Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
  • Новости
  • Новости
  • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
    логин
    пароль
       
      Где купить переходник на фотоаппарат

      Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

      Уборка квартир в москве
      Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

      Оклейка авто в Москве
      Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

    Новости

    20 Корисні розширення Firefox і Chrome для Firebug

    1. Важливі використання Firebug:
    2. Розширення Firefox Firebug
    3. Yahoo! YSlow
    4. SenSEO
    5. Печиво
    6. Inline Code Finder
    7. FireBainbow
    8. Швидкість сторінки
    9. Розширення Firebug для Chrome
    10. Пошук за зображенням (від Google)
    11. Крапельниця
    12. Код Кола

    За останні два роки Firefox і Google Chrome перевершили Microsoft Internet Explorer і стали найпопулярнішими інтернет-браузерами. Хоча Firefox є надійним, Chrome має нові розширення, які пропонують цікаві варіанти для декількох веб-дизайнерів і розробників.

    З більш ніж тисячами розширень, доступних для обох браузерів, досвід перегляду значно покращився, залучаючи мільйони користувачів по всьому світу. Firebug інтегрується з Chrome і Firefox для розміщення різноманітних інструментів розробки, які дозволяють налагоджувати, редагувати або контролювати JavaScript, HTML і CSS на будь-якій веб-сторінці під час перегляду.

    Firefox є популярним і безкоштовним інтернет-браузером, який дозволяє користувачам взаємодіяти і користуватися Інтернетом і має понад 450 мільйонів браузерів по всьому світу. Він доступний більш ніж на 70 мовах і використовується для Windows 2000 - 2007, Mac, Linux і багатьох інших портативних пристроїв. Firefox набагато швидше, ніж Internet Explorer, і захищає вашу особисту інформацію хорошим онлайн-безпекою. Поєднання Firefox з Firebug досить корисно для мільйонів браузерів, оскільки дозволяє браузерам підвищити код веб-сайту.

    Вона значною мірою покращує обробку зображень і CSS і перетворює Firefox у аналізатор коду, а також редактор реального часу. Таким чином, він допомагає веб-розробникам або дизайнерам економити час, швидко оновлюючи браузер. Через більшу кількість варіантів налаштувань розширення Firefox і Chrome Firebug були широко розширені. Завдяки миттєвому доступу до доступних кодів CSS і HTML, це дозволяє веб-розробникам перевіряти кожен елемент веб-сторінки під час редагування. Додаткові функціональні можливості та функції Google Chrome змусили браузери використовувати численні безкоштовні опції під час перегляду веб-сторінки.

    Важливі використання Firebug:

    1. Елементи редагування та моніторингу HTML - це вікно джерела, яке висвітлює зміни, які потребують модифікації, і таким чином робить елементи HTML простими та корисними для браузерів. Таким чином, він пропонує безліч інформації, яка робить елементи HTML легко перевіряти, редагувати і завантажувати.
    2. Завжди на службі - Він пропонує повний контроль над веб-сайтами і може бути легко оптимізований для інженерів сайту, розробників JavaScript, HTML-авторів і дизайнерів CSS.
    3. Налаштування CSS до досконалості - дозволяє швидко визначити проблему і допоможе вам негайно внести необхідні зміни.
    4. Монітори Діяльність мережі - вона пропонує коди стану, які допомагають швидко сканувати та з'ясовують, як ваш сайт ефективно оптимізує час завантаження сторінки.
    5. Профіль і налагодження JavaScript - це потужний відладчик JavaScript, який може зупинити процес виконання в будь-який момент часу для вимірювання продуктивності.
    6. Швидкий пошук помилок - дає вам детальну інформацію про помилки, які сталися в XML, CSS або JavaScript через індикатор помилки смужки стану.
    7. Дозволяє досліджувати DOM - це допоможе вам швидко та ефективно знаходити та редагувати об'єкти DOM (Document Object model) у JavaScript.
    8. Дозволяє візуалізувати CSS-макет - він легко вимірює і ілюструє заповнення, поля, розміри і зміщення ваших CSS-боксів.

    Незважаючи на наявність проблем із сумісністю, доповнення та розширення браузерів, як-от Firefox та chrome, дуже люблять веб-розробники в усьому світі, оскільки вони пропонують найпростіші та ефективніші способи усунення, аналізу та налагодження веб-сторінок. Вони мають можливість підвищити продуктивність за допомогою своїх розширень і, таким чином, використовуються мільйонами онлайн-браузерів у всьому світі.

    Розширення Firefox Firebug

    Пожежний

    Пожежний

    Yahoo! YSlow

    YSlow

    SenSEO

    SenSEO

    Інтернет HTML шаблонів будівельників

    С Листівки Ви можете створювати та редагувати шаблони електронної пошти в Інтернеті без будь-яких навичок кодування! Включає більше 100 компонентів, які допоможуть вам створювати шаблони електронних листів швидше, ніж будь-коли раніше. Спробуємо зараз безкоштовно!

    Вчи більше Інші продукти

    Печиво

    Печиво

    Inline Code Finder

    Inline Code Finder

    FireBainbow

    FireBainbow

    Швидкість сторінки

    Швидкість сторінки

    Розширення Firebug для Chrome

    WhatFont

    WhatFont

    Пошук за зображенням (від Google)

    Пошук за зображенням (від Google)

    Крапельниця

    Крапельниця

    Код Кола

    Код Кола

    Як те, що ви читаєте? Підпишіться на наші найкращі оповідання.


     

    Найди свой район!

    Восточный

    Западный

    Зеленоградский

    Северный

    Северо-Восточный

    Северо-Западный

    Центральный

    Юго-Восточный

    Юго-Западный

    Южный

    Поиск:      


     
    Rambler's Top100
    © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»