Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  20+ Кращий Adsense Оптимізований WordPress Теми 2019

  Теми WordPress, оптимізовані для AdSense, мають різні форми та розміри. З блогів і тем порталу новин до онлайн-журналу та шаблонів веб-сайтів для перегляду, у цьому збірці є багато варіантів. Проте, однією з цих спільних тем є їх придатність для монетизації з Google AdSense.

  Ці теми все роблять це неймовірно простим для відображення та керування оголошеннями Google AdSense на вашому веб-сайті. У більшості випадків можна просто ввести відповідний фрагмент коду з Google на нову панель керування веб-сайту. Тоді тема піклується про відображення цих оголошень у ключових місцях вашого сайту. Використовуючи перевірені опції відображення оголошення, вибір однієї з цих оптимізованих тем AdSense допоможе збільшити дохід вашого веб-сайту.

  Інші функції, знайдені в деяких найкращих оптимізованих темах Google AdSense, включають вибір високоякісних дизайнів домашньої сторінки та шаблонів для внутрішніх сторінок вашого сайту, незліченні параметри та налаштування налаштувань, а також певний інструмент для створення власної сторінки конструкцій.

  Всі ці теми були побудовані на високому рівні, основна увага приділяється підвищенню доходу, який генерує ваш сайт, і в той же час надає позитивний досвід користувачів.

  Журнал MH це повністю мобільна, адаптивна тема для WordPress, що забезпечує оптимізацію AdSense, що забезпечить ваш веб-сайт дохід від кліків, незалежно від того, які пристрої використовують ваші відвідувачі.

  Деякі з функцій, які ви знайдете в журналі MH, включають набір користувальницьких віджетів для покращення та оновлення бічних панелей, колонтитулів та інших областей вашого сайту. Ця підготовлена ​​до AdSense тема WordPress також дає змогу вибирати багато розширених макетів вмісту, повнокольоровий контроль над веб-сайтом та багато інших налаштувань.

  Налаштування домашньої сторінки вашого сайту з журналу MH теж не є рутинною справою. Ця готова до AdSense тема WordPress дозволяє легко організувати елементи вашої першої сторінки, через зручний інтерфейс перетягування. Інтуїтивно зрозумілий інструмент для показу слайдів FlexSlider 2 робить додавання поштових та графічних слайдерів на ваш сайт теж. Тікер новин - ще одна зручна функція, яка допоможе залучити відвідувачів до вашого сайту.

  Можливо, найважливішою частиною будь-якого веб-сайту, що рекламується, є те, як легко керувати та відображати ці оголошення на вашому сайті. На щастя, MH Magazine не розчаровує цього відділу. Ви знайдете безліч місць розташування об’яв, усіх форм і розмірів, а також 26 областей віджетів для показу ваших об'яв AdSense або інших типів об’яв для ваших відвідувачів.

  Є 12 демонстрацій MH Magazine, які показують гнучкість цієї теми, яку можна використовувати для створення редакційних сайтів для будь-якого жанру контенту. Незалежно від того, який веб-сайт ви будуєте, журнал MH повинен відповідати вашим потребам.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Докладніше / Завантажити  Демо

  Джанна це тема журналу WordPress, яка ідеально підходить для заробляння грошей з Google AdSense.

  З 22 оптимізованих веб-сайтів Google AdSense на вибір, Jannah - це тема блогів і журналів, яка повинна привертати увагу широкої аудиторії. Незалежно від того, чи ви публікуєте вміст про спорт та подорожі, чи охорону здоров'я та гаджети, Jannah має попередньо побудований демонстраційний веб-сайт, який можна імпортувати у вашу програму WordPress лише за кілька кліків. Кожен раз, коли ви публікуєте нову статтю, ви можете вибрати з бібліотеки шаблону вмісту, щоб переконатися, що він має правильний вигляд.

  Всі додані плагіни імпортуються разом з демонстраційним вмістом, що дає змогу почати використовувати інструменти, такі як Slider Revolution, LayerSlider, а також спеціальний інструмент для створення сторінок для створення вашого сайту. Jannah також надає вам безліч налаштувань та параметрів налаштування. Наприклад, під час налаштування веб-сайту ви можете вибрати з різних конструкцій та макетів заголовків. Існують також сотні шрифтів для роботи. Розміри макета сторінки можна легко змінити, щоб переконатися, що ваш сайт не тільки виглядає чудово, але й отримує максимальну суму доходу від вашої аудиторії.

