досить акуратно і просто. Давайте перейдемо до LSI і семантичних ключових слів, які допоможуть Google краще зрозуміти ваш вміст і класифікувати його для кількох ключових слів.

  10. Використовуйте ключові слова LSI і Semantic

  Використовуйте ключові слова LSI і Semantic

  LSI або приховані семантичні ключові слова є синонімами націленого ключового слова насіння. Одним з найвідоміших і простих для розуміння прикладів є слово «Apple». Apple - плід і дуже великий і відомий бренд. Коли ви натискаєте на пошук об'яви слово «відгуки Apple» в google, як алгоритм Google розуміє різницю між статтею про огляди продуктів Apple і оглядом яблук з фруктових кошиків (якщо хтось зробив це)?

  Він використовує ключові слова LSI для розуміння основної мети та жанру вашого вмісту. Це було величезним доповненням до алгоритму Google і відоме як Оновлення колібрі.

  У цьому випадку ключовими словами LSI для огляду продуктів Apple можуть бути "iPhone" "iPod", "Processor", "Battery Backup" та інші подібні ключові слова. LТак що не Google використовує семантичні ключові слова, щоб показати кращі результати для своїх користувачів, які є диверсифікованими. Коли ви шукаєте огляд Apple у Google, Google також може показувати вам порівняння, переваги та детальний аналіз. Все це допомагає отримати кращі результати.

  Мені подобаються два простих способи знайти ключові слова LSI для використання в моєму вмісті:

  1. Використання інструменту LSIGraph
  2. Використовуючи інструмент "Пропозиції Google і планування ключових слів"

  Використання інструменту LSIGraph  Використовуючи інструмент Пропозиції Google і планування ключових слів

  Просто перейдіть до LSIGraph і введіть ключове слово focus (ключове слово seed). Через мить інструмент покаже вам більше 10 різних семантичних ключових слів для використання.

  Використовуйте свій здоровий глузд і не вибирайте більше двох-трьох ключових слів LSI.

  Аналогічно, планувальник ключових слів Google показує інші релевантні ключові слова, які потрібно включити до вмісту.

  Як і все в світі, додавання доступу до ключового слова LSI зробить ваш вміст жахливим і нічого не зробить. Будьте розумними та оберіть декілька найрелевантніших семантичних ключових слів, які потрібно додати до свого вмісту. Я віддаю перевагу буксиру до трьох з них достатньо.

  11. Збільшення довжини вмісту (кількість слів)

  Збільшення довжини вмісту (кількість слів)

  Дані, зокрема, наведений вище, показують середню довжину вмісту 10 найкращих результатів пошуку в сервісних книгах Google. Дані показують, що середнє число слів для цих результатів - від 2400 до 2500 слів. Ви не хочете бути точними тут, але я віддаю перевагу писати посади щонайменше 1700 - 2000 слів.

  Переконайтеся, що ви розробляєте свій вміст, де він повинен бути. Якщо ви пишете пост, який має 5000 + слів, але не дає значення читачам, він просто не працює. Якщо ви пишете на загальну тему, 500 слів виконають цю роботу. Але навчальні посібники, інструкції, інструкції тощо повинні бути написані як ресурс, який вирішує проблему користувачів. Якщо ви створюєте багато вмісту, які є низькою якістю і охоплюють ту ж саму тему, знову і знову, ви можете отримати покарання Оновлення Google Panda.

  Останнім фактором буде ваша якість. Напишіть, що необхідно, і уникайте марних висловів.

  12. Захистіть свій веб-сайт (Перейти до HTTPS)

  Незалежно від того, чи ви обробляєте конфіденційні дані чи ні, завжди слід забезпечити захист вашого сайту, перемістивши його до HTTPS із сертифікатом SSL (Secured Socket Layer).

  Google говорить це майбутнє Інтернету. Дійсно, це так. Чим більше ви працюєте над безпекою даних ваших користувачів, тим більше довіри ви отримаєте. Також зверніть увагу, безпеки є одним з офіційних факторів ранжирування для Google.

