Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  1С на андроїд. Мобільний клієнт.

  1. Що вміє мобільний клієнт 1С на Android
  2. Установка мобільного додатка на пристрій
  3. Як повністю встановити Мобі-С за 10 хвилин?

  Мобільний клієнт 1С «Мобі-С» на Андроїд створений для повноцінної  роботи співробітників  , Які не перебувають постійно в офісі, основним місцем роботи яких є торгові точки, офіси клієнтів і автомобілі для експедиції товарів Мобільний клієнт 1С «Мобі-С» на Андроїд створений для повноцінної роботи співробітників , Які не перебувають постійно в офісі, основним місцем роботи яких є торгові точки, офіси клієнтів і автомобілі для експедиції товарів.

  Завдяки мобільного програмі 1С Android співробітники зможуть виконувати всі необхідні операції на зручних пристроях, використовувати весь функціонал, а керівники можуть проводити контроль над діями підлеглих, планувати і оптимізувати їх діяльність.

  Основна увага розробників при створенні програми було приділено швидкої продуктивності програми. Навіть великі і об'ємні документи завдяки ефективній роботі програми і потужної операційній системі відкриваються швидко і зручно.

  Що вміє мобільний клієнт 1С на Android

  У мобільному додатку «Мобі-С» реалізовані наступні функції і процеси:

  • Здійснення документообігу: створення і передача звітних і касових документів, формування замовлень та оформлення продажів, здійснення інвентаризації та повернення товару.
  • Повний контроль та інформування співробітників «в поле» про взаєморозрахунках з конкретним клієнтом, формування звітів по заборгованості, створення касових документів та проведення платіжних операцій.
  • Сервіс створення та заповнення різноманітних анкет, які можуть використовувати мерчендайзери в своїх дослідженнях ринку, постачальники і працівники складів в процесі обліку залишків.
  • Відстеження пересування співробітників, агентів і представників по системі супутникової навігації, оперативне перенаправлення співробітників, фіксація факту відвідування чергового клієнта.
  • Висновок стандартних звітних документів і розробка своїх звітів для повного контролю над діяльністю компанії, обліку ресурсів і ефективного планування.
  • Повний огляд поточного асортименту товарів в наявності, відстеження динаміки продажів в клієнті 1С Android, складання товарних матриць, формування оптимальних закупівель на основі даних про реалізацію товарів за поточний період.
  • Створення фотографій з прикріпленням даних про час, автора і цифрового підпису. Дані знімки можуть стати доказовою базою у вирішенні спірних ситуацій різного характеру.
  • Сумісність мобільного додатка з зовнішніми пристроями зчитування інформації (сканери штрих кодів, касові апарати, планшетні і ручні графічні сканери), друкованими та телекомунікаційними пристроями.

  Установка мобільного додатка на пристрій

  1С на Андроїд встановлюється на всі види мобільних пристроїв двома способами.

  - Найпростіший спосіб - автоматична установка з магазину додатків Google Play. Досить знайти додаток у каталозі і натиснути кнопку «Встановити». Програма автоматично скочується, встановиться на пристрій, відбудеться налаштування додатка, і ярлик на програму з'явиться на одному з робочих столів екрану. Для знаходження програми в каталозі Google Play потрібно ввести в форму пошуку слово «мобі-с», і моментально буде отримана посилання на потрібну програму.

  - Другий спосіб - самостійно завантажити інсталяційний пакет програми і запустити установку. Для цього в адресному рядку браузера мобільного пристрою слід ввести посилання «mobi-c.ru/arc/mobi-c.apk» і перейти по ній. Автоматично почнеться скачування програми, операційна система повідомить про її закінчення. У верхній панелі (відкрити її - рух пальця вниз від верхнього рядка екрану з годинником) з'явиться посилання на завантажений файл, на яку потрібно натиснути і слідувати повідомленнями програми установки. По закінченню установки на робочому столі з'явиться ярлик на програму.

  Як повністю встановити Мобі-С за 10 хвилин?

  Три простих і надійних способу обміну інформацією

  Розробники мобільного застосування «Мобі-С» 1С Android передбачили три незалежних способу обміну мобільного пристрою і сервера для передачі даних і синхронізації з 1С. Всі три способи однаково ефективні і можуть бути використані як основні в різних ситуаціях, доповнюючи один одного:

  1. Обмін по Wi-Fi. Зручний, коли співробітник з мобільним додатком знаходиться в одній бездротовій мережі з серверною програмою, наприклад, в межах одного офісу. Може бути використаний без зв'язку з всесвітньою мережею, немає необхідності в модулі 3G.
  2. Обмін даних по інтернету. Проводиться по захищеному протоколу і забезпечується повна конфіденційність і збереження переданих даних. Основний спосіб передачі даних при робочих поїздках співробітників.
  3. Обмін через хмарний сервер Mobi-С.Net. Перевага цього методу - простота настройки і запуску обміну даними клієнта 1С на Андроїд, не потрібно виділений IP адреса.

  Як повністю встановити Мобі-С за 10 хвилин?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»