  Незалежно від того, чи ваша аудиторія отримує доступ до вашого сайту на повноекранному екрані або смартфоні, вони не матимуть проблем із переглядом вашого вмісту або натисканням вашої реклами. Настроювана мобільна навігація дозволяє легко створювати меню спеціально для користувачів смартфонів, а сумісність з AMP забезпечить ваші завантаження вмісту якомога швидше на портативних пристроях. Можна навіть активувати функцію сповіщень для мобільних пристроїв і надати своїм слухачам можливість вибирати сайти як сповіщення на своїх пристроях.

  Список функцій Jannah є дуже вражаючим і варто вивчити все, що може запропонувати оптимізована тема Google AdSense.

  Докладніше / Завантажити Демо

  TruePixel була створена командою MyThemeShop, розробниками деяких з найшвидших тем WordPress. Якщо ви цінуєте швидке завантаження веб-сайтів, без необхідності жертвувати дизайном або функціями, то їх високо оптимізовані теми варто перевірити.

  Щоб допомогти завантаженню TruePixel якомога швидше, MyThemeShop створили вибір оптимізованих віджетів для бічної панелі. Вони включають декілька віджетів рекламного простору для публікації AdSense або інших оголошень на вашому сайті з легкістю.

  Хоча ця тема була розроблена для блогерів, вона поставляється з двома різними варіантами компонування, які дають вам додатковий рівень гнучкості для того, як ваш сайт буде виглядати і як він структурований. Обидві макети зосереджені на заохоченні до соціального обміну, а також дозволяють вашому контенту зайняти центральне місце.

  TruePixel є темою з чистим кодом і чистим дизайном, який був оптимізований як для збільшених показників кліків ваших оголошень, так і для підвищення швидкості сайту.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Газета створено для веб-сайтів, які мають постійний потік вмісту, будь то новини, відгуки або просто високочастотний блог. Газета також має сильну підтримку для вбудовування відео YouTube, що робить його справжньою мультимедійною компанією. Читачі навіть можуть надавати відгуки про ваш вміст, використовуючи систему оцінювання. Незалежно від того, чи ви новачок у WordPress або досвідченому користувачеві, ви повинні знайти газету доступною темою, оптимізованою для AdSense.

  Хоча існує хороша підтримка для показу оголошень, особливо тих з AdSense і HTML банерів, якщо ви хочете розширити сферу використання вашого сайту, то розробники переконалися, що він добре інтегрується з провідними електронною комерцією, дискусійним форумом і плагінами соціальних мереж.

  Публікація вашої реклами з темою газети так само проста, як додавання коду до відповідних полів, а потім дозволити темі зробити все інше. Газета навіть автоматично визначає код Google AdSense і гарантує, що ці оголошення відображатимуться відповідально для читачів на смартфонах і планшетних пристроях. В останніх версіях було додано інструмент перетворення сторінок, який ви можете скористатися tagDiv Composer, що дає вам простий спосіб налаштувати веб-сайт на інтерфейсі. З виходом газети версії 9, у вас є бібліотека тегівDiv Cloud, яка збирає більше 420 готових шаблонів для постів і сторінок. Редагуйте статті, автора, пошук, категорію або 404 сторінки прямо на передній частині сайту.

  Тема газети складається з великого вибору шаблонів і макетів, що дає вам велику гнучкість щодо того, як ваш вміст публікується і ваші реклами відображаються.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Видавець створено для різних веб-сайтів із вмістом, включаючи блоги, портали новин, журнали та сайти огляду.

  Незалежно від типу веб-сайту, який ви плануєте, якщо одним з ваших методів монетизації є Google AdSense, то Видавець повинен добре підходити. Під час створення нового веб-сайту Видавець надає вам 10 демонстраційних файлів, а також понад 90 попередньо створених дизайнів домашньої сторінки. Сподіваюся, що один з демо буде відповідати вашому проекту. Проте, якщо ні, то вам не важко налаштувати один з конструкцій за допомогою панелі керування параметрами теми. Окрім користувальницьких елементів керування, ви також можете використовувати вбудовані шаблони, блоки будівельника та інші активи для збирання власних макетів вмісту.