  Починаючи з середини 2018 року, веб-переглядач Google Chrome почне показувати мітку "не захищена", а не піктограму сповіщення на панелі пошуку. Таким чином, більше користувачів побачать, що веб-сайт, який вони відвідують, є безпечним чи ні.

  Перехід на HTTPs з HTTP простий. Більшість якісних веб-хостів тепер включають безкоштовний сертифікат SSL у свої плани. Просто виберіть кращий хостинг, який може задовольнити ваші потреби, які включають швидкість і безпеку ваших даних. Ніколи не покладайтеся на поганий веб-хост лише за кілька доларів.

  Тут я також використовую HTTPs на BforBloggers. Я використовую Nestify хостинг з CloudFlare CDN, щоб захистити всі ваші дані, на всякий випадок, якщо ви хочете знати.

  13. Зробіть ваш сайт швидким

  Google також почав використовувати швидкість сторінки як сигнал ранжирування. Оскільки це безпосередньо впливає на досвід користувачів і показник відмов, потрібно працювати, зменшуючи час завантаження веб-сторінок.

  Це також допоможе покращити збереження трафіку та переходи. Google RankBrain слідкує і дізнається, як користувачі взаємодіють з вашим веб-сайтом, і якщо це вимагає віків для завантаження, вони збираються бігти, щоб ніколи не повертатися знову.

  Це легко зробити, але займе трохи часу. Дозвольте мені показати вам, як це зроблено:

  1. Йти до Статистика Google Pagespeed і введіть URL-адресу
  2. Подивіться на пропозиції, які дають інструменти
  3. Кожен з плагінів, перелічених у цій публікації вирішить певну проблему, зазначену в Google Pagespeed Insights

  До того ж оптимізуйте свій блог WordPress, дотримуйтесь цього посібника.

  14. Мобільна оптимізація

  Мобільна оптимізація

  Прямо з 2015 року Google підтвердив пошук мобільних пристроїв продовжував зростати, і цей приріст, здається, ніколи не припиняється. Зробіть свій відгук таким чином, щоб він міг вміститися в усі розміри екрана, і це може мати величезну різницю у рейтингах і досвіді користувачів.

  Можна використовувати будь-яку з тем, які базуються на адаптивному дизайні. Відповідальність означає, що вам не потрібно підтримувати дві окремі теми для мобільних пристроїв і стільниці, замість цього тема змінює свій розмір і весь вміст скорочується, не впливаючи на якість і зручність використання.

  Використовувати Інструмент тестування Google для мобільних пристроїв перевірити, чи ваші сторінки зручні для мобільних пристроїв чи ні. Також можна використовувати Varvy SEO інструменти щоб отримати повну інформацію про ефективність ваших сторінок в одному звіті.

  15. Додайте структуровані дані

  Додайте структуровані дані

  Структуровані дані значно покращили загальний рівень роботи користувачів у Google. Багаті фрагменти допомагають користувачам зрозуміти загальну мету та результат вашого вмісту в резюме. Вона повідомляє Google, як точно інтерпретувати ваші сторінки. Немає звіту, який вказує на пряме відношення між рейтингами та структурованими даними. Однак багаті фрагменти довели, що збільшують рейтинг кліків, що впливає на загальний SEO.

  Аналогічно, Google використовує структуровані дані, щоб краще зрозуміти ваш вміст і його призначення. На SERPs він показує резюме і виходить за рамки, відображаючи ціну, рейтинги, або якщо його рецепт тривалість часу, рівень і багато іншого.

  Структуровані дані можуть бути легко реалізовані на ваших сторінках і вмісті за допомогою відповідного коду schema.org. Це стає більш простим, коли ви використовуєте WordPress, тому що ви використовуєте плагін для додавання фрагментів, багатих на схеми.