  Якщо ви вибрали "Видавець", у вас також буде інтегрована система перевірки, щоб оцінювати елементи, які відображаються на вашому веб-сайті. Інструмент пошуку в реальному часі допоможе відвідувачам знайти більше вмісту, збільшуючи час, витрачений на ваш сайт. Ця тема теж оптимізована для мобільних пристроїв, що гарантує, що користувачі смартфонів не матимуть проблем із переглядом вашого вмісту, і, сподіваюся, натиснувши оголошення AdSense. Представляючи свій вміст правильно, теж легко, завдяки бібліотеці з 13 різних шаблонів поштових шаблонів.

  Як і в тому числі преміальні інструменти Visual Composer і Slider Revolution, тема Publisher була побудована для бездоганної інтеграції з кращими плагінами WordPress, включаючи WooCommerce, bbPress і BuddyPress.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Вісник є новинним порталом і темою WordPress, яка оптимізована для досягнення високих показників кліків за допомогою AdSense.

  Завдяки шести різних демонстраціям Herald, ви можете швидко змінити свій веб-сайт відповідно до цілого ряду тем. З модою, спортом і технологіями серед варіантів, ви можете публікувати вміст на різних темах з темою Herald. Крім того, передова панель управління параметрами теми дає вам безліч варіантів для представлення вашого вмісту. Насправді, як повідомляється, доступно більше 500 різних конфігурацій, тому жодна стаття не повинна однаково виглядати однаково. Маючи свободу створювати власний макет публікації для кожної статті, яку ви публікуєте, ви зможете не тільки зробити ваш вміст більш привабливим. Це також може допомогти відобразити рекламні оголошення AdSense у потрібному місці, для найвищої кількості кліків і найбільшого потенціалу доходу.

  Інші корисні функції оптимізованої теми WordPress Herald AdSense включають смарт-зображення, які розумно реагують на розмір екрану, на якому вони переглядаються. Ви також можете використовувати цю тему для створення власних заголовків для вашого веб-сайту, включаючи правильне поєднання вмісту та посилань, щоб допомогти відвідувачам при навігації по сайту. Якщо ви хочете опублікувати відгуки на своєму веб-сайті новин або скористатися цією темою для створення веб-сайту для рецензування, функція вбудованого перегляду має бути привабливою. Ця функція дозволяє легко додавати рейтинги зірочок до вмісту, а також критерії користувацького перегляду.

  Вісник є особливість упаковані WordPress тема, що кожен, хто створює зміст багаті новини або журнал стиль веб-сайт буде цінувати.

  Докладніше / Завантажити Демо

  HotNews була розроблена з урахуванням швидкості сайту, щоб допомогти рейтингу вашого сайту в пошукових системах і покращити взаємодію користувачів.

  Є два абсолютно різних макету на вибір, з одним дизайном більше підходить до тих, хто створює веб-сайт для обміну вірусним контентом, тоді як інший дизайн більше сподобається тим, хто публікує регулярні публікації в блогах і новини.

  Незалежно від обраного вами макета, обидва варіанти спрощують показ оголошень AdSense на вашому веб-сайті, з виділеними просторами в різних розмірах, розташованих стратегічно по всій темі. Інші функції включають можливість створення необмежених колірних схем для повної персоналізації веб-сайту, вбудованих кнопок спільного використання соціальних медіа та вибору користувацьких віджетів.

  Оскільки HotNews від команди MyThemeShop, вона може бути вашою, разом з 60 + іншими темами всього за $ 67.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Журнал Pro є від StudioPress і є дитячою темою для постійно популярного Genesis Framework. Це означає, що ваш сайт WordPress буде працювати на одному з найбільш дружніх до розробників, добре закодованих тематичних фреймворків на ринку.

  Журнал Pro має не лише чудовий дизайн, але й вибір шаблонів сторінок, які дозволяють легко застосовувати діапазони розкладок до ваших повідомлень і сторінок. Є також чотири стилі кольору на вибір, а також чудовий дизайн.

  Чистий дизайн журналу Pro дозволить виділити ваш контент і рекламу, допомагаючи їм захопити увагу ваших відвідувачів.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Докладніше / Завантажити  Демо

  Newsmag є іншою темою Google AdSense WordPress для веб-сайтів новин і журналів.

  Newsmag є популярним варіантом, який набрав близько 10 000 продажів з моменту його першого випуску ще в 2014 році. Незважаючи на те, що Newsmag доступний протягом декількох років, Newsmag регулярно оновлювався протягом всього часу, забезпечуючи цю тему завжди повністю сучасним виглядом набір функцій.

  Тепер, коли доступна версія 3 Newsmag, ви отримаєте доступ до цілого ряду нових функцій, які допоможуть вашому сайту досягти успіху. Як частина нового дизайну, інтеграція вмісту з YouTube на ваш веб-сайт тепер ще простіше, ніж будь-коли. Використання відеороликів разом з вашим письмовим змістом може дійсно допомогти вам оновити ваш сайт або веб-сайт журналу, не вимагаючи додаткових зусиль. Ви також отримуєте більше макетів і шаблонів для вибору при публікації статей з останньою версією теми Newsmag. Але, як і раніше, ви все ще можете налаштувати будь-який вбудований вміст за допомогою доданого плагіна Build-Builder Visual Composer.

  Коли справа доходить до монетизації вашого сайту, Newsmag включає інтелектуальну функцію оголошення. Завдяки цьому ви отримуєте 10 попередньо визначених рекламних місць, щоб використовувати їх. Кожне місце стратегічно розміщується у ваших макетах вмісту для найвищих показників кліків. Просто вставте один раз код AdSense. Потім розслабтеся і дайте Newsmag контролю, коли і де відображатимуться ваші оголошення.

  Newsmag пішла від сили до своєї першої версії і тепер є однією з найпотужніших і багатофункціональних програм AdSense, які оптимізовані для WordPress.

  Докладніше / Завантажити Демо

  StarMile є багатоцільовою темою блогу WordPress з сильним акцентом на монетизації.

  Щоб допомогти вам монетизувати свій блог, StarMile має багато корисних функцій. Наприклад, завдяки підтримці для показу оголошень AdSense за плату за клік на вашому веб-сайті, ви можете просто вставити код від Google один раз, а потім вибрати місце, де вміст монетизації відображається на вашому сайті. Оскільки в темі є багато місць розташування об’яв, ви можете налаштувати цей аспект свого сайту таким чином, щоб він відповідав вашій аудиторії та цілям.

  StarMile не просто підтримує Google AdSense. Деякі інші функції, пов'язані з монетизацією, включають партнерські віджети, які полегшують відображення партнерських посилань на вашому сайті, а також модуль Shop With Me, який дозволяє створювати карусель продукту, який може відображатися на вашому сайті. Цей продукт карусель може бути використаний для просування ваших власних продуктів, а також тих, від інших сайтів. За допомогою останнього варіанту, коли відвідувач купує одну з цих рекламованих продуктів, ви можете отримати комісію від постачальника.

  Іншою функцією монетизації оптимізованої WordPress темою StarMile AdSense є модуль Shop the Post. Цей модуль може використовуватися для відображення посилань на придбання всіх продуктів, згаданих у повідомленні. Завдяки функціям перетягування модуля Shop the Post, додавання продуктів на дисплей легко. Таким чином, якщо ви створюєте вміст про декілька продуктів, наприклад, колекцію оглядів продукту, або посібники до певного типу продукту, цей модуль може дійсно допомогти вам монетизувати ваш вміст. Ви також можете легко створювати зображення в магазинах з цією темою, даючи вам інший спосіб заробити гроші на своєму веб-сайті або блозі WordPress. Щоб дізнатися більше, перегляньте веб-сайт StarMile.

  Завдяки різноманітному вибору готових демонстрацій веб-сайтів, ви можете використовувати StarMile для створення майже будь-якого типу блогу Google AdSense з WordPress.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Докладніше / Завантажити  Демо

  Osage є багатоцільовою темою WordPress, яка містить декілька віджетів рекламних блоків для показу ваших оголошень і коду AdSense у різних розмірах.