  16. Використовуйте вихідні посилання

  Вихідні посилання допомагають покращити досвід користувачів і зв'язки між маркетологами вмісту. Повірте, не тільки вона допомагає Google краще співвідноситися з вашим вмістом, але й допомагає створити ланцюжок для веб-користі.

  Ви хочете зворотних посилань, але ви не бажаєте давати їх людям, Це справедливо?

  Звичайно, ні. при посиланні на сайт, і коли цей сайт посилається на інший, цей повторюваний процес створює ланцюжок схожого схожого вмісту в Інтернеті. Таким чином, більша кількість користувачів може легко і ефективно знайти кращий вміст.

  Зробіть звичку додавати принаймні одну вихідну посилання на статтю. Також переконайтеся, що ви посилаєтеся на відповідний і справжній вміст. Оптимізувати Ваші вихідні посилання відкрити в новій вкладці і переконатися, що ваші партнерські посилання є "Nofollow".

  Оптимізувати  Ваші вихідні посилання  відкрити в новій вкладці і переконатися, що ваші партнерські посилання є  Nofollow

  Соціальні акції є сильним рейтинговим сигналом, коли мова йде про SEO. Це дає пошуковим системам натяк на людей, які користуються вашим контентом. Користувачі не поділятимуть те, що їм не подобається, так що просто отримати більше акцій є ефективним сигналом для більшої взаємодії.

  Використовуйте кнопки долі на своїх публікаціях і сторінках.

  Додавання кнопки спільного доступу безумовно, приверне увагу більшої кількості користувачів. Все, що вам потрібно зробити, це зробити його дуже легким для всіх, щоб поділитися своїм контентом і плаваючі соціальні іконки просто ідеальні.

  18. Видалення тонкого вмісту (або MERGE)

  Видалення тонкого вмісту (або MERGE)

  Тонкий контент - це те, що ви хочете, щоб ваші відвідувачі бачили, але пошукові системи цього не роблять. Ви можете мати посаду, яка повинна бути довжиною всього 200 слів (повідомлення, яке може щось інформувати ваших читачів). Однак, пошукові системи можуть не відображати їх у видачах.

  ЧОМУ?

  Тому що вони не додають цінності. Таким чином, замість того, щоб писати вміст, який є занадто коротким, додайте його до вже існуючого повідомлення та зробіть його більш глибоким.

  19. Robots.txt

  txt

  Robots.txt може використовуватися для блокування роботи Google bot з індексації непотрібних частин вашого сайту. Це заощаджує вас від проблем з тонким вмістом, якщо використовується wisley.

  Це дозволить Google bot сканувати важливі сторінки вашого сайту, які ви хочете класифікувати на видачах.

  Дізнайтеся, як створити SEO оптимізований файл robots.txt для вашого блогу.

  Всі стратегії при об'єднанні дійсно допоможуть вам отримати кращий рейтинг. Переконайтеся, що ви стежите за кожним наконечником разом з іншим. Практикуючи один, нехтуючи іншими, це не допоможе.

  Наприкінці дня потрібно переконатися, що вміст, який ви публікуєте, задовольняє намір користувача. Зрештою, це те, що хоче Google. Тримайте свій стиль написання природним і зробіть свій епічний вміст.

  Будівництво зворотних зв'язків є важливими, але це вимагає часу. Тим часом робити належні SEO буде поступово зробити ваш контент отримати більш високий рейтинг, не чекаючи років.

  Яка мета вашого змісту? Задайте собі такі питання наступного разу, коли ви пишете повідомлення.

  Я буду вдячний, якщо ви поділитеся цим постом і не забудьте поділитися своїм улюбленим SEO-наконечником на сторінці в розділі коментарів нижче.

  Вам потрібно написати привабливий мета-опис і оптимізувати видання, але що це все одно означає?
  Ви хочете зворотних посилань, але ви не бажаєте давати їх людям, Це справедливо?
  ЧОМУ?
  Яка мета вашого змісту?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»