  Ці віджети можна використовувати на бічній панелі та на домашній сторінці вашого сайту, надаючи вам безліч варіантів розміщення оголошень. Тема також використовує додатковий фіксований віджет, який завжди відображається, навіть коли ваші читачі прокручують сторінку вниз, допомагаючи збільшити видимість вашого вмісту.

  Інші особливості теми Osage включають повзунок контенту, чуйний макет і навігацію для мобільних і планшетних користувачів, спортивне табло, нескінченну прокрутку та користувальницький вибір кольорів, щоб надати вам необмежені можливості кольору під час налаштування зовнішнього вигляду вашого сайту .

  Osage має безліч можливостей для розміщення різноманітних типів контенту від звичайного блогу до спортивних і розважальних новин.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Докладніше / Завантажити  Демо

  Найкраще це ще одна тема швидкого завантаження WordPress з MyThemeShop, яка орієнтована на збільшення швидкості сайту і високу кількість кліків по рекламі.

  Тема містить гарний вибір варіантів стилізації, що полегшує налаштування для того, щоб відповідати вашому брендингу та типу вмісту, який ви публікуєте. Інші особливості кращої теми включають прокручування паралакса, плаваюче навігаційне меню з інтегрованою функціональністю MegaMenu і кілька одиничних макетів.

  Крім того, що весь макет сайту повністю реагує, повзунок вмісту також підтримує інтерфейси з сенсорним екраном, які дозволяють мобільним користувачам легко переглядати ваші повідомлення. Нові користувачі WordPress оцінять розказані відеоуроки та велику документацію.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Truemag це тематика WordPress, яка була оптимізована для тих, хто монетизує свій веб-сайт за допомогою рекламних оголошень, особливо тих, які використовують Google AdSense.

  Рекламні майданчики мають широкий спектр форм і розмірів. До них відносяться реклами на бічній панелі, простір під заголовком публікації, над основною областю вмісту публікації, а також віджети з липкою бічною панеллю, які завжди відображаються, коли читачі прокручують сторінку.

  Truemag також використовує адаптивну розкладку, щоб забезпечити коректне розміщення оголошень на вашому сайті, незалежно від того, який пристрій вони використовують. Інші особливості цієї тематики макета журналу включають можливість використання повної ширини або макету в коробці, вибір кольорових скінів і сильна інтеграція WooCommerce.

  Щоб полегшити показ відповідного вмісту та рекламних оголошень на бічній панелі сайту, ця тема дозволяє створювати кілька бічних панелей, з можливістю визначити, які саме публікації вони показуються поруч.

  Якщо ви створюєте веб-сайт з великою кількістю контенту та зайнятим графіком публікацій, то ця тема для журналу WordPress надає вам безліч варіантів, що відображають те, як відображаються оголошення.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Докладніше / Завантажити  Демо

  Grimag це тематика журналу, оптимізована для WordPress, яка легко інтегрується з рядом плагінів для тих, хто хоче створити спільноту навколо свого веб-сайту.

  Щоб підвищити показник кліків оголошення, ця тема включає ряд ретельно підібраних областей розміщення оголошень. Кожен з них був розроблений, щоб ідеально поєднуватися з вашим звичайним вмістом, при цьому дотримуючись правил розміщення Adsense. Рекламні блоки відповідають таким чином, щоб ваші рекламні оголошення AdSense відображалися так само добре на мобільному пристрої, як і на настільному комп'ютері.

  Інтегруючи плагіни BuddyPress і bbPress з Вашим веб-сайтом, Ви можете легко додати на свій сайт дискусійний форум і функції соціальних мереж, щоб Ваші читачі поверталися за додатковою інформацією.

  Grimag - це тема з декількома горизонтальними та вертикальними рекламними місцями, які використовують сучасний і мінімальний дизайн, а також поставляється з двома різними кольоровими шкурами на вибір.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Докладніше / Завантажити  Демо

  MagPlus має понад 40 готових демонстрацій веб-сайтів, які допоможуть вам створити широкий спектр монетизованих AdSense статей за допомогою WordPress.

  Якщо ви хочете створити багатий на вміст блог або журнал з WordPress, який також монетизується за допомогою служби, наприклад Google AdSense, MagPlus має багато корисних функцій. Для початку, велика колекція попередньо побудованих демонстрацій веб-сайтів дуже вражає. Деякі типи тем, які вони охоплюють, включають сайти моди, блоги новин, веб-сайти продовольчих товарів і журнали технологій. Тим не менш, є багато інших варіантів, тому варто перевірити демо-сторінку, щоб побачити, на що здатний MagPlus. Після того, як ви вибрали демо-версію, його можна імпортувати у ваш веб-сайт WordPress лише за кілька кліків, залишивши вам налаштувати тему та розпочати завантаження власного вмісту.

  Щоб допомогти вам знайти ваш сайт точно так, як ви цього хочете, MagPlus оснащений інструментом передових інструментів для створення веб-сайтів. З WPBakery Page Builder - раніше відомий як Visual Composer - у вашому наборі інструментів, налаштування демонстраційного вмісту має бути дуже простим. Також існує безліч інших інструментів, можливостей та налаштувань для налаштування, завдяки яким MagPlus стане однією з найбільш гнучких тем для WordPress, доступних сьогодні.

  Коли мова йде про варіанти монетизації, існує велика підтримка показу оголошень Google AdSense на вашому веб-сайті. Завдяки нещодавньому оновленню, тепер можна показувати оголошення Google AdSense на версії AMP вашого веб-сайту. Таким чином, якщо ви використовуєте послугу Google AMP, щоб зробити ваш веб-сайт ще більш мобільним, ви все ще можете заробляти гроші з вашого блогу, журналу або інших типів сайтів за допомогою теми MagPlus, коли користувачі смартфонів і планшетів отримують доступ до вашого вмісту.

  Маючи величезний список функцій і багато позитивних відгуків від користувачів, MagPlus є прекрасним доповненням до цієї колекції кращих тем WordPress AdSense.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Рубанок є простора і мінімальна тема, яка була побудована, щоб ваш вміст дихати, незалежно від того, скільки його є на вашому сайті.

  Простори для відображення коду AdSense відповідають всім, тому ви не втратите жодних кліків оголошення та доходів від мобільних відвідувачів вашого веб-сайту. Оголошення можуть відображатися на домашній сторінці, на бічній панелі, на окремих публікаціях і сторінках.

  Тема також поставляється з великою кількістю корисних шорткодів для вставки елементів сторінки у ваш вміст з легкістю. До цих елементів відносяться кнопки, області з вкладками, панелі виконання, перемикання тощо. Існує також повзунок вмісту для демонстрації вашого найкращого вмісту в стилі.

  Планувальник має простий дизайн і діапазон місць розміщення оголошень AdSense для змішування вашого вмісту з оголошеннями.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Сенсаційні це швидко завантажувана тематика WordPress AdSense, яка не затримує ваших відвідувачів.

  Завдяки безлічі рекламних місць різного розміру та цікавому меню лівої бічної панелі ця тема полегшує перенесення відвідувачів на інші сторінки вашого веб-сайту, допомагаючи збільшити кількість переглядів сторінок і зменшити показник відмов. Однак, якщо ви віддаєте перевагу більш традиційному розміщенню двох стовпчиків, чотири включені макети дозволяють легко змінювати розташування відповідно до ваших уподобань.

  Додавання рекламного коду, незалежно від того, чи це з AdSense або з іншої мережі, є простим і відбувається через панель спеціальних опцій, яка також дозволяє завантажувати логотип сайту та налаштовувати сайт іншими способами.

  Sensational можна придбати у MyThemeShop, які пропонують всі свої 72 плагіни та теми всього за $ 67.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Докладніше / Завантажити  Демо

  DizzyMag можна використовувати для кількох різних типів веб-сайтів - але якби ви вирішили розгорнути цю тему, ви можете переконатися, що ваш веб-сайт буде оптимізований для отримання максимальної кількості кліків із ваших оголошень AdSense.

  Ця тема з WordPress створена для створення сучасного веб-сайту для портфоліо, журналу чи рецензій. Тим не менш, з деяким творчим мисленням DizzyMag можна легко налаштувати, щоб задовольнити цілий ряд інших типів веб-сайтів. Привабливі шаблони публікацій у блогах також означають, що якби ви використовували цю тему, ви можете допомогти отримати більше відвідувачів на вашому веб-сайті, публікуючи регулярні публікації поруч із основним вмістом.

  Пункти AdSense на цій темі реагують так, що ваші оголошення відображатимуться найкращим чином залежно від пристрою, на якому переглядається веб-сайт. Це означає більше кліків і більший дохід, незалежно від того, як здійснюється доступ до вашого сайту. Ця тема, орієнтована на AdSense, також була створена для бездоганної інтеграції з безкоштовним модулем будівельників інтернет-магазинів WooCommerce. Це дає змогу розміщувати власні продукти на своєму веб-сайті, збільшуючи кількість способів отримання доходу в Інтернеті.

  Інші помітні особливості DizzyMag включають можливість додавати відгуки і рейтинги для кожного повідомлення, привабливі зображення і відео галереї, два шаблони домашньої сторінки, ряд користувальницьких віджетів і багато іншого.

  DizzyMag був розроблений для тих, хто шукає спосіб заробити гроші в Інтернеті в стилі і завдяки своїй різноманітності, він повинен відповідати більшості проектів дуже добре.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Delipress це журнал і огляд WordPress тема для тих, з великим вмістом вони хочуть показати.

  Коли мова йде про монетизацію вашого веб-сайту із вмістом, Delipress є ідеальним вибором для користувачів AdSense завдяки віджетному оголошенню, яке відображає відповідні оголошення для потрібного пристрою. Додавши декілька варіантів коду об’яви, які потім вибираються та показуються відвідувачам залежно від їх розміру екрана, ви можете переконатися, що ви не будете втрачати жодних кліків за доходами, оскільки кількість мобільних користувачів, які відвідують ваш сайт, збільшується.

  Створення власних макетів сторінок за допомогою Delipress є простим завдяки цікавому способу вмісту вмісту, просто перетягуючи віджети на місце. Щоб зробити цю функцію будівельника сторінки більш корисною, Delipress постачається з більш ніж 20 віджетами, які можна додати до ваших макетів.

  Якщо ви публікуєте відгуки на своєму веб-сайті, поля огляду дозволяють додавати рейтинги та резюме до своїх повідомлень, щоб зробити їх більш корисними для ваших читачів. Інформація про перегляд, наприклад, рейтинг зірочок, також відображається в результатах пошуку, що допомагає збільшити рейтинг кліків вашого веб-сайту в видачах.

  Delipress є високо налаштованою темою і відображатиме різні оголошення в залежності від розміру екрану, на який відвідувачі відвідують веб-сайт.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Докладніше / Завантажити  Демо

  TrueMag є дуже гнучким відео і журнал WordPress тема, яка поставляється з 10 вбудованих конфігурацій макета.

  Незалежно від того, чи демонструєте ви свій портфель відео або публікуєте відео з усього Інтернету, TrueMag надає вам привабливий спосіб зробити це з можливістю монетизації цього вмісту за допомогою AdSense або іншої рекламної мережі.

  TrueMag поставляється в комплекті з преміальним плагіном Builder сторінок Visual Composer і плагіном Slider Revolution, заощаджуючи в цілому $ 49 за їхніми роздрібними цінами. Ці дві інтеграції дозволяють легко створювати власні макети сторінок, а також додавати на сайт потужні слайди вмісту, зображень і відео.

  З соціальною мережею, дискусійним форумом і сумісністю з членством, створення спільноти навколо вашого вмісту є вірним з TrueMag.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Докладніше / Завантажити  Демо

  SympaGrid пропонує легкий і повітряний дизайн, з можливістю упакувати багато вмісту на домашню сторінку, без переважної кількості відвідувачів. Використання нескінченного прокрутки також полегшує відвідувачам побачити все, що пропонується, в одному місці, не відвідуючи кожну секцію вашого сайту.

  Розробники також включили в цю тему інструмент побудови сторінок, який дозволяє легко додавати багато різних типів елементів сторінки до вашого вмісту для більш цікавих макетів. Завдяки підтримці Google AdSense монетизація вашого сайту проста, з великою кількістю розташувань оголошень, вбудованих у тему.

  Докладніше / Завантажити Демо

  Розкриття інформації: Деякі посилання на цю посаду є партнерськими посиланнями, що означає, що якщо ви натискаєте на одне з посилань і купуєте товар, ми можемо отримати комісію. Проте всі думки є нашими, і ми не приймаємо платежі за позитивні відгуки.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»